Σχετικά Με Το Μέγεθος Του Πέους Σε Ηρεμία - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 46 to 60 of 81
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ναι, ακομα κλαιμε απο τα γελια στο σπιτι...
    χαχαχαχααχααα!!! (κι αλλος μικροτσουτσου στην παρεα).
    να ξερεις ολοι καταλαβαινουν οτι εισαι μισανδρη.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    να ξερεις ολοι καταλαβαινουν οτι εισαι μισανδρη.
    γιατι ειμαι μισανδρη; κακο ειναι να εχει καποιος μικρο πεος;

    απλα, οι ανδρες που τυχαινει εκτος απο μικρο πεος να ειναι και μισογυνηδες και φαλλοκρατες, ειναι τερμα κομπλεξικοι, γιατι στερουνται την ΜΟΝΑΔΙΚΗ αξια που αναγνωριζουν οι ιδιοι σε εναν ανδρα. ενα ευμεγεθες πεος... και, μαντεψε... οπως ειδαμε ολοι, επιτιθενται ΚΑΙ για το μικρο πεος τους στις γυναικες!!!
    εγω φταιω που εχουν μικρο πεος;
    σαν τον φιλο παραπανω. στην αρχη ξεκινησε ενα παραληρημα για το οτι ο ανδρας για "βιολογικους λογους" δικαιουται πολυγαμιας, (λογω φυγοκεντρου και κεντρομολου ανοησιας) ενω η γυναικα ειναι "φυσει" μονογαμικη (μπουρδες), και συνεχισε με το να με βρισει επειδη του ειπα οτι ΣΥΜΦΩΝΩ με οσα ο ιδιος ειπε εξ αρχης.
    δηλαδη, με το οτι ετσι οπως τα λεει, το πεος του ειναι οντως μικρο...

    απαλλαγειτε απο τον μισογυνισμο σας, αντι να ψαχνετε και παλι να κατηγορησετε μια γυναικα για τα κομπλεξ σας (και το μικρο σας πουλακι)...
    Last edited by Remedy; 21-10-2022 at 09:01.

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    γιατι ειμαι μισανδρη; κακο ειναι να εχει καποιος μικρο πεος;

    απλα, οι ανδρες που τυχαινει εκτος απο μικρο πεος να ειναι και μισογυνηδες και φαλλοκρατες, ειναι τερμα κομπλεξικοι, γιατι στερουνται την ΜΟΝΑΔΙΚΗ αξια που αναγνωριζουν οι ιδιοι σε εναν ανδρα. ενα ευμεγεθες πεος... και, μαντεψε... οπως ειδαμε ολοι, επιτιθενται ΚΑΙ για το μικρο πεος τους στις γυναικες!!!
    εγω φταιω που εχουν μικρο πεος;
    σαν τον φιλο παραπανω. στην αρχη ξεκινησε ενα παραληρημα για το οτι ο ανδρας για "βιολογικους λογους" δικαιουται πολυγαμιας, (λογω φυγοκεντρου και κεντρομολου ανοησιας) ενω η γυναικα ειναι "φυσει" μονογαμικη (μπουρδες), και συνεχισε με το να με βρισει επειδη του ειπα οτι ΣΥΜΦΩΝΩ με οσα ο ιδιος ειπε εξ αρχης.
    δηλαδη, με το οτι ετσι οπως τα λεει, το πεος του ειναι οντως μικρο...

    απαλλαγειτε απο τον μισογυνισμο σας, αντι να ψαχνετε και παλι να κατηγορησετε μια γυναικα για τα κομπλεξ σας (και το μικρο σας πουλακι)...

    για εσενα αν επιτρεπεται ποιο ειναι το ικανοποιητικο μεγεθος?

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    για εσενα αν επιτρεπεται ποιο ειναι το ικανοποιητικο μεγεθος?
    αυτο αφορα μονο καποιον που θα κανει σεξ μαζι μου.
    επομενως ειναι μια αχρηστη πληροφορια που δεν εχει εφαρμογη για κανεναν αλλον...

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αυτο αφορα μονο καποιον που θα κανει σεξ μαζι μου.
    επομενως ειναι μια αχρηστη πληροφορια που δεν εχει εφαρμογη για κανεναν αλλον...
    μια έξυπνη διπλωματική απάντηση
    άμα θες μου το λες μέσω dm

    το όταν λες κάποιον μικροτσουτσουνο είναι προσβλητικό για τον άντρα
    και τα μεγεθοι για κάθε μια είναι υποκειμενικά

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    μια έξυπνη διπλωματική απάντηση
    άμα θες μου το λες μέσω dm

    το όταν λες κάποιον μικροτσουτσουνο είναι προσβλητικό για τον άντρα
    και τα μεγεθοι για κάθε μια είναι υποκειμενικά
    πες μου ενα συνωνυμο του "μικροτσουτσουνος" που δεν θεωρεις προσβλητικο.

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,132
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    πες μου ενα συνωνυμο του "μικροτσουτσουνος" που δεν θεωρεις προσβλητικο.
    Στούμπος! Όχι στο ύψος αλλά στο... μήκος!

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    πες μου ενα συνωνυμο του "μικροτσουτσουνος" που δεν θεωρεις προσβλητικο.
    δεν μου έρχεται κάτι

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,132
    Βέβαια, μπορεί κι αυτό να θεωρηθεί προσβλητικό, είναι αδύνατον να πεις σε κάποιον ότι την έχει μικρή χωρίς να τον προσβάλεις. Αλλά κι αυτοί σε είπαν ξενέρωτη, οπότε κάπως δικαιολογείσαι να το πεις

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Eagle guy View Post
    Βέβαια, μπορεί κι αυτό να θεωρηθεί προσβλητικό, είναι αδύνατον να πεις σε κάποιον ότι την έχει μικρή χωρίς να τον προσβάλεις. Αλλά κι αυτοί σε είπαν ξενέρωτη, οπότε κάπως δικαιολογείσαι να το πεις
    οχι, οταν ερχεται μονος του και συζηταει αυτο ΑΚΡΙΒΩΣ το θεμα.
    δηλαδη, αν σου πω εγω, οτι δεν βρισκω σουτιεν στο μεγεθος μουκαι ολα μου ειναι μεγαλα, λες να εχω μικρο στηθος και μου πεις οτι οπως τα λεω, εχω μικρο στηθος, θα επρεπε να προσβληθω;;;;

    το οτι με ειπαν ξενερωτη, δεν με προσβαλει. δειχνει ομως οτι πειραχτηκαν επειδη ταυτιστηκαν με τον τυπο που τηνε χει μικρη.
    αρα απο το κομπλεξ της μικροφαλιας τους κινηθηκαν..

  11. #56
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    οχι, οταν ερχεται μονος του και συζηταει αυτο ΑΚΡΙΒΩΣ το θεμα.
    δηλαδη, αν σου πω εγω, οτι δεν βρισκω σουτιεν στο μεγεθος μουκαι ολα μου ειναι μεγαλα, λες να εχω μικρο στηθος και μου πεις οτι οπως τα λεω, εχω μικρο στηθος, θα επρεπε να προσβληθω;;;;

    το οτι με ειπαν ξενερωτη, δεν με προσβαλει. δειχνει ομως οτι πειραχτηκαν επειδη ταυτιστηκαν με τον τυπο που τηνε χει μικρη.
    αρα απο το κομπλεξ της μικροφαλιας τους κινηθηκαν..
    Αγαπητή Remendy,

    Δεν έχω κανένα κόμπλεξ με το μέγεθος του πέους μου. Και δεν είναι καθόλου κακό ένας άνδρας να έχει μικρό πέος. Για το δικό μου έδωσα
    και πληροφορίες. 13 εκατοστά μήκος και 12 εκ. περίμετρος σε στύση. Πάρε μια πλαστελίνη και φτιάξε ένα κύλινδρο με αυτές τις διαστάσεις.
    Το βρίσκεις μικρό; Κι όμως ιερόδουλες μου το έχουν πει "πουτσάκι". Και δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτό! Άλλες πάλι το βρήκαν κανονικό μέγεθος και όμορφο.
    Αυτές έχουν δει τα πάντα!!! Και βέβαια ένα πέος 13 εκ. σε στύση θα είναι μικρό σε σχέση με ένα 18 εκ. Ωστόσο είναι φυσιολογικό! Ο κόλπος της γυναίκας έχει συγκεκριμένες
    διαστάσεις. Ακόμα και κατά τη διαδικασία του τοκετού που τεντώνεται έως 20 εκ. Οτιδήποτε πάνω από 15 εκ που εισχωρεί όλο στον κόλπο κατά την ερωτική διέγερση είναι επώδυνο για τη γυναίκα στο σεξ.
    Άλλο λοιπόν το μικρό μέγεθος κι άλλο το παθολογικά μικρό. Το οποίο διορθώνεται. Εδώ φτιάχνουν άντρα τρανς. Δεν μπορούν να μεγαλώσουν
    ένα πέος που είναι κάτω από 9 εκ;
    Και ναι αγαπητή. Η γυναίκα είναι διαφορετικό ον από τον άντρα. Αν σου πει κάποιος από το πρώτο ραντεβού να κάνετε σεξ εσύ θα ενέδιδες; Όχι βέβαια!
    Γιατί δεν είσαι άντρας είσαι γυναίκα!!! Και το σεξ είναι μέρος της σχέσης!!! Είναι κομμάτι της επικοινωνίας για τις γυναίκες. Οι γυναίκες κάνουν σεξ με συναίσθημα.
    Ένας άντρας μπορεί να κάνει σεξ και χωρίς συναίσθημα!!! Τόσο απλό.
    Πάρε τους ομοφυλόφιλους. Αυτοί κάνουν σεξ αμέσως. Από το πρώτο ραντεβού. Γιατί σκέφτονται σαν άντρες.
    Και είναι άντρες ως προς την ταυτότητα του φύλου.
    Άντε όμως να κάνει ένας άντρας μια γυναίκα που τον ελκύει σεξουαλικά
    να του κατεβάσει το σώβρακο...Μέχρι να τη φτάσει στο κρεβάτι θέλει χρόνο, υπομονή, επιμονή, κόπο , χρήμα και τύχη. ( Και παραμύθι πολλές φορές )
    Η γυναίκα θαυμάζει τον άντρα, ο άντρας ποθεί τη γυναίκα. Αυτή είναι η φύση.

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by Kallistos View Post
    Και το σεξ είναι μέρος της σχέσης!!! Είναι κομμάτι της επικοινωνίας για τις γυναίκες. Οι γυναίκες κάνουν σεξ με συναίσθημα.
    .
    συμφορουμιτη εαν ειχες λεφτα και ας πουμε ενα καλο αυτοκινητο δεν θα εγραφες τετοια πραματα.



    συμβουλη μου.
    βαλε μυαλο οσο εισαι μικρος

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    συμφορουμιτη εαν ειχες λεφτα και ας πουμε ενα καλο αυτοκινητο δεν θα εγραφες τετοια πραματα.



    συμβουλη μου.
    βαλε μυαλο οσο εισαι μικρος
    ελα, παραδεξου το.
    δικο σου τρολ ειναι ο μικροτσουτσου...

    ποιος σου ειπε οτι ειναι μικρος, αραγε;
    εγω νομιζω οτι ειναι μεγαλος, συνεσταλμενος.

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Kallistos View Post
    Αγαπητή Remendy,

    Δεν έχω κανένα κόμπλεξ με το μέγεθος του πέους μου. Και δεν είναι καθόλου κακό ένας άνδρας να έχει μικρό πέος. Για το δικό μου έδωσα
    και πληροφορίες. 13 εκατοστά μήκος και 12 εκ. περίμετρος σε στύση. Πάρε μια πλαστελίνη και φτιάξε ένα κύλινδρο με αυτές τις διαστάσεις.
    Το βρίσκεις μικρό; Κι όμως ιερόδουλες μου το έχουν πει "πουτσάκι". Και δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτό! Άλλες πάλι το βρήκαν κανονικό μέγεθος και όμορφο.
    Αυτές έχουν δει τα πάντα!!! Και βέβαια ένα πέος 13 εκ. σε στύση θα είναι μικρό σε σχέση με ένα 18 εκ. Ωστόσο είναι φυσιολογικό! Ο κόλπος της γυναίκας έχει συγκεκριμένες
    διαστάσεις. Ακόμα και κατά τη διαδικασία του τοκετού που τεντώνεται έως 20 εκ. Οτιδήποτε πάνω από 15 εκ που εισχωρεί όλο στον κόλπο κατά την ερωτική διέγερση είναι επώδυνο για τη γυναίκα στο σεξ.
    Άλλο λοιπόν το μικρό μέγεθος κι άλλο το παθολογικά μικρό. Το οποίο διορθώνεται. Εδώ φτιάχνουν άντρα τρανς. Δεν μπορούν να μεγαλώσουν
    ένα πέος που είναι κάτω από 9 εκ;
    Και ναι αγαπητή. Η γυναίκα είναι διαφορετικό ον από τον άντρα. Αν σου πει κάποιος από το πρώτο ραντεβού να κάνετε σεξ εσύ θα ενέδιδες; Όχι βέβαια!
    Γιατί δεν είσαι άντρας είσαι γυναίκα!!! Και το σεξ είναι μέρος της σχέσης!!! Είναι κομμάτι της επικοινωνίας για τις γυναίκες. Οι γυναίκες κάνουν σεξ με συναίσθημα.
    Ένας άντρας μπορεί να κάνει σεξ και χωρίς συναίσθημα!!! Τόσο απλό.
    Πάρε τους ομοφυλόφιλους. Αυτοί κάνουν σεξ αμέσως. Από το πρώτο ραντεβού. Γιατί σκέφτονται σαν άντρες.
    Και είναι άντρες ως προς την ταυτότητα του φύλου.
    Άντε όμως να κάνει ένας άντρας μια γυναίκα που τον ελκύει σεξουαλικά
    να του κατεβάσει το σώβρακο...Μέχρι να τη φτάσει στο κρεβάτι θέλει χρόνο, υπομονή, επιμονή, κόπο , χρήμα και τύχη. ( Και παραμύθι πολλές φορές )
    Η γυναίκα θαυμάζει τον άντρα, ο άντρας ποθεί τη γυναίκα. Αυτή είναι η φύση.
    χαχαχαχα!!!
    απο "ξενερωτη" εγινα "αγαπητη";

    δεν ειπε κανεις οτι οι ανδρες και οι γυναικες δεν εχουν διαφορές. απλα δεν εχουν τις διαφορές που νομιζεις εσυ... πραγματικα, δεν φανταζεσαι ποσες αρλουμπες λες στο τι ειναι και τι σκεφτεται μια γυναικα τοσο στην ψυχολογια της, οσο και στην ανατομια της, αλλα δεν θα το αναλυσω.
    οταν γνωρισεις απο κοντα γυναικες που δεν πληρωνονται, μπορει να το διαπιστωσεις κι εσυ.

    γιατι με ρωτας αν βρισκω μικρο ενα πεος 12 εκ σε στυση, οταν εξαρχης μας λες οτι το προβλημα σου ειναι το οτι ειναι περιπου 5 εκ χωρις στυση;
    αν δεν ειχες προβλημα με αυτο, δεν θα το εκανες θεμα, ουτε θα εκανες σαν τρελλος μολις συμφωνουσαμε μαζι σου οτι χωρις στυση ειναι μικρο...

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ελα, παραδεξου το.
    δικο σου τρολ ειναι ο μικροτσουτσου...

    ποιος σου ειπε οτι ειναι μικρος, αραγε;
    εγω νομιζω οτι ειναι μεγαλος, συνεσταλμενος.
    οχι σε καμμια περιπτωση. δεν εχω αλλο λογαριασμο σε αυτο το φορουμ

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast

Similar Threads

  1. Προβλημα πεους
    By Stauros13 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 36
    Last Post: 07-01-2022, 20:13
  2. Πετσακι Πεους
    By Baremenos1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 05-09-2021, 20:07
  3. Ανησυχια για το μηκος του πεους μου
    By TIM17 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 24-01-2015, 14:20
  4. Παρθενιά πέους
    By floormanager in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 84
    Last Post: 02-10-2011, 01:25
  5. Μέγεθος πέους
    By carrot in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 34
    Last Post: 10-07-2011, 15:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •