Πάμε πάλι...2 χρόνια μετά .....Come back...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1

    Πάμε πάλι...2 χρόνια μετά .....Come back...

    Aγαπητοι μου φίλοι,
    Μετά από 2 χρόνια αποχής και ψυχοθεραπείας επανήλθα....τελικά δεν πέθανα από το νυχι η από τη γλώσσα...
    Τελικά δεν ήταν το κακο......
    Σταμάτησα και τις πολλές επισκέψεις στους γιατρούς τις καθημερινές τώρα πέρασα στο άλλο άκρο...
    Στο θέμα μας όμως ....
    Εδώ και 2 χρόνια έχω ενοχλήσεις στο στομάχι τύπου εντονο φούσκωμα ,αερα που δεν μπορώ να βγάλω με ευκολία,δυσπεψία και ανακατεμένο στομάχι...
    Έχω κάνει υπέροχο κοιλιάς και τσεκ απ' το Μάρτη... Όλα καλα...γαστροσκοπηση δεν πήγα να κανω λόγω φόβου....(είχα άσχημη εμπειρία στο παρελθόν).....
    Κοιμάμαι και ξυπνάω με τη σκέψη ότι έχω κάτι κακό...δε μπορεί να ξεκολλήσει το μυαλό..... δε ξέρω αν είναι στομάχι η εντερο...προσπαθώ να το μαζέψω όσο μπορω αλλά υπάρχουν μέρες που με ξεπερνά όπως τώρα...πώς γίνεται να υπάρχουν τόσο έντονα συμπτώματα συνέχεια από το άγχος?και αν τελικά δεν είναι άγχος και το άφησα και εξελιχθεί σε κάτι κακό η έχει ήδη?
    Συγγνώμη που σας κούρασα είναι όμως τόσο ψυχοφθόρο όλο αυτό....νομίζω πως δε θα ηρεμήσω πότε...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    489
    Κ εγώ ίδιες σκέψεις είμαι 5 μήνες και με αγωγή κ μ πιάνουν διάφορα ναυτίες ζάλη σβημάρα δεν υποφέρεται...3 μέρες ήμουν σε χωριό σήμερα με το που άνοιξα τα μάτια στο κρεβάτι ένιωσα σα να πέφτει το αίμα μετά φοβήθηκα κ ήρθε κ η ναυτία

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    1
    Έχω τις ίδιες ανησυχίες. Ωστόσο, δεν έχει καμία από τις πολυάριθμες ναυτίες, ζαλάδες ή λιποθυμίες που έχω μετά από 5 μήνες στη θεραπεία μου. Πέρασα τρεις μέρες σε ένα χωριό, και σήμερα όταν άνοιξα τα μάτια μου στο κρεβάτι, μου φάνηκε σαν να χύνεται αίμα. Ήμουν τρομοκρατημένος και μετά άρχισε η ναυτία. wordle today

Similar Threads

  1. παμε παλι????
    By helena73 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 5
    Last Post: 22-01-2018, 18:01
  2. Replies: 13
    Last Post: 12-04-2016, 15:39
  3. Παλι εδω 6 χρονια μετα...
    By MARIARHODES in forum Παχυσαρκία
    Replies: 4
    Last Post: 16-02-2016, 00:54
  4. Νομίζω ότι μετά από χρόνια μου έχει εμφανιστεί πάλι ένας ψυχαναγκασμός
    By Κύκνος in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 06-08-2015, 20:19
  5. παμε παλι....
    By wise girl in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 5
    Last Post: 11-03-2011, 10:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •