Σχετικά Με Το Μέγεθος Του Πέους Σε Ηρεμία - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 81
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    τοσες "δεκαετιες στον αγοραιο ερωτα", ακομα δεν καταλαβες οτι οι ιεροδουλες προσπαθουν να εμψυχωσουν τους πελατες ΕΠΕΙΔΗ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ;

    οσο για το απο που βλεπουν οι γυναικες το πεος, εσυ πρεπει να μαθεις να γραφεις. μονος σου τα ειπες και μαλιστα δυο φορες.
    την μια οτι σε βλεπουν "μονο απο κατω" και μια οτι σε βλεπουν μονο καθιστο η ξαπλωμενο, επομενως οποιον τον βλεπουν ολοκληρο πρεπει να ειναι "μελατος". μας την λες κι απο πανω, καημενε...

    το οτι δενε χεις κανει ποτε σεξ με γυναικα που δεν πληρωθηκε, ειναι εμφανες..
    Καλά αγρόν αγόραζε...Καμία τάνα δεν λέει καλά λόγια από μόνη της. Δεν είναι υποχρεωμένη! Μου έχουν πει τα ίδια και σπιτικές γυναίκες. Ή μήπως λένε και αυτές ψέμματα; Ή πάλι όλες οι γυναίκες είστε ψεύτρες;

    Εσύ είσαι μια παγοκολόνα και μισή. Ξενέρωτη.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,751
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    το θεμα μας ειναι το μεγεθος του μπεου σε ηρεμια... οχι το σεξ...

    κατα τα αλλα, εισαι τυχερος που προτιμας τις ιεροδουλες, γιατι απο τις αλλες, αποκλειεται να γυρισει να σε κοιταξει καμια στα χαλια που εισαι...
    εχω ξεκινησει διαιτα ετσι θα αναδειχνει ο υπεροχος σωματοτυπος μου

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,751
    Quote Originally Posted by Kallistos View Post

    Εσύ είσαι μια παγοκολόνα και μισή. Ξενέρωτη.
    ΠΕΣ ΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ!!

  4. #34
    Quote Originally Posted by Kallistos View Post
    Καλά αγρόν αγόραζε...Καμία τάνα δεν λέει καλά λόγια από μόνη της. Δεν είναι υποχρεωμένη! Μου έχουν πει τα ίδια και σπιτικές γυναίκες. Ή μήπως λένε και αυτές ψέμματα; Ή πάλι όλες οι γυναίκες είστε ψεύτρες;

    Εσύ είσαι μια παγοκολόνα και μισή. Ξενέρωτη.
    Βάζεις ένα θέμα και ρωτάς κάτι που μόνο ένας εξαιρετικά άπειρος θα ρωτούσε. Σου απαντάμε και δεν ικανοποιείσαι από τις απαντήσεις οπότε περνας στην επίθεση. Υπερασπίζεσαι το μέγεθος σου, (που στη τελική γιατί ρώτησες την γυναικεία άποψη αφού ξέρεις καλύτερα? ) προσπαθείς να περάσεις τις απόψεις σου ως ειδήμων , ακυρώνεις και την ιερόδουλη που λες ότι σε πλήγωσε με το σχόλιο της.

    Και σαν να μην έφταναν όλα αυτά , όσες σου ειπαν την άποψη τους είναι παγοκολόνες γιατί εχουν " κεντρομόλο σεξουαλικότητα" :p

    λολ

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,592
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    εχω ξεκινησει διαιτα ετσι θα αναδειχνει ο υπεροχος σωματοτυπος μου
    δεν το ηξερα οτι υπαρχει διαιτα για τον μισογυνισμο και την καφριλα! παει καλα; αν δεις αποτελεσματα να την δημοσιευσεις. την χρειαζονται αρκετοι ακομα, εδω..

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,751
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν το ηξερα οτι υπαρχει διαιτα για τον μισογυνισμο και την καφριλα! παει καλα; αν δεις αποτελεσματα να την δημοσιευσεις. την χρειαζονται αρκετοι ακομα, εδω..
    καλημερα, καλη εβδομαδα!!

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    διαιρεστε τη περιφερεια του πεους σας δια 3,14 , ωωωπ , εχετε την διαμετρο του

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    απορω γιατι σταθηκες τοσο πολυ στο σχολιο μιας ταναπους η οποια εκτος απο ******* στο σωμα ηταν και στην ψυχη,καποια που ειναι σωστη επαγγελματιας ποτε δεν θα εκανε τετοιο σχολιο.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν το ηξερα οτι υπαρχει διαιτα για τον μισογυνισμο και την καφριλα! παει καλα; αν δεις αποτελεσματα να την δημοσιευσεις. την χρειαζονται αρκετοι ακομα, εδω..
    σε πετσοκοψε ο θεματοθετης με το παγοκολωνα και το ξενερωτη εκτος βεβαια απο ολα αυτα εισαι και ενας ανθρωπος γεματος κακια και μισος.Μια ζωη στο φορουμ απαντας με ειρωνιες και περιπαιχτικα σχολια απορω πως σε αντεχουν οσοι συναναστρεφονται μαζι σου,εισαι παρα πολυ κακος ανθρωπος

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    εχω να πω για την remedy οτι εχει βοηθησει αποτελεσματικα πολλα μελη , δεν ειναι ξενερωτη, ειναι και ευφυης ....

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,751
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    εχω να πω για την remedy οτι εχει βοηθησει αποτελεσματικα πολλα μελη , δεν ειναι ξενερωτη, ειναι και ευφυης ....
    για το πρωτο συμφωνω εχει βοηθησει και εμενα να μαθω τον εαυτο μου δηλαδη οτι ειμαι ενας μισογυνης, για το δευτερο ενταξει δεν το λες και πρτοτερημα σε μια γυναικα οτι ειναι ευφυης

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1,345
    Έχω να πω για την Remedy, ότι είναι ένας Άγγελος κατά το πρότυπο του Αγγέλου του Ζαν Λυκ Γκοντάρ στο έργο του "Μαρία"!

    Αυτά που λέει ακούγονται μερικές φορές δυσάρεστα αλλά πρέπει να ειπωθούν και μάλιστα κατ΄αυτόν τον τρόπο!

    Je t'aime Remedy
    Υπάρχει μόνο το Αέναο Νυν

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,751
    Quote Originally Posted by homebod View Post
    Έχω να πω για την Remedy, ότι είναι ένας Άγγελος κατά το πρότυπο του Αγγέλου του Ζαν Λυκ Γκοντάρ στο έργο του "Μαρία"!

    Αυτά που λέει ακούγονται μερικές φορές δυσάρεστα αλλά πρέπει να ειπωθούν και μάλιστα κατ΄αυτόν τον τρόπο!

    Je t'aime Remedy
    το εψαξα στο hamster και το βρηκα.
    σιγουρα δεν εισαι υπερβολικος;

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2018
    Location
    Los Santos
    Posts
    440
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    σε πετσοκοψε ο θεματοθετης με το παγοκολωνα και το ξενερωτη εκτος βεβαια απο ολα αυτα εισαι και ενας ανθρωπος γεματος κακια και μισος.Μια ζωη στο φορουμ απαντας με ειρωνιες και περιπαιχτικα σχολια απορω πως σε αντεχουν οσοι συναναστρεφονται μαζι σου,εισαι παρα πολυ κακος ανθρωπος
    triggαριστικαι με το "παγωκολωνα" [emoji23][emoji108]

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,592
    Quote Originally Posted by Nightshark View Post
    triggαριστικαι με το "παγωκολωνα" [emoji23][emoji108]
    ναι, ακομα κλαιμε απο τα γελια στο σπιτι...
    χαχαχαχααχααα!!! (κι αλλος μικροτσουτσου στην παρεα).

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Προβλημα πεους
    By Stauros13 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 36
    Last Post: 07-01-2022, 20:13
  2. Πετσακι Πεους
    By Baremenos1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 05-09-2021, 20:07
  3. Ανησυχια για το μηκος του πεους μου
    By TIM17 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 24-01-2015, 14:20
  4. Παρθενιά πέους
    By floormanager in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 84
    Last Post: 02-10-2011, 01:25
  5. Μέγεθος πέους
    By carrot in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 34
    Last Post: 10-07-2011, 15:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •