Δεν θέλω κανέναν αλλον - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 14 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 205
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Περίεργα πράγματα ! Περίμενε να δεις τι αλλο θα κάνει και πες μας.
    Πάντως δεν ξέρω αν υπαρχει εμπιστοσύνη μεταξύ αντρών, δηλαδή αν σε γούσταρε δεν θα τον έφερνε καν τον φιλο του πιστεύω.
    Ή κοιτάνε απλά ποια θα πηδήξουν και αυτος και ο φιλος του, γενικά δεν ξέρω αν μου φαίνεται σοβαρός αυτος για να σου λέει όλα αυτα ειναι λες και λέει οτι θελει κατι χαλαρό και οχι σχεση με αποκλειστικότητα.
    Τι ηλικια εχει;

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Quote Originally Posted by little View Post
    Περίεργα πράγματα ! Περίμενε να δεις τι αλλο θα κάνει και πες μας.
    Πάντως δεν ξέρω αν υπαρχει εμπιστοσύνη μεταξύ αντρών, δηλαδή αν σε γούσταρε δεν θα τον έφερνε καν τον φιλο του πιστεύω.
    Ή κοιτάνε απλά ποια θα πηδήξουν και αυτος και ο φιλος του, γενικά δεν ξέρω αν μου φαίνεται σοβαρός αυτος για να σου λέει όλα αυτα ειναι λες και λέει οτι θελει κατι χαλαρό και οχι σχεση με αποκλειστικότητα.
    Τι ηλικια εχει;
    Δεν τον έφερε τον φίλο του. Είχαν κανονίσει ήδη οι δύο τους και επειδή εκείνη την ώρα μιλούσαμε και ήταν κάπου κοντά, μου είπε να πάω κι εγώ μαζί τους αν θέλω. Αλλά δεν μου τον προωθούσε. Αντίθετα, προσπαθεί να φαίνεται καλύτερος από τους φίλους του ( λέει ότι έχει παραπάνω λεφτα από αυτούς και τέτοια)
    33 είναι
    Μα κι εγώ με τον συγκεκριμένο δεν θέλω σχέση με αποκλειστικότητα , με κανέναν δηλαδή πια δεν θέλω σχέση με αποκλειστικότητα. Δεν με νοιάζει αν μιλάει με άλλες γιατί κι εγώ μιλάω με άλλους, δεν βασιζομαι.Θέλω να περνάω καλά μαζί τους να βγαίνουμε να φλερτάρουμε αλλά δεν θέλω να επενδύσω.
    Αυτός από ότι λέει δεν κρατάει σχέσεις πολύ και μάλλον έχει κόμπλεξ επειδή μένει με τους δικούς του ενώ εγώ μένω μόνη μου και βγάζω περισσότερα απο εκείνον γιατί ολο προσπαθεί να μου δείξει ότι έχει λεφτά

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Δεν τον έφερε τον φίλο του. Είχαν κανονίσει ήδη οι δύο τους και επειδή εκείνη την ώρα μιλούσαμε και ήταν κάπου κοντά, μου είπε να πάω κι εγώ μαζί τους αν θέλω. Αλλά δεν μου τον προωθούσε. Αντίθετα, προσπαθεί να φαίνεται καλύτερος από τους φίλους του ( λέει ότι έχει παραπάνω λεφτα από αυτούς και τέτοια)
    33 είναι
    Μα κι εγώ με τον συγκεκριμένο δεν θέλω σχέση με αποκλειστικότητα , με κανέναν δηλαδή πια δεν θέλω σχέση με αποκλειστικότητα. Δεν με νοιάζει αν μιλάει με άλλες γιατί κι εγώ μιλάω με άλλους, δεν βασιζομαι.Θέλω να περνάω καλά μαζί τους να βγαίνουμε να φλερτάρουμε αλλά δεν θέλω να επενδύσω.
    Αυτός από ότι λέει δεν κρατάει σχέσεις πολύ και μάλλον έχει κόμπλεξ επειδή μένει με τους δικούς του ενώ εγώ μένω μόνη μου και βγάζω περισσότερα απο εκείνον γιατί ολο προσπαθεί να μου δείξει ότι έχει λεφτά
    Ολα τα σενάρια ειναι πιθανα.
    1. Να του πε ειναι μια που βγαινω οκ δεν τρελαινομαι ή δεν ψηνεται κατσε να την φωναξω και αν θες μπορεις να της την πεσεις
    2. να της την πεσεις να δουμε τι θα κανει
    3. να σου την επεσε πισω απο την πλατη του φιλου του

    Αληθεια πες μας αν θες με πιο πολλες λεπτομερειες πηγατε διακοπες μονοι σας και μεινατε σε ξενοδοχειο σε ξεχωριστα δωματια/κρεβατια;
    Στην επεσε;

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Πήγαμε διήμερο, δεν μου το διευκρινίσε αν θα μέναμε μαζί κι εγώ έκλεισα ξεχωριστό δωμάτιο.
    Ήθελε να πάμε κι αλλού, όμως εγώ ήθελα να πάω και με τη φίλη μου που είχε γενέθλια εκείνη την περίοδο. Δεν του εξήγησα ότι είχε γενέθλια του είπα μόνο ότι θ πάω με φίλη να δω αντίδραση ( γιατί ξέρει ότι με αυτή ξενυχτάμε και έρχονται και μας την πέφτουν) και στραβωσε, προσπαθούσε να με κάνει να το ακυρώσω. Και εκείνες τις ημέρες ούτε που έστειλε να ρωτήσει πώς περνάω, από κοντά ρώτησε αλλά πειράγμςνος και δεν ήθελε να ακούσει λεπτομέρειες

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Mια ακομα ερώτηση ειπες πως ενω ήσουν με τον φιλο του στην έπεσε και ένας άλλος. Καλά αν συνοδεύεσαι από άντρας πως γίνεται να ήρθε κάποιος να στην πέσει μπροστά του; Εκτος αν ο φίλος του μοιάζει γκει.
    Last edited by little; 13-09-2022 at 01:13.

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Μπορεί και να τον πέρασε για γκέι
    Δεν ειναι, αλλά ίσως επειδή είναι αρκετά γλυκός να τον νόμιζε γκέι

  7. #52
    Κάτσε ρε κούκλα μου.
    Ο τίτλος λέω δεν θέλω κανέναν αλλον.Εσύ όμως μόνο αυτόν δεν θες αφου φλερταρεις και γνωρίζεσαι με αλλούς.
    Από την άλλη αυτός σε έχει γραμμενη συγνώμη κιόλας αλλά εσύ μια κουκλαρα πως δεχεσαι να σε συνοδευει ένας που την πέφτει σε άλλες ενώ έχει δίπλα του μια θεα?είναι προσβολη αυτό προς εσένα.

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Γιατί να μην φλερτάρω και να μην μιλάω και με άλλους; Κι οι άντρες αυτό δεν κάνουν; ( Τουλάχιστον έτσι δηλώνουν)
    Όπως συμπεριφορονται συμπεριφερομαι

    Εγώ δεν το πιστεύω καν ότι την έπεσε σε άλλη γιατί δεν μπορώ να θυμηθώ με τίποτα τέτοιο σκηνικό ( ενώ αυτός λέει ότι ήμουν παρούσα) και γιατι οι άντρες πολλές φορές λένς τέτοιες βλακείες για να μην τους θεωρείς δεδομένους
    Ο συγκεκριμένος νιώθει μειονεκτικά απέναντι μου λόγω του ότι είμαι αρκετά ωραία για εκείνον και γιατί βλέπει ότι με κοιτάνε, του έχω πει περιστατικά με πεσιματα, του έχω δείξει και συνομιλίες από τύπους που μου την έπεφταν (όχι άσχημους) και κάνει τον άνετο αλλά φαίνεται ότι κομπλαρει και ζηλεύει. Και αν βγω βράδυ ρωτάει αν θα το πάω σερί, που θα κοιμηθώ και τέτοια. Αλλά τα ρωτάει με πλάγιο τρόπο.

    Είναι συνηθισμένη τακτική τους να δηλώνουν ότι μιλάνε και την πέφτουν σε άλλες για να τους δώσουμε σημασία. Κάποιος που θέλει να κάνει όντως κάτι πονηρό, γιατί να το αναφέρει; Και μάλιστα με στυλακι μη ρωτάς και πολλά, δεν σε αφορά
    Άμα είμαστε μόνο φίλοι γιατί υπάρχει θέμα να ξέρω λεπτομέρειες;
    Βλακείες, αφού ξέρουν ότι οι γυναίκες δεχόμαστε συνεχώς φλερτ, ακόμα και οι μέτριες , ενώ εκείνοι είναι για μεγάλα διαστήματα στο περιθώριο. Αν είχαν όντως κι άλλες , τότε γιατί ασχολούνται με εμάς που δεν τους καθόμαστε;

  9. #54
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Γιατί να μην φλερτάρω και να μην μιλάω και με άλλους; Κι οι άντρες αυτό δεν κάνουν; ( Τουλάχιστον έτσι δηλώνουν)
    Όπως συμπεριφορονται συμπεριφερομαι

    Εγώ δεν το πιστεύω καν ότι την έπεσε σε άλλη γιατί δεν μπορώ να θυμηθώ με τίποτα τέτοιο σκηνικό ( ενώ αυτός λέει ότι ήμουν παρούσα) και γιατι οι άντρες πολλές φορές λένς τέτοιες βλακείες για να μην τους θεωρείς δεδομένους
    Ο συγκεκριμένος νιώθει μειονεκτικά απέναντι μου λόγω του ότι είμαι αρκετά ωραία για εκείνον και γιατί βλέπει ότι με κοιτάνε, του έχω πει περιστατικά με πεσιματα, του έχω δείξει και συνομιλίες από τύπους που μου την έπεφταν (όχι άσχημους) και κάνει τον άνετο αλλά φαίνεται ότι κομπλαρει και ζηλεύει. Και αν βγω βράδυ ρωτάει αν θα το πάω σερί, που θα κοιμηθώ και τέτοια. Αλλά τα ρωτάει με πλάγιο τρόπο.

    Είναι συνηθισμένη τακτική τους να δηλώνουν ότι μιλάνε και την πέφτουν σε άλλες για να τους δώσουμε σημασία. Κάποιος που θέλει να κάνει όντως κάτι πονηρό, γιατί να το αναφέρει; Και μάλιστα με στυλακι μη ρωτάς και πολλά, δεν σε αφορά
    Άμα είμαστε μόνο φίλοι γιατί υπάρχει θέμα να ξέρω λεπτομέρειες;
    Βλακείες, αφού ξέρουν ότι οι γυναίκες δεχόμαστε συνεχώς φλερτ, ακόμα και οι μέτριες , ενώ εκείνοι είναι για μεγάλα διαστήματα στο περιθώριο. Αν είχαν όντως κι άλλες , τότε γιατί ασχολούνται με εμάς που δεν τους καθόμαστε;
    Έχεις ένα δικο σου σκεπτικο πάντα. Δεν ξέρω αν είναι λαθος η σωστό.
    Αλλά ας τα αφήσουμε αυτά στην άκρη. Και πες μου πως εξηγεις που έχει δίπλα του μια τόσο ωραία γυναίκα που την θελουν ολοι και δεν στην έχει πέσει ποτέ ερωτικα?δεν σε έχει φιλησει?δεν έχει ανάγκη να σε πάρει μια αγκαλια?δεν σε προσβαλλει αυτό? Είπαμε στα πρώτα ραντεβου ας είναι κύριος αλλά ως ποσο πια?και στο λέει κάποια που είναι ασεξουαλ.αλλα αν εβγαινα με έναν άντρα και δεν έκανε κίνηση θα ξενερωνα απίστευτα. Θα θεωρούσα δεν του αρέσω.Ε δεν γίνεται να σε ποθουν ολοι και αυτός να σε έχει δίπλα του και να μην σε ακουμπα.

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Έχει πάει να με φιλήσει αλλά δίσταζε, σαν να μην ήξερε πώς να το κάνει και τελικά με φίλησε στο μάγουλο. Μου έχει χάιδεψει και τα μαλλιά.
    Το σεξουαλικό υπάρχει μόνο σε μηνύματα κι έχει κάνει και κάποια κοπλιμεντα.

    Σε παλιότερο θέμα που είχα πει λεπτομέρειες μου ανέφεραν ότι μάλλον είναι παρθένος και το έχω σκεφτεί κι εγώ. Λέει ότι είναι πολύ πιο ντροπαλός από ότι νομίζω και γενικά δεν φαίνεται άνετος με τις γυναίκες.
    Άμα είναι όντως έτσι μιλάμε για πολύ βολική περίπτωση το αυτό δεν θέλω να τον χάσω από τη ζωή μου

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    νομιζω οτι ειναι ειτε παρθενος ειτε πολυ συνεσταλμενος οπως λεει και ψαχνει μια γυναικα για να ΤΟΥ την πεσει.
    επομενως, δεν ειναι ικανοποιημενος σαν εσενα σε μια τετοια ανεραστη σχεση, απλα δεν τολμαει να προχωρησει και σωστα δεν τολμαει, γιατι εσυ δεν ε ισαι για σεξ.
    η διαφορα σας ειναι, οτι εσυ εισαι υπερικανοποιημενη με μια τετοια ανεραστη σχεση, ενω εκεινος ψαχνει σεξ, απλα δεν ξερει πως να το κανει.
    αργα η γρηγορα θα βρει καποια και θα απομακρυνθει.

    ΜΕΤΑ που ειπε να φλερταρεις και δεν τον απασχολει, συνεχιστηκαν τα σεξουαλικα του υπονοουμενα; βγαινετε ακομα;

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    νομιζω οτι ειναι ειτε παρθενος ειτε πολυ συνεσταλμενος οπως λεει και ψαχνει μια γυναικα για να ΤΟΥ την πεσει.
    επομενως, δεν ειναι ικανοποιημενος σαν εσενα σε μια τετοια ανεραστη σχεση, απλα δεν τολμαει να προχωρησει και σωστα δεν τολμαει, γιατι εσυ δεν ε ισαι για σεξ.
    η διαφορα σας ειναι, οτι εσυ εισαι υπερικανοποιημενη με μια τετοια ανεραστη σχεση, ενω εκεινος ψαχνει σεξ, απλα δεν ξερει πως να το κανει.
    αργα η γρηγορα θα βρει καποια και θα απομακρυνθει.

    ΜΕΤΑ που ειπε να φλερταρεις και δεν τον απασχολει, συνεχιστηκαν τα σεξουαλικα του υπονοουμενα; βγαινετε ακομα;
    Εμένα μου χει τυχει ΕΜΠΕΙΡΟΣ που ηθελε ΝΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΕΣΩ !!!!!! ΚΑΙ ΟΜΩΣ. Δεν σημαίνει ειναι παρθενος...το εχουν σύστημα, τακτικη!
    Αντιθέτως οι έμπειροι τα κάνουν αυτα! Οκ δεν λεω πως πανε καθε μερα με αλλη, αλλα παρθενοι δεν τους κοβει να κανουντετοιες τακτικες, βεβαια αυτος ειναι και 33 ! Αλλα παρθενος 21 αλλο 33.
    Δεν ξερω τον λογο αλλα θελουν Η ΓΥΝΑΙΚΑ να τους κυνηγάει ! Βιτσιο; Για να εχουν το πανω χερι ισως και να την κανουν οτι θελουν;
    Last edited by little; 13-09-2022 at 12:30.

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Την τελευταία φορά που βρεθήκαμε ήταν εκείνο το βράδυ που ήταν κι ο φίλος του. εκείνο το βράδυ συνέχισε να μου κάνει λίγα κοπλιμεντα, μου χάιδεψε τα μαλλιά, μου είπε ότι το κουνάω ωραία και μετά που γυρίσαμε σπίτια μας έστειλε να ρωτήσει αν έφτασα και αν πέρασα καλά

    Μετά από λίγες μέρες μου είπε από μηνύματα πως αν θέλω να φλερτάρω με άλλον να μην τον σκεφτώ και αυτή τη βλακεία ότι φλέρταρε κι εκείνος μια και τότε εγώ του είπα ότι δεν έχω πρόβλημα να φλερτάρει και μπροστά μου κι ότι το τελευταίο βράδυ που βγήκαμε μου την επεσαν και ένας πήγε να με φιλήσει. Από τότε δεν μου ξαναπαντησε ενώ πριν απαντούσε κατευθείαν

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Quote Originally Posted by little View Post
    Εμένα μου χει τυχει ΕΜΠΕΙΡΟΣ που ηθελε ΝΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΕΣΩ !!!!!! ΚΑΙ ΟΜΩΣ. Δεν σημαίνει ειναι παρθενος...το εχουν σύστημα, τακτικη!
    Αντιθέτως οι έμπειροι τα κάνουν αυτα! Οκ δεν λεω πως πανε καθε μερα με αλλη, αλλα παρθενοι δεν τους κοβει να κανουντετοιες τακτικες, βεβαια αυτος ειναι και 33 ! Αλλα παρθενος 21 αλλο 33.
    Δεν ξερω τον λογο αλλα θελουν Η ΓΥΝΑΙΚΑ να τους κυνηγάει ! Βιτσιο; Για να εχουν το πανω χερι ισως και να την κανουν οτι θελουν;
    επειδή δεν ξέρουν να προσεγγίσουν μια γυναίκα και τα θέλουν όλα έτοιμα

  15. #60
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Έχει πάει να με φιλήσει αλλά δίσταζε, σαν να μην ήξερε πώς να το κάνει και τελικά με φίλησε στο μάγουλο. Μου έχει χάιδεψει και τα μαλλιά.
    Το σεξουαλικό υπάρχει μόνο σε μηνύματα κι έχει κάνει και κάποια κοπλιμεντα.

    Σε παλιότερο θέμα που είχα πει λεπτομέρειες μου ανέφεραν ότι μάλλον είναι παρθένος και το έχω σκεφτεί κι εγώ. Λέει ότι είναι πολύ πιο ντροπαλός από ότι νομίζω και γενικά δεν φαίνεται άνετος με τις γυναίκες.
    Άμα είναι όντως έτσι μιλάμε για πολύ βολική περίπτωση το αυτό δεν θέλω να τον χάσω από τη ζωή μου
    Τι να σου πω μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες.και μακαρι να αρεσει και σε αυτον αυτη η κατασταση οπως και σε σενα και να πανε ολα καλα.
    Αλλα σε μια σχεση ειτε φιλικη ειτε ερωτικη πρεπει να υπαρχει ειλικρινια.Γνωριζεστε πολυ καιρο.γιατι κανεις δεν μιλαει για το τι θελει?Να του εξηγησεις και εσυ πως εχουν τα πραγματα να σου πει και αυτος τι θελει τι ζηταει τι ειναι τελος παντων γιατι εγω αμφιβαλλω οτι ειναι παρθενος.αν ηταν παρθενος και ηθελε σεξ θα πηγαινε κατευθειαν στο ψητο.Οπως και να εχει αν δεν μιλησετε ο ενας στον αλλον μπορει να περασουν χρονια και ακομη να αναρωτιεσαι.Τι σε βολευει απο αυτην την κατασταση εσενα?Εσυ δεν θες να κανεις σεξ?Εισαι ασεξουαλ?φοβασαι το σεξ σαν εμενα?δεν θες να σε φιλησει να σε αγκαλιασει ενας αντρας δεν το εχεις αναγκη?

Page 4 of 14 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Similar Threads

  1. Είμαι μπερδεμένη, έχω σχέση και θέλω άλλον.
    By Hypatia in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 19-10-2021, 22:08
  2. Εχει συμβει σε κανεναν αλλον;
    By Pako23 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 15-09-2019, 23:58
  3. Έχω σχέση αλλα θελω αλλον
    By dimitra.karantzi in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 16
    Last Post: 15-07-2019, 18:18
  4. δε θελω να βλεπω κανεναν
    By boo in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 69
    Last Post: 13-05-2017, 13:31
  5. Replies: 225
    Last Post: 27-03-2012, 14:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •