Αιματολογικές
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Member
    Join Date
    Sep 2022
    Posts
    30

    Αιματολογικές

    Καλησπέρα παιδιά έχω κάνει αιματολογικές ουρά και καρδιολόγο ..και ήθελα να ρωτήσω σε περίπτωση καρκίνο του αίματος λευχαιμία θα φαινόταν κάποια ένδειξη ότι κάτι δεν πάει καλά !?? Άρρωστοφοβικός παρά πολύ !

  2. #2
    Member
    Join Date
    Sep 2022
    Posts
    30
    Στις αιματολογικές έβαλα ΤΚΕ crp και ήταν φυσιολογικά υπάρχει λόγος ανησυχίας για κάτι περαιτέρω από αυτά ?? Το κακό σε αυτό είναι ότι έχασα 9 κιλά σε δύο μήνες από το άγχος μου και δεν έτρωγα αλλά μέσα σε όλα αυτά αγχώνομαι για την απότομη μείωση κιλών μου ..να πω επίσης ότι έχω παλινδρόμηση

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    317
    Quote Originally Posted by petros2 View Post
    Στις αιματολογικές έβαλα ΤΚΕ crp και ήταν φυσιολογικά υπάρχει λόγος ανησυχίας για κάτι περαιτέρω από αυτά ?? Το κακό σε αυτό είναι ότι έχασα 9 κιλά σε δύο μήνες από το άγχος μου και δεν έτρωγα αλλά μέσα σε όλα αυτά αγχώνομαι για την απότομη μείωση κιλών μου ..να πω επίσης ότι έχω παλινδρόμηση
    Λες για απότομη μείωση Κιλών αλλά λες ότι δεν έτρωγες κιόλας. Οπότε γιατί αγχώνεσαι?

  4. #4
    Member
    Join Date
    Sep 2022
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by dream21 View Post
    Λες για απότομη μείωση Κιλών αλλά λες ότι δεν έτρωγες κιόλας. Οπότε γιατί αγχώνεσαι?
    Είναι ένας φαύλος κύκλος που με κάνει να αναρωτιέμαι είναι όντως επειδή δεν έτρωγα ή

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    317
    Quote Originally Posted by petros2 View Post
    Είναι ένας φαύλος κύκλος που με κάνει να αναρωτιέμαι είναι όντως επειδή δεν έτρωγα ή
    Είναι όντως επειδή δεν έτρωγες.. μην μπαίνεις στο τρυπακι αυτό.. κάνε κάτι άλλο να ξεχνιέσαι

  6. #6
    Member
    Join Date
    Sep 2022
    Posts
    30
    Τώρα με την παλινδρόμηση που δημιούργησα από το άγχος μου άρχισα να τρώω και πλέον με όρεξη αλλά δεν μπορώ να φάω λιπαρά αλλά τρώω πλέον κανονικά και με όρεξη ..ευτυχώς τα κιλά μου έμειναν σταθερά πλέον και κάπως ψιλό ηρέμησα

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •