Σχεση με άραβα τι να κανω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 31
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270

    Σχεση με άραβα τι να κανω

    Καλησπέρα Μένω εξωτερικό εδώ και ενα χρόνο εχω να κάνω όχι σχεση αλλα ν παω με αντρα 6 χρόνια νιώθω άσχημα αλλα απο την άλλη εγώ το επέλεξα δεν νιώθω άνετα τώρα πρόσφατα π λέτε εχω φλερτ με έναν άραβα εκει π μένω είναι στην ηλικία μου με εχει ζαλίσει εχει φάει κολλήμα μαζί μου αλλα από την άλλη και εμένα μ άρεσει γτ είναι στην ηλικία μ έχουμε πολλά κοινά βέβαια η οικογένεια του είναι ζαμπλουτη θα υπάρξει θέμα αν μάθουν ότι βγαίνουμε που λετε με πιέζει να προχωρήσουμε αλλα δεν ξέρω τι να κάνω την Παρασκευή είναι να γυρίσω πίσω και θα βρεθούμε σε ξενοδοχείο και θέλει να το κάνουμε πρώτη φορά αλλα φοβάμαι μήπως μετανιώσω πίκρα βρω και τον μπελά μ ή τίποτα χειρότερο αλλα θα στεναχωρήθω από την άλλη αν τον διαγράψω τελείως και φαει άκυρο...θα με ενδιέφερε η γνώμη σας

  2. #2
    kopela93
    Guest
    Νομίζω η ζυγαριά κλίνει προς το να μην το κάνεις ...Νομίζω τα ζυγισες ήδη. Πάρε μια απόφαση γρήγορα μην κουράζεσαι από τις σκέψεις

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by Lenale View Post
    ...θα με ενδιέφερε η γνώμη σας
    ετοιμασου να φορεσεις φερετζε.

    για τωρα κοιταξου στον καθρεφτη με μια πετσετα μπανιου γυρω απο το προσωπο και αν σου παει και εισαι ομορφη, ΚΑΝΤΟ!!
    γιατι οχι; εαν δεν το κανεις εσυ σιγουρα θα το κανει καποι αλλη!!
    τωρα εαν θελεις μονο ενα σεξακι μαζι του να ξερεις στους αραβες τα αφηγηματα των νεοφιλελε δεν πιανουν. θα σε βαλει κατω και θα σου πεταξει τα ματια εξω απο παντου!!

    σε καθε περιπτωση καλη συνεχεια και γραψε μας και τις εντυπωσεις σου!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    ο,τι και να κανεις, μη τυχον κανεις κανενα παιδι μαζι του. θα ειναι και το τελος σου... θα βρεθεις στο χαρεμι, ή πεταμενη χωρις το παιδι σου.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    μην τις ακους, ζηλευουν οπως ολες οι γυναικες γιατι θα το κανεις με νεο, Αραβα πλουσιο που εχετε πολλα κοινα!
    εαν ομως αυτες ηταν στην θεση σου, ασφαλως και θα το καναν ασχετως εαν ισχυριστουν τωρα οτι δεν θα το καναν!

  6. #6
    kopela93
    Guest
    Ενώ εσύ που της λες ότι θα τής πετάξει τα μάτια έξω νοιάζεσαι πολύ να της δώσεις μια σωστή συμβουλή

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Ενώ εσύ που της λες ότι θα τής πετάξει τα μάτια έξω νοιάζεσαι πολύ να της δώσεις μια σωστή συμβουλή
    εγω τις επισημανα ολους τους πιθανους κινδυνους.
    και τις εδωσα και λυσεις.
    τωρα για το παιδι που λεει η ρεμεντι, ενταξει δεν εφτασε τοσο μακρυα το μυαλο μου

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270
    Τον έδιωξα ηδη παιδιά του είπα να μην με ξαναενοχλησει καλύτερα τώρα παρα να προχωρήσω μαζι του να μετανιώσω και να με πληγώσει στην πορεία... καλύτερα μακρυά απο Άραβες μια και καλή

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    811
    "καλύτερα μακρυά απο Άραβες μια και καλή"....δεν πατε καθολου καλα εδω μεσα

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    811
    αντι να βγεις να γνωρισεις τον ανθρωπο και να καταλαβεις περι τινος προκειται,κανετε σενερια για το πρωτο γαμη@@.δεν παει ετσι.ειτε αραβας,ειτε κινεζος,ειτε ελληνας

  11. #11
    xaka10
    Guest
    και πολυ καλα εκανες που τον εδιωξες αλλη νοοτροπια οι αραβες μουσουλμανοι αλλοι νοοτροπια οι αθεες ή Χριστιανιδες ευρωπαιες.οσες εμπλεξαν με αραβες τρωγαν και ξυλο μετα.δεν θα σε αφηνε να βγαινεις θα σε ειχε καταπιεσμενη εδω ευρωπαιοι και σκοτωνουν τις γυναικες τους ποσο μαλλον αραβες ή τουρκοι μουσουλμανοι που μπορει να σκοτωσουν ακομη και τις κορες τους αν πεσουν θυματα βιασμου ακομα και που δεν εφταιγαν σαν εγκληματα τιμης

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    αυτο πρεπει να ειναι ενα απο τα πιο ρατσιστικα νηματα του φορουμ
    τα ηνια του ρατσισμου οπως παντα και εδω κατεχουν οι....γυναικες.
    και ολα αυτα για εναν λαο τους Αραβες που εμας τους Ελληνες μας εκτιμουν περισσοτερο απο οποιονδηποτε δυτικο για το αυτοκρατορικο παρελθον μας και την σχεση μας μαζι τους, και για τα αρχαια χρονια

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by sumac View Post
    αντι να βγεις να γνωρισεις τον ανθρωπο και να καταλαβεις περι τινος προκειται,κανετε σενερια για το πρωτο γαμη@@.δεν παει ετσι.ειτε αραβας,ειτε κινεζος,ειτε ελληνας
    κι ομως κανεις λαθος.
    ειναι στην κουλτουρα αυτων των ανθρωπων και στην θρησκεια τους η υποτιμηση της γυναικας.δεν ειναι θεμα αν βρει "καλο ανθρωπο". ειναι μισογυνηδες λογω πολιτισμου, οχι σαν προσωπικη αποψη οπως ειναι καποιοι δυτικοι...
    θεωρουν τις γυναικες κατωτερα οντα και δεσποζομενες. δεν ξερεις τιποτε για τους αραβες αν νομιζεις οτι ειναι ιδιοι με τους δυτικους..

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270
    Του ειπα η κουλτούρες μας δεν ταιριάζουν και φοβάμαι θα με πληγώσεις και οτι με θες μόνο για το σεξ μου κανει άμα ήθελα μόνο σεξ θα έβρισκα οποία ήθελα και θα την παραταγα εγώ θέλω να γνωρίσω εσένα αλήθεια μ αρέσεις όχι μόνο σαν εμφάνιση αλλα έχεις καλή καρδιά και είσαι πολύ γλυκιά και μην σκέφτεσαι ετσι σε παρακαλώ εμενα μου αρέσουν οι διαφορετικές κουλτούρες δεν εχω θέμα....τον ρωταω ποτέ προχωρησες τελευταία φορά με γυναίκα μ κάνει 1μιση χρόνο...δεν ξέρω τι να πιστέψω γενικά

  15. #15
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Lenale View Post
    Του ειπα η κουλτούρες μας δεν ταιριάζουν και φοβάμαι θα με πληγώσεις και οτι με θες μόνο για το σεξ μου κανει άμα ήθελα μόνο σεξ θα έβρισκα οποία ήθελα και θα την παραταγα εγώ θέλω να γνωρίσω εσένα αλήθεια μ αρέσεις όχι μόνο σαν εμφάνιση αλλα έχεις καλή καρδιά και είσαι πολύ γλυκιά και μην σκέφτεσαι ετσι σε παρακαλώ εμενα μου αρέσουν οι διαφορετικές κουλτούρες δεν εχω θέμα....τον ρωταω ποτέ προχωρησες τελευταία φορά με γυναίκα μ κάνει 1μιση χρόνο...δεν ξέρω τι να πιστέψω γενικά
    Μάπα επιχειρήματα έφερε. Πες του να προσπαθήσει ξανά.

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Πως θα κάνω μια σχέση;
    By txopit in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 36
    Last Post: 28-03-2022, 23:32
  2. δεν εχω αντοχες να κανω σχεση.
    By Sublime in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 11
    Last Post: 06-01-2014, 02:42
  3. Τι πρέπει να κάνω στη σχέση μου
    By johnjohn in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 5
    Last Post: 03-01-2014, 18:05
  4. Δεν μπορώ να κάνω σχέση
    By nefeli26 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 6
    Last Post: 08-07-2013, 16:57
  5. γιατί δεν κάνω σχέση?
    By defrag in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 122
    Last Post: 13-01-2011, 08:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •