Η οικογένειά μου - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 84
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Παιδιά το θλιβερούς μισθωτούς το εννοούσα με το παράδειγμα του Κάφκα, ο οποίος ήταν θλιβερός μισθωτός σε μια ασφαλιστική εταιρεία και έγραφε στα ημερολόγια του ότι θέλει να παραιτηθεί γιατί η δουλειά δεν τον εκφράζει και ήθελε να αφοσιωθεί στο γράψιμο αλλά δεν το έκανε υπό το φόβο της πατριαρχικής κρίσης (του πατέρα του δλδ με τον οποίο δεν τα πήγαιναν καλά) Η δουλειά στην οικογενειακή επιχείρηση μου δίνει το πλεονέκτημα να έχω το χώρο και το κεφάλι να διαβάζω και να γράφω. Όχι πως δεν έχω δουλειά και δεν είμαι απασολημένος, αλλά νιώθω πιο άνετα να βγάλω ένα βιβλίο στη ρεσεψιόν να διαβάσω από ότι σε μια ξένη επιχείρηση ΠΡΟΦΑΝΩΣ. Όσο δούλευα στην εφημερίδα ένιωθα πνευματικά εξαντλημένος. Δεν ξέρω αν ήταν η φύση της δουλειάς αλλά στο σπίτι, παρόλο που διάβαζα, ένιωθα συχνά κουρασμένος και κατέληγα να βλέπω ταινίες ή σειρές αντί να διαβάζω. Επιπλέον δεν νομίζω πως είμαι ο μόνος στον κόσμο που μισεί τον καπιταλισμό και το σύστημα εργασίας. Αν είχα την επιλογή εννοείται πως δεν θα δούλευα ποτέ ξανά, ούτε καν στην οικογένειακή επιχείρηση.
    σε ποιο οικονομικο συστημα, δεν υπαρχει εργασια;;;;;

  2. #17
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Ναι, εγώ σπαμάρω όχι εσύ που μπήκες απλώς να μου την πεις και λες και άσχετα πράγματα. Το ότι είμαι προσωπικότητα που δημιουργεί αντιδράσεις δεν σημαίνει πως ευθύνομαι και για τις διενέξεις, σε ευχαριστώ ωστόσο για αυτή την πολύ έγκυρη στατιστική που μου παρέθεσες από το κεφάλι σου. Ναι, παίρνω επιβεβαιώση με το να λέω ότι έχουμε καταστραφεί οικονομικά. Είσαι πργαματικός γνώστης της ανθρώπινης ψυχοσύνθεσης.
    Φίλε μου είμαι στο forum πολλά περισσότερα χρόνια από εσένα.μπορεί να μην απαντάω σε threads αλλά παρακολουθώ όλα τα threads.ανοίγεις συνέχεια threads και αραδιάζεις κατεβατά ολόκληρα όταν κάποιος έχει αντίθετη γνώμη από εσένα.και επίσης ο τρόπος που κράζεις εσυ άλλους σε θέματα που ανοίγουν είναι 10 φορές χειρότερος.κάτι στο οποίο πολλοί πιστεύω θα συμφωνήσουν.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Φυσικά και είναι δικά μου χρήματα. Εκτός του ότι είναι και χρήματα της μάνας μου την οποία φυσικά η θεία μου είχε του πεταματού λόγω της αρρώστιας της και ποτέ δεν πήρε μερίδιο για τίποτα. Αυτές γιατί να χαίρονται τα δικά μας χρήματα; Έχουν κλέψει χρήματα για να τρώνε δυο ζωές. Αν τα χάναμε κάπου αλλού, σε κάποια επένδυση καλώς, αλλά εδώ μιλάμε για έναν ηθικό πόλεμο. Πάντα έτσι μας αντιμετώπιζαν. Εμείς δεν δικαιούμασταν γιατί ήμασταν τα παιδιά του αποτυχημένου γάμου με τα ψυχολογικά.
    Εκτός αυτού, είναι πολύ δύσκολο να αγνοήσω αυτό που έγινε γιατί ζω σε έναν τόπο που ΟΛΟΙ έχουν τέτοια δραστηριότητα. Οπότε αν γίνει το σενάριο που λέω και πουληθούν όλα, θα είμαστε οι δακτυλοδεικτούμενοι (όχι πως δεν είμαστε ήδη) Και θα είναι και πολύ δύσκολο να βρω δουλειά γιατί υπάρχει η πεποίθηση ότι είμαστε πλούσιοι. Ακόμα και στη φιλοζωική δραστηριότητα το έχω ακούσει αυτό, δλδ άτομα που δεν με βοηθάνε όταν υπάρχει κάποιο περιστατικό γιατί θεωρούν ότι έχω λεφτά με το τσουβάλι.

    Ποια ταλέντα αναφέρω; Στα θέματα για φόβους υγείας που έχω ανοίξει; Εκτός από τη συγγραφή που είναι αυτό που κάνω και στη ζωή μου, τι ταλέντα έχω αναφέρει; Και έστω ότι τα ανέφερα, εσένα πιο το πρόβλημά σου; Σαν φθόνος ακούγεται αν όχι σαν μια αναίτια επίθεση. Αν σε εκνευρίζω μην μπαίνεις σε θέματά μου.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Quote Originally Posted by volkar View Post
    Φίλε μου είμαι στο forum πολλά περισσότερα χρόνια από εσένα.μπορεί να μην απαντάω σε threads αλλά παρακολουθώ όλα τα threads.ανοίγεις συνέχεια threads και αραδιάζεις κατεβατά ολόκληρα όταν κάποιος έχει αντίθετη γνώμη από εσένα.και επίσης ο τρόπος που κράζεις εσυ άλλους σε θέματα που ανοίγουν είναι 10 φορές χειρότερος.κάτι στο οποίο πολλοί πιστεύω θα συμφωνήσουν.


    Ελάχιστα με αφορά η καριέρα σου στο φόρουμ για να είμαι ειλικρινής. Ουδέποτε έχω "κράξει" κάποιον όπως λαικότροπα το θέτεις καθώς τα μόνο θέματα που συνήθως απαντάω είναι για καρδιοφοβία. Το αν κάποιος μου επιτιθεται πάλι δεν σημαίνει ότι φταίω εγώ. Φυσικά και θα απαντήσω όταν διαφωνώ με κάτι και θα συνεχίσω να το κάνω. Δεν με ενδιαφέρει πώς το βλέπεις. Ούτε σε ξέρω, ούτε σε έχω διαβάσει ποτέ και ούτε θέλω για να είμαι ειλικρινής οπότε τζάπα προσπαθείς να με ψέξεις για κάτι που εξαρχής κατάλαβες λάθος και δεν θες να το παραδεχτείς (για τον Κάφκα). Και δεν είμαι φίλος σου.

    ΥΓ: Μόνο το τελευταίο διάστημα έχω αναφέρει πράγματα για τη ζωή μου οπότε ειλικρινά δεν ξέρεις τι λες. Μπαίνετε που μπαίνετε στις δημοσιεύσεις κάποιου, τουλάχιστον κάντε τον κόπο να κάνετε ενδελεχή έρευνα και όχι τσαπατσουλιές. Και αν σε ενοχλουν όσα γράφω μην τα διαβάζεις, όπως δεν σε διαβάζω εγώ. Δεν καταλαβαίνω για τι ακριβώς απολογούμαι εδώ. Για τον χαρακτήρα μου, όπως τον εκλαμβάνεις εσύ; Για έναν χαρακτηρισμό που κατάλαβες λανθασμένα; Για το ότι δεν με συμπαθεις; Για τι ; Αν θεωρείς οτι έχω κακή συμπεριφορά στο φόρουμ κάνε μου αναφορά. Προς το παρόν ο μόνος που κάνεις επιθέση είσαι εσύ.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    σε ποιο οικονομικο συστημα, δεν υπαρχει εργασια;;;;;

    Στις ουτοπίες ή στον αναρχισμό. Τέλος πάντων, το ξέρω ότι είναι πρακτικά ανεφάρμοστο αλλά γενικά ποτέ δεν είχα καπιταλιστική προσέγγιση καριέρας. Το μόνο που με ενδιέφερε ανέκαθεν ήταν η τέχνη. Είναι έξω από τα νερά μου να σκεφτώ πρακτικά.

  6. #21
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 04-08-2022 at 14:36.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Στις ουτοπίες ή στον αναρχισμό. Τέλος πάντων, το ξέρω ότι είναι πρακτικά ανεφάρμοστο αλλά γενικά ποτέ δεν είχα καπιταλιστική προσέγγιση καριέρας. Το μόνο που με ενδιέφερε ανέκαθεν ήταν η τέχνη. Είναι έξω από τα νερά μου να σκεφτώ πρακτικά.
    δεν βρισκεις μια αντιφαση στο να μιλας για αναρχισμο και παραλληλα να λες οτι θα ηθελες να εχεις μια τεραστια περιουσια εξασφαλισμενη, ωστε να μπορεις να ασχολεισαι με ο,τι θες χωρις να δουλευεις;;
    αυτα που θες μονο στον καπιταλισμο γινονται, οπου δουλευουν οι αλλοι για τους πλουτοκρατες και τα παιδια τους, καθονται... οποτε μην μας μιλας για αναρχια..

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Quote Originally Posted by volkar View Post
    Ο τρόπος που αντιδράς στην συζήτηση και απαντάς είναι παιδιάστικος.εννοείται ότι δεν είμαστε φίλοι.απλή εκφραση ήταν.θεωρείσαι και συγγραφέας.παιδάκι.καρφί δεν μου καίγεται και εμένα για την καριερα σου εδώ μέσα.που το έχεις κάνει τσιφλίκι σου με το σπαμάρισμα σου.κόψε την καθημερινή αυτοικανοποίηση σου και άντε κλάψε τώρα για τα λεφτάκια σου.αν θα μπορείς να ζήσεις όπως λες χωρίς αυτά γιατί με βάση αυτά που γράφεις εσύ για να δουλέψεις μισθωτός(που δεν πρόκειται ποτέ)θες να είναι σε δικό σου ωράριο κανά 4ωράκι χαλάρα να τσιμπάς κανά 3000αρο.


    Πες ότι απλά φθονείς τα όσα ΛΙΓΟΣΤΑ έχω αναφέρει εδώ μέσα και άσε τις λοιπές σάλτσες. Για ποιο λόγο σε πειράζει που είμαι συγγραφέας; Ειλικρινά δυσκολεύομαι να καταλάβω τις επιθέσεις σου. Εγώ απαντάω παιδιάστικα, βεβαίως, όχι εσύ που με βρίζεις , με προσβάλεις και εγώ μένω βράχος και δεν έχω κάνει καν τον κόπο να ψάξω τις δημοσιεύσεις σου όπως μας λες ότι έκανες εσύ (ούτε καν ολοκληρωμένα βέβαια , για μέχρι εκεί είσαι μάλλον, μόνο εύκολες προσβολές). Ουδέποτε έχω σπαμάρει, ανοίγω θέματα σύμφωνα με τους κανόνες, αντιθέτως αυτό που κάνεις εσύ είναι όχι μόνο σπαμ, αλλά και επίθεση. Δεν με αγγίζουν οι προσβολές σου για αυτό και δεν θα πέσω στο πολύ χαμηλό επίπεδό σου για να σου απαντήσω. Έχεις το ελεύθερο να μου κάνεις αναφορά αν θεωρείς ότι σπαμάρω. Προς το παρόν ο μόνος που επιτίθεσαι και σπαμάρεις είσαι εσύ.

    Δεν με ενδιαφέρει αν το πρόβλημά μου έθιξε κάποιο δικό σου κόμπλεξ, να σέβεσαι το θέμα που ανοίγει ο άλλος και αν δεν έχεις να προσφέρεις βοηθεια να μην μπαίνεις να σπαμάρεις. Γιατί προφανώς το να πάω σε άλλη πόλη με μάνα άρρωστη είναι ανεδαφικό. Αλλά ούτε καν να διαβάσεις το θρεντ δεν έκανες τον κόπο, μπήκες μόνο για να με χαρακτηρίσεις και να πάρεις την ικανοποίηση που υποτίθεται πως αποζητώ εγώ με το να εκθέτω ένα πρόβλημά μου.
    Last edited by Skiouros8; 03-08-2022 at 21:08.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν βρισκεις μια αντιφαση στο να μιλας για αναρχισμο και παραλληλα να λες οτι θα ηθελες να εχεις μια τεραστια περιουσια εξασφαλισμενη, ωστε να μπορεις να ασχολεισαι με ο,τι θες χωρις να δουλευεις;;
    αυτα που θες μονο στον καπιταλισμο γινονται, οπου δουλευουν οι αλλοι για τους πλουτοκρατες και τα παιδια τους, καθονται... οποτε μην μας μιλας για αναρχια..
    Ναι, είναι αντιφατικό και ελιτιστικό, αλλά έτσι μεγάλωσα. Για αυτό και νιώθω έξω από τα νερά μου. Και όσο βρίσκομαι στον συγκεκριμένο τόπο έτσι θα νιώθω, γιατί οι περισσότεροι είναι έτσι.

    Σε σχέση με το να μην δουλεύω όμως, το θεωρώ μη καπιταλιστικό. Δεν είπα ποτέ ότι θα ήθελα μια τεράστια περιουσία, την περιουσία της οικογένειας την έχω συνδέσει με την αξιοπρέπεια μας ως οικογένεια. Αλλά εγώ ως ανθρωπος δεν ζω καθόλου ακριβά, ξοδεύω όλα μου τα λεφτά στις γάτες, πρόσφατα αγόρασα καινούργιο κινητό (φθηνό) ενώ ήμουν δύο χρόνια με σπασμένη οθόνη. Έχω συνηθισει και εκπαιδεύσει τον εαυτό μου στην ολιγάρκεια. Δεν τρωω ποτέ έξω, δεν κάνω γκλαμουράτη ζωή, δεν πάω ταξίδια και αν πάω είναι οικονομικά. Δεν θέλω τεράστια περιουσία, με ενοχλεί η ταπείνωση και η αβεβαιότητα που νιώθω ότι βρίσκομαι ξαφνικά.

  10. #25
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Πες ότι απλά φθονείς τα όσα ΛΙΓΟΣΤΑ έχω αναφέρει εδώ μέσα και άσε τις λοιπές σάλτσες. Για ποιο λόγο σε πειράζει που είμαι συγγραφέας; Ειλικρινά δυσκολεύομαι να καταλάβω τις επιθέσεις σου. Εγώ απαντάω παιδιάστικα, βεβαίως, όχι εσύ που με βρίζεις , με προσβάλεις και εγώ μένω βράχος και δεν έχω κάνει καν τον κόπο να ψάξω τις δημοσιεύσεις σου όπως μας λες ότι έκανες εσύ (ούτε καν ολοκληρωμένα βέβαια , για μέχρι εκεί είσαι μάλλον, μόνο εύκολες προσβολές). Ουδέποτε έχω σπαμάρει, ανοίγω θέματα σύμφωνα με τους κανόνες, αντιθέτως αυτό που κάνεις εσύ είναι όχι μόνο σπαμ, αλλά και επίθεση. Δεν με αγγίζουν οι προσβολές σου για αυτό και δεν θα πέσω στο πολύ χαμηλό επίπεδό σου για να σου απαντήσω. Έχεις το ελεύθερο να μου κάνεις αναφορά αν θεωρείς ότι σπαμάρω. Προς το παρόν ο μόνος που επιτίθεσαι και σπαμάρεις είσαι εσύ.

    Δεν με ενδιαφέρει αν το πρόβλημά μου έθιξε κάποιο δικό σου κόμπλεξ, να σέβεσαι το θέμα που ανοίγει ο άλλος και αν δεν έχεις να προσφέρεις βοηθεια να μην μπαίνεις να σπαμάρεις. Γιατί προφανώς το να πάω σε άλλη πόλη με μάνα άρρωστη είναι ανεδαφικό. Αλλά ούτε καν να διαβάσεις το θρεντ δεν έκανες τον κόπο, μπήκες μόνο για να με χαρακτηρίσεις και να πάρεις την ικανοποίηση που υποτίθεται πως αποζητώ εγώ με το να εκθέτω ένα πρόβλημά μου.
    Ναι σε φθονώ και σε προσκυνάω ΘΕΕ.ποτέ δεν είπα ότι έψαξα τις δημοσιεύσεις σου.αν το έκανα και τις διάβαζα θα έπεφτα σε χειρότερη κατάσταση.γνωρίζω την κατάσταση της μητέρας σου όπως και οτι έχεις άλλες 2 αδερφές που θα μπορούσαν να σε βοηθήσουν μέχρι να βάλεις σε μια τάξη τα επαγγελματικά σου.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Εδώ εκανες ολόκληρη στατιστική ανάλυση των δημοσιεύσεων μου,μην κάνεις κωλοτουμπες τώρα. Έχουμε και λεμε: μπήκες στο θεμα, παρανοησες κάτι πολυ ξεκαθαρο μέσα στο κείμενο,το οποιο παρολα αυτα εκανα τον κοπο να επεξηγησω , αρχισες εξαρχης να περιγελας και να υπονομευεις το θεμα, να με χλευαζεις, να με χαρακτηρίζεις και παραλληλα να νευριαζεις που απαντάω ενώ θα έπρεπε κατά τη γνώμη σου να δεχτώ το αλλόκοτο ταντρουμ σου σιωπηλός επειδη εισαι παλια καραβανα οπως μας γνωστοποιησες. Οκει. Πολυ λογικά όλα αυτά. Ειλικρινά, ας πάψει το σπαμ . Βοηθεια δεν προσφέρεις αφού δεν διάβασες καν όλα τα δεδομένα και οι νουθεσιες σου ως τωρα περιορίζονται στο πολυ ώριμο "αντε κλαψε ".

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Δεν έχω δύο αδερφές, έχω τρεις. Η μία έχει κακοποιητικοκαι επικίνδυνο σύζυγο και εχει συμπεριφορά παρόμοια με της θείας μου. Η μεσαία έχει έντονα θέματα αν και την εμπιστεύομαι. Έχουν σπάσει τα νεύρα της από τα δικαστήρια. Και αυτή το ίδιο έξω από τα νερά της με μένα είναι, δεν ήταν ανεξάρτητη, όλοι έτσι είχαμε σχεδιάσει το μέλλον μας. Εκείνη βεβαια έχει καλό πτυχίο αν ποτέ το τολμήσει μπορεί να κάνει κάτι επαγγελματικά αλλά σε αυτόν τον τόπο οχι, έτσι όπως έχουν διαμορφωθεί τα πράγματα και με το ιστορικό της οικογενειας.

    Ητριτη όπως ανέφερα κατασπαταλα την περιουσία του πατέρα μου και της μανας μου για τις φαντεζι ιδεοληψίες της μητριας μου. Και δεν θα είχα κανένα θέμα να σπουδάσει στο εξωτερικό αλλά η συμπεριφορά της τα τελευταία χρόνια δεν είναι η καλύτερη. Εμείς μεγαλώσαμε με το ότι "αν δεν δουλέψετε στις οικογενειακές επιχειρήσεις είστε αχάριστοι " μας είχαν δουλακια αμισθί για να τσεπώνειη θεία μου.

    Σε όλο αυτό εγώ είμαι ο λιγότερο πλεονεκτης. Είχα βάλει ακόμα και λεφτά για να φτιαχτεί το σπίτι της μεγάλης μου αδερφής όταν η θεία μου εκβίαζε οικονομικά τον πατέρα μου και η αδερφή νου τον πίεζε νσ τελειώσει το σπιτι. Και τώρα φυσικά δεν μου τα δίνει κανείς πίσω.

    Η μητέρα μου είχε οικογενειακά κοσμήματα μεγάλης αξίας. Τα απαίτησε η γιαγιά μου στο σπίτι της (η μάνα του πατέρα μου) δήθεν γιατι η μητέρα μου θα τα πουλούσε. Μαντέψτε. Μετά από μερικούς μήνες μας ανακοίνωσαν ότι εκλαπησαν λέει από κάποιον μπογιατζή. Κοσμήματα οικογενειακά κειμήλια που αγόραζε ο παππούς μου η δώρα του πατέρα μου στη μητέρα μου. Τόσο ανήθικες είναι.

  13. #28
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Εδώ εκανες ολόκληρη στατιστική ανάλυση των δημοσιεύσεων μου,μην κάνεις κωλοτουμπες τώρα. Έχουμε και λεμε: μπήκες στο θεμα, παρανοησες κάτι πολυ ξεκαθαρο μέσα στο κείμενο,τι οποιο παρολα αυτα εκανα τον κοπο να επεξηγησω και μετά άρχισες να με χλευαζεις, να με χαρακτηρίζεις και παραλληλα να νευριαζεις που απαντάω ενώ θα έπρεπε κατά τη γνώμη σου να δεχτώ το αλλόκοτο ταντρουμ σου σιωπηλός επειδη εισαι παλιακαραβανα οπως μας γνωστοποιησες. Οκει. Πολυ λογικά όλα αυτά. Ειλικρινά, ας πάψει το σπαμ . Βοηθεια δεν προσφέρεις αφού δεν διάβασες καν όλα τα δεδομένα και οι νουθεσιες σου ως τωρα περιορίζονται στο πολυ ώριμο "αντε κλαψε ".
    Ποιά είναι ακριβώς η κωλοτούμπα που έκανα?σου απαντάω όπως απαντάς.και δεν παρεξήγησα τίποτα.εσύ ο ίδιος έγραψες ότι δεν δούλευες μισθωτός γιατί δεν "σου έμενε χρόνος".και εγώ θα ήθελα να έχω άπειρο ελεύθερο χρόνο αλλά πρέπει να δουλέψω όπως ορίζει η αγορά εργασίας για να ζήσω όπως χιλιάδες "μισθωτοί".εξού και η απαξίωση σου στην μισθωτή εργασία και στην αναρχία που όπως ανέφερες θες.με τα έτοιμα λεφτά πάντα!????

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Αν έκανες τον κόπο να διαβάσεις το θέμα και να μην λες ασυναρτησίες θα διάβαζες ότι για πολλα χρόνια δούλευα αμισθί στην επιχείρηση. Δεν μου χαρίστηκε τίποτα. Ήταν περιουσία που μας ανήκε. Και τα καπηλευτηκε όλα η θεία μου. Δουλεύω από 15 χρονων εδώ μέσα. Η αδερφή μου η μικρή κυκλοφορεί με Λουίς βιτον,εγώ ήμουν με χαρτζιλίκι γιατι "κάνουμε οικονομία να κάνουμε κι άλλες επενδύσεις, σε εσάς θα έρθουν όλα στο μελλον". Και το μέλλον ήρθε και απλώς μας κοροιδεψαν.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Παραιτήθηκα από την εφημερίδα γιατι δεν μου έμενε χρόνος παράλληλα με την εδώ επιχείρηση και ειχα εξαντληθεί. Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 04-08-2022 at 14:37.

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. οικογενεια
    By hlias1988 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 31
    Last Post: 18-08-2020, 18:33
  2. Οικογένεια
    By giannhsb in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 2
    Last Post: 21-04-2020, 16:45
  3. Οικογενεια και πάλι οικογένεια...
    By liodaraki_23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 47
    Last Post: 12-10-2012, 13:26
  4. Οικογένεια
    By nikiii in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 02-06-2012, 20:05
  5. Οικογένεια
    By Nik0L in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 03-08-2011, 11:15

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •