❤️σέιφ σπέις
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26
  1. #1
    kopela93
    Guest

    ❤️σέιφ σπέις

    Δεν ήξερα ότι το φόρουμ έχει τέτοιο χώρο. Χαίρομαι γιατί θα γράφω εδώ. Από το να γράφω στο τι σκέφτεστε και πως αισθάνεστε....

  2. #2
    kopela93
    Guest
    Δεν τού έστειλα τίποτα για δύο ή τρεις μέρες. Ούτε αυτός. Στέλνει χθες μια γελοιοτητα όπως (.....)
    Last edited by kopela93; 13-08-2022 at 18:55.

  3. #3
    kopela93
    Guest
    Ρε μλκ ξεφτίλα τι απαντάς μετά από μια μέρα ενώ το έχεις διαβάσει και απαντάς ένα οου γεα; Είσαι τέρμα μλκς; Ναι. Οκ.
    Και μετά έρχεσαι κι μου γράφεις "μού έστειλε μια πενηντάρα"
    (......)
    Last edited by kopela93; 13-08-2022 at 18:55.

  4. #4
    kopela93
    Guest
    Ξαναστελνει στις 6 για να πει κάτι τόσο μα τόσο ανούσιο!!!!! Θα σας πέφτανε τα μαλλιά από το πόσο ανούσιο ήταν αυτό που είπε. (......) ήσυχη.
    Last edited by kopela93; 13-08-2022 at 18:56.

  5. #5
    kopela93
    Guest
    Γαμωκάργιολο κάνεις και μούτρα ρε; Χαχαχα
    Ρε πας καλά; Είναι δυνατόν; Τι περιμένεις ρε; (.......)
    Last edited by kopela93; 13-08-2022 at 18:56.

  6. #6
    kopela93
    Guest
    Από τις 10 το πρωί. Τι ήθελα και έστειλα; Με έτρωγε μέσα μου. Να στείλω δύο ιμοτζι. Μού έδωσε σημασία ας μην είμαι μπιτς είπα. Τι το θελα;
    Αρχικά πήγε χαλαρά. Εκεί που γαμηθηκε ο Δίας ήταν όταν είπε μια κουβέντα και δε σωζόταν με τίποτα.
    Μια φορά ακόμα τα γάμησε όλα ο τύπος. Πήρε το μπλοκ του όσο έλειπε στη θάλασσα για μπάνιο. Γυρνάει και τι βλέπει; (.........)
    Last edited by kopela93; 13-08-2022 at 18:57.

  7. #7
    kopela93
    Guest
    Με ενοχλεί που ποτέ δεν είδες την αξία μου αλλά με ενοχλεί και το χαμηλό σου επίπεδο με ενοχλούν τα αρνητικά που έχεις και παρόλα αυτά εγώ ήθελα να τα παραβλέψω.
    Όσο σκέφτομαι τα αρνητικά σου αηδιάζω (....)
    Last edited by kopela93; 15-08-2022 at 13:17.

  8. #8
    kopela93
    Guest
    Υποφέρω ακόμα. Μού ηρθε περίοδος. Πάλι έπεσα στην παγίδα να ξεσπάσω χωρίς να έχω δώσει σημασία στο ημερολόγιο με τις περιόδους μου. Ξέχασα πάλι ότι μπορεί να κοντεύει αυτή η φάση κι ότι πρέπει να κάνω υπομονή με τους άλλους με τον εαυτό μου και να κάτσω σε μια γωνιά μόνη μου με λίγη μουσική, να κάνω μια ωραία δραστηριότητα ή απλά να βγω στον κήπο να βάλω ένα χαλί κάτω και να αραξω. Χωρίς ίντερνετ γ*** το ****** μου. Ήταν τόσο απλό. Μπορούσα να το κάνω.
    Έχω μικρό κύκλο και αυτό είναι ακόμα χειρότερο. Ήρθε δηλαδή 17 Ιουλίου και ήρθε σήμερα 13 Αυγούστου. Άρα 27-28 μέρες μετά; Πφ άργησε. Κανονικά έχω 25 μέρες κύκλο.
    Πω ρε υποφέρω πριν την περίοδο. Μόλις έρχεται, όλα ηρεμούν. Έχω ψάξει στο νετ μήπως έχω κανένα σύνδρομο http://https://www.onmed.gr/ygeia/st...antimetopisete

    Να πάρω αντικαταθλιπτικά; Δεν παίζει. Τώρα θα ξεκινήσω γυμναστήριο στις 25 Αυγούστου. Περιμένω να ανοίξει. Θα δω διαφορά στη διάθεσή μου σίγουρα. Θα βρω και δουλειά πιστεύω μέσα σε αυτή τη χρονιά. Όλα αυτά θα γίνουν τώρα από φθινόπωρο που θα ξεκινήσουν όλα να μπαίνουν σε μια σειρά. Ίσως πάω ξανά για λίγα ακόμη μπάνια σε λίγες μέρες.
    Αλλά ό,τι και να συμβαίνει στη ζωή μου, εσύ μού είσαι περιττός. Πουθενά δε βοηθάς στην κατάσταση. Καλύτερα να υποφέρω μόνη μου παρά με τα δικά σου προβλήματα. Δε θέλω παραπάνω προβλήματα από όσα έχω. Κανείς δε θέλει. Ούτε αυτός. Αυτός έχει σοβαρό θέμα υγείας. Του το είπα χθες του λέω εσύ θέλεις καλή ψυχολογία με την ασθένεια που έχεις, δεν πρέπει να μιλάμε σού κάνω κακό σε ρίχνω και εσύ ρίχνεις εμένα στο δικό μου θέμα το ψυχολογικό.
    Αυτός ο άνθρωπος όμως έμαθε να μην αφήνει τον εαυτό του να τον επηρεάζουν κάποια πράγματα. Αλλά ναι, και εγώ άμα δε γουσταρα κάποιον σιγά μην έκλαιγα κιόλας. Θα ήμουν βέβαια εκεί γι'αυτόν για να μιλήσουμε ήσυχα ωραία και να τον κάνω να νιώσει καλύτερα. Δε θέλω να πληγώνω κάποιον επειδή δε μού αρέσει. Θα καθόμουν να εξηγήσω να τον κάνω να νιώσει σημαντικός όπως έκανε κάποτε κάποιος για μένα. Αυτό ήθελα από αυτόν. Λίγη συμπόνοια λίγη συμπαράσταση ρε πστ μου αυτό ήθελα να κάτσει δίπλα στον πόνο μου να μού πει δυο λόγια ξέρεις σε καταλαβαίνω είσαι μια πολύ καλή κοπέλα έχεις πολλά να δώσεις με συγχωρείς που έγιναν έτσι τα πράγματα δε σημαίνει ότι είσαι ανεπαρκής απλά δεν είσαι για μενα και αυτό δε σημαίνει ότι δεν αξίζεις. Δεν μπορούσε να μού τα πει αυτά; Αυτό ήθελα μόνο. Θα μπορούσαμε να είμαστε φίλοι αν μού τα έλεγε αυτά. Ήθελα απλά μια συμπαράσταση. Αυτός όμως θέλησε να με πονέσει επειδή κι αυτός πονάει με τα δικά του. Αλλά η ζωή δεν είναι έτσι. Αν είσαι καλός άνθρωπος θα κάτσεις να βοηθήσεις τον άλλον. Μάλλον δεν είναι καλός άνθρωπος. Εντάξει δεν πειράζει. Τουλάχιστον τον ξεφορτωθηκα.



    https://www.draretipavlidou.com/blog...ikh-diatarachhhttp://https://www.draretipavlidou.c...ikh-diatarachh

    Αυτό ακριβώς είμαι εγώ χωρίς τα σωματικά συμπτώματα. Στα σωματικά εχΩ μόνο κόπωση και όλη μέρα ξαπλωνω.
    Αλλά στα ψυχολογικά είμαι όλα αυτά που λέει εκτός από τις αυτοκτονικές τάσεις και κρίσεις πανικού τις οποίες δεν τις έχω βιώσει ποτέ (μάλλον έχω αρκετό εγωισμό ακόμη) δεν τρώω καθόλου όλη μέρα και υποφέρω γενικά πριν την περίοδο μου. Κάπως έτσι πάει. Μπορεί να κοιμάμαι περισσότερες ώρες όλοι να μού φταίνε και γενικά να κλαίω πανευκολα καθώς ιδιαίτερα εκείνες τις μέρες πριν την περίοδο είμαι 100 φορές χειροτερααα όσον αφορά την ψυχολογία μου την αυτοπεποίθησή μου όλα βαράνε κόκκινο
    Last edited by kopela93; 13-08-2022 at 19:10.

  9. #9
    kopela93
    Guest
    Δεν πονάω πριν την περίοδο μου. Πριν την περίοδο μου είμαι απλά ένα άτομο πολύ σκοτεινό που τού φταίνε όλα βρίσκει παντού αρνητικά και δεν μπορεί να σωθεί από τίποτα και κανέναν. Υποφέρω στις σκέψεις μου. Δεν υπάρχει διαφυγή. Δε θέλω να βγω έξω δε θέλω να πάω βόλτα δε θέλω να κάνω κάποιον να γελάσει δε θέλω να συμπαρασταθώ σε κανέναν γιατί όλα τα προβλήματα των άλλων δε με αφορούν εκείνη την ώρα που πονάω εγώ. Είμαι στον κόσμο μου στον πόνο μου και όλα αυτά είναι τόσο άσχημα που δεν αφήνω κανέναν να με κάνει καλά γιατί πιστεύω ότι δεν μπορεί. Όταν μαλώνω με κόσμο είναι πάντα πριν την περίοδο μου. Το παθαίνω με όλους. Με την οικογένεια αλλά απομακρύνομαι για να μη τους πληγώσω επειδή με αγαπάνε αλλά με τους άλλους όπως αυτός πχ που είναι σκουπίδι κι όχι άνθρωπος, εκεί ξεσπαω αβερτα γιατί έχει μια τόσο κακή γνώμη για μένα και θέλει να υποφέρω που δε με νοιάζει αν θα τον πληγώσω δε με νοιάζει να δείξω την κακή μου πλευρά που πονάει και δε νοιάζεται για κανέναν. Κατάλαβες; Δε με νοιάζει να ξεσπάω πάνω στα σκουπίδια. Είναι σκουπίδια. Και εύχομαι να υποφέρει όπως υποφέρω κι εγώ τόσο άσχημα και να μην τον βοηθάει κανείς όπως δε με βοήθησε ούτε μια φορά ούτε μια φορά ρε πουστη μου να μού δείξει ότι νοιάζεται ότι δε με έχει για σκουπίδι. Μια φορά να πει ξέρεις καταλαβαίνω ότι πονάς είμαι εδώ για να σε ακούσω, ηρέμησε. Κάντο επειδή είσαι άνθρωπος κάντο γι'αυτό!!!! Για όλα πρέπει να υπάρχει όφελος!!???? Επειδή δε με γουστάρεις σα γκόμενα σημαίνει ότι δεν μπορείς να με βοηθήσεις με ένα τέτοιο πράγμα;;;; Σκουπίδι ε σκουπίδι.
    Το ξέρω ότι αν σε δω να πονάς θα πονέσω κι εγώ. Αλλά δε με νοιάζει. Βαρέθηκα να είμαι μια κ**"""" που πάντα λυπαται τους άλλους και αυτοί της φέρονται με το χειρότερο τρόπο. Σιχαμα για άνθρωπε. Τιποτένιε π*****. Καμία αγάπη δεν έχεις ένα τίποτα είσαι ένα κενό με πόδια.

  10. #10
    kopela93
    Guest
    Νιώθω καλύτερα. Πιο ήρεμη. Αυτό ήθελα να πετύχω. Δε θα μπορούσε να γίνει με τους λάθος ανθρώπους δίπλα μου.
    Η ζωή είναι όπως τη χτίζεις. Υπάρχουν επιλογές. Όλη η αυτή η βαβούρα δεν αξίζει. Συγκρούσεις και κακό.
    Την ψυχική υγεία δεν τη δίνουμε (.....)
    Last edited by kopela93; 16-08-2022 at 20:34.

  11. #11
    kopela93
    Guest
    Πονάς όταν κάποιος νοιάζεται για σένα και εσύ δε νοιάζεσαι. Το ξέρω. Για βλέπεις την ανεπάρκεια μέσα σου. Βλέπεις αυτό που δεν μπορεί να εξελιχθεί. Το βλέπεις και το θεωρείς και άδικο. Αλλά δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς. (.....)
    Last edited by kopela93; 16-08-2022 at 20:33.

  12. #12
    kopela93
    Guest
    Βγήκα λίγο να πλύνω τα αμάξια. Έχει πολλή ζέστη. Ψιλοζαλίστηκα. Ήρθα να πιω νερό. Ενώ παίρνω συμπληρώματα ντε, πιστεύω ο ήλιος κάνει άλλη δουλειά. Δεν ξέρω, αλλά νομίζω πάντα η φυσική λύση είναι καλύτερη.
    Αν αφιέρωνα στον εαυτό μου λίγα λεπτά πρωί ή (.....)
    Last edited by kopela93; 16-08-2022 at 20:34.

  13. #13
    kopela93
    Guest
    Βασανίζομαι πάλι χαχαχα
    Βγήκα λίγο να πάρω ήλιο. Έφαγα ελαφριά. Αλήθεια δεν ξέρω γιατί να βασανίζομαι έτσι
    Θα πάω σούπερ μάρκετ τώρα
    Ειλικρινά δεν ξέρω τι μού φταίει. Θέλω μια παρέα. Διαφορετική. Βαρέθηκα μέσα στο σπίτι με τους ίδιους. Ειλικρινά δεν ξέρω τι συμβαίνει
    Πανικός στις σκέψεις μου. Είναι πολλές και με πυροβολάνε (λλλλ) η μία μετά την άλλη. Γ*** τη **** *** και ** ***** μου. Γρίφος χαχααχαχα
    Αχ δεν είμαι καλά χαχαχαχαχαα
    Πότε θα γίνω; Αύριο; Μεθαύριο; Την άλλη βδομάδα;
    Τι χρειάζομαι;
    Μήπως να κοιμηθώ για να ξεχάσω ;
    Βοηθάει πάντα
    Τουλάχιστον δεν πέφτω στο φαΐ όπως παλιά.
    Γ*** ** ********** (δεν είναι τίποτα, απλά ήθελα να ξεσπάσω έτσι για κλείσιμο του ποστ)

  14. #14
    kopela93
    Guest
    Χαχαχα ένιωσα πολύ καλύτερα μετά το σούπερ. Ήταν μια απλή βόλτα ίσα ίσα να βγω από τις σκέψεις μου. Έχει και δυνατό κλιματιστικό εκεί και μόνο αυτό μού φτιάχνει τη διάθεση
    Είδα και έναν θείο μου τον χαιρέτισα και σκέφτηκα ότι είμαι χαζή που κλαίγομαι γιατί αυτός έχει αληθινά προβλήματα
    Ώρες ώρες νιώθω σα μωρό που κλαίει για βλακείες
    Αλλά παρόλα αυτά νιώθω και παγιδευμένη.

  15. #15
    kopela93
    Guest
    Σήμερα θα προσπαθήσω να έχω επίγνωση του τι νιώθω με σκοπό να μην υποφέρω. Εξάλλου αν δεν μπορώ τώρα να αγαπήσω αρκετά τον εαυτό μου, ώστε να μην υποφέρω, θα εξασκήσω αυτή τη συνήθεια του να φέρομαι καλά στον εαυτό μου και κάποια στιγμή θα το κατακτήσω. Όλα κατακτώνται μετά από θέληση και πρόγραμμα, σωστά;
    Έτσι δεν είναι; Άρα για όλα υπάρχει μια μέθοδος 1-2-3.
    Οκει. Θα το δοκιμάσω. Από το να συνεχίσω να είμαι έτσι δεν είναι καλύτερα να προσπαθήσω κι ο,τι βγει;
    Να υποφέρω γιατί; Ως πότε θα τιμωρώ τον εαυτό μου μην μπορώντας να συγχωρήσω τους άλλους που μού φέρθηκαν έτσι; Συνεπώς ως πότε θα κρατάω όλες αυτές τις σκέψεις γύρω από τα γεγονότα που πάντα με βάζουν στη θέση του θύματος;
    Αρκετά με αυτό. Πρέπει να κάνω κάτι να απελευθερωθώ.
    Δεν αλλάζουν τα γεγονότα. Όσο τα σκέφτομαι έτσι, τόσο θα βασανίζομαι
    Θα περάσει κι άλλος καιρός με το να νιώθω και να σκέφτομαι έτσι. Ο καιρός περνάει δεν μπορείς να τον σταματήσεις. Μόνο η αλλαγή θα κάνει τον καιρό να είναι πιο ευχάριστος. Ο καιρός θα περνάει ούτως ή άλλως.
    Αλήθεια πόσο δύσκολο είναι τελικά κι αυτό; Να μην μπορείς να αλλάξεις όσα έγιναν και να τα αποδέχεσαι. Όλοι οφείλουμε να το κάνουμε. Βλέπω πόσο προσπαθώ να το αποφύγω αυτό κι όμως ξέρω ότι είναι αναπόφευκτο.
    Γιατί η ζωή να σε βάζει να αποδεχτείς κάτι που δε θέλεις να αποδεχτείς; Γιατί είναι τόσο δύσκολη; Χαχαχα ίσως με σκοτώνει η σκέψη "θα ήθελα και θα έπρεπε να πηγαίνουν όλα καλά"
    Γι'αυτό ίσως δεν μπορώ να συμβιβαστώ με σκέψεις συναισθήματα και καταστάσεις.
    Πρέπει να εξασκήσω την αποδοχή

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •