Πως να του πω οτι ειμαι ασεξουαλ? - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 115
  1. #61
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Παρά μόνο σα φίλο; Αποστολία ξεκόλλα έτσι τού είπες;;;;;;
    Ναι.του είπα ότι βολτα αν θέλει ακόμη να πάμε αλλά δεν πρόκειται να γίνει κάτι μεταξυ μας επειδή ειναι πελάτης στο γραφείο και γνωστος με τα αφεντικα μου.Λογικο ειναι αυτο.από το να του πω την αλήθεια και μετά να το πει σε όλους αν το πει βεβαια γιατί δεν μπορώ και να το ρισκαρω.επηρεάστηκα και από αυτά που μου είπε η ρεμεντυ ότι πχ θα το αντεξω αν το μάθουν όλοι?και η απαντηση ηταν οχι δεν θα το αντεξω.και του έδωσα αυτή την απαντηση και εγώ.
    Αυτός λέει έχει πολλές φίλες γνωριζονται όλοι εκεί. Ε και του είπα να με δει και μένα σαν γνωστή φιλη.τσαντιστηκε βέβαια δύο μέρες δεν μου μιλάγε αλλά δεν πειραζει.

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,132
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Ναι.του είπα ότι βολτα αν θέλει ακόμη να πάμε αλλά δεν πρόκειται να γίνει κάτι μεταξυ μας επειδή ειναι πελάτης στο γραφείο και γνωστος με τα αφεντικα μου.Λογικο ειναι αυτο.από το να του πω την αλήθεια και μετά να το πει σε όλους αν το πει βεβαια γιατί δεν μπορώ και να το ρισκαρω.επηρεάστηκα και από αυτά που μου είπε η ρεμεντυ ότι πχ θα το αντεξω αν το μάθουν όλοι?και η απαντηση ηταν οχι δεν θα το αντεξω.και του έδωσα αυτή την απαντηση και εγώ.
    Μα, δε χρειάζεται να πεις ότι δεν έχεις κάνει ποτέ σεξ! Μπορείς να πεις "αυτήν την περίοδο δεν έχω όρεξη για σεξ" ή όταν θα αρχίσει το φάσωμα "δεν μου βγαίνει για παραπάνω, συγνώμη". Στην τελική, αν τόσο φοβάσαι τι θα πουν οι άλλοι μπορείς να μπεις στο μπαντού ή σε κάτι ανάλογο και να γνωρίσεις κάποιον από άλλη πόλη, να πας να τον δεις και να του πεις ότι δεν έχεις εμπειρία από σεξ χωρίς να φοβάσαι

  3. #63
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Ναι.του είπα ότι βολτα αν θέλει ακόμη να πάμε αλλά δεν πρόκειται να γίνει κάτι μεταξυ μας επειδή ειναι πελάτης στο γραφείο και γνωστος με τα αφεντικα μου.Λογικο ειναι αυτο.από το να του πω την αλήθεια και μετά να το πει σε όλους αν το πει βεβαια γιατί δεν μπορώ και να το ρισκαρω.επηρεάστηκα και από αυτά που μου είπε η ρεμεντυ ότι πχ θα το αντεξω αν το μάθουν όλοι?και η απαντηση ηταν οχι δεν θα το αντεξω.και του έδωσα αυτή την απαντηση και εγώ.
    Αυτός λέει έχει πολλές φίλες γνωριζονται όλοι εκεί. Ε και του είπα να με δει και μένα σαν γνωστή φιλη.τσαντιστηκε βέβαια δύο μέρες δεν μου μιλάγε αλλά δεν πειραζει.
    Δεν το λες και λογικό ένας ενήλικας να πάει και να πει τι κάνει στο κρεβάτι του στους υπαλλήλους. Δε νομίζω ότι θα το έκανε κάποιος νορμάλ. Γνωστός του αφεντικού δε σημαίνει κολλητός του αφεντικού που λένε τα εφηβικά τους κατορθώματα. Θα πρέπει να είναι πολύ τούβλο στο χαρακτήρα για να θέλει να σε εκθέσει έτσι. Παράλογο μού ακούγεται. Παρατραβηγμένο. Δικαιολογίες στον εαυτό σου για να μην κάνεις κάτι. Ξεκόλλα μη λες ψέματα στον εαυτό σου. Δε συζητάνε την προσωπική σου ζωή. Ο κόσμος ασχολείται με τη δική του ζωή όχι τη δική σου.
    Ακόμη κι αν ασχοληθούν θα ξεχαστεί γρήγορα σα να μην έγινε ποτέ. Μην το δραματοποιείς τόσο. Σε σπρώχνω!!!!!

  4. #64
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Δεν το λες και λογικό ένας ενήλικας να πάει και να πει τι κάνει στο κρεβάτι του στους υπαλλήλους. Δε νομίζω ότι θα το έκανε κάποιος νορμάλ. Γνωστός του αφεντικού δε σημαίνει κολλητός του αφεντικού που λένε τα εφηβικά τους κατορθώματα. Θα πρέπει να είναι πολύ τούβλο στο χαρακτήρα για να θέλει να σε εκθέσει έτσι. Παράλογο μού ακούγεται. Παρατραβηγμένο. Δικαιολογίες στον εαυτό σου για να μην κάνεις κάτι. Ξεκόλλα μη λες ψέματα στον εαυτό σου. Δε συζητάνε την προσωπική σου ζωή. Ο κόσμος ασχολείται με τη δική του ζωή όχι τη δική σου.
    Ακόμη κι αν ασχοληθούν θα ξεχαστεί γρήγορα σα να μην έγινε ποτέ. Μην το δραματοποιείς τόσο. Σε σπρώχνω!!!!!
    Φιλη μου καλή δεν νομίζω να ξέρεις από χωριά. Εδώ όλοι ασχολουνται με τις ζωές των άλλων πάρα με τις δικές τους.
    Φυσικά μπορεί και να μην πει τίποτα το παιδί αλλά μπορώ να ρισκαρω ?σου μιλάω σοβαρά δεν είναι πάλι μια δικαιολογια μου προβαλω για να μη λύσω το θέμα μου.Αυτός πχ μπορεί να το πει σε ένα καλό του φίλο ο φίλος του σε άλλον φίλο και από φίλο σε φίλο να το μαθουν όλοι.Άσε που ολοι στο γραφειο ξερουν οτι εχω σχεση.Και ναι ντρέπομαι πολύ για αυτό. Ντρέπομαι που δεν είμαι φυσιολογικη όπως όλος ο κόσμος. Ντρέπομαι που θέλω μια γνωριμια με κάποιον που να γουσταρω πραγματικα και δεν μπορώ να του δώσω το σημαντικοτερο κομμάτι της σχέσης.

    Σίγουρα δεν είναι πάλι δικαιολογια.βλέπεις με τον παντρεμενο εκανα προσπαθεία και μεγάλη για εμένα. Άνετα θα έβγαινα και με αυτον αρκεί να μη γνωριζε κανέναν από την δουλειά μου.Θα βγουμε δηλαδη μια βολτα οπως ειπαμε φιλικα και μετα θα του πω τελος αν δεν μου πει εκεινος.Τώρα το μόνο που έχω να κάνω είναι να περιμένω μήπως γνωρίσω κάποιον καινουργιο που να μην δουλεύει εκεί που δουλεύω. Ευχαριστώ που με σπρωχνεις το ξέρω ότι μου το λες για το καλό μου❤

  5. #65
    Quote Originally Posted by Eagle guy View Post
    Μα, δε χρειάζεται να πεις ότι δεν έχεις κάνει ποτέ σεξ! Μπορείς να πεις "αυτήν την περίοδο δεν έχω όρεξη για σεξ" ή όταν θα αρχίσει το φάσωμα "δεν μου βγαίνει για παραπάνω, συγνώμη". Στην τελική, αν τόσο φοβάσαι τι θα πουν οι άλλοι μπορείς να μπεις στο μπαντού ή σε κάτι ανάλογο και να γνωρίσεις κάποιον από άλλη πόλη, να πας να τον δεις και να του πεις ότι δεν έχεις εμπειρία από σεξ χωρίς να φοβάσαι
    Ναι αυτό με τις γνωριμιες μου το ξανά είπαν. Απλώς σου λέω τις φοβάμαι αυτές τις γνωριμιες και δεν έχω κάνει ποτέ γνωριμια από εκεί και δεν θα μου άρεσε σαν ιδέα.
    Ναι θα μπορούσα να μη του πω ότι δεν έχω κάνει σεξ και να το πάω μέχρι εκεί που θέλω εγώ όπως έκανα και με τον παντρεμενο.απλώς με αυτόν ρισκαρω να πει σε όλους ότι βγηκαμε και να το μάθουν όλοι και υποτιθεται εχω σχέση δεν θέλω να χωρισω.ξέρω ότι είναι εγώιστικο να τα θέλω όλα δικά μου απλώς σας λέω όσο ασχημο και αν ακούγεται πως σκέφτομαι.

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Ναι το κατάλαβα ότι δεν ηθελες τέτοιες γνωριμίες εσύ. Εκείνο που δεν κατάλαβα είναι γενικά αν θέλει μια γυναίκα σεξ πως βρίσκει? Που λες μπορει να βρει κάθε μέρα. Εμένα μου φαίνεται δυσκολο.γιατι εγώ στα κοιτάγματα έχω μείνει μόνο. Τώρα μια πραγματικα όμορφη γυναίκα μπορεί κάθε μέρα να της την πέφτει και από ενας δεν ξέρω. Σε μη εμφανισιμες όμως όσο σεξ και να θέλει κάποια δεν μπορεί να βρει και κάθε μερα.Αυτό ισχύει για τις πολύ ομορφες η άλλες πως τα καταφερνουμε?

    Τότε ναι θέλω και λίγη ρομαντική 《γνωριμια》αλλά δεν θέλω και δεσμευσεις.Ιδανικα σου είπα ήταν ο παντρεμενος που μου αρεσε πολύ.δηλαδή είχαμε και αυτά τα ρομαντικα στη θάλασσα περιπατο χερι χέρι αγκαλιες φιλιά αλλά απο χρόνο τίποτα. Το καταλαβαίνω σίγουρα ότι λόγω γάμου είχε περιορισμένο χρόνο. Αλλά άλλο περιορισμενος χρόνος και άλλο έρχομαι μόνο σε ώρα εργασιας οποτε γουστάρω εγώ. Ας είχε και μια ωρα το μήνα για μένα χωρίς όμως να ειναι σε υπηρεσια.διαφορετικα αν δεν μπορούσε να ξεκλεψει μια ώρα στο τόσο για μένα τι την ηθελε την γνωριμία. Και σεξ να ήθελε κάποια μαζι του μια ώρα δεν θα της εφτανε και μάλιστα μέσα στο αυτοκίνητο της δουλειάς.
    Παντως το παιδί που κανονισα βόλτα είναι πολυ ρομαντικός.μου στελνει συνέχεια ποιηματα του Σεφερη και της Μαρως και του Χριστιανοπουλου και απο ότι βλέπω έχει πολύ ελευθερο χρονο αφού όλη την ημέρα μου στέλνει μηνυματα.φαίνεται πολύ καλός αλλά δυστυχώς γνωστος δεν μπορώ να του ανοιχτω άλλο. Ήδη του είπα ότι έχω κάποιο θέμα και δεν μπορω να τον δω πάρα μόνο σα φίλο.
    μην βαζεις πληθυντικο "οι αλλες πως τα καταφερνουμε".
    εσυ δεν ανηκεις στις γυναικες που ψαχνουν σεξ.
    ανηκεις στις γυναικες που ΘΕΛΟΥΝ σεξ.
    ειναι πολυ διαφορετικο το ενα με το αλλο. ΘΕΛΕΙΣ σεξ, αλλα το αποφευγεις. δεν το ψαχνεις. για τους γνωστους λογους που εχεις πει τοσες φορες.
    επομενως δεν ανηκεις σε αυτες που ψαχνουν και δεν βρισκουν. ενα το κρατουμενο.

    κατα τα αλλα, διαφωνω τελειως.
    δεν χρειαζεται ομορφια για να βρισκεις καθε μερα σεξ. ΜΟΝΟ ΠΡΟΘΥΜΙΑ χρειαζεται.
    ομορφια, μπορει να χρειαζεται για να εχεις αυτον που θελεις και οχι τον οποιονδηποτε.
    ομορφια, μπορει να χρειαζεται για να σε θελει και στην συνεχεια. αλλα για σεξ, μονο ομορφια δεν χρειαζεται.
    κοιτα, ηξερα γυναικα που εψαχνε σεξ ξεκαθαρα, παρολο που δεν απεκλειε την σχεση, ηθελε μαλιστα, σχεση. ελευθερη ηταν. αλλα για αρχη, σεξ εψαχνε. στο ιντερνετ το εψαχνε και εβρισκε οσο ηθελε. απλα, παντα τελειωνε εκει στα 1-2 δοκιμαστικα, η φασουλα. σχεση ποτε δεν συνεχιζοταν. ομορφη δεν ηταν βεβαια, οφειλω να το πω. ασχημουλα μαλλον και με κακο σωμα. αλλα σεξ ειχε οσο ηθελε. για κατι παραπανω, ποτε...

    νομιζω οτι τα εχεις μπερδεμενα στο μυαλο σου...
    λες οτι σχεση δεν θελεις, γιατι δεν εχεις σκοπο ουτε να διακινδυνευσεις, ουτε να διακοψεις την σχεση σου.
    αυτα που ζητας ομως, μοιαζουν με "σχεση", οχι με σεξ...
    ΦΥΣΙΚΑ και φτανει μια ωρα στα γρηγορα και στις βολτες αν θελει καποια μονο σεξ!!!
    εσυ δεν ηθελες μονο σεξ και το λεω ασχετως με το προβλημα που εχεις. πες οτι οντως μπορουσες να κανεις ανετα σεξ.
    αυτα που θελεις απο τον παντρεμενο, δειχνουν οτι εισαι ερωτευμενη, οχι οτι θελεις απροβληματιστο σεξ.
    σε εκεινον, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι του αρκει μια ξεπετα της μιας ωρας σε ωρα εργασιας. οτιδηποτε παραπανω θα μοιαζει με σχεση, θα του δημιουργησει προβληματα.
    Last edited by Remedy; 02-10-2022 at 11:56.

  7. #67
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Φιλη μου καλή δεν νομίζω να ξέρεις από χωριά. Εδώ όλοι ασχολουνται με τις ζωές των άλλων πάρα με τις δικές τους.
    Φυσικά μπορεί και να μην πει τίποτα το παιδί αλλά μπορώ να ρισκαρω ?σου μιλάω σοβαρά δεν είναι πάλι μια δικαιολογια μου προβαλω για να μη λύσω το θέμα μου.Αυτός πχ μπορεί να το πει σε ένα καλό του φίλο ο φίλος του σε άλλον φίλο και από φίλο σε φίλο να το μαθουν όλοι.Άσε που ολοι στο γραφειο ξερουν οτι εχω σχεση.Και ναι ντρέπομαι πολύ για αυτό. Ντρέπομαι που δεν είμαι φυσιολογικη όπως όλος ο κόσμος. Ντρέπομαι που θέλω μια γνωριμια με κάποιον που να γουσταρω πραγματικα και δεν μπορώ να του δώσω το σημαντικοτερο κομμάτι της σχέσης.

    Σίγουρα δεν είναι πάλι δικαιολογια.βλέπεις με τον παντρεμενο εκανα προσπαθεία και μεγάλη για εμένα. Άνετα θα έβγαινα και με αυτον αρκεί να μη γνωριζε κανέναν από την δουλειά μου.Θα βγουμε δηλαδη μια βολτα οπως ειπαμε φιλικα και μετα θα του πω τελος αν δεν μου πει εκεινος.Τώρα το μόνο που έχω να κάνω είναι να περιμένω μήπως γνωρίσω κάποιον καινουργιο που να μην δουλεύει εκεί που δουλεύω. Ευχαριστώ που με σπρωχνεις το ξέρω ότι μου το λες για το καλό μου❤
    Ναι Αποστολία, άσε τις καρδούλες. Το θέμα είναι ένα. Πρέπει να βγεις από το λάκκο. Σού λέω την αλήθεια όσο πιο μπαμ για να σού γίνει το κλικ και να πάρεις την κατάσταση στα χέρια σου. Πρέπει να δεις τι θα γίνει με το θέμα. Τζάμπα βασανίζεσαι. Είναι δικαιολογίες αυτά με το χωριό. Στα χωριά κάνουν περισσότερο σεξ από τις πόλεις. Αν ήθελες θα το είχες.

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,132
    Έχεις έναν άνθρωπο διαθέσιμο που σε κυνηγάει, και λες ότι φοβάσαι γιατί είναι χωριό εκεί. Ε, ακόμα και ρόμπα να σε κάνει και να σε δουλεύουν πολλοί στο χωριό (που δεν θα γίνει), μπορείς μετά να πας να ζήσεις σε μια πόλη, Ελλάδα ή εξωτερικό, στην εποχή μας είναι εύκολες οι μετακινήσεις. Εκεί θα είσαι τελείως ελεύθερη!

  9. #69
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μην βαζεις πληθυντικο "οι αλλες πως τα καταφερνουμε".
    εσυ δεν ανηκεις στις γυναικες που ψαχνουν σεξ.
    ανηκεις στις γυναικες που ΘΕΛΟΥΝ σεξ.
    ειναι πολυ διαφορετικο το ενα με το αλλο. ΘΕΛΕΙΣ σεξ, αλλα το αποφευγεις. δεν το ψαχνεις. για τους γνωστους λογους που εχεις πει τοσες φορες.
    επομενως δεν ανηκεις σε αυτες που ψαχνουν και δεν βρισκουν. ενα το κρατουμενο.

    κατα τα αλλα, διαφωνω τελειως.
    δεν χρειαζεται ομορφια για να βρισκεις καθε μερα σεξ. ΜΟΝΟ ΠΡΟΘΥΜΙΑ χρειαζεται.
    ομορφια, μπορει να χρειαζεται για να εχεις αυτον που θελεις και οχι τον οποιονδηποτε.
    ομορφια, μπορει να χρειαζεται για να σε θελει και στην συνεχεια. αλλα για σεξ, μονο ομορφια δεν χρειαζεται.
    κοιτα, ηξερα γυναικα που εψαχνε σεξ ξεκαθαρα, παρολο που δεν απεκλειε την σχεση, ηθελε μαλιστα, σχεση. ελευθερη ηταν. αλλα για αρχη, σεξ εψαχνε. στο ιντερνετ το εψαχνε και εβρισκε οσο ηθελε. απλα, παντα τελειωνε εκει στα 1-2 δοκιμαστικα, η φασουλα. σχεση ποτε δεν συνεχιζοταν. ομορφη δεν ηταν βεβαια, οφειλω να το πω. ασχημουλα μαλλον και με κακο σωμα. αλλα σεξ ειχε οσο ηθελε. για κατι παραπανω, ποτε...

    νομιζω οτι τα εχεις μπερδεμενα στο μυαλο σου...
    λες οτι σχεση δεν θελεις, γιατι δεν εχεις σκοπο ουτε να διακινδυνευσεις, ουτε να διακοψεις την σχεση σου.
    αυτα που ζητας ομως, μοιαζουν με "σχεση", οχι με σεξ...
    ΦΥΣΙΚΑ και φτανει μια ωρα στα γρηγορα και στις βολτες αν θελει καποια μονο σεξ!!!
    εσυ δεν ηθελες μονο σεξ και το λεω ασχετως με το προβλημα που εχεις. πες οτι οντως μπορουσες να κανεις ανετα σεξ.
    αυτα που θελεις απο τον παντρεμενο, δειχνουν οτι εισαι ερωτευμενη, οχι οτι θελεις απροβληματιστο σεξ.
    σε εκεινον, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι του αρκει μια ξεπετα της μιας ωρας σε ωρα εργασιας. οτιδηποτε παραπανω θα μοιαζει με σχεση, θα του δημιουργησει προβληματα.
    Έγω γενικά ρώτησα δεν έβαλα ταμπελες για μένα.
    Κατάλαβα εσύ εννοείς γνωριμίες για σέξ από το ίντερνετ. Οκ γιατί εγώ νομίζα γνωριμιες τυχαιες που κατεληγουν κάθε μέρα σε σεξ και λεω ε πως γίνεται κάθε μέρα. Ναι από το ίντερνετ συμφωνώ ότι μπορείς να βρεις για σεξ ανα πασα ώρα και στιγμη.

    Μια ώρα φτάνει για αυτές που έχουν κάνει ηδη σεξ για μένα που δεν έχω κάνει με την πιεση του χρόνου και της δουλειάς συν το αβολο του αυτοκινήτου δεν φτανει.Επιπλέον λεω μεν ότι θέλω σεξ αλλά θέλω αν και εφόσον μου βγει.οπότε δεν θα πάω εξαρχης και θα πω τώρα θα κάνω σεξ.θέλω όλα τα υπόλοιπα πρώτα που ξερω τα γνωριμα και μετά αναλογα τι θα μου βγει.

    Σιγά βρε μην ειναι σχεση αν με παει στη θάλασσα βόλτα και με πιάσει χέρι χέρι και με αγκαλιασει.σχέση θα ήταν αν απαιτουσα πολύ χρόνο πολλά τηλέφωνα πολλές βόλτες και ταξίδια και κοινές δραστηριοτητες.εγώ δεν απαιτώ τίποτα από αυτά.

    Από τον παντρεμενο ήθελα είπα μια ώρα χρόνο από τον δικό του.Όχι χρόνο από την εργασια του.Κατά τα άλλα δεν του απαιτησα κάτι ούτε τον δυσκολεψα πουθενά. Τόσα μπορούσε τόσα εδωσε.δεν με ικανοποιησε αυτό και την έκανα. Σε όλα τα άλλα δεν είχα πρόβλημα μαζι του .μόνο που δεν είχαμε λίγο χρονο και χώρο για να βγούμε σαν ανθρωποι.

  10. #70
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Ναι Αποστολία, άσε τις καρδούλες. Το θέμα είναι ένα. Πρέπει να βγεις από το λάκκο. Σού λέω την αλήθεια όσο πιο μπαμ για να σού γίνει το κλικ και να πάρεις την κατάσταση στα χέρια σου. Πρέπει να δεις τι θα γίνει με το θέμα. Τζάμπα βασανίζεσαι. Είναι δικαιολογίες αυτά με το χωριό. Στα χωριά κάνουν περισσότερο σεξ από τις πόλεις. Αν ήθελες θα το είχες.
    Μα δεν είπα ότι στα χωριά δεν κάνουν σεξ.είπα ότι δεν θέλω να μάθει κάνεις ότι δεν έχω κανει σεξ γιατί είναι πολύ πρόσωπικο και για αυτό δεν μπορώ να μιλήσω άνετα σε αυτό το ατομο.
    Εσύ πχ αν είχες πάει με όλο το χωριο και το ελεγες σε κάποιον σαν μυστικό θα σου άρεσε να το μάθουν όλοι? Κάτι τέτοια εμένα με τρελενουν και δεν μπορώ να τα διαχειριστω.να μου πεις τι σε νοιαζει τι θα λέει ο κόσμος. Με νοιάζει γιατί είναι στην δουλειά μου ο κόσμος αυτός. Εκτός χώρου δουλειας δεν έχω θέμα. Και εκεί θα προσπαθήσω να επικεντρωθω άμα καταφέρω να γνωρισω κάποιον άλλον.

  11. #71
    Quote Originally Posted by Eagle guy View Post
    Έχεις έναν άνθρωπο διαθέσιμο που σε κυνηγάει, και λες ότι φοβάσαι γιατί είναι χωριό εκεί. Ε, ακόμα και ρόμπα να σε κάνει και να σε δουλεύουν πολλοί στο χωριό (που δεν θα γίνει), μπορείς μετά να πας να ζήσεις σε μια πόλη, Ελλάδα ή εξωτερικό, στην εποχή μας είναι εύκολες οι μετακινήσεις. Εκεί θα είσαι τελείως ελεύθερη!
    Δεν θα με ενοιαζε αν ηταν το χωριό μου.με νοιάζει που είναι ο χώρος εργασιας μου. Την δουλειά μου δεν θέλω να την χασω φυσικά και να ξενιτευτω επειδή δεν έχω κάνει σεξ.

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,132
    Ε, αφού τότε δεν θέλεις καθόλου να ρισκάρεις, μείνε με αυτόν που είσαι τώρα. Το πιο σίγουρο και το πιο τίμιο

  13. #73
    Quote Originally Posted by Eagle guy View Post
    Ε, αφού τότε δεν θέλεις καθόλου να ρισκάρεις, μείνε με αυτόν που είσαι τώρα. Το πιο σίγουρο και το πιο τίμιο
    Ε δεν χάθηκε και ο κόσμος. Συνεχίσω μέχρι να βρω κάποιον άλλον εκτος τόπου εργασιας μου.
    Last edited by Αποστολια; 02-10-2022 at 17:26.

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,853
    τιμη σου κι καμαρι σου να εις ασεξουαλ δε μπορει ολλοι να θελουν τα ιδια ο καθενας ειν μοναδικος κι οφειλουνε ολλοι να δεχονται κι να σέβονται ολους με εκτιμιση και κατανόηση . κι εγω που ειμαι ασεξουαλ το λεω κι αν δε το εκτιμούν οι αλλοι οκ αντε κι γεια λεω .

  15. #75
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    τιμη σου κι καμαρι σου να εις ασεξουαλ δε μπορει ολλοι να θελουν τα ιδια ο καθενας ειν μοναδικος κι οφειλουνε ολλοι να δεχονται κι να σέβονται ολους με εκτιμιση και κατανόηση . κι εγω που ειμαι ασεξουαλ το λεω κι αν δε το εκτιμούν οι αλλοι οκ αντε κι γεια λεω .
    Δεν είναι και τόσο εύκολο να το αποδεχτω ρε συ.χάνω όλους τους άντρες που μου αρέσουν επειδή δεν μπορώ να κάνω σεξ.

Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Similar Threads

  1. Καιρό τώρα νιώθω ασέξουαλ.
    By spiros.k in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 12-09-2021, 01:12
  2. Ασεξουαλ η κάτι αλλο?
    By Αποστολια in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 21-07-2021, 19:03
  3. μεγαλο προβλημα στο να ολοκληρωσω, ασεξουαλ η λεσβια;
    By mar95 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 83
    Last Post: 18-06-2019, 22:58
  4. Υπάρχει τρόπος να γίνω ασέξουαλ;
    By katmih8 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 89
    Last Post: 15-12-2017, 09:23
  5. ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκης ειμαι σε μια φαση τραγικη
    By kapios in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 25-11-2008, 11:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •