Δεν θέλω κανέναν αλλον
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 14 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 205
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108

    Δεν θέλω κανέναν αλλον

    Εδώ και μερικούς μήνες έχω γνωρίσει ένα παιδί (εκείνος μου έστειλε πρώτος) με το οποίο κολλάμε αρκετά σε θέματα όπως η διασκέδαση, έχουμε πάει μαζί και κάποιες εκδρομές, έχουμε ξενυχτήσει και περάσαμε πολύ ωραία

    Δεν έχει γίνει κάτι ερωτικό , μόνο μέσω μηνυμάτων το είχε πάει στο σεξουαλικό αλλά σεβάστηκε ότι δεν ανταποκρίθηκα. Από κοντά παραλίγο να φιλιομασταν δύο φορές, για την ακρίβεια πήγε να με φιλήσει αλλά δίστασε. Μου έχει παραδεχθεί ότι δεν έχει αυτοπεποίθηση και το βλέπω κιόλας, αλλά εμένα αυτό μου αρέσει σε έναν άνδρα, το να μην έχει ιδιαίτερη αυτοπεποίθηση.
    Που και που λέει διάφορα για γνωστές του που τον γουστάρουν ή ότι τον κοιτάζει π.χ. η σερβιτόρα. Αλλά εκείνος λέει δεν θέλει

    επιπλέον βγάζει λιγότερα χρήματα από εμένα και το ξέρει, αλλά παρόλα αυτά βρίσκει λεφτά για να βγαίνουμε και να περνάμε καλά.

    Με έχει γνωρίσει και σε κάποιους φίλους του και τους έχει δώσει την εντύπωση ότι κάτι τρέχει μεταξύ μας γιατί αρχικά μας ρωτάνε πόσο καιρό βγαίνουμε, πως γνωριστήκαμε και τέτοια.

    Το πρόβλημα είναι το εξής.
    Πριν λίγες μέρες βγήκαμε μαζι με έναν φίλο του, οι τρεις μας. εκείνος στην αρχή είχε την εντύπωση ότι κάτι έχουμε με αυτόν που βγαίνω, αλλά μέρα αντιλήφθηκε πως δεν έχει συμβεί κάτι ερωτικό μεταξύ μας.
    Το αποτέλεσμα ήταν να αρχίσει να με φλερτάρει όταν ο δικός μου έλειπε τουαλέτα ή στο μπαρ. Με ρωτουσε αν τον προτιμώ με μούσι η χωρίς (μου έδειχνε φωτό του με μούσι), έλεγε ότι γυμνάζεται κι ότι κάνει περσοναλ και σε γυναίκες και του αρέσει, έλεγε ότι με κοιτάνε πολλοί άντρες στο μαγαζί. Εγώ στην αρχή ήθελα να πιστεύω ότι δεν ήταν πέσιμο όλα αυτά. Μεχρι που κάποια στιγμή που ο φίλος μου έλειπε, πήγε να με φιλήσει κανονικά
    εγώ τον απέφυγα , δεν σχολίασα τίποτα, ούτε κι εκείνος
    Κάναμε σαν να μην συνέβη.
    Το βράδυ έκλεισε φυσιολογικά, ο φίλος μου με ρώτησε αν πέρασα καλά και όλα οκ.
    Μιλάμε και όταν έφτασα σπίτι για να δει ότι όλα είναι καλά

    Μετά για μια εβδομάδα εξαφανίστηκε και του έστειλα εγώ. Σε κάποια φάση μου είπε ότι αν καμιά φορά που είμαστε μαζί δω κάποιον που να μου αρέσει, να κάνω κίνηση και να μην ντραπω αν είναι αυτος μπροστά.
    Του ειπα δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση κι ότι σέβομαι τον άνθρωπο με τον οποίο είμαι εκείνη την ώρα και δεν κοιτάω να γκομενισω. Και τότε μου λέει "εγώ όταν είχαμε βγει μαζί μια φορά είδα μια που μου .άρεσε την προσέγγισα διακριτικά και μπροστά σου και πήγα μετα να. την ρωτήσω όνομα" . Τον ρώτησα ποτε έγινε αυτό και λέει δεν έχει σημασία. Του λέω "εγώ ρώτησα από περιέργεια γιατί δεν μπορώ να θυμηθώ κάτι τέτοιο κατά τα άλλα δεν με αφορά".
    Δεν ξέρω αν ήταν αλήθεια ή όχι αυτό που ανέφερε αλλά εκείνη την ώρα τα πήρα και τότε του ξεφουρνισα ότι την τελευταία φορά που βγήκαμε όταν δεν ήταν μπροστά μου την επεσαν δύο και ο ένας πήγε να με φιλήσει κιόλας! ( Δεν είπα ποιος)
    Και του ανέφερα πως ήταν και ο φίλος του μπροστά.
    Έκανε να απαντήσει μισή ώρα και μετά μου έστειλε ότι ο φίλος του δεν κατάλαβε καν τη φασαρία που έγινε εκείνο το βράδυ στο μαγαζί
    Και του είπα ότι σίγουρα είδε τον έναν που μου την έπεσε γιατί μετά τον σχολιαζαμε ( μου την είχε πέσει όντως και ένας άλλος πριν πάει να με φιλήσει ο φίλος του)

    Από τότε έχει εξαφανιστεί
    Τι να κάνω; Του δίνω κάποιες μέρες χρόνο γιατί δεν ξέρω τι μπορεί να έγινε και τι να έμαθε

    Αλλά μου λείπει ήδη, είναι ο μόνος που κάναμε καλή παρέα και δεν σκεφτόταν το πήδημα. Μου είχε χάιδεψει τα μαλλιά με ρωτούσε κάθε φορά αν πέρασα καλά έλεγε πόσο χαίρεται όταν βρισκόμαστε. Ζήλευε κιόλας κάποιες φορές

    Όλοι οι άλλοι μου φαίνονται τόσο κατώτεροι μπροστά του, δεν θέλω να ξαναμιλήσω με κανέναν άλλον.

    Θα ξαναστείλει θεωρείτε; Να στείλω εγώ μετά από κάποιες μέρες;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Τι ηλικια εχετε;
    Μου φαινεται πως αυτος που σου αρεσει δεν ενδιαφερεται και σε πλασαρει στον φιλο του.
    Κανεις ανδρας που του αρεσει μια κοπελα δεν της λεει, μη σε νοιαζει φλερταρε με αλλους, α και σε περιπτωση που δεν το καταλαβες, το χω κανει κι εγω.
    Ο τυπος δεν σε γουσταρει ή εστω δεν σε γουσταρει αρκετα.
    Παρολα αυτα, μπορει να επικοινωνησει ξανα γιατι σε εχει πιθανον για καβατζα, αν δεν του κατσει δηλ κατι καλυτερο.
    Σορρυ αν σε στενοχωρω. Σου λεω αυτα που πιστευω και σαφως μπορει να κανω και λαθος.
    Κρινω με τα δεδομενα που δινεις εσυ.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Εδώ και μερικούς μήνες έχω γνωρίσει ένα παιδί (εκείνος μου έστειλε πρώτος) με το οποίο κολλάμε αρκετά σε θέματα όπως η διασκέδαση, έχουμε πάει μαζί και κάποιες εκδρομές, έχουμε ξενυχτήσει και περάσαμε πολύ ωραία

    Δεν έχει γίνει κάτι ερωτικό , μόνο μέσω μηνυμάτων το είχε πάει στο σεξουαλικό αλλά σεβάστηκε ότι δεν ανταποκρίθηκα. Από κοντά παραλίγο να φιλιομασταν δύο φορές, για την ακρίβεια πήγε να με φιλήσει αλλά δίστασε. Μου έχει παραδεχθεί ότι δεν έχει αυτοπεποίθηση και το βλέπω κιόλας, αλλά εμένα αυτό μου αρέσει σε έναν άνδρα, το να μην έχει ιδιαίτερη αυτοπεποίθηση.
    Που και που λέει διάφορα για γνωστές του που τον γουστάρουν ή ότι τον κοιτάζει π.χ. η σερβιτόρα. Αλλά εκείνος λέει δεν θέλει

    επιπλέον βγάζει λιγότερα χρήματα από εμένα και το ξέρει, αλλά παρόλα αυτά βρίσκει λεφτά για να βγαίνουμε και να περνάμε καλά.

    Με έχει γνωρίσει και σε κάποιους φίλους του και τους έχει δώσει την εντύπωση ότι κάτι τρέχει μεταξύ μας γιατί αρχικά μας ρωτάνε πόσο καιρό βγαίνουμε, πως γνωριστήκαμε και τέτοια.

    Το πρόβλημα είναι το εξής.
    Πριν λίγες μέρες βγήκαμε μαζι με έναν φίλο του, οι τρεις μας. εκείνος στην αρχή είχε την εντύπωση ότι κάτι έχουμε με αυτόν που βγαίνω, αλλά μέρα αντιλήφθηκε πως δεν έχει συμβεί κάτι ερωτικό μεταξύ μας.
    Το αποτέλεσμα ήταν να αρχίσει να με φλερτάρει όταν ο δικός μου έλειπε τουαλέτα ή στο μπαρ. Με ρωτουσε αν τον προτιμώ με μούσι η χωρίς (μου έδειχνε φωτό του με μούσι), έλεγε ότι γυμνάζεται κι ότι κάνει περσοναλ και σε γυναίκες και του αρέσει, έλεγε ότι με κοιτάνε πολλοί άντρες στο μαγαζί. Εγώ στην αρχή ήθελα να πιστεύω ότι δεν ήταν πέσιμο όλα αυτά. Μεχρι που κάποια στιγμή που ο φίλος μου έλειπε, πήγε να με φιλήσει κανονικά
    εγώ τον απέφυγα , δεν σχολίασα τίποτα, ούτε κι εκείνος
    Κάναμε σαν να μην συνέβη.
    Το βράδυ έκλεισε φυσιολογικά, ο φίλος μου με ρώτησε αν πέρασα καλά και όλα οκ.
    Μιλάμε και όταν έφτασα σπίτι για να δει ότι όλα είναι καλά

    Μετά για μια εβδομάδα εξαφανίστηκε και του έστειλα εγώ. Σε κάποια φάση μου είπε ότι αν καμιά φορά που είμαστε μαζί δω κάποιον που να μου αρέσει, να κάνω κίνηση και να μην ντραπω αν είναι αυτος μπροστά.
    Του ειπα δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση κι ότι σέβομαι τον άνθρωπο με τον οποίο είμαι εκείνη την ώρα και δεν κοιτάω να γκομενισω. Και τότε μου λέει "εγώ όταν είχαμε βγει μαζί μια φορά είδα μια που μου .άρεσε την προσέγγισα διακριτικά και μπροστά σου και πήγα μετα να. την ρωτήσω όνομα" . Τον ρώτησα ποτε έγινε αυτό και λέει δεν έχει σημασία. Του λέω "εγώ ρώτησα από περιέργεια γιατί δεν μπορώ να θυμηθώ κάτι τέτοιο κατά τα άλλα δεν με αφορά".
    Δεν ξέρω αν ήταν αλήθεια ή όχι αυτό που ανέφερε αλλά εκείνη την ώρα τα πήρα και τότε του ξεφουρνισα ότι την τελευταία φορά που βγήκαμε όταν δεν ήταν μπροστά μου την επεσαν δύο και ο ένας πήγε να με φιλήσει κιόλας! ( Δεν είπα ποιος)
    Και του ανέφερα πως ήταν και ο φίλος του μπροστά.
    Έκανε να απαντήσει μισή ώρα και μετά μου έστειλε ότι ο φίλος του δεν κατάλαβε καν τη φασαρία που έγινε εκείνο το βράδυ στο μαγαζί
    Και του είπα ότι σίγουρα είδε τον έναν που μου την έπεσε γιατί μετά τον σχολιαζαμε ( μου την είχε πέσει όντως και ένας άλλος πριν πάει να με φιλήσει ο φίλος του)

    Από τότε έχει εξαφανιστεί
    Τι να κάνω; Του δίνω κάποιες μέρες χρόνο γιατί δεν ξέρω τι μπορεί να έγινε και τι να έμαθε

    Αλλά μου λείπει ήδη, είναι ο μόνος που κάναμε καλή παρέα και δεν σκεφτόταν το πήδημα. Μου είχε χάιδεψει τα μαλλιά με ρωτούσε κάθε φορά αν πέρασα καλά έλεγε πόσο χαίρεται όταν βρισκόμαστε. Ζήλευε κιόλας κάποιες φορές

    Όλοι οι άλλοι μου φαίνονται τόσο κατώτεροι μπροστά του, δεν θέλω να ξαναμιλήσω με κανέναν άλλον.

    Θα ξαναστείλει θεωρείτε; Να στείλω εγώ μετά από κάποιες μέρες;
    προφανως μιλας για τον τυπο που ειχες γραψει και πριν μηνες... αρα οιμηνες που βγαινετε, κοντευουν να γινουν χρονος πια, κι εσεις δεν εχετε δωσει ουτε φιλακι...
    ενα το κρατουμενο.

    με ποιον τροπο καταλαβε ο φιλος του οτι δεν εχετε τελικα τπτ ερωτικο μεταξυ σας, εφοσον παλιοτερα αφηνε εντυπωσεις στους φιλους του, οτι τα εχετε;;;
    εχει σημασια, αν τελικα ξεκαθαρισε και μαλιστα μπροσστα σου, οτι δεν ε χετε σχεση..
    μηπως ο ιδιος σε εκανε πασα στον φιλο του κι εσυ δεν πηρες χαμπαρι;

    εσυ τι συμπερασμα βγαζεις που σου ειπε οτι δεν ειναι κακο να φλερταρεις γιατι το κανει κι αυτος;
    εμενα μου δειχνει οτι εχει γειρει στο φιλικο η σχεση σας για τον ιδιο και ψαχνεται ηδη.
    εσυ τι πιστευεις;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Τι ηλικια εχετε;
    Μου φαινεται πως αυτος που σου αρεσει δεν ενδιαφερεται και σε πλασαρει στον φιλο του.
    Κανεις ανδρας που του αρεσει μια κοπελα δεν της λεει, μη σε νοιαζει φλερταρε με αλλους,
    α και σε περιπτωση που δεν το καταλαβες, το χω κανει κι εγω.
    Ο τυπος δεν σε γουσταρει ή εστω δεν σε γουσταρει αρκετα.
    Παρολα αυτα, μπορει να επικοινωνησει ξανα γιατι σε εχει πιθανον για καβατζα, αν δεν του κατσει δηλ κατι καλυτερο.
    Σορρυ αν σε στενοχωρω. Σου λεω αυτα που πιστευω και σαφως μπορει να κανω και λαθος.
    Κρινω με τα δεδομενα που δινεις εσυ.
    το ιδιο σκεφτηκαμε.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Αλλά μου λείπει ήδη, είναι ο μόνος που κάναμε καλή παρέα και δεν σκεφτόταν το πήδημα.



    ασφαλως για αυτο δεν πηδηξε

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Μπροστά στους φίλους του δεν ξεκαθαρίζει ότι δεν έχουμε σχέση.
    Βασικά δεν έχει πει ότι έχουμε σχέση, έχει πει απλά ότι έχουμε βγει Χ φορές αλλά όταν οι φίλοι του χρησιμοποιούν τη λέξη "ραντεβού" δεν τους διορθώνει να τους πει ότι έχουμε βγει φιλικά
    Μπροστά στον συγκεκριμένο που πήγε να με φιλήσει, είπε κιόλας οτι έχουμε βγει Χ φορές και δεν έχει κάνει τίποτα αλλά ανα πάσα στιγμή αυτό μπορεί να αλλάξει και να μου την πέσει. ( Ενώ εμείς οι γυναίκες , λέει, μπορεί να βγαίνουμε με κάποιον και να μην κάνουμε τίποτα γιατί τον θεωρούμε άσχημο και τον κάνουμε φίλο μας)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ασφαλως για αυτο δεν πηδηξε
    Δηλαδή άμα χωνοταν άμεσα πιστεύεις θα με πηδούσε; Θα είχε φάει ποδι και έχει καταλάβει ότι δεν μπορώ τους λιγουρηδες.
    Το έχει πει κιόλας ότι με φοβάται

    Εμένα μου αρέσει ο άλλος να ντρέπεται
    Όταν πήγε να με φιλήσει δύο φορές και έκανε πίσω ήταν πολύ γλυκιά η αμηχανία του.
    Και που το σκέφτεται καλά πριν με φιλήσει στο μάγουλο ή με χάιδεψει στα μαλλιά.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Μπροστά στους φίλους του δεν ξεκαθαρίζει ότι δεν έχουμε σχέση.
    Βασικά δεν έχει πει ότι έχουμε σχέση, έχει πει απλά ότι έχουμε βγει Χ φορές αλλά όταν οι φίλοι του χρησιμοποιούν τη λέξη "ραντεβού" δεν τους διορθώνει να τους πει ότι έχουμε βγει φιλικά
    Μπροστά στον συγκεκριμένο που πήγε να με φιλήσει, είπε κιόλας οτι έχουμε βγει Χ φορές και δεν έχει κάνει τίποτα αλλά ανα πάσα στιγμή αυτό μπορεί να αλλάξει και να μου την πέσει. ( Ενώ εμείς οι γυναίκες , λέει, μπορεί να βγαίνουμε με κάποιον και να μην κάνουμε τίποτα γιατί τον θεωρούμε άσχημο και τον κάνουμε φίλο μας)
    αρα του ξεκαθαρισε οτι δεν εχετε τπτ, και μαλιστα μπροστα σου. πισω σου, μπορει και να του ειχε δωσει το ελευθερο να στην πεσει...
    κατι τετοιο δειχνει η σταση του κι αυτα που σου ειπε περι του οτι δεν τον πειραζει να φλερταρεις κι οτι κι εκεινος φλερταρει...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Ναι αλλά είπε ότι έχει σκοπό να μου την πέσει.
    Κι αν του είχε δώσει το ελεύθερο, τότε γιατί ο άλλος περίμενε να κάνει κίνηση όταν ο άλλος ήταν τουαλέτα; Γιατί δεν με φλέρταρε και μπροστά του;

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Δηλαδή άμα χωνοταν άμεσα πιστεύεις θα με πηδούσε; Θα είχε φάει ποδι και έχει καταλάβει ότι δεν μπορώ τους λιγουρηδες.
    Το έχει πει κιόλας ότι με φοβάται

    Εμένα μου αρέσει ο άλλος να ντρέπεται
    Όταν πήγε να με φιλήσει δύο φορές και έκανε πίσω ήταν πολύ γλυκιά η αμηχανία του.
    Και που το σκέφτεται καλά πριν με φιλήσει στο μάγουλο ή με χάιδεψει στα μαλλιά.
    ποσα χρονια σου αρεσει να ντρεπεται; γιατι, αν δεν το καταλαβες, ντραπηκε, ντραπηκε και μετα βαρεθηκε να ντρεπεται κι αρχισε να φλερταρει αλλες...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Ναι αλλά είπε ότι έχει σκοπό να μου την πέσει.
    Κι αν του είχε δώσει το ελεύθερο, τότε γιατί ο άλλος περίμενε να κάνει κίνηση όταν ο άλλος ήταν τουαλέτα; Γιατί δεν με φλέρταρε και μπροστά του;
    οχι, δεν ειπε οτι εχει σκοπο, ειπε ΜΠΟΡΕΙ.
    μπορει να βρεξει, μπορει και να χιονισει.
    το θεμα ειναι οτι οταν λεει μπροστα σε φιλο του οτι δεν κανετε τπτ ερωτικο, σε αδειαζει σαν σχεση. ειναι σαν να λεει οτι δενε χετε τπτ...

    ε καλα, πως θα σε φιλουσε μπροστα του; αυτα μεταξυ τους τα ειπαν... θα παραδεχοταν μπροστα σου οτι σε πασαρει στον φιλο του;;; πως το βλεπεις;

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Αυτός ντρέπεται να μου πιάσει το χέρι.
    Μια φορά είπε ότι θα μου καθόταν κι επειδή δεν απάντησα άλλαξε αμήχανα κουβέντα.
    Θα πήγε καπάκι να ζητήσει όνομα ή να την πέσει σε κάποια που είδε πρωτη φορά; Αυτό δεν μου κολλάει

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Δηλαδή άμα χωνοταν άμεσα πιστεύεις θα με πηδούσε; Θα είχε φάει ποδι και έχει καταλάβει ότι δεν μπορώ τους λιγουρηδες.
    Το έχει πει κιόλας ότι με φοβάται

    Εμένα μου αρέσει ο άλλος να ντρέπεται
    Όταν πήγε να με φιλήσει δύο φορές και έκανε πίσω ήταν πολύ γλυκιά η αμηχανία του.
    Και που το σκέφτεται καλά πριν με φιλήσει στο μάγουλο ή με χάιδεψει στα μαλλιά.
    ηθελα να πω οτι δεν ενδιαφερεται

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    οχι, δεν ειπε οτι εχει σκοπο, ειπε ΜΠΟΡΕΙ.
    μπορει να βρεξει, μπορει και να χιονισει.
    το θεμα ειναι οτι οταν λεει μπροστα σε φιλο του οτι δεν κανετε τπτ ερωτικο, σε αδειαζει σαν σχεση. ειναι σαν να λεει οτι δενε χετε τπτ...

    ε καλα, πως θα σε φιλουσε μπροστα του; αυτα μεταξυ τους τα ειπαν... θα παραδεχοταν μπροστα σου οτι σε πασαρει στον φιλο του;;; πως το βλεπεις;
    Όχι δεν θα με φιλούσε μπροστά του, αλλά αν πήγαινε εκεί η δουλειά θα ήταν διαφορετικά τα πράγματα.
    Θα μας άφηνε περισσότερο μόνους, θα μου έλεγε περισσότερα θετικά του φίλου του... Αυτός τον έλεγε έμμεσα ξενερωτο, λιγομίλητο κι ένα σωρό αλλα. Μέχρι κι ότι κοιμάται όρθιος είπε μπροστά μου.
    Κι από τη στιγμή που δηλώνει ότι μπορεί να μου την πέσει κι ότι είμαι του γούστου του σαν γυναίκα, πως ακριβώς ανοιγει τον δρόμο στον άλλο;

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Επίσης δεν ξέρω αν παίζει ρόλο, αλλά μέσα στο καλοκαίρι πήγα κάπου που αυτός δεν ήθελε να πάω και μου ζητούσε επί μέρες να το ακυρώσω και να πάω κάπου μαζί του.
    Συγκεκριμένα θα πήγαινα με μια φίλη μου με την οποία ξέρει ότι ξενυχτάμε σε κλαμπ κτλ
    εγώ δεν ακύρωσα τα σχέδια μου και πειράχτηκε.

Page 1 of 14 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. Είμαι μπερδεμένη, έχω σχέση και θέλω άλλον.
    By Hypatia in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 19-10-2021, 22:08
  2. Εχει συμβει σε κανεναν αλλον;
    By Pako23 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 15-09-2019, 23:58
  3. Έχω σχέση αλλα θελω αλλον
    By dimitra.karantzi in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 16
    Last Post: 15-07-2019, 18:18
  4. δε θελω να βλεπω κανεναν
    By boo in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 69
    Last Post: 13-05-2017, 13:31
  5. Replies: 225
    Last Post: 27-03-2012, 14:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •