Τι ήθελε από μένα τελικά; - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 61 to 75 of 83
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    901
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Άλλο θέλει μόνο σεξ, άλλο είναι σούργελο. Το να ξεκαθαρίζεις ότι θες σεξ είναι πολύ κομπλέ. Το να είσαι σούργελο όμως είναι επικίνδυνο. Και υπάρχουν πολλά σούργελα γύρω μας δυστυχώς! Παντού βρίσκονται! Θέλει προσοχή με ποιους μπλέκεις κι όταν βλέπεις ρεντ φλαγκ να φεύγεις νωρίς.
    Την ήθελε μόνο για σεξ, ενώ της έταζε αλλά πράγματα και την άφηνε να νομίζει ότι θα έχουν κάτι παραπάνω, αυτό εννοούσα

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Την ηθελε για σεξ αν την εκοβε αυτη κοιμαται ο αλλοσ ειχε βαλει τεταρτη κι ετρεχε κι αυτη ουτε καν πηρε μπροσ τετοια ειναι

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Νεφελη θα στα πω απλα αν εχεισ μια εμφανιση τησ προκοπησ στα 40 χρειαζεται απλα 10 λεπτα να κανεισ ενα διαλογο ψιλοεξυπνο αν ολα δουλευουν ο αλλοσ αναψε για κανα μηνα αν δεν τον ξενερωσεισ αν ειναι ελευθεροσ εσυ κοιμασαι ορθια νομιζεισ οτι ειναι πυρινικη φυσικη

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Αφου για να σου μιλαει εισαι ωραια τι νομιζεισ εσυ εχει σημασια ο αλλοσ σου μιλαει γιατι εισαι καπωσ καλη και πανω δηλαδη καλη πολυ καλη κλπ αλλα δε σε κοβει

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Οι περισσοτεροι δεν ειναι ελευθεροι η θελουν μικρουλεσ αυτο ειναι αλλο καπελο εσυ μια χαρα εισαι τι σου λειπει θα σου πω εγω γνωρισα σε ενα μαγαζι δουλευουν 5 κοριτσια α εθνικη με τσαμπιονσ λιγκ γωνια κ πιστευαν αλλα ντ αλλα αμα κατσω να σε λυσω τα ψυχολογικα θα γινουμε φιλοι δεν εχω προβλημα αλλα να ξερουμε πωσ με μια αποδεκτη παυλα ψιλοκαλη εμφανιση ολα μπορουν να συμβουν το μετριο κερδιζει τα παντα γτ ειναι θεμα χαρακτηρα ολοι εχουν βολκσβαγκεν φορντ φιατ κλπ παιρνουν ολοι μερσεντεσ οχι παιρνουν κατι μετριο με χαρισματα μικρο μεγαλο σουβ κλπ ξυπνηστε επιτελουσ

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Τα καλυτερα ειναι μερσεντεσ κ φεραρι εσυ απο οσουσ ξερεισ εχει κανενασ οχι

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Εσενα τα αγορια σου τι ηταν τιποτε θεογκομενοι ητανε μετριοι κι ηταν αντρεσ η ειχαν καλη καρδια η ηταν κακα παιδια κλπ

  8. #68
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Player View Post
    Την ήθελε μόνο για σεξ, ενώ της έταζε αλλά πράγματα και την άφηνε να νομίζει ότι θα έχουν κάτι παραπάνω, αυτό εννοούσα
    Κλασικό σούργελο. Καταλαβαίνω. Αυτό έλεγα κι εγώ.

  9. #69
    Nefeli28
    Guest
    Το θέμα δεν ήταν αν θα έκανα σεξ μαζί του. Ναι θα έκανα. Και μάλιστα το γούσταρα παρα πολύ.
    Το θέμα ήταν ότι έταζε τον ουρανό με τ’αστρα έλεγε τις άπειρες φανφάρες και στο τέλος όλα ήταν μπαρούφες.

  10. #70
    Nefeli28
    Guest
    Quote Originally Posted by Player View Post
    Την ήθελε μόνο για σεξ, ενώ της έταζε αλλά πράγματα και την άφηνε να νομίζει ότι θα έχουν κάτι παραπάνω, αυτό εννοούσα
    Δεν μπορούσες να το πεις καλύτερα. Αυτό ακριβώς.
    Με άφηνε να πιστεύω σε πολύ παραπάνω πράγματα. Πες ότι θες μόνο σεξ και άσε τις άλλες μαλακιες. Να είσαι ξεκάθαρος ντόμπρος. Ειλικρινής.

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    901
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Δεν μπορούσες να το πεις καλύτερα. Αυτό ακριβώς.
    Με άφηνε να πιστεύω σε πολύ παραπάνω πράγματα. Πες ότι θες μόνο σεξ και άσε τις άλλες μαλακιες. Να είσαι ξεκάθαρος ντόμπρος. Ειλικρινής.
    Η ειλικρίνεια δυστυχώς έχει χαθεί στις μέρες μας.

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Το θέμα δεν ήταν αν θα έκανα σεξ μαζί του. Ναι θα έκανα. Και μάλιστα το γούσταρα παρα πολύ.
    Το θέμα ήταν ότι έταζε τον ουρανό με τ’αστρα έλεγε τις άπειρες φανφάρες και στο τέλος όλα ήταν μπαρούφες.
    μα, δυο μηνες "τα ειχατε" και δεν εκανες σεξ, ενω ηξερες οτι το ηθελε. ποτε θα εκανες; εδω δεν εκανες ενω σου εκανε ερωτικη εξομολογηση, θα εκανες με το "καλημερα", επειδη θα ελεγε οτι αυτο θελει; δεν νομιζω...

    με αυτα θελω να σου πω, οτι επειδη σε ηξερε και σε εμαθε και περισσοτερο τωρα που ξαναβρεθηκατε, ηξερε οτι θες συναισθημα για να κανεις σεξ και πουλησε (ψευτικο) συναισθημα. ειδε οτι ουτε με παραμυθια δεν γινεται τπτ, βρηκε μια αλλη κι εφυγε.
    αυτο πιστευω οτι εγινε.

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,397
    σε αυτες τις ηλικιες για σεξ ξεκινουν οι πιο πολλοι ..
    πανω στο σεξ και στον ενθουσιασμο λεγονται πολλα ..

    το θεμα ειναι και αλλο όμως και επειδη ακριβως θίχτηκε και το θεμα της ηλικιας καποια πραγματα δεν τα αφηνεις στην τυχη τους ...

    Κρατας αμυνες σε ολο αυτο ...διαχωριζεις καταστασεις ...
    Αντιλαμβανεσαι οτι δεν εισαι 18 ή 20 χρονων ωστε να αφεθεις και να παρασυρθεις σε ολο αυτο συναισθηματικα ..

    Ακομα και απο την αρχη να ηταν ξεκαθαρο οτι θα υπηρχε μονο σεξ πιστευω οτι η Νεφελη στην ιδια θεση θα ηταν και οχι γιατι την κοροιδεψε καποιος τυπος αλλα γιατι καλυψε την δεδομενη στιγμη την δικη της αναγκη ..

    Οι δικες μας αναγκες την δεδομενη στιγμη ειναι αυτες που βαζουν ή οχι συναισθημα σε μια σχεση!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  14. #74
    Nefeli28
    Guest
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    σε αυτες τις ηλικιες για σεξ ξεκινουν οι πιο πολλοι ..
    πανω στο σεξ και στον ενθουσιασμο λεγονται πολλα ..

    το θεμα ειναι και αλλο όμως και επειδη ακριβως θίχτηκε και το θεμα της ηλικιας καποια πραγματα δεν τα αφηνεις στην τυχη τους ...

    Κρατας αμυνες σε ολο αυτο ...διαχωριζεις καταστασεις ...
    Αντιλαμβανεσαι οτι δεν εισαι 18 ή 20 χρονων ωστε να αφεθεις και να παρασυρθεις σε ολο αυτο συναισθηματικα ..

    Ακομα και απο την αρχη να ηταν ξεκαθαρο οτι θα υπηρχε μονο σεξ πιστευω οτι η Νεφελη στην ιδια θεση θα ηταν και οχι γιατι την κοροιδεψε καποιος τυπος αλλα γιατι καλυψε την δεδομενη στιγμη την δικη της αναγκη ..

    Οι δικες μας αναγκες την δεδομενη στιγμη ειναι αυτες που βαζουν ή οχι συναισθημα σε μια σχεση!
    Αν μπορούσα να μην έχω παρασυρθεί συναισθηματικα, θα το είχα κάνει. Όμως τη στιγμή που έγιναν όλα αυτά, ήμουν σε μεγάλη συναισθηματική αστάθεια και αυτός που το κατάλαβε το εκμεταλλεύτηκε.
    Δεν κατηγορώ μόνο εκείνον. Φυσικά και τα έχω με τον εαυτό μου που άφησα να παρασυρθεί, που αφέθηκα γενικά σε όλο αυτό χωρίς να προστατεύσω εμένα, που πιστεψα στο παραμύθι.
    Εκ των υστέρων κρίνω τον εαυτό μου πολύ αυστηρά και λυπαμαι που δεν είχα τη διαύγεια; δεν ξέρω πως να το πω, να καταλάβω τι συμβαίνει.
    Εκείνον τον κατηγορώ για το ψέμα. Εμένα για όλα τα υπόλοιπα.

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Αν μπορούσα να μην έχω παρασυρθεί συναισθηματικα, θα το είχα κάνει. Όμως τη στιγμή που έγιναν όλα αυτά, ήμουν σε μεγάλη συναισθηματική αστάθεια και αυτός που το κατάλαβε το εκμεταλλεύτηκε.
    Δεν κατηγορώ μόνο εκείνον. Φυσικά και τα έχω με τον εαυτό μου που άφησα να παρασυρθεί, που αφέθηκα γενικά σε όλο αυτό χωρίς να προστατεύσω εμένα, που πιστεψα στο παραμύθι.
    Εκ των υστέρων κρίνω τον εαυτό μου πολύ αυστηρά και λυπαμαι που δεν είχα τη διαύγεια; δεν ξέρω πως να το πω, να καταλάβω τι συμβαίνει.
    Εκείνον τον κατηγορώ για το ψέμα. Εμένα για όλα τα υπόλοιπα.
    νομιζω οτι αυτο που ηθελε, ηταν σεξ. το αν θα ηθελε κατι παραπανω, θα φαινοταν μονο σε βαθος χρονου.
    επομενως, δεν προλαβε να "εκμεταλλευτει" κατι.
    επισης, θα πρεπει να λαβεις υποψη και την περιπτωση να ειναι ασταθης και να ελεγε αληθεια στην αρχη, αλλα μετα να του ξεφουσκωσε και να το γυρισε.. εξαλλου οι απανωτες απιστιες και το διαζυγιο , συνηγορουν σε κατι τετοιο...

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 17-03-2022, 17:36
  2. Υπάρχει ενδιαφέρον, ή απλά ήθελε επιβεβαίωση;
    By taekwondis in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 09-08-2021, 09:54
  3. Τι θελει από μένα τελικα;;;
    By louloudaki1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 28-10-2015, 09:28
  4. εγω η κοπελα μου και γιατι δεν ηθελε σεξ..
    By αλεξανδρος_77 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 56
    Last Post: 04-04-2013, 01:54
  5. για μενα
    By sunset in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 23-09-2009, 20:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •