Πολύ πρόσφατα μίλαγα με μια κοπέλα από δω από το Φόρουμ η οποία έχει κάνει ηλεκτρολογική μελέτη στο παρελθόν η οποία τυχαία σε ένα Χόλντερ τις βρήκανε μία κοιλιακοί Τάχι αρρυθμία και έτσι λοιπόν της πρότεινα να κάνει electro φυσιολογική μελέτη η οποία από ότι με ενημέρωσε και μιλήσαμε μετά από τόσα χρόνια δO ξα το θεό είναι μια χαρά αλλά δεν έχει πάρει απάντηση ακόμα από τους καλύτερους γιατρούς που με ενημέρωσε ότι πήγε παρά μόνο ένα ζήσε με αυτό..Και αυτό που θέλω να ρωτήσω τώρα όλους σας εσάς με τις έκτακτες που σας ταλαιπωρούν χρόνια η ότι σας ταλαιπωρεί έχετε νιώσει ποτέ γιατί φαντάζομαι ξέρετε να αναγνωρίζεται τις έκτακτες από κάτι άλλο που εμφανίζεται ίσως σε μερικούς σπάνια είσαι μερικούς πιο συχνά κάτι πολύ περίεργο σαν να ξεκινάει ξαφνικά μια γρήγορη ταχυκαρδία και να σταματάει μόνη της μετά από 6-7 περίεργους χτύπους Κάτι όχι σαν αυτό που σας συμβαίνει κάτι πολύ διαφορετικό που λογικά αυτό θα συμβαίνει σπάνια τους περισσότερους τουλάχιστον εμένα μου το κάνει θεωρώ μια φορά τον έναν η τα 2χρόνια .. Θα πρέπει δηλαδή όλοι να κάνουμε electro φυσιολογική μελέτη ή θα περιμένω αυτό να είναι κοιλιακοί ταχυκαρδία και κάποια στιγμή να γίνει κοιλιακοί μαρμαρυγή από μόνη της ενώ έχω κάνει από εξετάσεις τα πάντα;
Ζώ δηλαδή κατά τύχη ή καταλάθος?