Τι ήθελε από μένα τελικά; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 83
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Τι ακριβώς σου προκαλεί θλίψη;;;


    ΑΛΗΘΕΙΑ ... ΕΣΥ ΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ; ΓΙΑΤΙ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕΣ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ;;

  2. #32
    Nefeli28
    Guest
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Όλα. Το ότι αποκαλείται "σχέση" ένα νταραβέρι ενηλίκων χωρίς σεξ . Το ότι οι γυναίκες, αισθάνονται ότι αν κάποιος θέλει να κάνει σεξ μαζί τους, τις εκμεταλεύεται . Αν είναι να τους αγοράσει κανά σπίτι ή να τις πάει σε καμιά σουίτα στο ντουμπάϊ ... δεν έχουν πρόβλημα.
    Τσάμπα δεν το κάνουν .

    Κάθε μέρα μετανιώνω που δεν έφυγα από αυτή τη χώρα.

    ΑΛΗΘΕΙΑ ... ΕΣΥ ΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ; ΓΙΑΤΙ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕΣ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ;;
    Δεν ειπα ποτε ότι με εκμεταλλεύτηκε η ότι αν κάναμε σεξ θα με εκμεταλλευόταν. Δεν χρησιμοποίησα καν αυτή τη λέξη γιατί δεν μου ταιριάζει. Όπως επίσης δεν ειπα ποτε ότι είχαμε σχέση. Το αντίθετο. Εκείνος μιλούσε για κάτι πέρα και πάνω από σχεση κι έδινε υποσχέσεις δίχως αύριο.
    Εγώ ασχολήθηκα μαζί του γιατί ήμουν σε διάσταση με τον σύζυγο, περνούσα μια πολύ δύσκολη ψυχολογική κατάσταση και ένιωσα κοντα του πολύ έντονα συναισθήματα.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Αλλά σεξ δεν σκόπευεις να κάνεις. Δύο μήνες. Και λες ότι δεν το κάνεις από το πρώτο ραντεβού. Το πρώτο ραντεβού, δεν είναι δύο μήνες. Και με κάποιον που ξέρουμε είκοσι χρόνια. Όποιος δεν θέλει σεξ , βγαίνει με άτομα του ίδιου φύλου. Φιλαράκια. Ενήλικες άνδρες με γυναίκες όταν βγαίνουν , παίζει το ενδεχόμενο του σεξ .

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Σίγουρα με ενδιαφέρει να καταλάβω τι έγινε τότε. Αν ενδιαφερόταν πραγματικά για μένα η έπαιζε. Μετά από όλα εκείνα εγώ έγινα πολύ χάλια. Έπιασα πάτο. Για πολλούς λογους. Η αφορμή πάντως ήταν αυτοί οι 2 μήνες μαζί του
    Τον σκεφτόμουν και πριν στείλει ναι.
    Μέσα στο καλοκαίρι όμως άρχισα να τον σκέφτομαι πολύ έντονα. Ειδικά από όταν έστειλε και μετά.
    Νομίζω πως δεν θα τον διάλεγα όσο κι αν τον θέλω. Επειδή ξέρω πως παρακάτω καπου θα με πληγώσει.
    Ξέχνα το τι έγινε τότε. Δεν έχει καμία σημασία.
    Δε θα βγάλεις κανένα συμπέρασμα γιατί ουτε ο ίδιος μπορεί να ξέρει την εξέλιξη.
    Στο διάστημα αυτό, από τότε που χώρισες μαζί του, γνώρισες κάποιον άλλο?
    Έχεις χωρίσει με τον άντρα σου? (έχεις φύγει από το σπίτι?)
    Θα έμπαινες σε μια σχέση που θα συζούσες?

  5. #35
    Nefeli28
    Guest
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Αλλά σεξ δεν σκόπευεις να κάνεις. Δύο μήνες. Και λες ότι δεν το κάνεις από το πρώτο ραντεβού. Το πρώτο ραντεβού, δεν είναι δύο μήνες. Και με κάποιον που ξέρουμε είκοσι χρόνια. Όποιος δεν θέλει σεξ , βγαίνει με άτομα του ίδιου φύλου. Φιλαράκια. Ενήλικες άνδρες με γυναίκες όταν βγαίνουν , παίζει το ενδεχόμενο του σεξ .
    Φυσικά και σκόπευα να κάνω. Ειδικά μαζί του που είχα φάει μεγάλη καψούρα.
    Δεν έχω γράψει όλα τα γεγονότα καθώς δεν θεώρησα ότι παίζουν ρόλο.
    Ο λόγος που δεν έκανα μαζί του σεξ ήταν γιατί ξενέρωσα όταν μου είπε πως δεν βάζει προφυλακτικό ποτε. Ήθελε να κάνουμε χωρίς και με πίεζε γι αυτό.
    Να είσαι 48, να έχεις πάει με ένα καρο γυναικες χωρίς προφυλακτικό και να πιέζεις για κάτι τέτοιο δεν το θεωρώ και πολύ ασφαλές για μένα.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Φυσικά και σκόπευα να κάνω. Ειδικά μαζί του που είχα φάει μεγάλη καψούρα.
    Δεν έχω γράψει όλα τα γεγονότα καθώς δεν θεώρησα ότι παίζουν ρόλο.
    Ο λόγος που δεν έκανα μαζί του σεξ ήταν γιατί ξενέρωσα όταν μου είπε πως δεν βάζει προφυλακτικό ποτε. Ήθελε να κάνουμε χωρίς και με πίεζε γι αυτό.
    Να είσαι 48, να έχεις πάει με ένα καρο γυναικες χωρίς προφυλακτικό και να πιέζεις για κάτι τέτοιο δεν το θεωρώ και πολύ ασφαλές για μένα.

    Είναι 48 , έχει πάει με ένα ... κάρο γυναίκες και ασχολείται δύο μήνες, με μία που είχαν πλατωνική σχέση πριν 20 χρόνια. Και επί δύο μήνες, δεν κάνει τίποτε. Το κάρο γυναίκες, παίζει να είναι σέλα. Στην οποία καθόταν μόνο η πρώην του.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Ένα από αυτά που είχε πει και μου είχε φανεί πολύ κάπως ήταν όταν μου είπε πως αυτό που έχουμε οι δυο μας είναι κάτι πολύ πάνω από σχέση. Δεν μπορεί καν να προσδιοριστεί, δεν μπορούμε καν να του δώσουμε ένα όνομα….
    Ρε παιδιά αυτά δεν είναι πολύ μεγάλα λόγια για κάποιον που δεν έχεις ζήσει κάποια βασικά πράγματα μαζί του; Να τον ζήσεις λόγο τον άλλο, να συνδεθείς μαζί του με όλους τους τρόπους… δεν ξέρω… μήπως τον αδικώ;
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Ναι.
    Είχε στείλει και μετά από ένα χρόνο μνμ και ξαναστειλε τώρα για ευχές στη γιορτη μου.
    Έχουν περάσει 3 χρόνια και μέσα σε αυτό το διάστημα περασα πολύ ασχημα λόγω της ιδψ και της κατάθλιψης.
    Τώρα που νιώθω καλύτερα είναι σαν να βλέπω τα πράγματα από απόσταση και να προσπαθώ να καταλάβω τι τελικά έγινε τοτε…
    Έφυγε χωρίς καμία εξήγηση, αλλά στέλνει μετά από 3 χρόνια μηνύματα για ευχές.
    Εσείς τι καταλαβαίνετε;
    ;
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Φυσικά και σκόπευα να κάνω. Ειδικά μαζί του που είχα φάει μεγάλη καψούρα.
    Δεν έχω γράψει όλα τα γεγονότα καθώς δεν θεώρησα ότι παίζουν ρόλο.
    Ο λόγος που δεν έκανα μαζί του σεξ ήταν γιατί ξενέρωσα όταν μου είπε πως δεν βάζει προφυλακτικό ποτε. Ήθελε να κάνουμε χωρίς και με πίεζε γι αυτό.
    Να είσαι 48, να έχεις πάει με ένα καρο γυναικες χωρίς προφυλακτικό και να πιέζεις για κάτι τέτοιο δεν το θεωρώ και πολύ ασφαλές για μένα.
    ναι... δεν μπορειτε να του δωσετε ενα ονομα, γιατι ειναι ο,τι τον βολευει εκεινον, και γι αυτο δεν χρειαζεται να εχει ονομα...
    για τον ιδιο λογο πιστευω οτι σου ειπε και για τις απιστιες του.
    διοτι (εννοουσε) οτι στην δικη σας "σχεση" δεν θα παιζουν ρολο οι απιστιες, επειδη οπως σου εξηγησε ειναι "το κατι αλλο" αυτη η σχεση και δεν μοιαζει με τις αλλες... γιατι δεν μοιαζει με τις αλλες;;; εγω λεω γιατι ο τυπος ειχε σκοπο να κανει παραλληλα με σας, ο,τι γουσταρει με οποιαν γουσταρει οπως εκανε και σε ολη του την ζωη..

    συμφωνω με το κμος δηλαδη, οτι με ολη αυτη την ταχα ρομαντικη παπαρολογια, στην ουσια σου ζητουσε σεξ και μια σχεση- ασχετη, δηλαδη ΕΝΤΕΛΩΣ ελευθερη.
    πιθανον δε, να τον εξυπηρετουσε γι αυτον τον λογο ο γαμος σου, μιας και ως παντρεμενη, τι σχεση να ειχατε δηλαδη;;; τα σχεδια για το "μελλον" σας τα ακουω βερεσε. αυτος διεκδικουσε ενα παρον με την ισχυουσα κατασταση (δλδ εσυ παντρεμενη κι αυτος ιζι ραιντερ).
    αυτο πιστευω για τον κυριο..

    ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΣΕΞ ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ και δεν ηθελε να βαλει και σε σενα. αδικα θα φορτωνοσουν ο,τι ασθενειες κουβαλαει, γιατι κατα πασα πιθανοτητα η σχεση σας συντομα θα εφτανε σε αδιεξοδο , οταν θα συνειδητοποιουσες τι ηθελε εν τελει να πει ο ...ποιητης..

    απο το οτι εφυγε ξαφνικα και χωρις εξηγηση και το ιδιο ξαφνικα κανει επανεμφανισεις μετα απο χρονια, εγω καταλαβαινω οτι κανει γνωριμιες και σε θυμαται οταν ξεμενει.

  8. #38
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    21
    Καλησπέρα σας, είμαι 28 χρόνων, γιατί με απογοητεύουν συνέχεια όλες οι σχέσεις που κάνω? Από πολύ μικρή ονειρευόμουν να κάνω παιδιά, να παντρευτώ, να έχω το δικό μου οικογενειακό σπίτι, γεμάτο μόνο αγάπη, γέλια, παιδικές φωνές.. όλες οι σχέσεις που έχω κάνει μέχρι στιγμής με απογοήτευσαν πολύ άσχημα, οι περισσότεροι άντρες ενδιαφέρονται μόνο για το πώς θα ρίξουν μια κοπέλα στο κρεβάτι, κουράστηκα, απογοητεύτηκα, πικραθηκα, αυτό που με πληγώνει όμως περισσότερο είναι ότι νιώθω ότι δεν θα βρω ποτέ έναν άνθρωπο να πραγματοποιήσω τα όνειρα μου..

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    458
    εμενα αυτο που με κανει εντυπωση οτι τετοια συμπεριφορα συνηθως την εχουν γυναικες και οχι αντρες..........κανεις δεν ξερει τα συναισθηματα του, ισως να του ησουν ενα ερωτικο απωθημενο που ηθελε να εκλπηρωσει

  10. #40
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    21
    Τέτοια συμπεριφορά έχουν και άντρες και γυναίκες..το θέμα είναι ότι πέφτω συνέχεια σε τέτοιες συμπεριφορές και απογοητεύομαι και απελπιζομαι και έχω κουραστεί..σε σημείο που σε μια επόμενη γνωριμία θα είμαι υπερβολικά επιφυλακτική..τα όνειρα μου για οικογένεια θα μένουν πίσω και θα έχω αυτόν τον καημό

  11. #41
    Honorata
    Guest
    Άνοιξε δικό σου θέμα αν θες να το συζητήσουμε
    Quote Originally Posted by Maryf View Post
    Καλησπέρα σας, είμαι 28 χρόνων, γιατί με απογοητεύουν συνέχεια όλες οι σχέσεις που κάνω? Από πολύ μικρή ονειρευόμουν να κάνω παιδιά, να παντρευτώ, να έχω το δικό μου οικογενειακό σπίτι, γεμάτο μόνο αγάπη, γέλια, παιδικές φωνές.. όλες οι σχέσεις που έχω κάνει μέχρι στιγμής με απογοήτευσαν πολύ άσχημα, οι περισσότεροι άντρες ενδιαφέρονται μόνο για το πώς θα ρίξουν μια κοπέλα στο κρεβάτι, κουράστηκα, απογοητεύτηκα, πικραθηκα, αυτό που με πληγώνει όμως περισσότερο είναι ότι νιώθω ότι δεν θα βρω ποτέ έναν άνθρωπο να πραγματοποιήσω τα όνειρα μου..

  12. #42
    Nefeli28
    Guest
    Κι ενώ ο καιρός περνάει και φαινομενικά δεν με νοιάζει πια όλη αυτή η ιστορία, για κάποιο ανεξήγητο λόγο το μυαλό μου γυρνάει εκει πίσω…σε αυτόν και σε ο,τι συνέβη μεταξύ μας έστω εκείνους τους δυο μήνες. Σαν ν α προσπαθώ εμμονικα να καταλάβω τι ήταν όλο αυτό για μένα και για εκείνον. Και αφού δεν ξέρω καλά καλά τι ήταν για μένα, πως θα καταλάβω τι ήμουν εγώ για εκείνον;
    Κάτι μέσα μου φωναζει πως ήμουν το απωθημένο. Η γκομενα που ποτε δεν κατάφερε να πηδήξει.
    Εκείνος βέβαια διατυμπάνιζε ότι ήμουν η γυναίκα της ζωης του. Ότι θα με περίμενε για όσο χρειαζόταν. Ότι δεν είχε νιώσει έτσι για καμία άλλη . Κι όμως μέσα σε ένα βράδυ εξαφανίστηκε.
    Τι ειναη όλα αυτά τελικά; Εγώ γιατί τα σκέφτομαι ακόμα μετά από τόσο καιρό;;

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Κι ενώ ο καιρός περνάει και φαινομενικά δεν με νοιάζει πια όλη αυτή η ιστορία, για κάποιο ανεξήγητο λόγο το μυαλό μου γυρνάει εκει πίσω…σε αυτόν και σε ο,τι συνέβη μεταξύ μας έστω εκείνους τους δυο μήνες. Σαν ν α προσπαθώ εμμονικα να καταλάβω τι ήταν όλο αυτό για μένα και για εκείνον. Και αφού δεν ξέρω καλά καλά τι ήταν για μένα, πως θα καταλάβω τι ήμουν εγώ για εκείνον;
    Κάτι μέσα μου φωναζει πως ήμουν το απωθημένο. Η γκομενα που ποτε δεν κατάφερε να πηδήξει.
    Εκείνος βέβαια διατυμπάνιζε ότι ήμουν η γυναίκα της ζωης του. Ότι θα με περίμενε για όσο χρειαζόταν. Ότι δεν είχε νιώσει έτσι για καμία άλλη . Κι όμως μέσα σε ένα βράδυ εξαφανίστηκε.
    Τι ειναη όλα αυτά τελικά; Εγώ γιατί τα σκέφτομαι ακόμα μετά από τόσο καιρό;;
    εκ του αποτελεσματος, ΔΕΝ περιμενε για οσο χρειαζοταν, και μαλιστα εξαφανιστηκε με συνοπτικες διαδικασιες, επομενως ηταν ψεμα οτι θα περιμενει οσο χρειαστει. πιθανα να ειπε κι αλλα ψεματα...
    ισως ησουν ενα απωθημενο, ισως ηταν μονος εκεινο το διαστημα, ισως βρηκε τελικα κατι αλλο και γι αυτο εξαφανιστηκε τοσο γρηγορα.
    απο τις αποριες σου, οι πιο σημαντικες ΓΙΑ ΣΕΝΑ ειναι αυτες που αφορουν ΕΣΕΝΑ.
    το θεμα ειναι εσυ τι ηθελες, ΑΝ ηθελες κατι...

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Κι ενώ ο καιρός περνάει και φαινομενικά δεν με νοιάζει πια όλη αυτή η ιστορία, για κάποιο ανεξήγητο λόγο το μυαλό μου γυρνάει εκει πίσω…σε αυτόν και σε ο,τι συνέβη μεταξύ μας έστω εκείνους τους δυο μήνες. Σαν ν α προσπαθώ εμμονικα να καταλάβω τι ήταν όλο αυτό για μένα και για εκείνον. Και αφού δεν ξέρω καλά καλά τι ήταν για μένα, πως θα καταλάβω τι ήμουν εγώ για εκείνον;
    Κάτι μέσα μου φωναζει πως ήμουν το απωθημένο. Η γκομενα που ποτε δεν κατάφερε να πηδήξει.
    Εκείνος βέβαια διατυμπάνιζε ότι ήμουν η γυναίκα της ζωης του. Ότι θα με περίμενε για όσο χρειαζόταν. Ότι δεν είχε νιώσει έτσι για καμία άλλη . Κι όμως μέσα σε ένα βράδυ εξαφανίστηκε.
    Τι ειναη όλα αυτά τελικά; Εγώ γιατί τα σκέφτομαι ακόμα μετά από τόσο καιρό;;
    Kαλημερα !

    Απωθημένο ,συναισθηματικη ανασφαλεια ?
    Πιστευεις αυτα τα δυο να μην ειναι αρκετα για να εισαι ετσι ?

    Και ομως ειναι ...Τετοιες εντονες καταστασεις δυσκολα φευγουν απο το μυαλο μας και ανασύρουμε μνημες που για καιρο ηταν απλα επιθυμιες και στην τελικη κατάντησαν εμμονες γιαι εμειναν μισες ΜΟΝΟ για εμας ομως και οχι και για τους δυο ...

    Εχει σημασια πλεον ολα αυτα που σου ελεγε ?Η κινηση και το τελος δεν μετραει ? ....

    Ναι αντιλαμβανομαι ,σε νοιαζει αυτη η ιστορια ,αλλα μην προσπαθεις να πεισεις τον ευατο σου για το αντιθετο γιατι ετσι δεν θα καταφερεις ποτε να το ξεπερασεις ..Με την οποιαδηποτε αφορμη θα σου ερχονται μνημες στο μυαλο σου .
    Μην προσπαθησεις να δωσεις λογικη εξηγηση σε ενα παθος και μια τρελη επιθυμια που βρηκε την καταλληλη στιγμη εδαφος αναπτυχθηκε ,εκτονωθηκε και τελικα εσβησε μονοπλευρα ...

    Ολα αυτα ηταν τοσο εντονα που κάλλιστα δημιουργουν και αλλα ερωτηματα ..
    Τι προοπτικη ειχε αυτο το παθος ?
    Υπηρχε περιπτωση να υπαρχει εξελιξη μετα απο αυτο ?
    Να εισασταν μαζι ?

    Επειτα καποιοι βγαζουν ενα απωθημενο και μετα τους περναει ..Εκτονώνεται ολο αυτο και πανε στην επομενη ..
    Μην μπεις στην διαδικασια να συγκρινεις αισθηματα ..Εσυ εισαι εσυ και αυτος ειναι αυτος ..Τα λογια καμια φορα ειναι αερας και τα παίρνει μαζι του και το οποιο παθος τελειωνει ..

    Προσπαθησε να κανεις πραγματα στην ζωη σου που να σε βγαζουν απο ολες αυτες τις σκεψεις ..Καθε φορα που νοιωθεις οτι θα βυθιστείς σε ολο αυτο σηκω απο εκει που εισαι και πήγαινε μια βολτα ,δες ενα φιλο και γενικα βαλε το μυαλο σου σε διαδικασια να μην το σκεφτεται ..
    Μονο ετσι και περνώντας ο χρονος θα μπορεσεις να το ξεπερασεις και να πας παρακατω ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  15. #45
    Honorata
    Guest
    Σίγουρα παίζει το ενδεχόμενο του απωθημενου...
    Τελικά δεν το προχώρησες μαζί του σωστα ;

    Και εκείνος μετά εξαφανίστηκε. Ναι σίγουρα κάτι ήθελε από σένα, αλλα για κάποιο λόγο δεν επεμεινε.. όμως είχες πει ότι πρόκειται και για τον χαρακτήρα του που δεν είναι πολύ καλός.

    Ένας άνδρας ο οποίος όπως είπες είχε πάντα τη φήμη του κακου παιδιού, που ήταν αλλοπροσαλλος προς εσένα.. Που προφανώς τα έκανε σκατα και με τη γυναίκα του και χώρισε. Ένα είδος άντρα παρτακια, ψεύτη.....
    Πως να βγάλεις ακρη για το τι ήθελε; και για το μέχρι που θα έφτανε να σε ενοχλήσει; να σου πει ψέματα;

    Θεωρεις πως ένας κακος χαρακτήρας θα είχε ενδοιασμους και καθαρές προθέσεις;
    Νομίζω ότι μερικές καταστάσεις δεν μπορούμε να τις αναλύσουμε ακριβώς. Μπορούμε όμως με τη διαίσθησή μας να καταλάβουμε στο περίπου, αν αξίζει και πόσο..
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Κι ενώ ο καιρός περνάει και φαινομενικά δεν με νοιάζει πια όλη αυτή η ιστορία, για κάποιο ανεξήγητο λόγο το μυαλό μου γυρνάει εκει πίσω…σε αυτόν και σε ο,τι συνέβη μεταξύ μας έστω εκείνους τους δυο μήνες. Σαν ν α προσπαθώ εμμονικα να καταλάβω τι ήταν όλο αυτό για μένα και για εκείνον. Και αφού δεν ξέρω καλά καλά τι ήταν για μένα, πως θα καταλάβω τι ήμουν εγώ για εκείνον;
    Κάτι μέσα μου φωναζει πως ήμουν το απωθημένο. Η γκομενα που ποτε δεν κατάφερε να πηδήξει.
    Εκείνος βέβαια διατυμπάνιζε ότι ήμουν η γυναίκα της ζωης του. Ότι θα με περίμενε για όσο χρειαζόταν. Ότι δεν είχε νιώσει έτσι για καμία άλλη . Κι όμως μέσα σε ένα βράδυ εξαφανίστηκε.
    Τι ειναη όλα αυτά τελικά; Εγώ γιατί τα σκέφτομαι ακόμα μετά από τόσο καιρό;;

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 17-03-2022, 18:36
  2. Υπάρχει ενδιαφέρον, ή απλά ήθελε επιβεβαίωση;
    By taekwondis in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 09-08-2021, 10:54
  3. Τι θελει από μένα τελικα;;;
    By louloudaki1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 28-10-2015, 10:28
  4. εγω η κοπελα μου και γιατι δεν ηθελε σεξ..
    By αλεξανδρος_77 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 56
    Last Post: 04-04-2013, 02:54
  5. για μενα
    By sunset in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 23-09-2009, 21:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •