Δεν θέλω κανέναν αλλον - Page 10
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 10 of 14 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 136 to 150 of 205
  1. #136
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Αρα με το σκεπτικο σου δεν προκειται να κανεις ποτε σεξ με κανεναν γιατι πιστευεις οτι ολοι ειναι ιδιοι και μολις θα κανουν σεξ θα ψαξουν για αλλη.το να μη μαγειρευεις και να μη πηγαινεις εκδρομες μονη ειναι κατι που θα τα ξεκαθαρισεις απο την αρχη.
    η πηγη του προβληματος σου θεωρω οτι ειναι οι ανασφαλειες σου που πηγαζουν απο την παιδικη ηλικια σου και δεν μπορεις να τις αποβαλλεις.και στο λεω εγω που τις ιδιες ανασφαλειες εχω αλλα ρισκαρω και λιγο.Σου το ξανα ειπα μακαρι να βρεις αυτο που ψαχνεις και οπως το θες ας ειναι περιεργο στους αλλους ας ειναι ανωριμο για πολλους και μη φυσιολογικο.αρκει να εισαι εσυ ευτυχισμενη.αλλα απο τα θεματα που ανεβαζεις συνεχως δειχνεις οτι δεν εισαι και οτι κατι σε δυσαρεστει.Παρε την ζωη σου στα χερια σου.για μενα εχεις το πιο σημαντικο προτερημα για μια γυναικα.εισαι ομορφη.φτιαξε λιγο και τον τροπο σκεψης σου και ολα θα φτιαξουν.ξερεις ποσες θα ηθελαν να ειναι στη θεση και να ειχαν οποιον αντρα ηθελαν?εκμεταλλευσου το.
    Αυτό που με ενοχλεί είναι ότι κανένας άντρας δεν με καταλαβαίνει. Θέλω έναν να περνάμε ωραία χωρίς πίεση από τη μεριά κανενός και αυτοί το μεταφράζουν ως ότι θα κάνουμε μόνο σεξ και τίποτα άλλο. Εγώ θέλω και εξόδους και ταξίδια και παρέα. Τις υποχρεώσεις της σχεσης δεν θέλω αποκλειστικότητα, ζήλειες , κοινωνικες υποχρεώσεις, συμβίωση κτλ

  2. #137
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Δεν το πες αλλα αυτο δειχνεις να πιστευεις. Μαλλον επειδη προσπαθησες πολυ βγαζεις αυτην την υποτιμηση προς τους μη ωραιους και μη ωραιες. Δουλεψε το λιγο αυτο. Δεν χρωσταμε σε κανεναν να μαστε ωραιες. Εν θελουμε το προσπαθουμε. Αν δεν θελουμε η δεν γινεται δεν φταιμε.
    Η ευτυχια ειναι προσωπικη υποθεση. Αλλοι την αναζητανε στις σχεσεις, αλλοι τη βρισκουν με τη μοναξια τους. Το ζευγαρωμα ναι δεν ταυτιζεται με την ευτυχια, θελει δουλεια για να σαι ευτυχισμενος μεσα σε μια σχεση. Υπαρχουν ανθρωποι που τα καταφερνουν. Αν καποια στιγμη χωρισεις δεν σημαινει οτι ολη η σχεση ηταν λαθος. Το για παντα δενειναι.ευκολο πραγμα.
    Ακριβώς είναι πολυ δύσκολο να κρατήσει μια σχέση θέλει δουλειά κι εγώ κουράστηκα να δουλεύω για τα πάντα.
    Δούλεψα για τα επαγγελματικά μου σε σημείο να μην έχω ελεύθερο χρόνο αρκετά, δούλεψα για την εμφάνιση μου , δούλεψα στο να σηκώσω ανάστημα απέναντι στους άντρες ε δεν μπορώ άλλο κουράστηκα! Θέλω έναν για καλοπέραση χωρίς να χρειαστεί να δουλέψω για τίποτα άλλο. Κι όταν μου περάσει ο ενθουσιασμός να πάω στον επόμενο. Αλλά δεν υπάρχουν εύκολα άντρες που μπορούν να μας ενθουσιάσουν ή να προκαλέσουν θαυμασμό
    Κι αυτός ήταν πολύ βολικος.

  3. #138
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Το οτι εγινε ξαφνικα ωραια καιενιωσε ομορφα με το προνομιο που απεκτησε, μαλλον εκανε χειροτερα τα πραγματα για εκεινην.
    Δυστυχως, στις κοινωνιεε που ζουμε η ομορφια θεωρειται οντως το πιο σημαντικο προτερημα για μιαβγυναικα. Αυτο ξερεις δεν θελουμε οι γυναικες να το διαιωνιζουμε γιατι ειναι βαρος, ειναι θηλια στο λαιμο μας, ο αγωνας να σαι παντα ομορφη, ο αγωνας να μην γερασεις.
    Καμια δεν μπορει να χει οποιον θελει γιατι απλα μετα αλλαζεις πιστα. Εαν εισαι η Τζολι και θες εναν μεσο εμφανισιμο αντρα εχεις αυξημενες πιθανοτητες να τα καταφερεις (ουτε κι εκει εκατο τα εκατο). Εαν θες ομως τον Μπραν πιτ εχει κι εκεινος πολλες επιλογες εξισου.
    Και μιας και αναφέρθηκε για την ομορφιά και για το κέρατο έχουμε δει πολύ ωραίες γυναίκες διάσημες μοντέλα να τις κερατωνουν! Μετά πως να εμπιστευτείς άντρα;

  4. #139
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Ακριβώς είναι πολυ δύσκολο να κρατήσει μια σχέση θέλει δουλειά κι εγώ κουράστηκα να δουλεύω για τα πάντα.
    Δούλεψα για τα επαγγελματικά μου σε σημείο να μην έχω ελεύθερο χρόνο αρκετά, δούλεψα για την εμφάνιση μου , δούλεψα στο να σηκώσω ανάστημα απέναντι στους άντρες ε δεν μπορώ άλλο κουράστηκα! Θέλω έναν για καλοπέραση χωρίς να χρειαστεί να δουλέψω για τίποτα άλλο.
    Κι αυτός ήταν πολύ βολικος.
    Δεν θελω να σε κρινω. Την αποψη μου θα σου πω κρινοντας απο αυτα που γραφεις. Βγαζεις μια συναισθηματικη ανωριμοτητα μαζι με συναισθηματικες δυσκολιες που δεν εχεις επεξεργαστει.
    Εγω θα σου προτεινα να αρχισεις να σχετιζεσαι με ανθρωπους, να κανεις παρεες φιλικες με αντρες γυναικες, να συζητας, να παρατηρεις, να ανοιξεις τους οριζοντες σου, με το αλλο φυλο φλερταρε, παρε τον χρονο σου.
    Αυτα που λες οτι θελεις τωρα ακουγονται καπως μπερδεμενα και μη ξεκαθαρισμενα. γιατι εσυ εισαι μπερδρμενη και μαλλον ακομη δεν ξερεις τι θες. Αποκτησε εμπειριες, δοκιμαζε τοσο οσο για να καταλαβεις πρωτα εσενα.

  5. #140
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Και μιας και αναφέρθηκε για την ομορφιά και για το κέρατο έχουμε δει πολύ ωραίες γυναίκες διάσημες μοντέλα να τις κερατωνουν! Μετά πως να εμπιστευτείς άντρα;
    Κι οι γυναικες κερατωνουν, ε;
    Δεν υπαρχουν εγγυησεις στις ανθρωπινες σχεσεις.

  6. #141
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Δεν θελω να σε κρινω. Την αποψη μου θα σου πω κρινοντας απο αυτα που γραφεις. Βγαζεις μια συναισθηματικη ανωριμοτητα μαζι με συναισθηματικες δυσκολιες που δεν εχεις επεξεργαστει.
    Εγω θα σου προτεινα να αρχισεις να σχετιζεσαι με ανθρωπους, να κανεις παρεες φιλικες με αντρες γυναικες, να συζητας, να παρατηρεις, να ανοιξεις τους οριζοντες σου, με το αλλο φυλο φλερταρε, παρε τον χρονο σου.
    Αυτα που λες οτι θελεις τωρα ακουγονται καπως μπερδεμενα και μη ξεκαθαρισμενα. γιατι εσυ εισαι μπερδρμενη και μαλλον ακομη δεν ξερεις τι θες. Αποκτησε εμπειριες, δοκιμαζε τοσο οσο για να καταλαβεις πρωτα εσενα.
    Τον τελευταίο χρόνο έχω αρχίσει να αποκτώ περισσότερες συναναστροφες. Και μέσα από την τριβή μου με τους άντρες κατάλαβα με τον καιρό τι θέλω. Πριν δύο χρόνια νόμιζα ότι ήθελα σχέση. Από τον περίγυρο μου βλέπω ότι εμένα δεν μου ταιριάζει αυτό που έχουν άλλες που μπορεί να ανέχονται αδιάφορια ή τσιγκουνιά και να κάνουν γενικώς μεγάλες υποχωρήσεις. Ούτε μου αρέσει να ζηλεύω και να ανησυχώ μη φάω κέρατο αλλά ούτε και να με ζηλεύουν και να με ελέγχουν

  7. #142
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Κι οι γυναικες κερατωνουν, ε;
    Δεν υπαρχουν εγγυησεις στις ανθρωπινες σχεσεις.
    Ναι δεν αντιλέγω.
    Αυτό λέω κιόλας στους άντρες που το παίζουν ιστορία ότι έχουν κι άλλες. Ότι εμείς οι γυναίκες τους κερατωνουμε με τους τριπλάσιους άμα θέλουμε

  8. #143
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Σχέσεις έχω κάνει με άντρες φυσιολογικούς που δεν με έβλεπαν σαν τρυπα, αλλά δεν κράτησαν και δεν ολοκληρώθηκαν από δική μου επιλογή.
    Βέβαια αυτοί οι άντρες ήταν μόνο δύο στα 27 μου χρόνια. Ψύλλοι στα άχυρα μέσα στη σαβουρα που κυκλοφορεί

    Μπράβο που πάτε παρέα με τον άντρα σου σε κλαμπ και δεν σας πιάνει κατούρημα όλο το βράδυ, ή αν πιάσει τον ένα ο άλλος πάει παρέα. Επίσης για ένα πέσιμο δεν χρειάζεται αιώνας ολόκληρος, πόσο μάλλον για μια κίνηση για φιλι που είναι μερικά δευτερόλεπτα. Αλλά σίγουρα λόγω ηλικίας και γάμου έχεις ξεχάσει πόσο διαρκούν αυτά.
    Ο συνοδός μου δεν είναι κακομουτσουνος, αλλά δεν έχει αυτοπεποίθηση. έχει διαφορά. Με κακομουτσουνους δεν ασχολούμαι καν

    Σχέση πλέον δεν θέλω. Σχέση δεν σημαίνει ευτυχία, ούτε ο γάμος. Δεν πιστεύω πως μπορεί να περάσει ένα χρονικό διάστημα χωρίς ξενοκοιταγματα, βαρεμάρα και ρουτίνα.
    Δεν μπορώ να εμπιστευτώ και κανέναν άντρα
    ερωτικη σχεση μετα τα 20, δεν υπαρχει πριν το σεξ. συνεπως ερωτικη σχεση δενε χεις κανει ποτε.
    αυτα που αποκαλεις εσυ "σχεσεις", ειναι απλες γνωριμιες που τελικα ναυαγησαν πριν φτασουν να γινουν ερωτικες σχεσεις.
    αποκαλεις 'σχεσεις " τις γνωριμιες της συμφορας που εκανες.
    ακομα κι αυτον τον κακομοιρη τον εσερνες μαζι σου για να νομιζουν οι αλλοι οτι εχεις σχεση και να μην υπολοιπεσαι απο τις αλλες γυναικες .

    ΕΣΥ βλεπεις τον εαυτο σου σαν τρυπα, γι αυτο νομιζεις οτι το σεξ ειναι βρωμικο και υποβιβαζει μια γυναικα.

    οταν νοιωσεις ανθρωπος και οχι τρυπα, ισως και να προσελκυσεις εναν αξιολογο ανδρα κι οχι αυτους τους κακομοιρηδες που ασχολουνται μαζι σου.
    και οχι το "κατουρημα" δεν κραταει οσο ενα φλερτ, ενας χορος και ενα φιλι που θα σου δωσει ενας αγνωστος ανδρας .
    προφανως ο συνοδος σου βαριοταν την παρεα σας και τριγυριζε στο μπαρ να βρει κατι ενδιαφερον...

  9. #144
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Τον τελευταίο χρόνο έχω αρχίσει να αποκτώ περισσότερες συναναστροφες. Και μέσα από την τριβή μου με τους άντρες κατάλαβα με τον καιρό τι θέλω. Πριν δύο χρόνια νόμιζα ότι ήθελα σχέση. Από τον περίγυρο μου βλέπω ότι εμένα δεν μου ταιριάζει αυτό που έχουν άλλες που μπορεί να ανέχονται αδιάφορια ή τσιγκουνιά και να κάνουν γενικώς μεγάλες υποχωρήσεις. Ούτε μου αρέσει να ζηλεύω και να ανησυχώ μη φάω κέρατο αλλά ούτε και να με ζηλεύουν και να με ελέγχουν
    Ξερεις ποιο ειναι το προβλημα; Οτι εισαι 27 χρονολογικα αλλα συναισθηματικα εισαι 17.Οι παρεες σου ομως ειναι και συναισθηματικα 27. Αυτο θα σε δυσκολεψει στις σχεσεις σου. Πρεπει να κανεις πολυ δουλεια με τον εαυτο σου για να καλυψεις αυτην την αποσταση. Εαν εσυ τωρα μπλεξεις ερωτικα με εναν αντρα, θα πληγωθεις γιατι δεν θα κατανοεις τις συμπεριφορες του ουτε αυτος τις δικες σου. Γιατι μεσα σου εισαι ενα μικρο κοριτσακι. Φλερταρε, γνωρισε αντρες, δωσε μονο οσα μπορεις μεχρι να κλαυψεις την αποσταση.
    Θεωρω πως αυτος που σε ενδιαφερει ειδε κατι παραξενο πανω σου κι απομακρυνθηκε. Και το παραξενο ειναι η ελλειψη εμπειριων που εχεις.

  10. #145
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ερωτικη σχεση μετα τα 20, δεν υπαρχει πριν το σεξ. συνεπως ερωτικη σχεση δενε χεις κανει ποτε.
    αυτα που αποκαλεις εσυ "σχεσεις", ειναι απλες γνωριμιες που τελικα ναυαγησαν πριν φτασουν να γινουν ερωτικες σχεσεις.
    αποκαλεις 'σχεσεις " τις γνωριμιες της συμφορας που εκανες.
    ακομα κι αυτον τον κακομοιρη τον εσερνες μαζι σου για να νομιζουν οι αλλοι οτι εχεις σχεση και να μην υπολοιπεσαι απο τις αλλες γυναικες .

    ΕΣΥ βλεπεις τον εαυτο σου σαν τρυπα, γι αυτο νομιζεις οτι το σεξ ειναι βρωμικο και υποβιβαζει μια γυναικα.

    οταν νοιωσεις ανθρωπος και οχι τρυπα, ισως και να προσελκυσεις εναν αξιολογο ανδρα κι οχι αυτους τους κακομοιρηδες που ασχολουνται μαζι σου.
    και οχι το "κατουρημα" δεν κραταει οσο ενα φλερτ, ενας χορος και ενα φιλι που θα σου δωσει ενας αγνωστος ανδρας .
    προφανως ο συνοδος σου βαριοταν την παρεα σας και τριγυριζε στο μπαρ να βρει κατι ενδιαφερον...
    Σε βαρέθηκα αλήθεια, δεν διαβάζεις καν προσεκτικα τα θέματα και βγάζεις και συμπέρασμα χωρίς να ξέρεις ..μέχρι και το διάλογο έκαναν μας είπες.
    Σου παραθέτω επιπλέον πληροφορίες, σου εξηγώ γιατί δεν στέκουν τα σενάρια σου και εσύ του κεφαλιού σου.
    Για αυτό σου την λένε και άλλα μέλη από ότι έχω δει.
    Δεν το συνεχίζω, αλήθεια

  11. #146
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Ξερεις ποιο ειναι το προβλημα; Οτι εισαι 27 χρονολογικα αλλα συναισθηματικα εισαι 17.Οι παρεες σου ομως ειναι και συναισθηματικα 27. Αυτο θα σε δυσκολεψει στις σχεσεις σου. Πρεπει να κανεις πολυ δουλεια με τον εαυτο σου για να καλυψεις αυτην την αποσταση. Εαν εσυ τωρα μπλεξεις ερωτικα με εναν αντρα, θα πληγωθεις γιατι δεν θα κατανοεις τις συμπεριφορες του ουτε αυτος τις δικες σου. Γιατι μεσα σου εισαι ενα μικρο κοριτσακι. Φλερταρε, γνωρισε αντρες, δωσε μονο οσα μπορεις μεχρι να κλαυψεις την αποσταση.
    Θεωρω πως αυτος που σε ενδιαφερει ειδε κατι παραξενο πανω σου κι απομακρυνθηκε. Και το παραξενο ειναι η ελλειψη εμπειριων που εχεις.
    Ούτε εκείνος έχει εμπειρίες από ότι έχω αντιληφθεί οπότε δεν απομακρύνθηκε για αυτό. Επίσης δεν του έχω πει τίποτα σχεδόν για το παρελθόν. έχω αναφέρει πολύ περιληπτικά δύο πρώην κι ως εκεί.
    Το ίδιο κι αυτός.

    Εγώ αυτό προσπαθώ να κάνω να δίνω μόνο ο,τι μπορώ αλλά δεν με καταλαβαίνουν . Έχουν απαιτήσεις που εγώ δεν έχω τη διάθεση να καλύψω

  12. #147
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Ούτε εκείνος έχει εμπειρίες από ότι έχω αντιληφθεί οπότε δεν απομακρύνθηκε για αυτό. Επίσης δεν του έχω πει τίποτα σχεδόν για το παρελθόν. έχω αναφέρει πολύ περιληπτικά δύο πρώην κι ως εκεί.
    Το ίδιο κι αυτός.

    Εγώ αυτό προσπαθώ να κάνω να δίνω μόνο ο,τι μπορώ αλλά δεν με καταλαβαίνουν . Έχουν απαιτήσεις που εγώ δεν έχω τη διάθεση να καλύψω
    Κανει μπαμ οτι δεν εχεις εμπειριες. Η μπορει ο αλλος να βγαλει αυθαιρετα συμπερασματα προσπαθωντας να σε καταλαβει γιατι φερεσαι περιεργα. Δηλαδη δρν ειπε α, αυτη δεν εχει εμπειριες, φευγω Τον απωθησε η συμπεριφορα σου που του φανηκε περιεργη. Αυτο κρινω με βαση τις περιγραφες σου, δενειμαστε στο μυαλο κανενος.
    Φυσικα και θα εχουν απαιτησεις. Κι εσυ εχεις απαιτησεις.Τις απαιτησεις μας μας λες τοσον καιρο.

  13. #148
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Κανει μπαμ οτι δεν εχεις εμπειριες. Η μπορει ο αλλος να βγαλει αυθαιρετα συμπερασματα προσπαθωντας να σε καταλαβει γιατι φερεσαι περιεργα. Δηλαδη δρν ειπε α, αυτη δεν εχει εμπειριες, φευγω Τον απωθησε η συμπεριφορα σου που του φανηκε περιεργη. Αυτο κρινω με βαση τις περιγραφες σου, δενειμαστε στο μυαλο κανενος.
    Φυσικα και θα εχουν απαιτησεις. Κι εσυ εχεις απαιτησεις.Τις απαιτησεις μας μας λες τοσον καιρο.
    Από πού κάνει μπαμ;

    Και τι το φοβερό απαιτώ;

  14. #149
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Ουτε εσυ διαβαζεις αυτα που γραφουμε. Τα φλιρταρεις μεσα απο την δικη σου οπτικη, και τελικα δεν βοηθιεσαι σε τιποτα γιατι με ο,τι δεν συμφωνεις η ο,τι δεν καταλαβαινεις τα απορριπτεις.
    Δεν δειχνεις νς εχεις αποκομισρει τιποτα απο ολη τη συζητηση πιυ κανουμε. Εν θες ομως να αποκτησεις εμπειριες και να παρεις μαθηματα οπο αυτες πρεπει να μαθεις να επεξεργαζεσαι και αυτα με τα οποια δεν συμφωνεις και να προσπαθεις να καταλαβεις αυτα που δεν καυαλαβαινεις.

  15. #150
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Ξερεις ποιο ειναι το προβλημα; Οτι εισαι 27 χρονολογικα αλλα συναισθηματικα εισαι 17.Οι παρεες σου ομως ειναι και συναισθηματικα 27. Αυτο θα σε δυσκολεψει στις σχεσεις σου. Πρεπει να κανεις πολυ δουλεια με τον εαυτο σου για να καλυψεις αυτην την αποσταση. Εαν εσυ τωρα μπλεξεις ερωτικα με εναν αντρα, θα πληγωθεις γιατι δεν θα κατανοεις τις συμπεριφορες του ουτε αυτος τις δικες σου. Γιατι μεσα σου εισαι ενα μικρο κοριτσακι. Φλερταρε, γνωρισε αντρες, δωσε μονο οσα μπορεις μεχρι να κλαυψεις την αποσταση.
    Θεωρω πως αυτος που σε ενδιαφερει ειδε κατι παραξενο πανω σου κι απομακρυνθηκε. Και το παραξενο ειναι η ελλειψη εμπειριων που εχεις.
    ακριβως γι αυτο απομακρυνεται. γιατι βλεπει κατι παραξενο που δεν του κολλαει.
    αλλα το παραξενο δεν ειναι η ελλειψη εμπειριων.
    το παραξενο ειναι η ελλειψη σεξουαλικης επιθυμιας, ενω η λεμον τους παριστανει την σεξουαλα, για να τους προσελκυσει. αλλα δεν νοιωθει τπτ, αντιδραει σαν παγοκολωνα κι αυτοι απομακρυνονται.

Page 10 of 14 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast

Similar Threads

  1. Είμαι μπερδεμένη, έχω σχέση και θέλω άλλον.
    By Hypatia in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 19-10-2021, 21:08
  2. Εχει συμβει σε κανεναν αλλον;
    By Pako23 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 15-09-2019, 22:58
  3. Έχω σχέση αλλα θελω αλλον
    By dimitra.karantzi in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 16
    Last Post: 15-07-2019, 17:18
  4. δε θελω να βλεπω κανεναν
    By boo in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 69
    Last Post: 13-05-2017, 12:31
  5. Replies: 225
    Last Post: 27-03-2012, 13:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •