Πολλά νεύρα - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 18 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 166 to 180 of 256
  1. #166
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 17-09-2022 at 13:13.

  2. #167
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,789
    το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 17-09-2022 at 13:13.

  3. #168
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,789
    Εδώ μέσα γράφω για οποιονδήποτε λόγο θέλω, κυρίως για αποφορτιση, όπως πολλά άτομα ακόμα. Ουδεποτε μου εχει χαιδεψει κανεις τα αυτια (τι μπαναλ εκφραση. Αν έχεις έστω και ένα ποστ που κάποιος μου χαϊδεύει τα αυτια όπως λες περιμένω να το παραθέσεις αμεσως) αντιθετως συζηταμε και επιλεγω,οπως ο καθενας μας,τι θα κρατησω απο οσα αναφερονται. Δεν θα σου ζητήσουμε την άδεια για το τι γραφουμε, εφοσον πληρουν τους κανονες του φορουμ, ούτε εγω προσωπικα θα απολογηθώ για το τι συμβαίνει στη ζωή μου και για το τι ανησυχώ.

  4. #169
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 17-09-2022 at 13:12.

  5. #170
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,789
    Σου συνιστώ να βρεις άλλη ασχολία από το να τσιγκλάς άγνωστους σου σε ένα φόρουμ αλληλουποστηριξης. Εγώ έχω την υπομονή να απαντάω πάντα λογικά, αλλά από ένα σημείο και μετά ειναι κουραστικό, ειδικά όταν το κάνεις σε θέματα ξεφευγοντας από την αρχική θεματολογια. Αν θες άνοιξε ξεχωριστό θέμα και κραζε με όσο θες, δεν θα σου κάνω αναφορά γιατι η συμπεριφορα σου ειναι τοσο εκδηλα αναξιοπρεπης που δεν χρειαζεται, αλλά σταματα να σπαμαρεις σε άσχετα θέματα, όπου κάποιος εκφράζει τις σκέψεις και τις ανησυχίες του και εσύ πετάγεσαι χωρίς κανένα λόγο να ειρωνευτεις.

    Φυσικά και αποζητάς την προσοχη. Εγώ δεν έχω πέσει τόσο χαμηλά να κυνηγάω από πίσω μέλη που δεν γνωρίζω σε κάθε θέμα. Αν καποιος δεν με ενδιαφέρει προσπερνάω το θέμα του,απλώς.

    Δεν γνωρίζω καν πώς δουλεύει η ιγκνορ λιστ αλλά πολύ θα το ήθελες να μην ακούς επιχειρήματα για την εμμονή σου, έτσι δεν είναι;

    Λέω συνήθως γιατί αφήνω την πιθανότητα να έχει διαγραφεί και δικό μου σχόλιο κάποια στιγμή, χωρίς να είμαι σίγουρος,αλλά επειδή θέλω να είμαι ακριβής σε αυτό που λέω.

    Η εμμονή φαίνεται ναι, σε αυτόν που εμμένει να ασχολείται με ένα άτομο χωρίς κανένα λόγο, που καταφεύγει σε πρακτικές ειρωνείας γιατί δεν έχει το θάρρος της γνώμης του και ελπίζοντας ότι έτσι θα δημιουργήσει ένταση.

    Αν θεωρείς ότι όποιος κάνει αναφορά "κλαίγεται στους διαχειριστές " μάλλον, όπως δείχνει ξεκάθαρα η συμπεριφορά σου,έχεις μπερδέψει το τι αφορά το φόρουμ.

  6. #171
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση

  7. #172
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    317
    Μυριζομαι κακές λεξουλες..

  8. #173
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    194
    Ηρεμηστεεεεε

  9. #174
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,789
    Προσωπικά έχω χαλαρώσει, άρχισα να κοιμάμαι κανονικά και απασχολουμαι με ένα διήγημα και μεθαύριο έχω συνέντευξη για δουλειά, αλλά χθες τσακώθηκε η μεσαια αδερφή μου με δύο από τους παλιούς πελάτες και με τον τραμπουκο. Της έκαναν παρατήρηση ότι τους χρέωσε λέει 3 ευρώ παραπάνω, ο λογαριασμός ήταν σωστός βεβαια,αυτοί δεν θυμοντουσαν τι είχαν πιει, αλλά και πάλι για τρία ευρώ ενώ τους αφήνουμε high season το δωμάτιο τουλάχιστον 40 ευρώ μείον της κανονικής τιμής,ειναι γυφτιά. Και η αδερφή μου παρατηρησε ακριβώς αυτό που ενοχλεί και μενα: ότι και ο τραμπουκος και το συγγενολόι του συμπεριφερεται σαν να είναι δική τους η επιχείρηση και γενικα με θράσος που εμεις δεν θα ειχαμε σε ξενη δουλεια και σχολιαζε παραμερα με τον πελάτη την αδερφή μου.

    Τεσπα, λίγος καιρός έμεινε. Έριξα και κάτι σπόντες μπροστά στην αδερφή του για του χρονου ενώ μιλούσα με έναν φίλο μου στο τηλέφωνο αλλά μετάνιωσα και ελπίζω να μην κατάλαβε τι έλεγα, γιατί είναι προτιμότερο να μην ξερουν τιποτα, συνήθως παίρνουν τηλ τον πατερα μου για δουλειά κατά τον Μάρτιο, επειδή είναι βέβαιοι για τη θέση. Ας το μάθουν τελευταία στιγμή να τρέχουν να βρουν δουλειά, ελάχιστα με ενδιαφέρει. Αυτός και η μάνα του βασικά θα βρουν (για καποιο διαστημα πριν τους σουταρουν εστω), η αδερφή του αποκλείεται.

    Η μεγάλη μου αδερφή μου ειπε σήμερα ότι αυτός ελεγε το πρωι ότι θα μπορούσε να γίνει μοντέλο. Ο τύπος είναι σε άλλη διάσταση,εχει καταντησει ανεκδοτο. Εγώ (και ας με πείτε ψωναρα ή ψεύτη η οτιδηποτε αλλο) πέρυσι είχα στείλει φωτο μου και ένα βιντεακι σε μια διαφημιστική εταιρεία επειδή μου είχε πεταχτεί η διαφήμιση στο φβ και με ήθελαν στο τελικό κάστινγκ για μια διαφήμιση (φυσικά δεν μπορούσα να πάω γιατί ήταν Αθήνα, απλά σκέφτηκα να δοκιμάσω αν θα με επαιρναν). Αυτός το μόνο που θα μπορούσε να διαφημίσει ως μοντελο είναι κάποια νέα παραγωγή για το τέρας του δοκτωρος Φρανκεσταιν ή διαφήμιση για μασελακια, ποζάροντας για το "πριν" (οκ σταματάω )
    Last edited by Skiouros8; 19-09-2022 at 18:11.

  10. #175
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    317
    Μας έχεις κινήσει τη περιέργεια πραγματικά..

  11. #176
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,789


    Ειμαι ανοιχτός στο να ψηφίσουμε ένα αντικειμενικο μέλος και να στείλω φώτο μου και φωτο του (τις έχει δημόσιες στο φβ δεν είναι καταπάτηση προσωπικών δεδομένων) και να πείτε κατά πόσο είμαι υπερβολικος ή κατά πόσο η φάτσα του φωνάζει "είμαι τραμπούκος " και όσα άλλα του σερνω. Είναι βέβαια και ο φρικτός τρόπος που μιλάει άλλα τεσπα

    Σήμερα νιώθω ακόμα καλύτερα γιατί επιτέλους η αδερφή μου του έκανε σοβαρή παρατήρηση για τη συμπεριφορά του την ώρα του βραδινου φαγητού κάτι που του χάλασε τη διάθεση.

    Άλλα με απασχολούν τα δικά μου, το γατί που πέθανε, η συνέντευξη για τη δουλειά αύριο (πρέπει να ξυπνήσω νωρίς και να ταλαιπωρηθώ στη ζέστη και θα ανέβουν οι παλμοί μου) και το γεγονός ότι γενικά αυτή η εβδομάδα θα είναι δύσκολη και πρέπει να κάνω και κάτι επαναληπτικες εξετάσεις αίματος και αγχωνομαι και λόγω της χαμηλής μου πίεσης.

    Επίσης με πήραν τελικά στο μεταπτυχιακό άλλα δεν είμαι σίγουρος ότι θα γραφτώ φέτος εντέλει γιατί αν κλείσω και τη δουλειά ή το άλλο πρόγραμμα που έκανα αίτηση δεν θα έχω χρόνο για τα μαθήματα.

  12. #177
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    317
    Εγώ είμαι αντικειμενική πάντως να ξέρετε

  13. #178
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    237
    Ψηφίζω dream21! χαχα

  14. #179
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    317
    Quote Originally Posted by Cmos View Post
    Ψηφίζω dream21! χαχα

    Αχ σε ευχαριστώ! Θα είμαι άξια κριτής..

  15. #180
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    194
    Κι εγω ψηφιζω dream21..

Page 12 of 18 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 3
    Last Post: 27-04-2019, 19:47
  2. Επιθετικοτητα-Πολλα Νευρα!!!
    By minaspap in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 28-08-2014, 02:58
  3. Πολλα νευρα και αγχος χωρις λογο?
    By chtinick in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 03-12-2013, 22:29
  4. Νεύρα νεύρα κι άλλα νεύρα....
    By LadyAngel in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 21
    Last Post: 12-12-2011, 18:18
  5. Πολλά νεύρα!
    By essie in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 14-06-2011, 23:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •