Καταντα πληκτικο - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 91 to 105 of 108
  1. #91
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,789
    Α ,επίσης το βράδυ αισθανόμουν έκτακτες. Δεν έχω καμία όρεξη να βάζω χολτερ αλλά είναι μονόδρομος. Θα πρέπει να κλείσω την άλλη βδομάδα. Ή λέτε είναι νωρίς και θα το βάλω τζάμπα; Θα πάω τουλάχιστον για τριπλεξ και βλέπουμε. Ίσως πάω αύριο.

  2. #92
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    317
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Α ,επίσης το βράδυ αισθανόμουν έκτακτες. Δεν έχω καμία όρεξη να βάζω χολτερ αλλά είναι μονόδρομος. Θα πρέπει να κλείσω την άλλη βδομάδα. Ή λέτε είναι νωρίς και θα το βάλω τζάμπα; Θα πάω τουλάχιστον για τριπλεξ και βλέπουμε. Ίσως πάω αύριο.
    Νωρίς είναι.

  3. #93
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,789
    Mε ποια λογική όμως πρέπει να γίνεται ένα μήνα μετα; Θα περιμένω βεβαια να βγω αρνητικός πρωτα. Είμαι σίγουρος ότι κάτι εχω πάθει, νιώθω μια ατονία, μια στεναχώρια,δεν ξέρω πώς να το προσδιορισω. Αισθάνομαι άσχημα και για τις γατουλες, τι θα απογίνουν τώρα που θα κλείσει το ξενοδοχείο. Θα πρέπει να έρχομαι κάθε μέρα να τις ταΐζω. Όταν βρέχει δεν θα μπορώ όμως. Επίσης οι δρόμοι είναι γενικά επικίνδυνοι. Και τώρα με τον παλιοκοβιντ ποιος ξέρει τι κουσουρια θα αποκτήσω.

  4. #94
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    194
    Ρε σκίουρε σοβαρά τώρα?σκέψου μια φορά θετικά ρε παιδί μου.απο ότι βλέπεις ούτε έπαθες τίποτα μέχρι τώρα ούτε πέθανες.δοξα το Θεό είσαι καλά.περνας κορονοιο όπως έχει περάσει τόσος κόσμος.ντε και καλά είσαι σίγουρος ότι κάτι έχεις.νεο παιδί και σκέφτεσαι τέτοια πράγματα.καταλαβαινω ότι φοβάσαι αλλά ηρέμησε λιγο

  5. #95
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,789
    Έχω κίτρινα φλεματα.

    Με έχει πιάσει ένα αίσθημα απελπισιας και ματαιοτητας. Νιώθω άχρηστος. Δεν μπορώ πια να γράψω και που γράφω, τι; Θα πεθάνω μόνος και πιθανόν φτωχός.

    Δεν εχω όρεξη για φαγητό ή σεξ. Για τίποτα.
    Last edited by Skiouros8; 17-10-2022 at 12:35.

  6. #96
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    281
    Δεν ξέρω γιατί σε παίρνει τόσο από κάτω δεν σου δίνει δύναμη ότι εδώ μέσα είναι άλλοι τόσοι που φοβούνται το θάνατο και τις αρρώστιες?

  7. #97
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,789
    Δεν είναι λόγω φόβου κάποιας αρρώστιας. Νιώθω μια γενικευμένη ματαιοτητα.

  8. #98
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    317
    Το ότι θα πεθάνεις και πιθανόν φτωχός τι σε πειράζει?

  9. #99
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,789
    Quote Originally Posted by dream21 View Post
    Το ότι θα πεθάνεις και πιθανόν φτωχός τι σε πειράζει?
    Πώς θα ταΐζω τις γάτες μου;


    Έκανα τεστ,βγήκε αρνητικό, αν και αλλαξα μάρκα, σκέφτομαι μήπως δεν είναι τόσο ευαίσθητο όπως τα αλλα.

    Η όσφρηση μου κάπως έχει αρχίσει να επανέρχεται. Εχω φοβερές καούρες και είχα και λίγο αίμα στο σαλιο.

  10. #100
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    281
    Θα σε ταλαιπωρήσει ο κοβιντ για καμιά βδομάδα ακόμα έτσι είναι όλοι το περάσαμε έτσι.

  11. #101
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,789
    Εξαντλησα τον εαυτό μου σήμερα, κουβαλούσα όλη τη μέρα πράγματα. Μόλις ξαπλωσα και νιώθω βαρος και εξανλτηση.

  12. #102
    Senior Member
    Join Date
    May 2019
    Posts
    137
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Εξαντλησα τον εαυτό μου σήμερα, κουβαλούσα όλη τη μέρα πράγματα. Μόλις ξαπλωσα και νιώθω βαρος και εξανλτηση.
    Αυτα που περιγράφεις είναι τα κλασικα συμπτώματα κοβιτ!
    Υπομονη θα επανέλθεις πληρως.

  13. #103
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Εξαντλησα τον εαυτό μου σήμερα, κουβαλούσα όλη τη μέρα πράγματα. Μόλις ξαπλωσα και νιώθω βαρος και εξανλτηση.
    Λογικό το ακούω και εγώ δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου... ανέβαινα μία σκάλα και δεν μπορούσα να πάρω ανάσα....ακόμα και τώρα μετά από 4 μήνες δυσκολεύομαι που και που...μην αγχώνεσαι...πάει πέρασε αρνητικός είσαι..... Σιδερένιος

  14. #104
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,789
    Νταξει, ανεβαινω σκαλες, γενικα όμως με παιρνει συχνα ο υπνος. Επισης ακόμα ακούγεται λίγο πιο βαριά η φωνή μου.

    Διάβασα σημερα ότι κάποιοι λένε ότι για τους ξαφνικους θανάτους οφείλεται η νοσηση. Βεβαια ο γιατρός που το έγραψε έλεγε για την πάθηση του ΚΝΣ. Εγώ δυσαυτονομια έχω από τελη του 19, όταν ανέπτυξα την ορθοστατικη. Ούτε ξέρω τι κόλλησα τότε, δεν είναι βεβαια όπως τα λέει, δεν σημαίνει ότι πεθαίνεις από αυτό. Σήμερα πάντως κοιμηθηκα το μεσημέρι (κάθε μέρα κοιμάμαι πλέον και το ωρασυ κοιμάμαι τουλάχιστον 8ωρο) και ξύπνησα με αίσθημα παλμών. Ακόμα έχω, ενώ η πίεση μου ειναι φυσιολογική.

  15. #105
    Ίσως έβλεπες όνειρο η ξύπνησες απότομα συμβαίνει

Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •