Τι ήθελε από μένα τελικά;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 83
  1. #1
    Nefeli28
    Guest

    Τι ήθελε από μένα τελικά;

    Καλησπέρα σε όλους.
    Δεν ξέρω ακριβώς πως να θέσω την «απορία» μου. Θα προσπαθήσω να τα γράψω όλα όπως τα αισθάνομαι.
    Πριν 3 χρόνια εμφανίστηκε ένας παλιός μου έρωτας από το πουθενά. Στην αρχή μιλάγαμε με μηνύματα και κάποια στιγμή συναντηθήκαμε από κοντά.
    Εγώ 43 παντρεμένη κι εκείνος 48 φρέσκο χωρισμένος. Ήταν όλα πολύ έντονα μεταξύ μας. Από το πρώτο λεπτό. Στην αρχή για κάποιο διάστημα (1-2 βδομαδες) απλώς μιλούσαμε και είχαμε πιει ένα ποτό χωρίς να γίνει τίποτα. Στη συνέχεια όμως όλο αυτό πήρε άλλη τροπή και άρχισε ένα ανεξέλεγκτο πάθος και ένας ερωτισμός μεταξύ μας που όμοιο του δεν έχω ξανανιώσει.
    Μου έλεγε απίστευτα πράγματα στα μηνύματα του και από κοντα, ότι είμαι ο έρωτας της ζωής του, ο άνθρωπος του, ότι θα με περίμενε για όσο χρειαζόταν αρκεί να ημασταν κάποτε μαζί, μου έστελνε τραγούδια όλη την ώρα, ήθελε να βλεπόμαστε συνέχεια ακόμα κι αν αυτό ήταν πρακτικά δύσκολο για μένα.
    Όταν συναντιόμασταν ήταν σαν να είμαστε ζευγάρι από πάντα. Ένιωθα απιστευτη οικειοτητα μαζί του, ήταν όλα καταπληκτικά.
    Ημασταν για κάποιο διάστημα μαζί και πριν απο 20 χρόνια αλλά τον είχα χωρίσει τότε γιατί ήξερα ότι είναι γυναικας και απαταει όλες του τις σχέσεις.
    Δεν είχαμε κάνει σεξ ποτε.
    Τώρα που ξαναβρεθηκαμε απο την πρώτη στιγμή μου μιλούσε γι αυτό. Ήθελε σαν τρελός να κάνουμε. Όχι ότι εγώ δεν ήθελα, αλλά γενικά δεν είμαι ο τυπος που το κάνει απο το πρώτο ραντεβού.
    Καθώς ο καιρός περνούσε το ζητούσε όλο και περισσότερο και με πιο έντονο τρόπο.
    Εγώ δίσταζα. Παρόλο που η χημεία ήταν απιστευτη μεταξύ μας και τον ήθελα πολύ, κάτι με κρατούσε πίσω. Νομίζω πως φοβόμουν να αφεθώ. Είτε απο ενοχές, είτε επειδή θυμόμουν τον επιπόλαιο χαρακτήρα του απο παλιά.
    Όλο αυτό κράτησε συνολικά 2 μήνες.
    Ενα βραδυ απο αυτά που μπορούσαμε να βρεθούμε μέσα στη βδομάδα (με μεγάλη δυσκολία απο πλευράς μου λόγω σπιτιού κλπ), είπε ότι είναι κουρασμένος κι ότι δεν θα μπορούσε να βρεθούμε.
    Σημείωση: εκείνο το βραδυ ήμουν αδιάθετη και δεν θα μπορούσε να γίνει σεξ.
    Όταν του ειπα ότι στενοχωρηθηκα που δεν πρότεινε να βρεθούμε άρχισε να φωναζει ότι απλά είναι κουρασμένος, ότι δεν μπορεί συνέχεια να αποδεικνύει τα συναισθήματα του για μένα, είπε επι λέξη να βγάλω ο,τι συμπέρασμα θέλω και έκλεισε το τηλέφωνο.
    Δεν έστειλε ποτε απο εκείνη τη μέρα τίποτα, δεν ξαναπήρε τηλέφωνο και δεν ξαναβρεθηκαμε ποτε. Έτσι απλά χάθηκαν όλα μέσα σε μια στιγμή και χωρίς καμία εξήγηση.
    Η ερώτηση μου κυρίως προς τους άντρες της παρέας είναι: τι συνέβη ρε παιδιά; Με ήθελε μόνο για το σεξ και αφού δεν έγινε την έκανε;
    Και όλα εκείνα τα μεγάλα λόγια τι ήταν;;
    Εκείνος έλεγε ότι θα με περίμενε… ότι θα ζούσαμε μια ζωή μαζί…
    Πραγματικά προσπαθώ να καταλάβω.

  2. #2
    kopela93
    Guest
    Τι να καταλάβεις; Είναι φανερό. Είναι σούργελο ο τύπος.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Ο τύπος ήθελε να πηδήξει και να δει πως θα πάει. Οι δηλώσεις ότι "θα σε περιμένω για πάντα και θα είμαστε για πάντα μαζί" κτλ χωρίς μεγάλο χρόνο γνωριμίας και χωρίς σεξ, είναι άρες μάρες κουκουνάρες. Κακώς τις πίστεψες αν τις πίστεψες. Νομίζω το χειρότερο είναι ότι τις πίστεψε προσωρινά κι αυτός και δεν τα έλεγε απλά για να πηδήξει, αλλά όσο εύκολα ενθουσιάστηκε, άλλο τόσο εύκολα του τελείωσε.

    Από την άλλη κι εσύ να καταλάβω ότι είναι μία μπερδεμένη κατάσταση και θες τον χρόνο σου να δεις τι γίνεται, αλλά όταν λες υπάρχει πάθος και ερωτισμός αλλά όχι σεξ 40τόσο χρονών γυναίκα τι θες να κάνεις ο άλλος; Δηλαδή δεν είσαι τύπος που το κάνει από το πρώτο ραντεβού, αλλά χαλβαδιάζεται από το πρώτο ραντεβού που λέει ο λόγος; Θέλω να πω, όταν μιλάμε για ενήλικες, το κόλλημα είναι μην και υπάρξει διείσδυση αλλά να γλωσσοφιλιέσαι ή να σου πιάσει ο άλλος τον πισινό ξέρω εγώ είναι ΟΚ και το πάμε σιγά σιγά; Και γιατί να το πας σιγά σιγά; Ποτέ δεν το κατάλαβα αυτό.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    σε ηθελε μονο για σεξ και επιπλεον εχει και σοβαρα προβληματα κοινονικοποιησης με τους αλλους ανθρωπους για αυτο εληξε ετσι αποτομα.
    απο την αλλη και εσυ δεν πας και πολυ καλα, εχεις πολλα θεματα με τον γαμο σου και τον εαυτο σου.

  5. #5
    Nefeli28
    Guest
    Όσον αφορά το σεξ από τη δική μου πλευρά, να πω ότι είχα σοβαρές δυσκολίες να αφεθώ τόσο γρήγορα όσο ήθελε, εξαιτίας δικών μου θεμάτων καθώς έχω διαγνωστεί με ιδψ και κατάθλιψη. Οι εμμονές και οι ενοχές μου με κρατούσαν πίσω απο το να το κάνω τόσο σύντομα μαζί του.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Καλησπέρα σε όλους.
    Δεν ξέρω ακριβώς πως να θέσω την «απορία» μου. Θα προσπαθήσω να τα γράψω όλα όπως τα αισθάνομαι.
    Πριν 3 χρόνια εμφανίστηκε ένας παλιός μου έρωτας από το πουθενά. Στην αρχή μιλάγαμε με μηνύματα και κάποια στιγμή συναντηθήκαμε από κοντά.
    Εγώ 43 παντρεμένη κι εκείνος 48 φρέσκο χωρισμένος. Ήταν όλα πολύ έντονα μεταξύ μας. Από το πρώτο λεπτό. Στην αρχή για κάποιο διάστημα (1-2 βδομαδες) απλώς μιλούσαμε και είχαμε πιει ένα ποτό χωρίς να γίνει τίποτα. Στη συνέχεια όμως όλο αυτό πήρε άλλη τροπή και άρχισε ένα ανεξέλεγκτο πάθος και ένας ερωτισμός μεταξύ μας που όμοιο του δεν έχω ξανανιώσει.
    Μου έλεγε απίστευτα πράγματα στα μηνύματα του και από κοντα, ότι είμαι ο έρωτας της ζωής του, ο άνθρωπος του, ότι θα με περίμενε για όσο χρειαζόταν αρκεί να ημασταν κάποτε μαζί, μου έστελνε τραγούδια όλη την ώρα, ήθελε να βλεπόμαστε συνέχεια ακόμα κι αν αυτό ήταν πρακτικά δύσκολο για μένα.
    Όταν συναντιόμασταν ήταν σαν να είμαστε ζευγάρι από πάντα. Ένιωθα απιστευτη οικειοτητα μαζί του, ήταν όλα καταπληκτικά.
    Ημασταν για κάποιο διάστημα μαζί και πριν απο 20 χρόνια αλλά τον είχα χωρίσει τότε γιατί ήξερα ότι είναι γυναικας και απαταει όλες του τις σχέσεις.
    Δεν είχαμε κάνει σεξ ποτε.
    Τώρα που ξαναβρεθηκαμε απο την πρώτη στιγμή μου μιλούσε γι αυτό. Ήθελε σαν τρελός να κάνουμε. Όχι ότι εγώ δεν ήθελα, αλλά γενικά δεν είμαι ο τυπος που το κάνει απο το πρώτο ραντεβού.
    Καθώς ο καιρός περνούσε το ζητούσε όλο και περισσότερο και με πιο έντονο τρόπο.
    Εγώ δίσταζα. Παρόλο που η χημεία ήταν απιστευτη μεταξύ μας και τον ήθελα πολύ, κάτι με κρατούσε πίσω. Νομίζω πως φοβόμουν να αφεθώ. Είτε απο ενοχές, είτε επειδή θυμόμουν τον επιπόλαιο χαρακτήρα του απο παλιά.
    Όλο αυτό κράτησε συνολικά 2 μήνες.
    Ενα βραδυ απο αυτά που μπορούσαμε να βρεθούμε μέσα στη βδομάδα (με μεγάλη δυσκολία απο πλευράς μου λόγω σπιτιού κλπ), είπε ότι είναι κουρασμένος κι ότι δεν θα μπορούσε να βρεθούμε.
    Σημείωση: εκείνο το βραδυ ήμουν αδιάθετη και δεν θα μπορούσε να γίνει σεξ.
    Όταν του ειπα ότι στενοχωρηθηκα που δεν πρότεινε να βρεθούμε άρχισε να φωναζει ότι απλά είναι κουρασμένος, ότι δεν μπορεί συνέχεια να αποδεικνύει τα συναισθήματα του για μένα, είπε επι λέξη να βγάλω ο,τι συμπέρασμα θέλω και έκλεισε το τηλέφωνο.
    Δεν έστειλε ποτε απο εκείνη τη μέρα τίποτα, δεν ξαναπήρε τηλέφωνο και δεν ξαναβρεθηκαμε ποτε.
    Έτσι απλά χάθηκαν όλα μέσα σε μια στιγμή και χωρίς καμία εξήγηση.
    Η ερώτηση μου κυρίως προς τους άντρες της παρέας είναι: τι συνέβη ρε παιδιά; Με ήθελε μόνο για το σεξ και αφού δεν έγινε την έκανε;
    Και όλα εκείνα τα μεγάλα λόγια τι ήταν;;
    Εκείνος έλεγε ότι θα με περίμενε… ότι θα ζούσαμε μια ζωή μαζί…
    Πραγματικά προσπαθώ να καταλάβω.
    φυσικα και δεν ηταν το θεμα το συγκεκριμενο βραδυ για να μας λες οτι ησουν αδιαθετη. δεν εφυγε για το βραδυ εκεινο, εφυγε για την συνολικη διαδικασια. μιλας για 2 μηνων επαφες...
    κιε ννοειται οτι αν δεν θελεις να κανεις με καποιον σεξ, δεν κανεις κι ας εχουν περασει 2 χρονια...
    βεβαια κι εκεινος ειναι ελευθερος να φυγει. κι αυτο, εκανε.

    δεν ξερουμε αν σε ηθελε ΜΟΝΟ για το σεξ, αλλα σιγουρα ηθελε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ σεξ και τον κουρασε η διαδικασια στην οποια βρισκοσασταν...
    αυτο δεν σημαινει οτι εχουμε καμια εγγυηση οτι μετα το σεξ θα εισασταν καλα, ουτε οτι δεν θα σε απατουσε, εφοσον οπως μας λες ηταν τετοιος τυπος.
    λαβε υποψη βεβαια, οτι η τοσο αμεση εξαφανιση μπορει να δειχνει οτι τελικα εκανε μια αλλη γνωριμια. αλλιως δεν τον πειραζε σε κατι ν αφησει μια πορτα ανοιχτη για σενα. κατα την γνωμη μου, βρηκε αλλη.

  7. #7
    Nefeli28
    Guest
    Πιστεύω πως ο,τι έκανε και όσα έλεγε τα έκανε για το σεξ και μόνο. Αλλιώς δεν θα εξαφανιζόταν μέσα σε ένα βράδυ.
    Δηλ από τη μια ήταν απίστευτα ρομαντικός όταν ημασταν μαζί και ταυτόχρονα πέταγε χοντρές ατάκες που αφορούσαν το σεξουαλικο που θα γινόταν μεταξύ μας.
    Δεν ξέρω. Επίσης το γεγονός πως απατούσε όλες τις σχέσεις του ήταν αυτό που μου έβαζε φρένο στο να συνεχίσω μαζί του.
    Ένα χρόνο μετά τη νύχτα της εξαφάνισης, έστειλε μνμ για ευχες στη γιορτη μου.
    Δεν μπορώ να καταλάβω ούτε τι έγινε ούτε τι ήθελε από μενα.

  8. #8
    Nefeli28
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    φυσικα και δεν ηταν το θεμα το συγκεκριμενο βραδυ για να μας λες οτι ησουν αδιαθετη. δεν εφυγε για το βραδυ εκεινο, εφυγε για την συνολικη διαδικασια. μιλας για 2 μηνων επαφες...
    κιε ννοειται οτι αν δεν θελεις να κανεις με καποιον σεξ, δεν κανεις κι ας εχουν περασει 2 χρονια...
    βεβαια κι εκεινος ειναι ελευθερος να φυγει. κι αυτο, εκανε.

    δεν ξερουμε αν σε ηθελε ΜΟΝΟ για το σεξ, αλλα σιγουρα ηθελε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ σεξ και τον κουρασε η διαδικασια στην οποια βρισκοσασταν...
    αυτο δεν σημαινει οτι εχουμε καμια εγγυηση οτι μετα το σεξ θα εισασταν καλα, ουτε οτι δεν θα σε απατουσε, εφοσον οπως μας λες ηταν τετοιος τυπος.
    λαβε υποψη βεβαια, οτι η τοσο αμεση εξαφανιση μπορει να δειχνει οτι τελικα εκανε μια αλλη γνωριμια. αλλιως δεν τον πειραζε σε κατι ν αφησει μια πορτα ανοιχτη για σενα. κατα την γνωμη μου, βρηκε αλλη.
    Ναι έχεις δίκιο αγαπημενη Ρεμεντυ.
    Αυτό που λες το σκεφτόμουν κι εγώ τότε και μάλιστα πολύ. Το πως θα ημασταν δηλ μετά. Αν κάναμε σεξ και προχωρούσαμε σε σχέση. Η αλήθεια είναι ότι αυτό με κρατούσε πίσω. Η επιπολαιότητα του. Μου το έλεγε ξεκάθαρα για τις απατημένες συντρόφους του. Πως να εμπιστευτείς έναν τέτοιο τύπο ακόμα κι όταν σου τάζει τον ουρανό με τ’αστρα;
    Πως να τα τινάξεις όλα στον αέρα και να πεις μένω μαζί του; ( με τον σύζυγο ημασταν σε διαδικασία διαζυγίου τότε).
    Κάτι φορές πίστευα κι εγώ πως ήταν ο άνθρωπος μου για όλα εκείνα τα συναισθήματα που με έκανε να νιώθω, αλλά πάντα υπήρχε ένα αλλά μέσα μου…

  9. #9
    Honorata
    Guest
    Είναι η κατάσταση που η λογική διχάζει το συναίσθημα. Είναι ολοφάνερο πως ο άντρας αυτός δεν μπορεί να ανταπεξέλθει στα θέλω και τις ανάγκες σου για αυτό σε προβληματίζει. Ξέρεις ότι θα ξενερώσεις μαζί του Αλλά τον θες από την αλλη. Δεν θα μπορούσε να γίνει κάτι πιο ουσιαστικό μεταξύ σας καθώς δεν είναι το στυλ άντρα που θες.

    Εγώ πραγματικά έχω μια απορία. Και αν θέλει παρακαλώ ας μου εξήγησει κάποιος. Πώς γίνεται ένας αντρας να βγαίνει με μια γυναίκα που του αρέσει και να δηλώνει ευθαρσώς ότι είναι άπιστος και μαλακας. Δεν φοβάται μήπως ξενερώσει τη γυναίκα που τον ενδιαφέρει; πως μετά πιστεύει ότι θα έχει ελπίδες μαζί της, είναι σαν να λιντσαρεις μόνος σου τον εαυτό σου. Η είναι τόσο ανώριμοι αυτοί οι άντρες που δεν δίνουν σημασία σε αυτό που κάνουν και στην εικόνα που θα σχηματίσει η άλλη για αυτούς;; η δεν ενδιαφέρονται πραγματικά για αυτή τη γυναίκα και έτσι λένε ότι τους κατέβει; η το παίζουν τάχα κακα παιδιά θεωρώντας ότι ο τύπος του μαλακά είναι αυτός που ελκύει τις γυναίκες; το έχω απορία γιατί και σε μένα έχει τύχει και φυσικά όταν ο άλλος λέει τέτοια για τον εαυτό του, εννοείται ότι σε φρενάρει και σε απογοητευει

  10. #10
    kopela93
    Guest
    Είναι όλα αυτά εκτός από το "δεν τους ενδιαφέρει η κοπέλα"

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Honorata View Post
    Είναι η κατάσταση που η λογική διχάζει το συναίσθημα. Είναι ολοφάνερο πως ο άντρας αυτός δεν μπορεί να ανταπεξέλθει στα θέλω και τις ανάγκες σου για αυτό σε προβληματίζει. Ξέρεις ότι θα ξενερώσεις μαζί του Αλλά τον θες από την αλλη. Δεν θα μπορούσε να γίνει κάτι πιο ουσιαστικό μεταξύ σας καθώς δεν είναι το στυλ άντρα που θες.

    Εγώ πραγματικά έχω μια απορία. Και αν θέλει παρακαλώ ας μου εξήγησει κάποιος. Πώς γίνεται ένας αντρας να βγαίνει με μια γυναίκα που του αρέσει και να δηλώνει ευθαρσώς ότι είναι άπιστος και μαλακας. Δεν φοβάται μήπως ξενερώσει τη γυναίκα που τον ενδιαφέρει; πως μετά πιστεύει ότι θα έχει ελπίδες μαζί της, είναι σαν να λιντσαρεις μόνος σου τον εαυτό σου. Η είναι τόσο ανώριμοι αυτοί οι άντρες που δεν δίνουν σημασία σε αυτό που κάνουν και στην εικόνα που θα σχηματίσει η άλλη για αυτούς;; η δεν ενδιαφέρονται πραγματικά για αυτή τη γυναίκα και έτσι λένε ότι τους κατέβει; η το παίζουν τάχα κακα παιδιά θεωρώντας ότι ο τύπος του μαλακά είναι αυτός που ελκύει τις γυναίκες; το έχω απορία γιατί και σε μένα έχει τύχει και φυσικά όταν ο άλλος λέει τέτοια για τον εαυτό του, εννοείται ότι σε φρενάρει και σε απογοητευει
    ισως επειδη εκτος απο μαλακας, ειναι και κουτος και πιστευει οτι η αλλη θα πεισθει οτι ενω τις εχει απατησει ολες γιατι ετσι ειναι ο χαρακτηρας του, σε αυτην ΕΙΔΙΚΑ θα αλλαξει, επειδη ειναι ξεχωριστη...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by Honorata View Post
    Εγώ πραγματικά έχω μια απορία. Και αν θέλει παρακαλώ ας μου εξήγησει κάποιος. Πώς γίνεται ένας αντρας να βγαίνει με μια γυναίκα που του αρέσει και να δηλώνει ευθαρσώς ότι είναι άπιστος και μαλακας. Δεν φοβάται μήπως ξενερώσει τη γυναίκα που τον ενδιαφέρει; πως μετά πιστεύει ότι θα έχει ελπίδες μαζί της, είναι σαν να λιντσαρεις μόνος σου τον εαυτό σου. Η είναι τόσο ανώριμοι αυτοί οι άντρες που δεν δίνουν σημασία σε αυτό που κάνουν και στην εικόνα που θα σχηματίσει η άλλη για αυτούς;; η δεν ενδιαφέρονται πραγματικά για αυτή τη γυναίκα και έτσι λένε ότι τους κατέβει; η το παίζουν τάχα κακα παιδιά θεωρώντας ότι ο τύπος του μαλακά είναι αυτός που ελκύει τις γυναίκες; το έχω απορία γιατί και σε μένα έχει τύχει και φυσικά όταν ο άλλος λέει τέτοια για τον εαυτό του, εννοείται ότι σε φρενάρει και σε απογοητευει
    Θα μπορούσε να είναι κάτι απο αυτά που λες, θα μπορούσε να είναι και "υπερβολική ειλικρίνεια" λόγω εμπιστοσύνης,
    αλλά θα μπορούσε να θέλει "να κλείσει κάποιο κεφάλαιο" στη ζωή του φέρνοντας την κατάσταση σε αδιέξοδο.
    Στη συγκεκριμένη περίπτωση, πρέπει να επισημάνουμε πως ήταν παντρεμένη. Με το ίδιο σκεπτικό, ήταν και εκείνη "άπιστη" στην πράξη.
    Θεωρώ πιθανότερη την εκδοχή της "υπερβολικής ειλικρίνειας" στη συγκεκριμένη περίπτωση. Αλλά μπορεί και να το έκανε για να την ξενερώσει.

    Στο θέμα της Νεφέλης, συμφωνώ με Sonia και Remedy. Δεν έχει νόημα να επαναλάβω αυτά που έγραψαν.

  13. #13
    Honorata
    Guest
    Χαχαχαχα λες..; Τότε Εκτός από απιστοι είναι και τελείως ηλιθιοι ή πιστεύουν ότι η γυναίκα είναι κουτη
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Είναι όλα αυτά εκτός από το "δεν τους ενδιαφέρει η κοπέλα"

  14. #14
    Honorata
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ισως επειδη εκτος απο μαλακας, ειναι και κουτος και πιστευει οτι η αλλη θα πεισθει οτι ενω τις εχει απατησει ολες γιατι ετσι ειναι ο χαρακτηρας του, σε αυτην ΕΙΔΙΚΑ θα αλλαξει, επειδη ειναι ξεχωριστη...
    Ειλικρινά αυτό που λες το πιστεύω.....όμως κάποιες γυναίκες τσιμπάνε με αυτό....και μερικές φορές με το δίκιο τους οι άντρες μπορεί να πιστεύουν ότι η άλλη θα παραμυθιαστει

  15. #15
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Honorata View Post
    Χαχαχαχα λες..; Τότε Εκτός από απιστοι είναι και τελείως ηλιθιοι ή πιστεύουν ότι η γυναίκα είναι κουτη
    Ναι μερικοί είναι τελείως τελειωμένοι. Άρα τώρα ξέρεις ������

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 17-03-2022, 18:36
  2. Υπάρχει ενδιαφέρον, ή απλά ήθελε επιβεβαίωση;
    By taekwondis in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 09-08-2021, 10:54
  3. Τι θελει από μένα τελικα;;;
    By louloudaki1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 28-10-2015, 10:28
  4. εγω η κοπελα μου και γιατι δεν ηθελε σεξ..
    By αλεξανδρος_77 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 56
    Last Post: 04-04-2013, 02:54
  5. για μενα
    By sunset in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 23-09-2009, 21:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •