Σχετικά Με Το Μέγεθος Του Πέους Σε Ηρεμία - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 61 to 75 of 81
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Quote Originally Posted by Kallistos View Post
    Ήθελα να ρωτήσω τις γυναίκες όταν δουν έναν άντρα γυμνό με γαριδάκι πέος, σκέφτονται ότι αυτό είναι το πραγματικό του μέγεθος;
    Δεν ξέρω σε τι μπορεί να σε βοηθήσει να ξέρεις τι σκέφτεται η καθεμιά γύρω απ' αυτό το θέμα. Μπορώ μόνο να σου μεταφέρω την προσωπική μου εμπειρία.

    Κατ' αρχήν όταν λες «πραγματικό μέγεθος» τι ακριβώς εννοείς; Ότι αυτό είναι το μόνο μέγεθος που μπορεί έχει και ότι δε μεγαλώνει καθόλου; Αν εννοείς αυτό, τότε δε νομίζω να υπάρχει γυναίκα που να το πιστεύει.

    Πριν χρόνια μια γνωστή μου μού ανέφερε κάποια πράγματα για ένα χωρισμό που είχε βιώσει. Ένα, καθώς φαίνεται, σημαντικό στοιχείο για εκείνη ήταν ότι ο άντρας, που όπως έλεγε εμφανισιακά τής άρεσε πραγματικά, είχε μικρό «εργαλείο». Πολύ μικρό όταν ήταν χαλαρό, μικρό και όταν ήταν σε στύση. Μεγάλωνε αλλά όχι ικανοποιητικά. Νούμερα δε μου έδωσε, ούτε και ζήτησα βέβαια.

    Σε άλλη περίπτωση που είδαμε ένα γυμνό άγαλμα, αναρωτήθηκε γιατί βάζουν τόσο μικρό μόριο στα αγάλματα. Και είπε ότι αν είναι τόσο μικρό όταν είναι χαλαρό, τότε δεν πρόκειται να μεγαλώσει αρκετά.

    Η συγκεκριμένη δε, το πήγε και λίγο πιο μακριά αποδίδοντας ορισμένες απρεπείς ή κομπλεξικές συμπεριφορές αντρών στο πιθανότατα μικρό ... μόριό τους. Αυτό πιστεύω ότι σχετίζεται με τον πρώην της, γιατί μου είχε πει τότε ότι ήταν αλαζόνας και δύστροπος.

    Σε άλλα μηνύματα που έχω λάβει διαφαίνεται ένας προβληματισμός σε σχέση με το μικρό μέγεθος σε χαλαρή κατάσταση (σαν να φοβούνται κάποιες γυναίκες ότι δε θα μεγαλώσει αρκετά).

  2. #62
    xaka10
    Guest
    μην μασας καλλιστος μια χαρα εισαι εφοσον ειναι πανω απο 12 εκατοστα εισαι στο μεσο ορο.πολλες ιεροδουλες σιχαινονται το επαγγελμα και τους ανδρες και βγαζουν την κακια τους και εχω να σου πω οτι ιεροδουλη ειπε σε εναν φιλο μου που την εχει 20 εκατοστα σε πληρη στυση και το τραυματισε με αυτο που του ειπε.του ειπε καλε τι ειναι αυτο γιατι δεν το κοβεις.γενικα λενε κακα σχολια και εχει τυχει καποιοι μανιακοι δολοφονοι σε σεξουαλικα εγκληματα και εδω στην Ελλαδα να γινουν δολοφονοι απο τραυματικες εμπειριες που ειχαν με αυτες οταν τους προσβαλλαν τον ανδρισμο τους.

    οποτε μην μασας εδω στο 20 εκατοστων πουλι του φιλου μου του ειπε η ιεροδουλη να το κοψει και τι ειναι αυτο που εχει γενικα μπορει να πουν ασχημα λογια ειτε το εχει μεγαλο ειτε μικρο

  3. #63
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by Vox View Post
    Δεν ξέρω σε τι μπορεί να σε βοηθήσει να ξέρεις τι σκέφτεται η καθεμιά γύρω απ' αυτό το θέμα. Μπορώ μόνο να σου μεταφέρω την προσωπική μου εμπειρία.

    Κατ' αρχήν όταν λες «πραγματικό μέγεθος» τι ακριβώς εννοείς; Ότι αυτό είναι το μόνο μέγεθος που μπορεί έχει και ότι δε μεγαλώνει καθόλου; Αν εννοείς αυτό, τότε δε νομίζω να υπάρχει γυναίκα που να το πιστεύει.

    Πριν χρόνια μια γνωστή μου μού ανέφερε κάποια πράγματα για ένα χωρισμό που είχε βιώσει. Ένα, καθώς φαίνεται, σημαντικό στοιχείο για εκείνη ήταν ότι ο άντρας, που όπως έλεγε εμφανισιακά τής άρεσε πραγματικά, είχε μικρό «εργαλείο». Πολύ μικρό όταν ήταν χαλαρό, μικρό και όταν ήταν σε στύση. Μεγάλωνε αλλά όχι ικανοποιητικά. Νούμερα δε μου έδωσε, ούτε και ζήτησα βέβαια.

    Σε άλλη περίπτωση που είδαμε ένα γυμνό άγαλμα, αναρωτήθηκε γιατί βάζουν τόσο μικρό μόριο στα αγάλματα. Και είπε ότι αν είναι τόσο μικρό όταν είναι χαλαρό, τότε δεν πρόκειται να μεγαλώσει αρκετά.

    Η συγκεκριμένη δε, το πήγε και λίγο πιο μακριά αποδίδοντας ορισμένες απρεπείς ή κομπλεξικές συμπεριφορές αντρών στο πιθανότατα μικρό ... μόριό τους. Αυτό πιστεύω ότι σχετίζεται με τον πρώην της, γιατί μου είχε πει τότε ότι ήταν αλαζόνας και δύστροπος.

    Σε άλλα μηνύματα που έχω λάβει διαφαίνεται ένας προβληματισμός σε σχέση με το μικρό μέγεθος σε χαλαρή κατάσταση (σαν να φοβούνται κάποιες γυναίκες ότι δε θα μεγαλώσει αρκετά).
    Αναφέρθηκα αρχικά στο σχόλιο μια *****ς πριν λίγο διάστημα το οποίο μου φάνηκε πολύ προσβλητικό. Πρώτη φορά μου συνέβη κάτι τέτοιο. Έδειχνα αγχωμένος, αυτή είχε απότομη συμπεριφορά. Δεν πήγα στο κρεβάτι γρήγορα παρέμενα φορώντας το σώβρακο. Μετά από κάποια ώρα αφού μπήκε πήγα κοντά της. Η ίδια φάνηκε εκ φυσικού να έχει κακή συμπεριφορά στον συγκεκριμένο χώρο και στο συγκεκριμένο επάγγελμα. Το πέος μου ήταν συρρικνωμένο και από το άγχος διότι πλέον δεν με εκφράζουν πολύ οι χώροι του αγοραίου έρωτα. Από ανάγκη καταφεύγω. Μου είπε " Τι να κάνουμε που επειδή είσαι λίγος εκεί κάτω έχεις άγχος;" Κι όντως το πέος μου δεν θα πρέπει να ξεπερνούσε τα 7 εκατοστά. Πραγματικά δεν ξέρω τι περνάει από το μυαλό μιας γυναίκας όταν δει ένα πέος σε χάλαση. Από τα 25 χρόνια στα μπουρδέλα - Όχι συνεχόμενα βέβαια, μόνο όταν δεν βρίσκομαι σε σχέση κι έχω μοναξιές- έχω ακούσει και ζήσει πολλά κι όχι μόνο για το μέγεθος του πέους. Ωστόσο επί του θέματος θυμάμαι δύο χαρακτηριστικές εμπειρίες. Μια πολύ παλιά πάνε 20 χρόνια θαρρώ, με μια Ελληνίδα ***** . Είχα τότε έντονο το άγχος για το μέγεθος του πέους, χρόνια της μετεφηβείας. Θυμάμαι όταν με είδε ξαπλωμένο στο κρεβάτι βρισκόμουν σε πλήρη χάλαση. Το πέος μου ήταν γαριδάκι. Μετά από προσπάθεια είχα κατάφερε να έχω μια ημιστύση και τελικά να εκσπερματώσω με αυνανισμό. Είχαμε και μια συζήτηση περί μεγέθους πέους εν γένει. Μου είχε πει τότε η ***** " όταν το είδα στην αρχή είπα από μέσα μου, αυτό έχει αυτός; Μετά που μεγάλωσε λίγο μου αρέσε. Εννοεί όταν ήταν 8-9 εκατοστά. Όταν είχα την ημιστύση θα ήταν γύρω στα 10-11 εκ. άρχισε τότε να φωνάζει νάτος ο πέος νάτος ο πέος!" Μια άλλη φορά θυμάμαι, όταν μου ήταν γαριδάκι και το είδε μια άλλη ιερόδουλη και την πλησίαζα στο κρεβάτι μου είπε κάτι σαν " Ω που....ρα" με χαζό τρόπο βέβαια για να με εμψυχώσει. Εγώ είχα γελάσει και της εξήγησα πως δεν είμαι σε στύση ακόμα. Μάλλον και αυτή θα υπέθεσε ότι αυτό ήταν το μέγεθός μου σε χάλαση και σε στύση.
    Είχα ένα άγχος και πιο πριν αλλά όχι τόσο σχετικά με το μέγεθος του πέους μου σε ηρεμία. Έψαξα λόγω του γεγονότος. Αν ψάξεις στο Google υπάρχουν άρθρα επί άρθρων ακόμα και έρευνες σχετικά με τους "growers" και τους "showers". Ούτε εγώ τα ήξερα όλα αυτά. Είναι τα είδη πέους που υπάρχουν. Και είναι δύο. Αυτά που έχουν σημαντική αυξομείωση και αυτά που έχουν από λίγη έως ελάχιστη. Στο σύνολο των αντρών οι showers αντιστοιχούν στο 30 τοις εκατό νομίζω και 70 τοις εκατό είναι οι growers αλλά μπορεί να κάνω και λάθος. Εγώ ανήκω φυσικά στους growers μιας και έχω μετρήσει το πέος μου σε χάλαση ακόμα και 5,5 εκατοστά! Συνήθως είναι 7 εκατοστά. Υπάρχει αύξηση 7,5 εκατοστά ή 6 εκατοστά.
    Ένας shower μπορεί να έχει πέος όσο έχω εγώ στην στύση π.χ. 13 εκατοστά και σε στύση να γίνεται 15. Να παίρνει μόνο 2 εκατοστά. Κι όμως γίνεται. Μάλιστα σύμφωνα με την έρευνα οι Showers που είναι μεγαλύτεροι σε μέγεθος σε χάλαση είναι μικρότεροι σε μέσο όρο στύσης από τους growers που δείχνουν "λίγοι" σε ηρεμία.

    Μ
    Last edited by Kallistos; 24-10-2022 at 20:14.

  4. #64
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by xaka10 View Post
    μην μασας καλλιστος μια χαρα εισαι εφοσον ειναι πανω απο 12 εκατοστα εισαι στο μεσο ορο.πολλες ιεροδουλες σιχαινονται το επαγγελμα και τους ανδρες και βγαζουν την κακια τους και εχω να σου πω οτι ιεροδουλη ειπε σε εναν φιλο μου που την εχει 20 εκατοστα σε πληρη στυση και το τραυματισε με αυτο που του ειπε.του ειπε καλε τι ειναι αυτο γιατι δεν το κοβεις.γενικα λενε κακα σχολια και εχει τυχει καποιοι μανιακοι δολοφονοι σε σεξουαλικα εγκληματα και εδω στην Ελλαδα να γινουν δολοφονοι απο τραυματικες εμπειριες που ειχαν με αυτες οταν τους προσβαλλαν τον ανδρισμο τους.

    οποτε μην μασας εδω στο 20 εκατοστων πουλι του φιλου μου του ειπε η ιεροδουλη να το κοψει και τι ειναι αυτο που εχει γενικα μπορει να πουν ασχημα λογια ειτε το εχει μεγαλο ειτε μικρο
    Δεν είναι όλες οι ιερόδουλες κακές. Υπάρχουν και αγίες πόρνες. Έχω μακρά ιστορία στον αγοραίο έρωτα. Καταφεύγω βέβαια ανά περιόδους λόγω ανάγκης διότι δεν έχω κάνει μακροχρόνιες σχέσεις. Όσον αφορά το πέος μου που είναι στα 13 εκατοστά ποτέ δεν μου είπανε ότι είναι μεγάλο. Ποτέ δεν ρωτάω. Από μόνη της μια ιερόδουλη μπορεί να κάνει σχόλιο. Κι είναι ευπρόσδεκτο. Υπάρχουν κάποιες που τους αρέσει τέτοιο μέγεθος μου το έχουν αναφέρει ως κανονικό. Μάλιστα μία μου έκανε ολόκληρη διάλεξη παλιότερα χωρίς να το ζητήσω εγώ βέβαια, και αναλύοντας τα πλεονεκτήματα του μέσου μεγέθους πέους. Πολλές το βρίσκουν ωραίο. Το υποκοριστικό κάποιες φορές "πουτσάκι" ή "πουλάκι" το εξέλαβα μάλλον σαν τρυφερή προσφώνηση κι όχι προσβλητική. Προσβλητικό ήταν το σχόλιο που βίωσα πρόσφατα. Και δεν το πίστευα. Για αυτό έπαθα σοκ. Βρισκόμουν βέβαια σε πλήρη χάλαση και συρρίκνωση του πέους. Σε τελείως αντίθετη κατάσταση από τη διέγερση. Πολλοί άντρες έχουν τραυματιστεί ψυχικά από γυναίκες όχι απαραίτητα ιερόδουλες. Όσον αφορά τους δολοφόνους πιστεύω υπάρχει ένα άλλο ψυχολογικό υπόβαθρο σε αυτούς. Είναι το κόμπλεξ που μπορεί κάποιος να καλλιεργεί μέσα του για διάφορους λόγους. Στη ζωή χρειάζεται αυτογνωσία και αυτοαποδοχή. Κι όσον αφορά τους άντρες δεν θα πρέπει να χαλάνε τη ζαχαρένια τους για κανένα λόγο και ειδικά για το μέγεθος του πέους. Υπάρχουν κάποιες κλίμακες. Αν κάποιος βρίσκεται πολύ κάτω από τα όρια αυτό διαγιγνώσκεται ιατρικά και διορθώνεται χειρουργικά. Οποιοδήποτε άλλο μέγεθος είναι καλό.

  5. #65
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    χαχαχαχα!!!
    απο "ξενερωτη" εγινα "αγαπητη";

    δεν ειπε κανεις οτι οι ανδρες και οι γυναικες δεν εχουν διαφορές. απλα δεν εχουν τις διαφορές που νομιζεις εσυ... πραγματικα, δεν φανταζεσαι ποσες αρλουμπες λες στο τι ειναι και τι σκεφτεται μια γυναικα τοσο στην ψυχολογια της, οσο και στην ανατομια της, αλλα δεν θα το αναλυσω.
    οταν γνωρισεις απο κοντα γυναικες που δεν πληρωνονται, μπορει να το διαπιστωσεις κι εσυ.

    γιατι με ρωτας αν βρισκω μικρο ενα πεος 12 εκ σε στυση, οταν εξαρχης μας λες οτι το προβλημα σου ειναι το οτι ειναι περιπου 5 εκ χωρις στυση;
    αν δεν ειχες προβλημα με αυτο, δεν θα το εκανες θεμα, ουτε θα εκανες σαν τρελλος μολις συμφωνουσαμε μαζι σου οτι χωρις στυση ειναι μικρο...
    Στην ανατομία τι λάθος έκανα; Εκτός κι αν δεν έχεις κόλπο. Μήπως έχεις κάτι άλλο; Ο μέσος όρος του κόλπου είναι 10 εκατοστά. Τώρα όσον αφορά τις αρλούμπες, σου κάνω πρόταση αύριο να κάνουμε σεξ. Δέχεσαι;
    Θα σου στείλω την φωτογραφία μου. Αν σου αρέσω θα πρέπει να πεις ναι. Έλα να κάνουμε έρωτα. Αλλά δεν θα το πεις. Ξέρεις γιατί;; Γιατί δεν σκέφτεσαι σαν άντρας. Σκέφτεσαι σαν γυναίκα!!!

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Quote Originally Posted by Kallistos View Post
    Αναφέρθηκα αρχικά στο σχόλιο μια *****ς πριν λίγο διάστημα το οποίο μου φάνηκε πολύ προσβλητικό.
    ...
    Πραγματικά δεν ξέρω τι περνάει από το μυαλό μιας γυναίκας όταν δει ένα πέος σε χάλαση.
    ...
    Ένας shower μπορεί να έχει πέος όσο έχω εγώ στην στύση π.χ. 13 εκατοστά και σε στύση να γίνεται 15. Να παίρνει μόνο 2 εκατοστά. Κι όμως γίνεται. Μάλιστα σύμφωνα με την έρευνα οι Showers που είναι μεγαλύτεροι σε μέγεθος σε χάλαση είναι μικρότεροι σε μέσο όρο στύσης από τους growers που δείχνουν "λίγοι" σε ηρεμία.
    Καταλαβαίνω ότι μπορεί να έχεις κάποιο θέμα με το μέγεθός σου. Ίσως γι' αυτό ασχολείσαι τόσο πολύ και με τόσο ιδιαίτερο τρόπο με το μέγεθος.

    Το τι μπορεί να έχει μια γυναίκα στο μυαλό της δεν μπορούμε να το ξέρουμε πριν το πει η ίδια. Η δική μου εμπειρία λέει ότι υπάρχουν γυναίκες που όταν βλέπουν ένα μικρό εργαλείο σε χαλαρή κατάσταση πιστεύουν ότι δε θα μεγαλώσει πολύ. Βλέπω όμως ότι κι εσύ έχεις απαντήσεις στο θέμα. Οπότε δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς ρωτάς. Μήπως θέλεις απλά να μιλήσεις γι' αυτό που σε απασχολεί;

  7. #67
    xaka10
    Guest
    Quote Originally Posted by Kallistos View Post
    Δεν είναι όλες οι ιερόδουλες κακές. Υπάρχουν και αγίες πόρνες. Έχω μακρά ιστορία στον αγοραίο έρωτα. Καταφεύγω βέβαια ανά περιόδους λόγω ανάγκης διότι δεν έχω κάνει μακροχρόνιες σχέσεις. Όσον αφορά το πέος μου που είναι στα 13 εκατοστά ποτέ δεν μου είπανε ότι είναι μεγάλο. Ποτέ δεν ρωτάω. Από μόνη της μια ιερόδουλη μπορεί να κάνει σχόλιο. Κι είναι ευπρόσδεκτο. Υπάρχουν κάποιες που τους αρέσει τέτοιο μέγεθος μου το έχουν αναφέρει ως κανονικό. Μάλιστα μία μου έκανε ολόκληρη διάλεξη παλιότερα χωρίς να το ζητήσω εγώ βέβαια, και αναλύοντας τα πλεονεκτήματα του μέσου μεγέθους πέους. Πολλές το βρίσκουν ωραίο. Το υποκοριστικό κάποιες φορές "πουτσάκι" ή "πουλάκι" το εξέλαβα μάλλον σαν τρυφερή προσφώνηση κι όχι προσβλητική. Προσβλητικό ήταν το σχόλιο που βίωσα πρόσφατα. Και δεν το πίστευα. Για αυτό έπαθα σοκ. Βρισκόμουν βέβαια σε πλήρη χάλαση και συρρίκνωση του πέους. Σε τελείως αντίθετη κατάσταση από τη διέγερση. Πολλοί άντρες έχουν τραυματιστεί ψυχικά από γυναίκες όχι απαραίτητα ιερόδουλες. Όσον αφορά τους δολοφόνους πιστεύω υπάρχει ένα άλλο ψυχολογικό υπόβαθρο σε αυτούς. Είναι το κόμπλεξ που μπορεί κάποιος να καλλιεργεί μέσα του για διάφορους λόγους. Στη ζωή χρειάζεται αυτογνωσία και αυτοαποδοχή. Κι όσον αφορά τους άντρες δεν θα πρέπει να χαλάνε τη ζαχαρένια τους για κανένα λόγο και ειδικά για το μέγεθος του πέους. Υπάρχουν κάποιες κλίμακες. Αν κάποιος βρίσκεται πολύ κάτω από τα όρια αυτό διαγιγνώσκεται ιατρικά και διορθώνεται χειρουργικά. Οποιοδήποτε άλλο μέγεθος είναι καλό.
    φυσικα και δεν ειναι ολες οι ιεροδουλες κακες καποιες κανουν πολυ καλα την δουλεια τους και εγω παω 16 χρονια και ειμαι 32 ετων τωρα τελευταια πιο αραια και λογω covid απλα οπως σου ετυχε αυτη η συμπειρφορα για το πολυ λιγος εκει κατω και σε επηρεασε για να το συζυτας οφειλα να σου πω οτι ειχα και γω στον κυκλο μου ενα φιλο που την εχει 20 ποντους και το χω δει δεν λεει ψεματα που οταν πηγε σε ενα απο αυτα τα μερη μια μολις το ειδε του λεει τι ειναι αυτο κοψτο του λεει μετα και ειχε παει πολλες φορες στο παρελθον και δεν του χε τυχει αναλογο σκηνικο απλα πολλες φορες επειδη την εχει μεγαλη και αρκετα χοντρη τον εχει προικισει ο Θεος του ελεγαν οι ιεροδουλες σιγα σιγα γιατι ποναω και δεν τον αφηναν να κανει γρηγορα που ηθελε και καποιες το εχαν δωξει απο το μεγεθος και μονο λεγοντας οτι θα πονανε και δεν εκαναν συνεδρια μαζι του

  8. #68
    xaka10
    Guest
    ημουν παρων πηγαιναμε συνεχεια πριν μια δεκαετια που ημασταν 20 και κατι τωρα στα 32 αποφευγω να πηγαινω πιο πολυ για λογο covid και ειμαι και ανεμβολιαστος και δεν θελω να κολλησω και να παθω κατι ειτε απο τον ιο ειτε απο το εμβολιο που ειναι πειραματικο και δεν το εμπιστευομαι

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,857
    Quote Originally Posted by Vox View Post
    Καταλαβαίνω ότι μπορεί να έχεις κάποιο θέμα με το μέγεθός σου. Ίσως γι' αυτό ασχολείσαι τόσο πολύ και με τόσο ιδιαίτερο τρόπο με το μέγεθος.

    Το τι μπορεί να έχει μια γυναίκα στο μυαλό της δεν μπορούμε να το ξέρουμε πριν το πει η ίδια. Η δική μου εμπειρία λέει ότι υπάρχουν γυναίκες που όταν βλέπουν ένα μικρό εργαλείο σε χαλαρή κατάσταση πιστεύουν ότι δε θα μεγαλώσει πολύ. Βλέπω όμως ότι κι εσύ έχεις απαντήσεις στο θέμα. Οπότε δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς ρωτάς. Μήπως θέλεις απλά να μιλήσεις γι' αυτό που σε απασχολεί;
    δεν τις απασχολει αν θα μεγαλωσει πολυ η λιγο. καποιες χαλιουνται απο αυτο που βλεπουν ειτε μεγαλωσει, ειτε δεν μεγαλωσει. γουστα ειναι αυτα.
    οπως εχουν οι ανδρες γουστα, εχουν και οι γυναικες.

    ο καλλιστος, προσπαθει επιμονα, για να μην πω εμμονικα. να μας πεισει (ισως για να το πιστεψει και ο ιδιος), οτι το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ (δλδ το μοναδικο πραγματικο) μεγεθος ενος πεους, ειναι αυτο σε στυση...
    εμ δεν ισχυει ο,τι και να λεει κι ατο τον κανει να βραχυκυκλωνει.
    η αληθεια ειναι οτι και το χωρις στυση μεγεθος ειναι πραγματικο και επισης μπορει να ειναι μικρο η νορμαλ η μεγαλο και το δικο του ειναι μικρο. πως να γινει δηλαδη; αυτο δεν μπορει να δεχτει και γραφει και ξαναγραφει ολα αυτα τα κατεβατα με τους σοουερς και τους γκροουερς που μπορει να ισχυουν, αλλα δεν καταργειται το γεγονος οτι το πεος του σε ηρεμια, ειναι μικρο..

    υ.γ. οσο και να ειρωνευτηκε η ιεροδουλη, οι ιεροδουλες προτιμουν τα μικρα μεγεθη, γιατι δεν τις ταλαιπωρουν στην δουλεια τους. δεν ενδιαφερονται να ικανοποιησουν το φαντασιακο τους, αλλα να κανουν δουλει γρηγορα και ανωδυνα.

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,857
    Quote Originally Posted by Kallistos View Post
    Στην ανατομία τι λάθος έκανα; Εκτός κι αν δεν έχεις κόλπο. Μήπως έχεις κάτι άλλο; Ο μέσος όρος του κόλπου είναι 10 εκατοστά. Τώρα όσον αφορά τις αρλούμπες, σου κάνω πρόταση αύριο να κάνουμε σεξ. Δέχεσαι;
    Θα σου στείλω την φωτογραφία μου. Αν σου αρέσω θα πρέπει να πεις ναι. Έλα να κάνουμε έρωτα. Αλλά δεν θα το πεις. Ξέρεις γιατί;; Γιατί δεν σκέφτεσαι σαν άντρας. Σκέφτεσαι σαν γυναίκα!!!
    εγω εχω κολπο. σου αντιστρεφω την ερωτηση σου. μηπως δεν εχεις εσυ πεος κι εχεις κατι αλλο;;;

    ο μεσος ορος του κολπου μπορει να ειναι 10 εκ., ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΛΑΣΤΙΚΟΤΗΤΑ.
    αλοιμονο αν παρεμενε 10 εκ. τοτε δεν θα χωρουσε οχι παιδι, αλλα ουτε ποντικι...
    οποτε, φαντασου τι μεγεθη μπορει να χωραει...
    εξ ου και η καθεμια καθοριζει ποιο ειναι το μεγεθος , σχημα κλπ που προτιμαει για τον κολπο της..
    σου ελυσα την απορια;

    στις υπολοιπες σαχλαμαρες, δεν απανταω καν..

  11. #71
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Βάζεις ένα θέμα και ρωτάς κάτι που μόνο ένας εξαιρετικά άπειρος θα ρωτούσε. Σου απαντάμε και δεν ικανοποιείσαι από τις απαντήσεις οπότε περνας στην επίθεση. Υπερασπίζεσαι το μέγεθος σου, (που στη τελική γιατί ρώτησες την γυναικεία άποψη αφού ξέρεις καλύτερα? ) προσπαθείς να περάσεις τις απόψεις σου ως ειδήμων , ακυρώνεις και την ιερόδουλη που λες ότι σε πλήγωσε με το σχόλιο της.

    Και σαν να μην έφταναν όλα αυτά , όσες σου ειπαν την άποψη τους είναι παγοκολόνες γιατί εχουν " κεντρομόλο σεξουαλικότητα" :p

    λολ
    Δηλαδή τι να παραδεχτώ το σχόλιο μιας τάνας σε ένα πέος που βρισκόταν σε χάλαση; Έχει νόημα κάτι τέτοιο;

  12. #72
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by Vox View Post
    Καταλαβαίνω ότι μπορεί να έχεις κάποιο θέμα με το μέγεθός σου. Ίσως γι' αυτό ασχολείσαι τόσο πολύ και με τόσο ιδιαίτερο τρόπο με το μέγεθος.

    Το τι μπορεί να έχει μια γυναίκα στο μυαλό της δεν μπορούμε να το ξέρουμε πριν το πει η ίδια. Η δική μου εμπειρία λέει ότι υπάρχουν γυναίκες που όταν βλέπουν ένα μικρό εργαλείο σε χαλαρή κατάσταση πιστεύουν ότι δε θα μεγαλώσει πολύ. Βλέπω όμως ότι κι εσύ έχεις απαντήσεις στο θέμα. Οπότε δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς ρωτάς. Μήπως θέλεις απλά να μιλήσεις γι' αυτό που σε απασχολεί;
    Περισσότερο ήταν να αποφορτιστώ επί του θέματος. Δεν είχα ακούσει προσβλητικό σχόλιο ποτέ μου περί μεγέθους πέους. Ήταν η πρώτη φορά. Έχω μια σχετική ανασφάλεια όπως αρκετοί άνθρωποι. Κάπως πυροδοτήθηκε από το γεγονός.

  13. #73
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εγω εχω κολπο. σου αντιστρεφω την ερωτηση σου. μηπως δεν εχεις εσυ πεος κι εχεις κατι αλλο;;;

    ο μεσος ορος του κολπου μπορει να ειναι 10 εκ., ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΛΑΣΤΙΚΟΤΗΤΑ.
    αλοιμονο αν παρεμενε 10 εκ. τοτε δεν θα χωρουσε οχι παιδι, αλλα ουτε ποντικι...
    οποτε, φαντασου τι μεγεθη μπορει να χωραει...
    εξ ου και η καθεμια καθοριζει ποιο ειναι το μεγεθος , σχημα κλπ που προτιμαει για τον κολπο της..
    σου ελυσα την απορια;

    στις υπολοιπες σαχλαμαρες, δεν απανταω καν..
    Είπες την μεγάλη αρλούμπα σου!!!Ο γιατρός ράβει τη γυναίκα μετά τον τοκετό. Αυτό θα το γνωρίζεις. Επίσης πολλές κάνουν καισαρική τομή με γενική αναισθησία. Για να γλιτώσουν από τις οδύνες του τοκετού. Και περνάει από στάδια και φάσεις η διαδικασία εξόδου του μωρού. Περνούν αρκετές ώρες μέχρι την εξώθηση. Είναι ίδιο πράγμα με την σεξουαλική πράξη που ο σκοπός είναι η ευχαρίστηση; Να σου φέρω έναν διαστολέα να δούμε πόσο ωραία θα περάσεις. Ένα ποντίκι νομίζεις είναι εύκολο να το χωρέσεις; Ένα ταμπόν ίσως.
    Εγώ έχω πέος. Πάρε την πλαστελίνη και φτιάξε το. Σου έχω δώσει τις διαστάσεις.

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,857
    Quote Originally Posted by Kallistos View Post
    Είπες την μεγάλη αρλούμπα σου!!!Ο γιατρός ράβει τη γυναίκα μετά τον τοκετό. Αυτό θα το γνωρίζεις. Επίσης πολλές κάνουν καισαρική τομή με γενική αναισθησία. Για να γλιτώσουν από τις οδύνες του τοκετού. Και περνάει από στάδια και φάσεις η διαδικασία εξόδου του μωρού. Περνούν αρκετές ώρες μέχρι την εξώθηση. Είναι ίδιο πράγμα με την σεξουαλική πράξη που ο σκοπός είναι η ευχαρίστηση; Να σου φέρω έναν διαστολέα να δούμε πόσο ωραία θα περάσεις. Ένα ποντίκι νομίζεις είναι εύκολο να το χωρέσεις; Ένα ταμπόν ίσως.
    Εγώ έχω πέος. Πάρε την πλαστελίνη και φτιάξε το. Σου έχω δώσει τις διαστάσεις.
    εισαι τελειως ασχετος απο γυναικες ρε φιλε, προσπαθεις να πουλησεις και εξυπναδες...
    οι "οδυνες του τοκετου" δεν εχουν σχεση με τον κολπο αλλα με τις συσπασεις της μητρας... ο κολπος ειναι παιχνιδακι στον τοκετο. οι συσπασεις προκαλουν τις οδυνες..
    οσον αφορα την εξωθηση ισχυουν τα ιδια. το οδυνηρο ειναι να το εξωθησει η μητρα το μωρο, οχι ο κολπος... οι καισαρικες γινονται για αλλους λογους, οχι για να να μην πονεσει... για τους πονους, υπαρχει η επισκληρηδιος, εδω και πολλες δεκαετιες...

    κατα τα αλλα, διαστρεφεις τα παντα, για να πεις την σαχλαμαρα σου.
    εγω σου ειπα οτι ειναι ελαστικος ο κολπος, τοσο που περναει απο μεσα ενα μωρο.
    δεν σου ειπα οτι το μωρο εχει μεγεθος μεγαλου πεους!!!
    αλλα αν χωραει μωρο εστω με δυσκολια, ποιο μεγεθους πεους δεν θα χωραει;;;
    ειναι συγκρισιμα τα μεγεθη;;;;
    φαντασου 50 εκατοστα μηκος με διαμετρο μπουριου της σομπας!!!! καντο με πλαστελινη!!!!


    οπως καταλαβαινεις, δεν ειναι απαραιτητο ενα πεος να ειναι τοσο μικρο για να χωρεσει, αν μια γυναικα θελει ενα νορμαλ η μεγαλο πεος, μπορει ανετα να χωρεσει.
    αμφιβαλω αν εχεις ολοκληρωσει ακομα και με ιεροδουλη μ αυτα που μας λες..
    Last edited by Remedy; 27-10-2022 at 13:52.

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,857
    Quote Originally Posted by Kallistos View Post
    Δηλαδή τι να παραδεχτώ το σχόλιο μιας τάνας σε ένα πέος που βρισκόταν σε χάλαση; Έχει νόημα κάτι τέτοιο;
    αυτο που δεν αντεχεις να παραδεχτεις, ειναι οτι ΚΑΙ το μεγεθος σε χαλαροτητα μετραει ως "μεγεθος πεους". κανεις αγωνα να μας πεισεις οτι δεν υπαρχει κανενα αλλο μεγεθος παρα μονο αυτο της στυσης. αυτο, δεν ισχυει και σου καιει τον εγκεφαλο.
    και σε χαλαρωση πραγματικο ειναι το μεγεθος και σε στυση, πραγματικο ειναι.

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Similar Threads

  1. Προβλημα πεους
    By Stauros13 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 36
    Last Post: 07-01-2022, 20:13
  2. Πετσακι Πεους
    By Baremenos1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 05-09-2021, 20:07
  3. Ανησυχια για το μηκος του πεους μου
    By TIM17 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 24-01-2015, 14:20
  4. Παρθενιά πέους
    By floormanager in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 84
    Last Post: 02-10-2011, 01:25
  5. Μέγεθος πέους
    By carrot in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 34
    Last Post: 10-07-2011, 15:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •