Βοήθεια δεν αντέχω άλλο την βρωμιά του άντρα μου - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 60
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    9
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Εαν ο συζυγος σου πειθοταν κι εκανε μπανιο, θα 'ταν μετα ολα καλα για σενα;
    Ναι, ξέρω ότι όλοι έχουμε τα ελαττώματα μας, αλλά πραγματικά αυτό είναι για μένα ένα σοβαρό πρόβλημα, εσύ Olivia θα το αντεχες αυτό, να σε παίρνει ο άλλος αγκαλιά και να σου έρχεται η ξινηλα, να σηκώνεται και να μυρίζει ο αέρας που αφήνει πίσω του και τα σκεπάσματα.....κακακια;;;

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    αλλα σε ρωταει η ολιβια, αλλα απαντας εσυ... καταλαβαμε...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Δεν αμφισβητω το μεγεθος του προβληματος. Αλλα ξερεις τι; Λυνοταν ευκολα με νερο και σαπουνι. Γιατι ποστευεις πως ο αντρας σου δεν ασχολειται.με τη.σωματικη του υγιεινη; Καπου αναφερεις οτι βαριετσι να κουνηθει.
    Αυτο που ενοουσα με.την.ερωτηση ειναι, εαν ο αντρας σου εκανε μπανιο, θα τον.ξαναεβλεπες ερωτικα;

  4. #19
    kopela93
    Guest
    Λογικά πρέπει να αλλάξει και το ότι βαριέται να κουνηθεί και το ότι δεν κάνει μπάνιο. Και τα δύο φέρνουν μια δυστυχία στη σχέση

  5. #20
    Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    Athens
    Posts
    36
    Στην αρχική ανάρτηση μας αναφέρεις ότι μάλλον έτσι ήταν κι απο πριν, αρα δεν πιστεύω ότι θα υπάρξει κάτι να τον κάνει να αλλάξει αυτή την συνήθεια του, αν δεν το έχει κάνει ως τώρα. Το αν μπορείς εσυ να το παραβλέπεις και να ζεις με αυτό, είναι ένα άλλο θέμα..

  6. #21
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ε, αυτο λεω, εαν υπηρχε καμερα θα το λεγαμε και πορνοταινια!!
    Εγώ που κάνω ντουζ με τον φίλο μου και δεν κάνουμε σεξ πως θα το ελεγες?
    δεν κάνουν μονο σε πορνοταινιες ντουζ που ζεις.

  7. #22
    Quote Originally Posted by Σούλα View Post
    Ναι, ξέρω ότι όλοι έχουμε τα ελαττώματα μας, αλλά πραγματικά αυτό είναι για μένα ένα σοβαρό πρόβλημα, εσύ Olivia θα το αντεχες αυτό, να σε παίρνει ο άλλος αγκαλιά και να σου έρχεται η ξινηλα, να σηκώνεται και να μυρίζει ο αέρας που αφήνει πίσω του και τα σκεπάσματα.....κακακια;;;
    Εγώ πάντως δεν θα αντεχα.τον σύντροφο μου τον αναγκαζω χειμώνα καλοκαίρι να κάνει μπάνιο κάθε μέρα τουλάχιστον όταν είμαι εγώ μαζί του γιατί το χειμώνα κάνει τον δύσκολο.
    Αν δεν κάνει φευγω από το κρεβατι.μια δύο το πήρε το μήνυμα. Τώρα αν σε γραφει και δεν σε υπολογιζει καλύτερα να φύγεις. Αυτό που περιγραφεις ρε φιλη όχι δεν παλευεται.

  8. #23
    kopela93
    Guest
    Αποστολία καλημερααα!!! Γιουχουυυυ
    Χαχαχα

  9. #24
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    9
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Δεν αμφισβητω το μεγεθος του προβληματος. Αλλα ξερεις τι; Λυνοταν ευκολα με νερο και σαπουνι. Γιατι ποστευεις πως ο αντρας σου δεν ασχολειται.με τη.σωματικη του υγιεινη; Καπου αναφερεις οτι βαριετσι να κουνηθει.
    Αυτο που ενοουσα με.την.ερωτηση ειναι, εαν ο αντρας σου εκανε μπανιο, θα τον.ξαναεβλεπες ερωτικα;
    Σου απάντησα πως ναι, θα τον ξαναεβλεπα ερωτικά, εννοείται, έγραψα ότι κατά τα άλλα καταλαβαινομαστε, αλλά πιστεύω ότι μία υγιή σχέση περιέχει και σεξ, το οποίο προϋποθέτει και κάποιες φυσιολογικές συνθήκες, το να κάνω έρωτα και να θέλω απλά να τελειώσει όσο πιο γρήγορα γίνεται γιατί μου έρχεται αναγουλα, δεν το θεωρώ φυσιολογικό.
    Τώρα το γιατί παραμελεί έτσι τον εαυτό του, μακάρι να το ήξερα για να μπορούσαμε να το λύσουμε, είναι αρκετά υπέρβαρος, δεν θέλει να κινείται και το να στέκεται κιόλας για πολύ ώρα πιστεύω τον κουράζει, μα και γι'αυτό δεν θέλει να κάνει κάτι

  10. #25
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    9
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Εγώ πάντως δεν θα αντεχα.τον σύντροφο μου τον αναγκαζω χειμώνα καλοκαίρι να κάνει μπάνιο κάθε μέρα τουλάχιστον όταν είμαι εγώ μαζί του γιατί το χειμώνα κάνει τον δύσκολο.
    Αν δεν κάνει φευγω από το κρεβατι.μια δύο το πήρε το μήνυμα. Τώρα αν σε γραφει και δεν σε υπολογιζει καλύτερα να φύγεις. Αυτό που περιγραφεις ρε φιλη όχι δεν παλευεται.
    Χαχα, εδώ έχει φύγει αυτός από το κρεβάτι και κοιμάται στον καναπέ, μάλλον για να μην τον πρήζω

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by Σούλα View Post
    Σου απάντησα πως ναι, θα τον ξαναεβλεπα ερωτικά, εννοείται, έγραψα ότι κατά τα άλλα καταλαβαινομαστε, αλλά πιστεύω ότι μία υγιή σχέση περιέχει και σεξ, το οποίο προϋποθέτει και κάποιες φυσιολογικές συνθήκες, το να κάνω έρωτα και να θέλω απλά να τελειώσει όσο πιο γρήγορα γίνεται γιατί μου έρχεται αναγουλα, δεν το θεωρώ φυσιολογικό.
    Τώρα το γιατί παραμελεί έτσι τον εαυτό του, μακάρι να το ήξερα για να μπορούσαμε να το λύσουμε, είναι αρκετά υπέρβαρος, δεν θέλει να κινείται και το να στέκεται κιόλας για πολύ ώρα πιστεύω τον κουράζει, μα και γι'αυτό δεν θέλει να κάνει κάτι
    Εμενα στη θεση σου αλλα πραγματα θα με προβληματιζαν πρωτα: η χειριστικοτητα του (δεν μου κανει λογικο να απειλει οτι θα αυτοκτονησει), ο ψυχολογικος πολεμος που αναφερεις (που δεν ειναι αθωος) και το τι υποκρυπτεται πισω απο την αδιαφορια του για την προσωπικη του υγιεινη (δεν θελει να ξεβολευτει; υπαρχουν ψυχολογικα αιτια;)
    Και δεν θα ειχε καμια σημασια για σενα τι θεωρω εγω προβλημα, εαν δεν πιστευα οτι αυτα που αναφερω θα τα βρεις μπροστα σου με τον εναν η αλλον τροπο ακομηκαι αν λυνοταν το θεμα μετο.μπανιο.

  12. #27
    kopela93
    Guest
    Θα έχει κάποιο θέμα. Κατάθλιψη. Δεν ξέρω. Αλλά το να αφήνεις τον εαυτό σου και υπέρβαρο και χωρίς μπάνιο είναι ξεκάθαρα ότι δεν έχεις κίνητρο να είσαι υγιής

  13. #28

  14. #29
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Αποστολία καλημερααα!!! Γιουχουυυυ
    Χαχαχα
    Καλημέρα κοριτσαρα μου. Χαχα έτσι είναι βρε.πολλοί άντρες έχουν θέμα με την μπανιερα.άμα το ανεχτουμε όμως αυτό πάει το χασαμε το παιχνιδι.εγώ παντως αν δεν κάνει ντουζ ο αλλος ούτε στο ίδιο κρεβατι δεν κοιμάμαι κι ας μη με ακουμπαει.νομος αυτό

  15. #30
    Quote Originally Posted by Σούλα View Post
    Χαχα, εδώ έχει φύγει αυτός από το κρεβάτι και κοιμάται στον καναπέ, μάλλον για να μην τον πρήζω
    Μα δεν είναι κατάσταση αγάπη μου αυτό που περιγραφεις . καλύτερα δηλαδή να μη κάνεις σεξ πάρα να σου έρχεται αναγουλα.απαπα.
    Καν του σεξουαλικη αποχη να δούμε αν θα αντεξει.αν αντεξει φυγε και εσύ.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. βοηθεια δεν αντεχω αλλο!!!
    By fragile in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 23
    Last Post: 13-06-2014, 17:15
  2. ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ
    By marinaxx in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 16-01-2011, 16:21
  3. βοηθεια δεν αντεχω αλλο!!!
    By ferro in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 39
    Last Post: 05-07-2009, 01:09
  4. Δυσμορφοφοβια!βοηθεια!!!δεν αντεχω αλλο!!!!!!!!!
    By afrula in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 283
    Last Post: 02-07-2009, 00:41
  5. Βοηθεια...δεν αντεχω αλλο!!
    By mauros_vuthos_f in forum Άλλες Διαταραχές Προσωπικότητας
    Replies: 119
    Last Post: 25-02-2007, 11:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •