sos δεν αντεχω αλλο....ελεος!!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 36
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197

    sos δεν αντεχω αλλο....ελεος!!!!!

    Παιδια μιλουσα με μια φιλη μου και μου ειπε εσυ εχεις ερυθροδερμια.Δεν αντεχω αλλο ειμαι μια χαρα και να ακουω τη καθε τρελλα του καθενος .Τελικα δε μπορω να ζησω με το κοσμο.Μου φαινεται σα να θελεις να πιασεις τον αερα.Τι ειναι παλι αυτο??Δεν αντεχω αλλο......Κλειστηκα μεσα και κλαιω 5 ωρες.Οι γονεις μου γελανε ,ο αδερφος μου καμια σημασια και καλα κανει.Δε με καταλαβαινει κανενας.Δε μπορω αλλο........Θα τη κανω τη βλακει α.:)

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    βρε αφρουλα,δηλαδη πρεπει να πας να μεινεις στα ιμια οπου δεν υπαρχει ψυχη για να σταματησεις να δινεις σημασια στο καθε ατομο που θα πει την καθε κοτσανα του;σκεφτηκες το ενδεχομενο να σε εχουν παρει χαμπαρι και να σου κανουν πλακα;αξιζει τον κοπο να χανεις καθε λιγο και λιγακι την ηρεμια σου απλα για μια πλακα των αλλων;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Δυτικό Ημισφαίριο
    Posts
    640
    Em την έκανες ήδη που κάθεσαι και κλαις για την κάθε μαλακια που πετάει ο καθένας. Δερματολόγος είναι η φιλη σου και σου παρείχε δωρεάν διάγνωση; Ιδιαιτερα σε ιατρικά θέματα, δεν είπαμε να μην ακούς κανέναν παρα τους απόλυτα δικούς σου επιλεγμένους ανθρώπους;
    Μην στενοχωριέσαι καλή μου, και μην αγχώνεσαι για θέματα που, αν τα κοιτάξεις από ένα πρίσμα απόλυτης λογικής, δε θα σταθούν ποτε αντάξια της προσοχής σου.
    [B]Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.[/B]
    Οι σοφοί παραδέχονται. Οι πονηροί δικαιολογούνται. Οι ηλίθιοι επιμένουν.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    εμενα ο μπαμπας μου εχει παρει ειδηση μια θεια μου με κλειστοφοβια

    την καημενη κι ολη την ωρα της κανει χουνερια απιστευτα

    εχει καταντηση γελοιος ο ιδιος

    συνεχως να γελα με τον πονο του αλλου

    μηπως σε πηρε ειδηση και κανει πλακα;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    οχι δε μπορω αλλο αυτο ηταν το τερμα που πηγε η χαζη και το βρηκε Χριστε μου!!!Κοκκινιζω λιγο απο τον ηλιο η ευκολα οχι εχω ροζε χρωμα.Δεν αντεχω.Τα χω καλει λιμπα , επιτεθηκα σε ολους στο σπιτι και περιμενουν το 100.Χεστηκα εγω θα κανω αλλο να ησυχασω...Δε μπορω με τους τρελλους αλλο.Τελος.ευχαριστω:(

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    σου ευχομαι ενα ηρεμο βραδυ,αφρουλα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Δυτικό Ημισφαίριο
    Posts
    640
    Originally posted by afrula
    Τα χω καλει λιμπα , επιτεθηκα σε ολους στο σπιτι και περιμενουν το 100.Χεστηκα εγω θα κανω αλλο να ησυχασω...Δε μπορω με τους τρελλους αλλο.Τελος.ευχαριστω:(
    Καλά έκανες. Δεν σου κάνω πλακα, το εννοώ ότι καλά έκανες και ξέσπασες μια φορα όχι με δάκρυα αλλα με θυμο, γιατί και αυτό υγειές είναι όταν έχεις τον κάθε ξερόλα να αμολάει την πανασχετιλα του.
    [B]Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.[/B]
    Οι σοφοί παραδέχονται. Οι πονηροί δικαιολογούνται. Οι ηλίθιοι επιμένουν.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    οχι ρε παιδια πρωτη φορα με ειδε ηταν γνωστη της φιλης μου και η φιλη μου συμφωνησε εχω ροζε χρωμα.Ηρθε η αστυνομια 2 περιπολικα.......γαμωτο.αντιο

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Βρέ Αφρούλα γιατί ασχολείσαι με βλάκες;Μπορεί να το κάνουν επίτηδες γιατί ξέρουν ότι θα σε πειράξουν.Γιατί χαλιέσαι δεν μπορείς να κλείσεις τα αυτιά σου; Αυτή πέταξε την χαζομάρα της είναι ήρεμη και εσύ στενοχωριέσαι.Ολοι ακούμε διάφορα δεν είπες ότι δεν θα ακούς κανέναν;Ξέρεις αν σε ζηλεύει γιατί μπορεί να είσαι πιο όμορφη απο αυτήν;Ελα ηρέμησε όλοι εδώ σε αγαπού και σου λέμε τα ίδια.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Η ιδια η μανα μου μου ειπε το πρωι εχεις ενα ασπρακι στο προσωπο επειδη χωριζουν τα γυαλια.Τι μου λετε τωρα ?Την εχω απο κατω τωρα με τους μπατσους που καλεσανε.Χεστηκα.Αυτοι φευγουν αυτη μενει κατω γιατι αυτη ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΨΥΧΟΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ!!!!!!!Αν ανεβει πανω την εχω δειρει

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    οκ ανεβηκε ηρεμησα.Απλως η λεξη αυτη ειναι αρρωστεια ρε παιδια.Οταν κοκκινιζουμε ολοι μας ειμαστε αρρωστοι?Ελεος.Καταλαβα κατι αυτη ειχε πει πριν γιατι ημασταν στο αεροδρομιο εναν και λεει αυτος εχει μεσογειακη αναιμια.Τωρα καταλαβα ηταν τρελλη για δεσιμο.Ουτε γιατρος να ηταν.Καλα δε μιλαω η τα χασα και εγω ?ολοι δε κοκκινιζουμε ?Εγω και μαλιστα ευκολα με το παραμικρο τι μαλακια ξεφουρνισε ελεος!!Παιδια σας εχω αναγκη πειτε μου οτι εχω δικιο.Δηλαδη ολοι μας ειμαστε αρρωστοι?Γαμωτο με το ψυχολογο που μου πε να μην αντιδρω απορω πως δε την εβρισα.:(

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Αφρούλα με προκαλείς να σου πω τι είπε χθες η μάνα μου στην κόρη μου για μένα.Πάντα για το ύψος μου είχα ενα κανονικό βάρος και θα έλεγα για την ηλικία μου ήμουν μια χαρά.Για τους γνωστούς λόγους πήρα σε 3 μήνες 10 κιλά τα οποία δυσκολεύομαι να χάσω ίσως και λόγω φαρμάκων και ότι είμαι στην κλιμακτήριο.Χθές φορούσα μια φαρδιά μπλούζα και κολάν.Λέει η μάνα μου στην κόρη μου.Πω πω πως έγινε έτσι η μάνα σου το μπράτσο της είναι πιο παχύ απο το δικό μου πες της να μην ξαναφορέσει ξανά αυτή την μπλούζα γιατί την κάνει τεράστια και ότι της έμοιασα γιατί πάχυνε και αυτή απότομα.Η αλήθεια είναι πως η μάνα μου απο όταν με γέννησε εδώ και 50 χρόνια είναι χοντρή και εγώ μέχρι πέρυσι φορούσα 46 νούμερο.μου τα είπε η κόρη μου και μάλιστα μου λέει η γιαγιά είναι για να σου δίνει κουράγιο.Τι να κάνω να σκάσω; τόσο της κόβει τόσα λέει.Δεν έχει πάρει θεραπεία με αντικαταθλιπτικά και δεν καταλαβαίνει πως μπορεί να αισθάνομαι,οπότε πλέον δεν δίνω σημασία.Και αν έχεις σπυράκι τι θα γίνει; θα φύγει έλα βρέ Αφρούλα τι είπαμε πιάνεσαι απο λέξεις μην μεγαλοποιείς κάθε τι που ακούς

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    giota mou εννοουσε οτι στη περιοχη που φορουμε γυαλια αναμεσα στα φρυδια οτι ειναι ασπρο και δε μαυρισε οπως ολο το προσωπο.ΟΚ.Αλλα πες μου πως δεν την εβρισα αυτη?Ερυθροδερμια ειναι αρρωστεια δηλαδη ολοι μας που κοκκινιζουμε ειμαστε αρρωστοι.ΒΡΕ Γιωτα γιατι ασχολουνται μαζι μου?Μπορεις να μου πεις ημουν μια χαρα γιατι να κλαιω και να νομιζω οτι ειμαι κατακοκκινη?Γιατι?Θελω να ζησω στην ηρεμια μου....

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    κοκκινιζω με το παραμικρο ειμαι ευαισθητη αλλα εχω ροζε χρωμα κανονικο ανοιχτο που μπορει ελαφρα να ειναι ροδικο ξερω γω να κοκκινιζει αχνα στα μαγουλα.Δε μπορω να μπαινω σε αυτη τη διαδικασια .Ασε που τωρα καταλαβα οτι ειναι τρελλη για δεσιμο γιατι ειδε εναν και λεει αυτος εχει μεσογειακη αναιμια επειδη ηταν λιγο κιτρινος.Γιατρος ειναι ?Δικιο δεν εχω ειμαστε ολοι δηλαδη αρρωστοι?Επειδη κοκκινιζουμε.Πρεπει να χει προβλημα το κοριτσι αλλα εγω τι φταιω?????Πως θα ζησω?Τωρα θα βγαινω και θα νομιζω με βλεπουν κοκκινη.Τι ειναι αυτα?:(

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΕΙΚΟΝΕΣ ΓΙΑ ΕΡΥΘΡΟΔΕΡΜΙΑ?Και παλι μπορει να πω εγω εχω αχνη ξερω εγω.Τι να κανω????

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •