Πως να του πω οτι ειμαι ασεξουαλ? - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 115 of 115
  1. #106
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Καλες και οι φιλιες και οι γνωριμιες αλλα δεν εχουν καμια σχεση με την σχεση και την συντροφικοτητα.
    μα εσυ μας λες οτι δεν θελεις ουτε σχεση, ουτε συντροφικοτητα, γιατι τα εχεις απο τον συντροφο σου αυτα...

  2. #107
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μα εσυ μας λες οτι δεν θελεις ουτε σχεση, ουτε συντροφικοτητα, γιατι τα εχεις απο τον συντροφο σου αυτα...
    Μα δεν μιλησα για μενα.εγώ τα έχω αυτά και τα θέλω ας είναι και από τον φίλο μου που δεν είμαι και τόσο ερωτευμένη. Μιλησα για την κοπελα που είπε οτι δεν έχει ανάγκη από αντρες.

  3. #108
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Μα δεν μιλησα για μενα.εγώ τα έχω αυτά και τα θέλω ας είναι και από τον φίλο μου που δεν είμαι και τόσο ερωτευμένη. Μιλησα για την κοπελα που είπε οτι δεν έχει ανάγκη από αντρες.
    για σενα το ειπε. ειπε να κανεις φιλιες, δεν χρειαζεται να κανεις ερωτικες γνωριμιες αφου δεν σου βγαινει το σεξ.

  4. #109
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    για σενα το ειπε. ειπε να κανεις φιλιες, δεν χρειαζεται να κανεις ερωτικες γνωριμιες αφου δεν σου βγαινει το σεξ.
    Και εγώ είπα καλές οι φιλίες αλλά δεν είναι σαν τις σχέσεις είτε ερωτικες είτε συναισθηματικες είτε και τα δύο μαζι.Επειδή όμως έχω σχέση δεν σημαίνει ότι θα μείνω εκεί αφού δεν με καλυπτει σε άλλα επιπεδα.Πχ με τον φίλο μου εχω το τρυφερό κομμάτι θέλω όμως πιο πολύ να δοκιμασω και το ερωτικό που δεν είναι και το ατου της σχέση μας.Δεν χωριζω όμως τουλάχιστον ακόμη εξαιτιας του γνωστού μου θεματος.

  5. #110
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ρωτας αν γνωριζει η κορη την μανα της και την θεια της, κι αν γνωριζει η μανα την αδερφη της;
    αν ξέρουν ότι πάνε με τον ίδιο άντρα

  6. #111
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Και εγώ είπα καλές οι φιλίες αλλά δεν είναι σαν τις σχέσεις είτε ερωτικες είτε συναισθηματικες είτε και τα δύο μαζι.Επειδή όμως έχω σχέση δεν σημαίνει ότι θα μείνω εκεί αφού δεν με καλυπτει σε άλλα επιπεδα.Πχ με τον φίλο μου εχω το τρυφερό κομμάτι θέλω όμως πιο πολύ να δοκιμασω και το ερωτικό που δεν είναι και το ατου της σχέση μας.Δεν χωριζω όμως τουλάχιστον ακόμη εξαιτιας του γνωστού μου θεματος.
    Χωρίς πλάκα ... δεν ξέρω αν είχατε διαβάσει όλοι ... ότι σε κάποια φυλή ... οι γυναίκες ... έπρεπε να χάσουν την παρθενιά τους από κάποιον ... ειδικό ... και έπαιρναν πιστοποιητικό για να παντρευτούν !!!! Δεν το έχεις σκεφτεί αυτό ;; Να ψάξεις κάποιον για να κάνετε διείσδυση για πρώτη φορά ;;
    Με τόση ... στέρηση .... θα βρεθούν πολλοί ! Και θα σου φύγει το κόλλημα. Για σε βλέπω χαλαρά να ανοίγεις άλλα 5000 θέματα την επόμενη 25ετία που θα λένε σε 1000 σελίδες το καθένα ...

    1)φοβάμαι να κάνω διείσδυση
    2)είμαι ασέξουαλ

    Αυτό γράφεις με χιλιάδες λέξεις σε κάθε θέμα. Τίποτε άλλο . Αυτό μόνο .
    ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΗΣΟΥΝ ΑΣΕΞΟΥΑΛ Ή ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ, ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΕΓΡΑΦΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ. ΘΑ ΗΣΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΧΑΛΑΓΕ ΚΑΤΙ . ΘΑ ΑΦΙΕΡΩΝΕΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ . ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ, ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΣΕΞΟΥΑΛ. Θες πολύ να έχει σεξουαλική ζωή. Δεν τολμάς να ξεκινήσεις. Αν δεν το κάνεις, θα σε χαλάει μόνιμα.
    ΟΙ αλλαγές δεν είναι εύκολες. Αλλά είναι μια απόφαση . Όλοι την πήραμε . ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΠΡΙΝ . ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ. Απλά ξεκινάς.
    Last edited by Al_Bundy; 13-10-2022 at 00:25.

  7. #112
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Οχι δεν τα κανω με το ζορι αυτα.Αυτα μου αρεσουν πολυ.Απλως φαντασιωνομαι να τα κανω και με αλλους.Το προβλημα ειναι οτι αυτοι οι αλλοι λογικο να μη θελουν μονο αυτα οποτε οτι γνωριμια και να κανω καταληγει σε ολεθρο.Ειτε γιατι δεν μπορω να πω το προβλημα μου σε κανεναν ειτε γιατι κανεις δεν δεχεται να μη κανει σεξ και φευγουν.Ασεξουαλ απ οτι μου εχουν πει μπορει να θεωρηθει και καποιος που κανει αυτα που κανω εγω ακομη και καποιος που κανει σεξ και απλως δεν του αρεσει,μπορει και αυτος να ειναι ασεξουαλ.
    Εγώ πάλι ήξερα ότι οι ασέξουαλ ειτε απωθούνται τελείως από το σεξ , είτε τους αρέσει λίγο έως καθόλου . Αφού λες ότι τα προκαταρκτικά σου "αρέσουν πολυ ", μάλλον άδικα σε χαρακτηρίζεις ασέξουαλ.

    Σε κάθε περίπτωση, δαχτυλάκια έχει ο σύντροφος , έχεις και εσύ , οπότε φαντάζομαι μια " διείσδυση" γίνεται. Αν όχι θα έλεγα να το ξεκινήσεις από εκεί.

    Υπάρχουν και τα sex toys ε? Ούτε να αγχώνεσαι τι θα πεις και πως θα το πεις ούτε να εξαρτάσαι από την κατανόηση και υπομονή του άλλου. Δοκιμάζεις μόνη ή με τον συντροφο σου. Ξεκινας από κάτι σε μέγεθος δαχτύλων και μπορεις να πας βαθμιδωτά μεχρι το μέγεθος του πέους. Λεω εγω τωρα ...

  8. #113
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    δεν συγκρίνεται το αληθινό μόριο με τα πλαστικά το ίδιο και τα δάκτυλα

  9. #114
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    δεν συγκρίνεται το αληθινό μόριο με τα πλαστικά το ίδιο και τα δάκτυλα
    κάτσε βρε εσυ, αμέσως παράπονο! Δεν θα σας αντικαταστήσουμε μη φοβάστε

  10. #115
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    κάτσε βρε εσυ, αμέσως παράπονο! Δεν θα σας αντικαταστήσουμε μη φοβάστε
    ουφ μου εφυγε ενα βαρος τωρα

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Similar Threads

  1. Καιρό τώρα νιώθω ασέξουαλ.
    By spiros.k in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 12-09-2021, 02:12
  2. Ασεξουαλ η κάτι αλλο?
    By Αποστολια in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 21-07-2021, 20:03
  3. μεγαλο προβλημα στο να ολοκληρωσω, ασεξουαλ η λεσβια;
    By mar95 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 83
    Last Post: 18-06-2019, 23:58
  4. Υπάρχει τρόπος να γίνω ασέξουαλ;
    By katmih8 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 89
    Last Post: 15-12-2017, 10:23
  5. ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκης ειμαι σε μια φαση τραγικη
    By kapios in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 25-11-2008, 12:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •