Δεν τελειωνει
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    26

    Δεν τελειωνει

    Χαίρετε! Εχω τον προβληματισμο καιρό αν αυτό είναι φυσιολογικό η οχι... Το να μην τελειώνει ο άλλος ποτε στο σεξ. Η στυση είναι άμεση και ικανοποιητική. Το σεξ απ'οτι μου λέει κ ο ίδιος τον τρελαίνει αλλά έχει τελειώσει μόνο μια φορά από τις τόσες και αυτό με στοματικό. Δεν ξέρω τι να πιστεψω

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Το χετε συζητησει; Ειναι κατι που τον συντροφο σου τον ενοχλει; Σου χει πει αν ειναι κατι που τουσυμβαινει γενικα;

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    26
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Το χετε συζητησει; Ειναι κατι που τον συντροφο σου τον ενοχλει; Σου χει πει αν ειναι κατι που τουσυμβαινει γενικα;
    Λεπτομερώς όχι. Κάποια στιγμή που του είπα μα εσυ δεν τελείωσες μου απάντησε ότι είναι λόγω κούρασης και το παθαινει αυτό. Γενικά μου λέει ποσο ευχαριστιέται το σεξ μαζι μου. Γίνεται να ειναι συνεχεια λόγω κούρασης αυτό?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Stellastar View Post
    Λεπτομερώς όχι. Κάποια στιγμή που του είπα μα εσυ δεν τελείωσες μου απάντησε ότι είναι λόγω κούρασης και το παθαινει αυτό. Γενικά μου λέει ποσο ευχαριστιέται το σεξ μαζι μου. Γίνεται να ειναι συνεχεια λόγω κούρασης αυτό?
    οχι, δεν γινεται..
    κατι συμβαινει που μαλλον δεν στο λεει.
    ξερεις αν παιρνει φαρμακευτικη αγωγη;
    την φορα που τελειωσε με στοματικο , ηταν μαζι σου, ή στο ειπε εκεινος;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    237
    Μόνο εκείνος ξέρει τους λόγους.
    Αν βλέπεις πως τελειώνει με το στοματικό, να του κάνεις στοματικό.
    Αν τον πιέσεις και μπει στη διαδικασία να "απαιτεί" απο τον εαυτό του να τελειώσει, μπορεί και να σταματήσει να του σηκώνεται.
    Απο τη στιγμή που δεν το θεωρεί πρόβλημα αυτός ή δεν θέλει να κάνει κάτι για αυτό ή δεν νιώθει έτοιμος να το συζητήσει, μην σε απασχολεί.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Ειστε καιρο μαζι; Η ηλικια του; Το μονο σιγουρο (τουλαχιστον με βαση αυτα που γνωριζω εγω) ειναι οτι τετοιες σεξουαλικες διαταραχες δεν εχουν να κανουν με σενα η με το οτι αυτος δεν ευχαριστιεται το σεξ μαζι σου.
    Κυριο αιτιο ειναι το στρες, θα μπορουσε κι η κοπωση να ισχυει. Μετα ειναι οργανικα τα αιτια η η ληψη φαρμακων. Ξερεις να παιρνει φαρμακα;
    Εαν συνεχισει καιρο, πρεπει να το συζητησεις μαζι του ωστε να το κπιταξει στο πλαισιο της υγιους σεξουαλικης ζωης που αξιζει και στους 2.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Θα μπορουσατε να δοκιμασετε και.να διακοπτετε τη σεξουαλικη επαφη και να ολοκληρωνει με στοματικο.

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    26
    Δεν ξέρω αν παιρνει φάρμακα, αλλά τι είδους θα μπορουσε να παιρνει?
    Προφανώς μαζί μου τελειωσε εκείνη την φορά , εχω προσπαθησει κ άλλες φορές αλλά δεν.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Αντικαταθλιπτικα, για διαβητη, για υπερταση, τετοια. Ειναι προσφατη σχεση; Παιζει πολυ το στρες για να λες κι ολας οτι τελειωσε με στοματικο. Δωσε του λιγο χρονο.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Αντικαταθλιπτικα, για διαβητη, για υπερταση, τετοια. Ειναι προσφατη σχεση; Παιζει πολυ το στρες για να λες κι ολας οτι τελειωσε με στοματικο. Δωσε του λιγο χρονο.
    άμα είχε άγχος δεν θα είχε και στύση

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    άμα είχε άγχος δεν θα είχε και στύση
    Οχι απαραιτητα, το αγχος οδηγει και στην προωρη εκσπερματιση, αλλα και στο να μην μπορει να εκσπερματισει.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,743
    να μην το πολυσχολιαζεις ετσι και αλλιως για εσενα ουσιαστικα δεν αλλαζει κατι εαν δεν τελειωσει με ενα προφυλαχτυκο στον κολπο σου.
    συνηθως συμβαινει για ψυχολογικους λογους η απο συνηθεια να προτιμα γρηγορες κινησεις που δεν μπορει να τις κανει κατα την διαρκεια της επαφης, η να εχει αναστολες οπως και πολλες γυνακες που δεν εχουν οργασμο, και δυσκολευονται ετσι και αυτος κτλ κτλ
    αλλα μια λυση ειναι να τον ρωτας τι του αρεσει για να το κανετε οπως βεβαια και αυτος να ρωτα τι θελεις εσυ.
    πιστευω καποια στιγμη θα ξεκολησει και δεν θα εχει προβλημα

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Οχι απαραιτητα, το αγχος οδηγει και στην προωρη εκσπερματιση, αλλα και στο να μην μπορει να εκσπερματισει.
    το αγχος δεν βοηθαει πουθενα ποσο μαλλον στο σεξ

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    το αγχος δεν βοηθαει πουθενα ποσο μαλλον στο σεξ
    Ισχυει,δυστυχως

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    26
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    να μην το πολυσχολιαζεις ετσι και αλλιως για εσενα ουσιαστικα δεν αλλαζει κατι εαν δεν τελειωσει με ενα προφυλαχτυκο στον κολπο σου.
    συνηθως συμβαινει για ψυχολογικους λογους η απο συνηθεια να προτιμα γρηγορες κινησεις που δεν μπορει να τις κανει κατα την διαρκεια της επαφης, η να εχει αναστολες οπως και πολλες γυνακες που δεν εχουν οργασμο, και δυσκολευονται ετσι και αυτος κτλ κτλ
    αλλα μια λυση ειναι να τον ρωτας τι του αρεσει για να το κανετε οπως βεβαια και αυτος να ρωτα τι θελεις εσυ.
    πιστευω καποια στιγμη θα ξεκολησει και δεν θα εχει προβλημα
    Ναι δεν το έχω σχολιάσει καθόλου περα απο εκείνη την συζήτηση και όντως εμένα δεν με επηρεάζει. Αν και γενικά βλέπω ότι επικεντρώνεται στο τι αρέσει σε εμένα μόνο. Και από κουβέντες που προσπαθω να τον ρωτήσω για δικές του προτιμησεις , παντα καταλήγει στο τι θέλει να μου κάνει. Μου φαίνεται τελείως ψυχολογικό.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ
    By fighter in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 02-09-2016, 10:30
  2. Δεν τελειώνει ποτέ...
    By dreams in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 03-10-2012, 09:45
  3. ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ
    By rebbeca in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 141
    Last Post: 28-09-2012, 13:37
  4. ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ Η ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ
    By multikara in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 23-06-2012, 11:06
  5. ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΠΟΤΕ;;
    By akoma in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 23-08-2005, 19:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •