Προστατικος Οργασμός
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1

    Προστατικος Οργασμός

    Καλησπέρα σας. Ήθελα να μοιραστώ κάτι που δεν το έχω κανει με κανένα ως τωρα. Λοιπόν είμαι straight άνδρας 32 ετών με ενεργή σεξουαλικη ζωή που ήθελα να βιώσω τον προστατικο οργασμό. Προσπάθησα μονος με δάχτυλο και λιπαντικό.. Εφτασα μέχρι ένα σημείο και σταμάτησα.. Μετά το ζήτησα από μια ερωτική μου σύντροφο. Περίεργο συναίσθημα και ιδιαίτερο. Το θέμα είναι πως από τότε έχω αέρια περισσότερα και
    από πίσω "λερωνομαι" λίγο μετά από αυτά. Έκανα κάτι λάθος; υπάρχει κάτι που αξίζει να δοκιμάσω πάλι; Βρίσκετε παράξενο που το έκανα στα 32 μου;

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    26
    Τίποτα δεν είναι παράξενο από την στιγμή που σε ικανοποιεί κ ειναι συναινετικο με τ@ εκάστοτε συντροφο. Τα αέρια είναι φυσιολογικά γιατί εισχωρεί αέρας , όσο για το ότι λερωνεσαι θα πρεπει πριν γίνει η πραξη να καθαρίσεις την περιοχη με ένα κλισμα.

  3. #3
    Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!! Η αλήθεια είναι πως είναι ιδιαίτερη εμπειρία και ταμπού σε θέμα συζήτησης ειδικά στους άντρες αλλά ο οργασμός είναι πιο έντονος από οποιονδηποτε. Τι άλλη συμβουλή μπορείς να δώσεις;; έχεις προσωπική εμπειρία κάνοντας το σε σύντροφο σου; φοβάμαι να ζητήσω ερωτικό βοήθημα τύπου plug.. Εχεις γνώμη;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Vendettas77 View Post
    Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!! Η αλήθεια είναι πως είναι ιδιαίτερη εμπειρία και ταμπού σε θέμα συζήτησης ειδικά στους άντρες αλλά ο οργασμός είναι πιο έντονος από οποιονδηποτε. Τι άλλη συμβουλή μπορείς να δώσεις;; έχεις προσωπική εμπειρία κάνοντας το σε σύντροφο σου; φοβάμαι να ζητήσω ερωτικό βοήθημα τύπου plug.. Εχεις γνώμη;
    Εγώ το εκανα με κάποιους συντρόφους μου.. στους περισσότερα αρεσε.Σε κάποιους το πρότειναν μόνη μου άλλοι το πρότειναν εκείνοι.Μην αισθανεσαι περίεργα και σίγουρα δεν εισαι ο μονος
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    26
    Quote Originally Posted by Vendettas77 View Post
    Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!! Η αλήθεια είναι πως είναι ιδιαίτερη εμπειρία και ταμπού σε θέμα συζήτησης ειδικά στους άντρες αλλά ο οργασμός είναι πιο έντονος από οποιονδηποτε. Τι άλλη συμβουλή μπορείς να δώσεις;; έχεις προσωπική εμπειρία κάνοντας το σε σύντροφο σου; φοβάμαι να ζητήσω ερωτικό βοήθημα τύπου plug.. Εχεις γνώμη;
    Πέρα από αυτά κ ενα λιπαντικό δεν μπορώ να προτεινω κάτι άλλο! Είναι στην δική σας διάθεση και φαντασία. Δεν βρίσκω τον λόγο να φοβάσαι τα βοηθήματα. Έχουν μεγέθη οπότε διαλέγεις αυτό που σου ταιριαζει

  6. #6
    Καλημέρα. Ευχαριστώ πολύ και πάλι. Όσον αφορά το κλύσμα πως το χρησιμοποιεις;γενικά διάβασα ότι δεν κάνει και τόσο καλό να το χρησιμοποιεις συχνά. Εσύ αναφέρεσαι προφανώς πριν την πράξη έτσι;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,087
    Εγώ είχα πάρει σετ με διάφορα μεγέθη. Το πας σταδιακά. Εννοείται πάντα με λιπαντικό. Σε περίπτωση που είναι να το χρησιμοποιήσει και άλλος -αλλη οπωσδήποτε προφυλακτικό. Υπάρχουν και με δόνηση και διαφορετικά σχήματα αλλά δεν έχω άποψη. Απ'αυτά που δοκίμασα έμεινα ικανοποιημένος.https://www.skroutz.gr/s/24965183/Ea...Set-Black.html

  8. #8
    Niels είχες θέματα μετά πίσω με αέρια κτλ τον πρώτο καιρό;; αισθάνομαι ότι θέλω συνέχεια να έρχομαι σε οργασμό έτσι πλέον είναι φοβερη αίσθηση

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    26
    Quote Originally Posted by Vendettas77 View Post
    Καλημέρα. Ευχαριστώ πολύ και πάλι. Όσον αφορά το κλύσμα πως το χρησιμοποιεις;γενικά διάβασα ότι δεν κάνει και τόσο καλό να το χρησιμοποιεις συχνά. Εσύ αναφέρεσαι προφανώς πριν την πράξη έτσι;
    Αυτά του φαρμακείου έχουν οδηγίες. Μπορείς κ με το νερό του ντουζ να κάνεις πλυση. Ναι πρεπει να γίνει το μάξιμουμ 3 ώρες πριν την πραξη γιατί αλλιώς δεν έχει νοημα

  10. #10
    Έχω δει βίντεο που βγάζουν το τηλέφωνο του ντουζ και καθαρίζονται έτσι. Είναι αποτελεσματικο όμως;;;

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    26
    Quote Originally Posted by Vendettas77 View Post
    Έχω δει βίντεο που βγάζουν το τηλέφωνο του ντουζ και καθαρίζονται έτσι. Είναι αποτελεσματικο όμως;;;
    Ναι αυτός είναι κ τροπος

  12. #12
    kopela93
    Guest
    Δοκίμασε ο,τι θες και πειραματισου μη σε νοιάζει τίποτα
    Ο καθένας λέει τη μλκια του και δεν έχει νόημα να την ακούς
    Ζήσε τη ζωή σου

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Quote Originally Posted by Vendettas77 View Post
    Καλησπέρα σας. Ήθελα να μοιραστώ κάτι που δεν το έχω κανει με κανένα ως τωρα. Λοιπόν είμαι straight άνδρας 32 ετών με ενεργή σεξουαλικη ζωή που ήθελα να βιώσω τον προστατικο οργασμό. Προσπάθησα μονος με δάχτυλο και λιπαντικό.. Εφτασα μέχρι ένα σημείο και σταμάτησα.. Μετά το ζήτησα από μια ερωτική μου σύντροφο. Περίεργο συναίσθημα και ιδιαίτερο. Το θέμα είναι πως από τότε έχω αέρια περισσότερα και
    από πίσω "λερωνομαι" λίγο μετά από αυτά. Έκανα κάτι λάθος; υπάρχει κάτι που αξίζει να δοκιμάσω πάλι; Βρίσκετε παράξενο που το έκανα στα 32 μου;
    Μην φοβάσαι!
    Όλα καλά...
    Βάλε κάποιον άλλον ή άλλη να στο κάνει...
    Θα σου αρέσει, ειδικά στα "τελειώματα"!

Similar Threads

  1. Οργασμος με μασαζ ποδιων..
    By Sakis290 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 05-11-2019, 23:05
  2. Γυναικείος οργασμός. 10 ερωτήσεις
    By Seduction in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 23-08-2011, 10:55
  3. Πόνος αντί για οργασμός
    By carrot in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 16-12-2010, 00:09
  4. κολπικός οργάσμος και ταυτόχρονο κλάμα
    By sakis83 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 07-11-2008, 11:27
  5. Αγχωλιτικα και οργασμος.
    By maria... in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 46
    Last Post: 29-08-2008, 00:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •