Σχετικά Με Το Μέγεθος Του Πέους Σε Ηρεμία - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 81
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    αυτά τα φυγοκεντρο και κεντρομολο μπορείς να μου το αναλύσεις?

    από κάτω μετράς και όχι από τα πλάγια?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    αυτά τα φυγοκεντρο και κεντρομολο μπορείς να μου το αναλύσεις?
    ?
    μας κουφανε με την κεντρομολο και την φυγοκεντρο ......................

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Kallistos View Post
    Αγαπητή Remendy, ποτέ καμία γυναίκα δεν έκανε αρνητικό σχόλιο για το πέος μου διότι ανήκει στον μέσο όρο. Δεν είχα μακροχρόνιες σχέσεις και ίσως για τον λόγο αυτό θεωρώ δεν με έχει δει γυναίκα σε πλήρη χάλαση. Και από το γεγονός ότι έχω μια γυναίκα δίπλα μου το πέος μου ποτέ δεν θα είναι στις μικρότερες διαστάσεις. Υπάρχουν δύο κατηγορίες αντρών όσον αφορά τα πέη οι "showers" όπου το πέος είναι ευμεγέθες σε χάλαση αλλά αυξάνεται λίγο έως καθόλου σε στύση και οι "growers" όπου το πέος είναι μικρούλι αλλά αυξάνεται σημαντικά κατά τη διέγερση. Υπάρχει και ένα μικρό ποσοστό αντρών που έχουν παθολογική μικροφαλλία δηλαδή κάτω από 7,5 εκατοστά σε στύση και αποκαθίσταται χειρουργικά. Υποθέτω είχες συντρόφους μελάτους άντρες. Ένα πέος με καλή στύση κάνει κλειστή γωνία με το εφηβαίο. Όχι γωνία 90 μοιρών. Μια γυναίκα όταν βλέπει ένα άντρα να κάθεται ή ξαπλωμένο βλέπει την κάτω πλευρά του πέους! Αυτήν μετρούν οι άντρες - από τη βάση του όσχεου έως την κορυφή της βαλάνου -και είναι πάντα μεγαλύτερη σε μήκος από την πάνω πλευρά που συνήθως γίνονται οι μετρήσεις στις έρευνες. Επιμένω ότι τα δύο φύλα είμαστε διαφορετικά. Αυτό αποδεικνύει και η διαφορετική διαδικασία οργασμού. Μαζί με όσα προανέφερα. Ο άντρας έχει φυγόκεντρο σεξουαλικότητα ενώ η γυναίκα έχει κεντρομόλο.
    με αυτα που μας λες, αναρωτιεμαι ανε χεις κανει ποτε σεξ με κανονικη γυναικα.... εννοω, ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.
    "μια γυναικα" που ειναι ειτε παρτενερ στο σεξ, ειτε συντροφος ενος ανδρα, δεν τον βλεπει μονο καθιστο και ξαπλωμενο...
    τον βλεπει και ορθιο, τον βλεπει και σε ολες τις ενδιαμεσες φασεις, τοσο πριν την στυση, οσο και κατα την διαρκεια η και εμτα την στυση.
    επισης, τον ακουμπαει... δεν τον βλεπει σε βιντεο πχ, αλλα απο κοντα...
    δηλαδη με ποιον τροπο μια γυναικα που θα ασχοληθει με το πεος σου στο σεξ, δεν θα το δει απ ολες τις πλευρες;;;; πες μου, θα σκασω.
    δεν το αγγιζει;;;;
    και οχι, δεν ειναι και δεν ηταν ποτε "μελατοι" οι ανδρες μου. αλλα δεν ειχε κανενας συμπλεγματα με το σωμα του να το κρυβει πριν την στυση η μετα την στυση η να μου λεει να κοιταω απο μακρια... επομενως, σαφως ξερω ολες τις πλευρες και τις φασεις "σκληροτητας" ενος μπεου. δεν το βλεπω στο σκαιπ, ουτε κρυβοταν ποτε κανεις πριν την στυση...

    (τις φυγοκεντρες και τις κεντρομολες, μαλλον με ψυχ πρεπει να τις συζητησεις..)

    υ.γ. να σου θυμισω οτι ολο το αρχικο σου θεμα και η ανησυχια σου αφορα το θεμα "πεος σε ηρεμια", αλλα δεν σταματας να μας μιλας για στυσεις. σε αυτο που ρωτας σου απανταμε. τι θες να κανουμε; να μην μιλαμε για τον ελεφαντα στο δωματιο;;; ναι, υπαρχει και το πεος σε ηρεμια!!! κι αυτο εχει πραγματικα μεγεθη μικρα, νορμαλ η μεγαλα! οσον αφορα την ηρεμια, μονος λες οτι εισαι μικρος. οσον αφορα την στυση, μονος σου λες οτι εισαι νορμαλ. αυτο ισχυει, οσο κι αν το συζηταμε.
    Last edited by Remedy; 14-10-2022 at 11:45.

  4. #19
    Άμα είσαι στο μέρο όρο καλώς. Άλλο να πήγαινες με μια παρθένα κι άλλο με μια ιερόδουλη που μπορεί να κρατάει και στατιστικά στοιχεία. Η παρθένα άμα δει αυτό το μέσο όρο ή και λίγο πιο κάτω δεν θα πει τίποτα. Η ιερόδουλη με βάση τα μεγέθη και τις εμπειρίες του καθενός μπορεί να σου βγάλει και βαθμό απόδοσης. Πλάκα πλάκα αλλά έτσι έχει το θέμα. Έχεις και ωραίο όνομα, Κάλλιστος, όπως το Κάλλιστος Ware (Γουέαρ) https://www.youtube.com/watch?v=uGoa7EllayM
    γιάννης

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Άμα είσαι στο μέρο όρο καλώς. Άλλο να πήγαινες με μια παρθένα κι άλλο με μια ιερόδουλη που μπορεί να κρατάει και στατιστικά στοιχεία. Η παρθένα άμα δει αυτό το μέσο όρο ή και λίγο πιο κάτω δεν θα πει τίποτα. Η ιερόδουλη με βάση τα μεγέθη και τις εμπειρίες του καθενός μπορεί να σου βγάλει και βαθμό απόδοσης. Πλάκα πλάκα αλλά έτσι έχει το θέμα. Έχεις και ωραίο όνομα, Κάλλιστος, όπως το Κάλλιστος Ware (Γουέαρ) https://www.youtube.com/watch?v=uGoa7EllayM
    υπαρχουν και παρθενες- ιεροδουλες, αλλα ειναι παρθενες μονο την πρωτη φορα....
    αυτο που σου λεω, εκτος του οτι οντως ισχυει, στο λεω για να καταλαβεις οτι οι γυναικες δεν χωριζονται σε ιεροδουλες και παρθενες...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    η θεωρια της σχετικοτητας του Αινσταιν για τον χρονο .......βαζεις το χερι σου σενα καυτο τηγανι και το ενα δευτερολεπτο σου φαινεται ενα λεπτο, κανεις σεξ με μια καυτη γυναικα με το ενα λεπτο σου φαινεται μια ωρα .....

  7. #22
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    υπαρχουν και παρθενες- ιεροδουλες, αλλα ειναι παρθενες μονο την πρωτη φορα....
    αυτο που σου λεω, εκτος του οτι οντως ισχυει, στο λεω για να καταλαβεις οτι οι γυναικες δεν χωριζονται σε ιεροδουλες και παρθενες...
    εννοούσα αυτές που μετά την πρώτη φορά εξελίσσονται σε πιστές, κάτι που επίσης ισχύει.
    γιάννης

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    η θεωρια της σχετικοτητας του Αινσταιν για τον χρονο .......βαζεις το χερι σου σενα καυτο τηγανι και το ενα δευτερολεπτο σου φαινεται ενα λεπτο, κανεις σεξ με μια καυτη γυναικα με το ενα λεπτο σου φαινεται μια ωρα .....
    και η ώρα μπορεί να σου φανεί σαν λεπτά με με μια γυναίκα

  9. #24
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    14
    Η φυγόκεντρος σεξουαλικότητα του άντρα είναι η σεξουαλική ορμή που έχει. Που καυλώνει γρήγορα κι έχει επιθετικό ερωτισμό. Η κεντρομόλος της γυναίκας είναι η γνωστή παγοκολόνα που για να ανάψει χρειάζεται στοργή, αγάπη και προδέρμ. Οι περισσότεροι άντρες μετράνε από κάτω. Εκεί που τελειώνει το όσχεο και αρχίζει το σώμα του πέους. Που τα όρια δεν είναι ευδιάκριτα. Έχεις δίκιο το πιο τίμιο ίσως είναι πλάγια.

  10. #25
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    14
    Εννοείται ότι μια γυναίκα βλέπει το πέος από όλες τις μεριές και πλευρές!! Εγώ μίλησα πώς μετρούν συνήθως οι άντρες το πέος τους!! Μάθε να διαβάζεις!!!

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    υπαρχουν και παρθενες- ιεροδουλες, αλλα ειναι παρθενες μονο την πρωτη φορα....
    αυτο που σου λεω, εκτος του οτι οντως ισχυει, στο λεω για να καταλαβεις οτι οι γυναικες δεν χωριζονται σε ιεροδουλες και παρθενες...
    Μου έχουν πει ιερόδουλες πολύ καλά λόγια για το πέος μου από μόνες τους. Χωρίς να ρωτήσω εγώ. Αλλά δεν είναι και επιστήμονες. Πολλές ούτε καν θυμούνται το πουλί του άλλου. Και έχουν και αυτές το δικό τους γούστο. Αυτό έχω καταλάβει τόσες δεκαετίες στον αγοραίο έρωτα.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Kallistos View Post
    Η φυγόκεντρος σεξουαλικότητα του άντρα είναι η σεξουαλική ορμή που έχει. Που καυλώνει γρήγορα κι έχει επιθετικό ερωτισμό. Η κεντρομόλος της γυναίκας είναι η γνωστή παγοκολόνα που για να ανάψει χρειάζεται στοργή, αγάπη και προδέρμ. Οι περισσότεροι άντρες μετράνε από κάτω. Εκεί που τελειώνει το όσχεο και αρχίζει το σώμα του πέους. Που τα όρια δεν είναι ευδιάκριτα. Έχεις δίκιο το πιο τίμιο ίσως είναι πλάγια.
    συνδεονται με την λιμπιντο? ο επιθετικος ερωτισμος ειναι καλος?
    δεν χρειαζονται ολες στοργη αλλα γυοσταρουν αγριο σεξ και σφαλιαρες

    εγω με τα πλαγια ξερω την μετρανε! αν μετρας απο κατω λογικα θα βγαζεις τεραστιο μεγεθος!!

    εγω ξερω οτι το παχος παιζει ρολο σημαντικο και η κυρτοτητα

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Kallistos View Post

    Αν μετρήσω από το όσχεο δηλαδή την κάτω πλευρά ( την οποία βλέπει η γυναίκα) όπως οι περισσότεροι άντρες τότε είναι σε μήκος 14-15 εκ. Από 6 εκ.! Πότε καμία γυναίκα δεν μου είπε κάτι. Ίσα ίσα τα καλύτερα λόγια. Για αυτό με "σόκαρε" το σχόλιο της ιερόδουλης. Όσον αφορά τώρα τον αγοραίο έρωτα, είναι μια πονεμένη ιστορία.
    Quote Originally Posted by Kallistos View Post
    Μια γυναίκα όταν βλέπει ένα άντρα να κάθεται ή ξαπλωμένο βλέπει την κάτω πλευρά του πέους! Αυτήν μετρούν οι άντρες - από τη βάση του όσχεου έως την κορυφή της βαλάνου -και είναι πάντα μεγαλύτερη σε μήκος από την πάνω πλευρά που συνήθως γίνονται οι μετρήσεις στις έρευνες..
    Quote Originally Posted by Kallistos View Post
    Εννοείται ότι μια γυναίκα βλέπει το πέος από όλες τις μεριές και πλευρές!! Εγώ μίλησα πώς μετρούν συνήθως οι άντρες το πέος τους!! Μάθε να διαβάζεις!!!
    Quote Originally Posted by Kallistos View Post
    Μου έχουν πει ιερόδουλες πολύ καλά λόγια για το πέος μου από μόνες τους. Χωρίς να ρωτήσω εγώ. Αλλά δεν είναι και επιστήμονες. Πολλές ούτε καν θυμούνται το πουλί του άλλου. Και έχουν και αυτές το δικό τους γούστο. Αυτό έχω καταλάβει τόσες δεκαετίες στον αγοραίο έρωτα.
    τοσες "δεκαετιες στον αγοραιο ερωτα", ακομα δεν καταλαβες οτι οι ιεροδουλες προσπαθουν να εμψυχωσουν τους πελατες ΕΠΕΙΔΗ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ;

    οσο για το απο που βλεπουν οι γυναικες το πεος, εσυ πρεπει να μαθεις να γραφεις. μονος σου τα ειπες και μαλιστα δυο φορες.
    την μια οτι σε βλεπουν "μονο απο κατω" και μια οτι σε βλεπουν μονο καθιστο η ξαπλωμενο, επομενως οποιον τον βλεπουν ολοκληρο πρεπει να ειναι "μελατος". μας την λες κι απο πανω, καημενε...

    το οτι δενε χεις κανει ποτε σεξ με γυναικα που δεν πληρωθηκε, ειναι εμφανες..

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by Remedy View Post

    το οτι δενε χεις κανει ποτε σεξ με γυναικα που δεν πληρωθηκε, ειναι εμφανες..
    οι ιεροδουλες ειναι παντα οι πιο φθηνες. και οι περισσοτερο ποιοτικες.

    βεβαια γραφω για το σεξ που ειναι το θεμα μας

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    οι ιεροδουλες ειναι παντα οι πιο φθηνες. και οι περισσοτερο ποιοτικες.

    βεβαια γραφω για το σεξ που ειναι το θεμα μας
    το θεμα μας ειναι το μεγεθος του μπεου σε ηρεμια... οχι το σεξ...

    κατα τα αλλα, εισαι τυχερος που προτιμας τις ιεροδουλες, γιατι απο τις αλλες, αποκλειεται να γυρισει να σε κοιταξει καμια στα χαλια που εισαι...

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Προβλημα πεους
    By Stauros13 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 36
    Last Post: 07-01-2022, 21:13
  2. Πετσακι Πεους
    By Baremenos1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 05-09-2021, 21:07
  3. Ανησυχια για το μηκος του πεους μου
    By TIM17 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 24-01-2015, 15:20
  4. Παρθενιά πέους
    By floormanager in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 84
    Last Post: 02-10-2011, 02:25
  5. Μέγεθος πέους
    By carrot in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 34
    Last Post: 10-07-2011, 16:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •