28 χρόνων και δεν έχω καταφέρει ποτέ να κάνω σεξ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 36
  1. #1
    Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    39

    28 χρόνων και δεν έχω καταφέρει ποτέ να κάνω σεξ

    Όπως λέει και ο τιτλος είμαι 28 , σχεδόν 29, και ποτέ μου δεν έχω καταφέρει να κάνω σεξ. Πιο παλιά, γύρω στα 20, είχα προσπαθήσει αλλά ποτέ δεν τα κατάφερα. Αρχικά ήμουν πάντα αρκετά υπέρβαρη -τώρα τα έχω χάσει τα κιλά- και είχα πάντα πολύ μεγάλες ανασφάλειες. Εκτός από αυτό όμως πονάω παρά πολύ. Όλες μου οι προσπάθειες ήταν τραυματικές.

    Τι μπορεί να συμβαίνει; Πλέον απλά δε προσπαθώ καν γιατί ντρέπομαι πολύ. Ποια φτάνει 28 και είναι ακόμη παρθένα; Οι αντιδράσεις όλων όσων ακούνε ότι δεν έχω κάνει ποτέ σεξ δε με κάνουν να θέλω να προσπαθήσω. Επίσης φοβάμαι ότι θα πονέσω πολύ. Με κοιτάνε σα να είμαι καμία τρελή. Ακόμα και σε αυτό το φόρουμ λένε ότι δεν είναι φυσιολογικό. Νομίζω πρέπει να το πάρω απόφαση ότι θα μεινω πάντα μόνη.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Γιατι δεν κανεις το φιλικο κοματι της σχεσης πρωτα και μετα οταν εχεις εμπιστοσυνη το συζητας με τον φιλο σου;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,813
    φιλαρακι τι κιαν εκανες η οχι ποτε σεξ δε ειν αυτο αυτοσκοπός στη ζωη μην σκας . αν κι οταν ειν θα ελθει μονο του μην το ζορίζεις . οι αλλοι δε εχουν καμια δουλειά να κρίνουν ο καθενας οπως νιωθει κι αν τυχει θα κανει οτι θελει για τον εαυτο του .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  4. #4
    Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    39
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Γιατι δεν κανεις το φιλικο κοματι της σχεσης πρωτα και μετα οταν εχεις εμπιστοσυνη το συζητας με τον φιλο σου;
    Το πρόβλημα μου είναι ότι όταν μάθει ο άλλος ότι δεν έχω κάνει ποτέ σεξ απλά θα φύγει και μετά θα με σχολιάζει κιόλας. Ξέρεις πως είναι εδώ στην Ελλάδα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,131
    Ε, πες ότι έχεις ψυχολογικά και λόγω φαρμάκων δεν είχες λίμπιντο για χρόνια! Κι εγώ κάτι τέτοιο θα πω, όταν τύχει. Και σιγά το πράγμα, είδαμε πόσο "ευτυχισμένοι" είναι στη Δύση που όλοι κάνουν σαν τρελοί σεξ, ψάξε για ποσότητες ψυχοφαρμάκων, ναρκωτικών και δυστυχίας σε Βρετανία, ΗΠΑ, Καναδά, Γερμανία, Σουηδία και δε συμμαζεύεται, και θα καταλάβεις ΠΟΣΟ υπερτιμημένο είναι!

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by Nefelie View Post
    Το πρόβλημα μου είναι ότι όταν μάθει ο άλλος ότι δεν έχω κάνει ποτέ σεξ απλά θα φύγει και μετά θα με σχολιάζει κιόλας. Ξέρεις πως είναι εδώ στην Ελλάδα.
    Δεν το πιστευω αυτο, εγω προσωπικα ειμαι πολυ κακος ανθρωπος και παλι δεν θα σου το εκανα αυτο.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    266
    Quote Originally Posted by Nefelie View Post
    Το πρόβλημα μου είναι ότι όταν μάθει ο άλλος ότι δεν έχω κάνει ποτέ σεξ απλά θα φύγει και μετά θα με σχολιάζει κιόλας. Ξέρεις πως είναι εδώ στην Ελλάδα.
    Κουτσομπολιό παντού γίνεται.
    Κανένας άνδρας δεν θα φύγει με τέτοια δικαιολογία.
    Εγώ ξέρω πως άλλες πουλάνε την παρθενιά τους για να βγάλουν λεφτά, είναι κάτι σαν τάση της μόδας στο εξωτερικό .

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    304
    Quote Originally Posted by Nefelie View Post
    Το πρόβλημα μου είναι ότι όταν μάθει ο άλλος ότι δεν έχω κάνει ποτέ σεξ απλά θα φύγει και μετά θα με σχολιάζει κιόλας. Ξέρεις πως είναι εδώ στην Ελλάδα.
    άν αρέσεις σε έναν άντρα εξ αρχής και φτάσετε στο κρεβάτι
    δεν υπάρχει περίπτωση κανένας σοβαρός άντρας να φύγει για αυτόν τον εντελώς ασήμαντο λόγο
    στην απειροελάχιστη πιθανότητα που φύγει ...γλίτωσες
    περισσότερο είναι προσωπική δικιά σου φοβία

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,576
    Quote Originally Posted by ΑΧΒΑΧ View Post
    Κουτσομπολιό παντού γίνεται.
    Κανένας άνδρας δεν θα φύγει με τέτοια δικαιολογία.
    Εγώ ξέρω πως άλλες πουλάνε την παρθενιά τους για να βγάλουν λεφτά, είναι κάτι σαν τάση της μόδας στο εξωτερικό .
    Ναι.... Μόνο που πουλούν την παρθενιά τους νεαρές κοπέλες δηλ. 20 χρονών και όχι 30. 30 χρονών δεν αγοράζουν ούτε γυναίκες για παντρειά πόσο μάλλον παρθένες.
    Ας λέμε λίγο τα πράγματα με το όνομα τους ρε παιδιά.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    266
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Ναι.... Μόνο που πουλούν την παρθενιά τους νεαρές κοπέλες δηλ. 20 χρονών και όχι 30. 30 χρονών δεν αγοράζουν ούτε γυναίκες για παντρειά πόσο μάλλον παρθένες.
    Ας λέμε λίγο τα πράγματα με το όνομα τους ρε παιδιά.
    Η γριά η κότα έχει το ζουμί. Δεν είναι μεγάλη μια γυναίκα 30 ετών και σε τέτοιες περιπτώσεις δεν δίνεις ταυτότητα είσαι όσο δείχνεις. Είχα δεί ντοκιμαντέρ με κάποια φυλή στον Αμαζόνιο με επαγγελματίες άνδρες που τους πλήρωναν για να πάνε πρώτη φορά με γυναίκα εναλλακτικά όταν η γυναίκα δεν είχε λεφτά την δουλειά την αναλάμβανε ο κουμπάρος πριν τον γάμο.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by Nefelie View Post
    Το πρόβλημα μου είναι ότι όταν μάθει ο άλλος ότι δεν έχω κάνει ποτέ σεξ απλά θα φύγει και μετά θα με σχολιάζει κιόλας. Ξέρεις πως είναι εδώ στην Ελλάδα.
    μονο παρθενος ανδρας θα μπορουσε να φυγει για τετοιον λογο, γιατι μπορει να φοβηθει οτι δεν θα τα καταφερει αν ειστε και οι δυο απειροι. δεν ειναι και καμια επιστημη το σεξ. μην κανετε ετσι, οσοι δεν εχετε κανει. δυσκολο ειναι, το ΚΑΛΟ σεξ. το να γινει απλα, ειναι ευκολο. το κανει ο καθενας.

  12. #12
    Κανένας δεν θα αρνηθεί να κάνει σεξ μαζί σου επειδή είσαι παρθένα. Ίσα ίσα αυτό θα τ' αρέσει. Το πρόβλημα σου είναι το ότι είσαι υπέρβαση. Βρε μπα να χεις χρυσή καρδιά και λεφτά αισθήματα άμα ο άλλος βλέπει μπάζο από κιλά γυρίζει στη στιγμή το βλέμμα απ την άλλη και φεύγει. Κι αν τον πλησιάσεις θα τρέξει να εξαφανιστεί. Στα λέω ωμά μα αυτή είναι η αλήθεια....
    γιάννης

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Κανένας δεν θα αρνηθεί να κάνει σεξ μαζί σου επειδή είσαι παρθένα. Ίσα ίσα αυτό θα τ' αρέσει. Το πρόβλημα σου είναι το ότι είσαι υπέρβαση. Βρε μπα να χεις χρυσή καρδιά και λεφτά αισθήματα άμα ο άλλος βλέπει μπάζο από κιλά γυρίζει στη στιγμή το βλέμμα απ την άλλη και φεύγει. Κι αν τον πλησιάσεις θα τρέξει να εξαφανιστεί. Στα λέω ωμά μα αυτή είναι η αλήθεια....
    Δεν ισχυει αυτο, Γιαννη μου, πολλοι ειναι που γουσταρουν χοντρες, δεν εχουν ολοι τα ιδια γουστα. Παιζει ρολο πως ηταν η πρωτη κοπελα του αντρα, μετα ψαχνει το ιδιο στις υπολοιπες για να νοιωσει οικιοτητα. Αυτοι που εχουν αποσυνδεσει το σεξ απο την οικιοτητα εξερουνται, μολις νιωσουν οικιοτητα με τον/την συντροφο συχαινονται επειδη νιωθουν την σχεση αιμομικτικη.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Κανένας δεν θα αρνηθεί να κάνει σεξ μαζί σου επειδή είσαι παρθένα. Ίσα ίσα αυτό θα τ' αρέσει. Το πρόβλημα σου είναι το ότι είσαι υπέρβαση. Βρε μπα να χεις χρυσή καρδιά και λεφτά αισθήματα άμα ο άλλος βλέπει μπάζο από κιλά γυρίζει στη στιγμή το βλέμμα απ την άλλη και φεύγει. Κι αν τον πλησιάσεις θα τρέξει να εξαφανιστεί. Στα λέω ωμά μα αυτή είναι η αλήθεια....
    μαλλον αυτα και τα δυο ειναι δικες σου προβολες και προτιμησεις, ιωαννη.
    υπαρχουν πολλοι ανδρες, που δεν θα χαιροντουσαν καθολου να ειναι μια 30χρονη γυναικα παρθενα οπως λες... αλλα ουτε και θα ηταν αυτο το εμποδιο για να κανουν κατι μαζι της, αν τους αρεσε η παρεα της. απλα θα το παρεβλεπαν. δεν θα πανηγυριζαν κιολας (εκτος αν ηταν νουμερα)....
    επισης, υπαρχουν πολλοι που τους αρεσουν μερικα κιλα παραπανω, ή που δεν τους ενοχλουν και δεν θα ετρεχαν να εξαφανιστουν οπως μαλλον θα εκανες εσυ...
    αν δεν ισχυε αυτο που σου λεω, οι υπερβαρες και οι υπερβαροι δεν θα ειχαν εραστες και συντροφους, αλλα αν κοιταξεις λιγο γυρω σου, θα δεις οτι δεν ισχυει.
    αυτη ειναι η αληθεια...

    υ.γ. η κοπελα ειπε οτι δεν εχει παραπανω κιλα πλεον, αλλα η χονδροφοβια σου δεν σε αφησε να το διαβασεις...

  15. #15
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μαλλον αυτα και τα δυο ειναι δικες σου προβολες και προτιμησεις, ιωαννη.
    υπαρχουν πολλοι ανδρες, που δεν θα χαιροντουσαν καθολου να ειναι μια 30χρονη γυναικα παρθενα οπως λες... αλλα ουτε και θα ηταν αυτο το εμποδιο για να κανουν κατι μαζι της, αν τους αρεσε η παρεα της. απλα θα το παρεβλεπαν. δεν θα πανηγυριζαν κιολας (εκτος αν ηταν νουμερα)....
    επισης, υπαρχουν πολλοι που τους αρεσουν μερικα κιλα παραπανω, ή που δεν τους ενοχλουν και δεν θα ετρεχαν να εξαφανιστουν οπως μαλλον θα εκανες εσυ...
    αν δεν ισχυε αυτο που σου λεω, οι υπερβαρες και οι υπερβαροι δεν θα ειχαν εραστες και συντροφους, αλλα αν κοιταξεις λιγο γυρω σου, θα δεις οτι δεν ισχυει.
    αυτη ειναι η αληθεια...

    υ.γ. η κοπελα ειπε οτι δεν εχει παραπανω κιλα πλεον, αλλα η χονδροφοβια σου δεν σε αφησε να το διαβασεις...
    Μερικά αλλα όχι πολλά.
    Εντάξει, για να μην το απολυτοποιώ κάποιοι δεν θα τρεχαν να εξαφανιστούν. Ούτε βέβαια ξέρω αν αυτοί θα χαν σκοπό να μεναν για πάντα μαζί τους (όπως λέει και το τραγούδι του Πάριου) σ αυτό τ' ανηφόρι που λένε ζωή. Άμα ακούω αυτό το τραγούδι γενικά με πιάνει κατάθλιψη, δεν μ αρεσει, κυρίως ο τόνος, το ύφος κι η μουσική του τραγουδιού.
    Οι υπερβαρες και οι υπέρβαροι έχουν εραστές κατά το όμοιος ομοίω που έλεγαν οι αρχαίοι ημών πρόγονοι, κι αυτό μάλλον ισχύει για όλους μας, ο καθένας δλδ με βάση τα σωματικά και ψυχικά του γνωρίσματα.
    μπορεί να μην πρόσεξα το χονδροφοβία, απλά υπέθεσα λογικά, πως με τον τροπο που παρουσιάζει το θέμα π ανοιξε πάει να πει πως έχει κάποιο θέμ αμ ετα κιλά.
    γιάννης

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. 24 χρόνων με ασπεργκερ, δεν μπορώ να κάνω σχέση
    By Wrongplanet in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 15
    Last Post: 25-02-2024, 17:00
  2. Τι ζωή είναι αυτή που κάνω; -20 χρονών-
    By papadopoulosle in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 7
    Last Post: 06-01-2018, 00:58
  3. Καταθλιψη 18 χρονων δν ξρω τι να κανω .. Θελω βοηθεια
    By Sotirishatzi in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 17
    Last Post: 31-12-2015, 00:51
  4. Replies: 13
    Last Post: 12-08-2015, 15:55
  5. 20 χρονων κλεισμενος μεσα χωρις να κανω τιποτα
    By solkots in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 26
    Last Post: 06-10-2014, 01:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •