Καταντα πληκτικο - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 108 of 108
  1. #106
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    317
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Νταξει, ανεβαινω σκαλες, γενικα όμως με παιρνει συχνα ο υπνος. Επισης ακόμα ακούγεται λίγο πιο βαριά η φωνή μου.

    Διάβασα σημερα ότι κάποιοι λένε ότι για τους ξαφνικους θανάτους οφείλεται η νοσηση. Βεβαια ο γιατρός που το έγραψε έλεγε για την πάθηση του ΚΝΣ. Εγώ δυσαυτονομια έχω από τελη του 19, όταν ανέπτυξα την ορθοστατικη. Ούτε ξέρω τι κόλλησα τότε, δεν είναι βεβαια όπως τα λέει, δεν σημαίνει ότι πεθαίνεις από αυτό. Σήμερα πάντως κοιμηθηκα το μεσημέρι (κάθε μέρα κοιμάμαι πλέον και το ωρασυ κοιμάμαι τουλάχιστον 8ωρο) και ξύπνησα με αίσθημα παλμών. Ακόμα έχω, ενώ η πίεση μου ειναι φυσιολογική.
    Για ποιο λόγο κάθεσαι και διαβάζεις για θανάτους και αρρώστιες?

  2. #107
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Μου πετάχτηκε μια δημοσίευση στο φβ,δεν είναι ότι γκουγκλαρα κάτι.

    Λοιπόν, κοιμάμαι από τις 11 το πολύ το βράδυ,λες και είμαι 90 ετών και ξυπνάω συνήθως 8.30 το πρωι. Και μετά το μεσημέρι ξανακοιμαμαι για καμιά ώρα. Δεν ξέρω τι με έχει πιάσει. Εγώ συνήθως έχω θεματα αϋπνίας, από τον κοβιντ και μετά κοιμάμαι πιο πολύ και από τις γάτες μου. Έχει κανείς κατι παρόμοιο;

    Και έκτακτες έχω το τελευταίο διαστημα. Και βραδυκαρδια. Προσπαθώ να μην δίνω σημασία μέχρι να πάω στον καρδιολόγο.
    Last edited by Skiouros8; 22-10-2022 at 10:29.

  3. #108
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    281
    Όλοι έτσι ειμασταν μετά τον κοβιντ ακόμα κ τα παιδιά μου ήταν για λίγο καιρό πιο πεσμένα.

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •