Μια γνωμη περι γυναικολογικων - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 83 of 83
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Δεν υπαρχει προβλημα το σεξ ειναι σαν τα ναρκωτικα πεσ οτι δεν παιρνεισ ναρκωτικα

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Καλησπέρα Αποστολία νοιώθω την ανασφάλεια σου και σε καταλαβαίνω, είμαι σίγουρος πως αν πάρεις την κατάσταση του είμαι παρθένα με λίγο χιούμορ και δηλαδή όταν σε ρωτάνε γιατί να τους απαντάς χιουμοριστικά , έτσι θα φανεί ότι δεν σε έχεις κόμπλεξ και θα είσαι πιο αποδεκτή αλλά γενικά και μένα με βοηθάει να τρολαρω όταν νοιώθω άβολα πες στο μυαλό της αποστολίας να ότι σκέφτεται ότι είναι κακό και ότι είναι απλά το μυαλό
    Πες τους ότι δραπετεψες από το Άγιον όρος αλλά στην τελική η άποψη τους είναι ένα μηδενικό το θέμα είναι εσύ να σταθείς στα πόδια σου και εσύ να γίνεις καλά γιατί σου αξίζει να είσαι καλά

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by Pitz View Post
    , είμαι σίγουρος πως αν πάρεις την κατάσταση του είμαι παρθένα με λίγο χιούμορ και δηλαδή όταν σε ρωτάνε γιατί να τους απαντάς χιουμοριστικά , έτσι θα φανεί ότι δεν σε έχεις κόμπλεξ και θα είσαι πιο αποδεκτή
    καθε γιατρος πριν κανει εξειδικευση εχει κανει γενικη ιατρικη και εχει μαθει ουσιαστικα τα παντα σχετικα με την ανθρωπινη φυσιολογια.
    το να προσπαθησεις να πεις σε εναν γιατρο οτι δεν εχεις κομπλεξ λογω ελλειψης γεννετησιων επαφων ειναι γελοιο και δηλωνει αφελεια.
    η αληθεια ειναι οτι ο γιατρος δεν θα το σχολιασει καθολου εκτος εαν του ζητησει να την βοηθησει για αυτο το θεμα οποτε το πιθανοτερο ειναι να την παραπεμψει σε καποιον ψυχιατρο

  4. #79
    Quote Originally Posted by Pitz View Post
    Καλησπέρα Αποστολία νοιώθω την ανασφάλεια σου και σε καταλαβαίνω, είμαι σίγουρος πως αν πάρεις την κατάσταση του είμαι παρθένα με λίγο χιούμορ και δηλαδή όταν σε ρωτάνε γιατί να τους απαντάς χιουμοριστικά , έτσι θα φανεί ότι δεν σε έχεις κόμπλεξ και θα είσαι πιο αποδεκτή αλλά γενικά και μένα με βοηθάει να τρολαρω όταν νοιώθω άβολα πες στο μυαλό της αποστολίας να ότι σκέφτεται ότι είναι κακό και ότι είναι απλά το μυαλό
    Πες τους ότι δραπετεψες από το Άγιον όρος αλλά στην τελική η άποψη τους είναι ένα μηδενικό το θέμα είναι εσύ να σταθείς στα πόδια σου και εσύ να γίνεις καλά γιατί σου αξίζει να είσαι καλά
    Σε ευχαριστώ!
    Μα έχω κομπλεξ για αυτό. Για αυτό και δεν μπορώ να το αποδεχτω πόσο μαλλον και να το λέω αλλού.

  5. #80
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    καθε γιατρος πριν κανει εξειδικευση εχει κανει γενικη ιατρικη και εχει μαθει ουσιαστικα τα παντα σχετικα με την ανθρωπινη φυσιολογια.
    το να προσπαθησεις να πεις σε εναν γιατρο οτι δεν εχεις κομπλεξ λογω ελλειψης γεννετησιων επαφων ειναι γελοιο και δηλωνει αφελεια.
    η αληθεια ειναι οτι ο γιατρος δεν θα το σχολιασει καθολου εκτος εαν του ζητησει να την βοηθησει για αυτο το θεμα οποτε το πιθανοτερο ειναι να την παραπεμψει σε καποιον ψυχιατρο
    Ψυχίατρο επειδη δεν έκανα σεξ?Μήπως θα μου δωσει και φαρμακα για να κανω?

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Ψυχίατρο επειδη δεν έκανα σεξ?Μήπως θα μου δωσει και φαρμακα για να κανω?
    εαν του πεις οτι σε προβληματιζει η ελλειψη του θα στο πει.
    αυτο εγραψα

  7. #82
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    εαν του πεις οτι σε προβληματιζει η ελλειψη του θα στο πει.
    αυτο εγραψα
    Κατάλαβα τι εγραψες.Αλλά πιθανον μπερδευτηκες.Ο ψυχιατρος δεν βοηθα στο σεξ.Ένας ψυχολογος ισως?

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Κατάλαβα τι εγραψες.Αλλά πιθανον μπερδευτηκες.Ο ψυχιατρος δεν βοηθα στο σεξ.Ένας ψυχολογος ισως?
    τι να σου πω, ειλικρινα δεν ξερω

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Similar Threads

  1. περι φιλιας
    By Macgyver in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 31
    Last Post: 07-09-2020, 02:05
  2. Περί σεξ
    By Tomtim98 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 57
    Last Post: 14-04-2020, 20:51
  3. περι γουστου
    By lena86 in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 16
    Last Post: 26-12-2016, 23:37
  4. Περι αδικίας στη ζωή
    By serios in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 37
    Last Post: 20-08-2016, 22:46
  5. Περι κατανόησης
    By stefanos14587 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 31-10-2012, 14:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •