Σχετικά Με Το Μέγεθος Του Πέους Σε Ηρεμία
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 81
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    14

    Σχετικά Με Το Μέγεθος Του Πέους Σε Ηρεμία

    Καλησπέρα σας,

    Θα ήθελα να απευθυνθώ στις γυναίκες του φόρουμ. Οργανώνω το ερώτημά μου : Πρόσφατα βίωσα μια προσβλητική συμπεριφορά σε οίκο ανοχής.
    Σε περιόδους ερωτικής ένδειας καταφεύγω σε οίκους ανοχής για την κάλυψη της σεξουαλικής ανάγκης.
    Αυτό που συνέβη πριν λίγες μέρες δεν το είχα ξανακούσει από ιερόδουλη. Τουλάχιστον όσον αφορά την προσωπική μου περίπτωση.
    Μέσα σε μια μικρή αντιπαράθεση που είχαμε επειδή ήμουν πολύ αγχωμένος μου είπε " Επειδή είσαι λίγος εκεί κάτω τί να κάνουμε που έχεις άγχος;"
    Να σημειώσω ήμουν πολύ αγχωμένος αλλά για τον λόγο ότι δεν με εκφράζουν τα μέρη αυτά για σεξ. Καταφεύγω όταν είναι μεγάλη ανάγκη.
    Γνωρίζω ότι σε ποσοστό 70 τοις εκατό περίπου των ανδρών το πέος είναι ευμετάβλητο σε κατάσταση ηρεμίας και στύσης.
    Κάτι τέτοιο συμβαίνει και σε εμένα. Ειδικά στην ηρεμία μπορεί να γίνει πολύ μικρό. Σαν γαριδάκι. Ειδικά αν είμαι αγχωμένος.
    Σε διέγερση είναι στον μέσο όρο από πλευράς μεγέθους. Κατά την προσβολή της ιερόδουλης το πέος μου πράγματι ήταν στις
    μικρότερες διαστάσεις 6-7 εκατοστά υπολογίζω. Σε στύση υπερδιπλασιάζεται. Παρόλα αυτά με πλήγωσε το σχόλιό της.
    Ήθελα να ρωτήσω τις γυναίκες όταν δουν έναν άντρα γυμνό με γαριδάκι πέος, σκέφτονται ότι αυτό είναι το πραγματικό του μέγεθος;

    Σας ευχαριστώ πολύ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    γεια σου συμφορουμιτη, καλως ηλθες στο φορουμ μας!
    δεν θελω να σε αποκαρδιωσω αλλα οι γυναικες του φορουμ μας ειναι ανω των 40 -45χρονων
    εισαι σιγουρος οτι εχει καποια αξια η γνωμη τους;
    τα λεω αυτα γιατι απο οσα μας εγραψες πρεπει να εισαι αρκετα μικρος σε ηλικια

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    μπορεί να είχε νεύρα και να ξέσπασε σε εσένα, αφού άλλες δεν διαμαρτηριθηκαν

    αν δεν υπάρχει πλήρης και σκληρή στύση δεν μπορείς να κρίνεις αν είναι το πραγματικό

  4. #4
    Quote Originally Posted by Kallistos View Post
    Καλησπέρα σας,

    Θα ήθελα να απευθυνθώ στις γυναίκες του φόρουμ. Οργανώνω το ερώτημά μου : Πρόσφατα βίωσα μια προσβλητική συμπεριφορά σε οίκο ανοχής.
    Σε περιόδους ερωτικής ένδειας καταφεύγω σε οίκους ανοχής για την κάλυψη της σεξουαλικής ανάγκης.
    Αυτό που συνέβη πριν λίγες μέρες δεν το είχα ξανακούσει από ιερόδουλη. Τουλάχιστον όσον αφορά την προσωπική μου περίπτωση.
    Μέσα σε μια μικρή αντιπαράθεση που είχαμε επειδή ήμουν πολύ αγχωμένος μου είπε " Επειδή είσαι λίγος εκεί κάτω τί να κάνουμε που έχεις άγχος;"
    Να σημειώσω ήμουν πολύ αγχωμένος αλλά για τον λόγο ότι δεν με εκφράζουν τα μέρη αυτά για σεξ. Καταφεύγω όταν είναι μεγάλη ανάγκη.
    Γνωρίζω ότι σε ποσοστό 70 τοις εκατό περίπου των ανδρών το πέος είναι ευμετάβλητο σε κατάσταση ηρεμίας και στύσης.
    Κάτι τέτοιο συμβαίνει και σε εμένα. Ειδικά στην ηρεμία μπορεί να γίνει πολύ μικρό. Σαν γαριδάκι. Ειδικά αν είμαι αγχωμένος.
    Σε διέγερση είναι στον μέσο όρο από πλευράς μεγέθους. Κατά την προσβολή της ιερόδουλης το πέος μου πράγματι ήταν στις
    μικρότερες διαστάσεις 6-7 εκατοστά υπολογίζω. Σε στύση υπερδιπλασιάζεται. Παρόλα αυτά με πλήγωσε το σχόλιό της.
    Ήθελα να ρωτήσω τις γυναίκες όταν δουν έναν άντρα γυμνό με γαριδάκι πέος, σκέφτονται ότι αυτό είναι το πραγματικό του μέγεθος;

    Σας ευχαριστώ πολύ.
    Είχε νεύρα προφανώς και ξέσπασε πάνω σου. Όταν έχουν να ικανοποιήσουν δεκάδες άντρες την ημέρα σε ένα βαθμό δικαιολογείται η έλειψη υπομονής, ωστόσο κακώς ήταν προσβλητική μαζί σου.

    Πραγματικό μέγεθος είναι και σε στύση, και χωρίς στύση και με άγχος και στο κρύο. Όλα φυσιολογικά είναι. Όλες ξέρουμε ότι σε στύση θα είναι μεγαλύτερο μην αγχώνεσαι :p

    Όσο για το μέγεθος, το καλύτερο σεξ μου το έκανα με άντρα που το είχε μικρότερο από όλους τους προηγούμενους συντρόφους μου, οπότε don't worry

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    σπουργίτι αυτό εξαρτάται από τους άντρες, αυτός πχ ήξερε τα κλειδιά σου και υπήρχε χημεία, έχει μελετήσει για το σεξ και γνωρίσει πως να κάνει μια γυναίκα χαρούμενη

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    γεια σου συμφορουμιτη, καλως ηλθες στο φορουμ μας!
    δεν θελω να σε αποκαρδιωσω αλλα οι γυναικες του φορουμ μας ειναι ανω των 40 -45χρονων
    εισαι σιγουρος οτι εχει καποια αξια η γνωμη τους;
    τα λεω αυτα γιατι απο οσα μας εγραψες πρεπει να εισαι αρκετα μικρος σε ηλικια
    εδω μιλας εσυ για γυναικες, που και πανω απο 50 εισαι και δεν εχεις δει ποτε γυναικα απο κοντα. οι γυναικες ανω των 40 , που μπορει να ειχαν ενα σωρο σχεσεις και γνωριμιες, γιατι δεν θα επρεπε να μιλανε;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Kallistos View Post
    μου είπε " Επειδή είσαι λίγος εκεί κάτω τί να κάνουμε που έχεις άγχος;"
    Να σημειώσω ήμουν πολύ αγχωμένος αλλά για τον λόγο ότι δεν με εκφράζουν τα μέρη αυτά για σεξ. Καταφεύγω όταν είναι μεγάλη ανάγκη.
    Γνωρίζω ότι σε ποσοστό 70 τοις εκατό περίπου των ανδρών το πέος είναι ευμετάβλητο σε κατάσταση ηρεμίας και στύσης.
    Κάτι τέτοιο συμβαίνει και σε εμένα. Ειδικά στην ηρεμία μπορεί να γίνει πολύ μικρό. Σαν γαριδάκι. Ειδικά αν είμαι αγχωμένος.
    Σε διέγερση είναι στον μέσο όρο από πλευράς μεγέθους. Κατά την προσβολή της ιερόδουλης το πέος μου πράγματι ήταν στις
    μικρότερες διαστάσεις 6-7 εκατοστά υπολογίζω. Σε στύση υπερδιπλασιάζεται. Παρόλα αυτά με πλήγωσε το σχόλιό της.
    Ήθελα να ρωτήσω τις γυναίκες όταν δουν έναν άντρα γυμνό με γαριδάκι πέος, σκέφτονται ότι αυτό είναι το πραγματικό του μέγεθος;

    Σας ευχαριστώ πολύ.


    ειμαι σιγουρη οτι εισαι τρολ, παρ ολα αυτα, να σου απαντησω.
    σιγουρα δεν θα νομιζουν οτι ειναι ιδιο και σε στυση αν εχουν ξαναδει ανδρα, αλλα σιγουρα θα σκεφτουν οτι ειναι μικρο... αλλες θα τις ενοχλησει και αλλες οχι και τοσο.

    εγω, αλλο δεν καταλαβα.
    αφου δεν σε εκφραζουν αυτα τα μερη για σεξ, για ποιον λογο απευθυνεσαι εκει; τι νομιζεις οτι μπορει να συμβει αν δεν κανεις σεξ οταν δενε χεις παρτενερ;;
    ξερω οτι σε μερικους, αρεσει. στο ρωταω γιατι μονος σου ξεκαθαριζεις οτι δεν σε εκφραζει.

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    14
    Καταρχάς να ξεκαθαρίσω ότι δεν είμαι τρολ. Πράγματι πρώτη φορά μου είπε κάτι τέτοιο γυναίκα είτε σε σχέση είτε ιερόδουλη. Οργανώνω τα στοιχεία που με αφορούν : Όταν γράφεις ότι μια γυναίκα θα σκεφτεί ότι είναι μικρό σε στύση, εννοείς πως αν δει ένα γαριδάκι πέος π.χ. 6 εκ. θα σκεφτεί πως θα πάρει 2-3 εκατοστά και θα γίνει 9-10 εκ. σε στύση; Εμένα πράγματι μπορεί να μαζευτεί σε μέγεθος αρκετά σε χάλαση -που είναι ο ιατρικός όρος -. Γύρω στα 6,5 η 6 εκ. σε μήκος και ίσως κάτω από 8 εκ. σε περίμετρο. Σπάνια με έχει δει γυναίκα σε πλήρη ηρεμία στο πέος. Σε πλήρη στύση το πέος μου είναι 13,5 εκ. σε μήκος και 12 εκ. περίμετρος. Όσο ο μέσος όρος. Αν μετρήσω από το όσχεο δηλαδή την κάτω πλευρά ( την οποία βλέπει η γυναίκα) όπως οι περισσότεροι άντρες τότε είναι σε μήκος 14-15 εκ. Από 6 εκ.! Πότε καμία γυναίκα δεν μου είπε κάτι. Ίσα ίσα τα καλύτερα λόγια. Για αυτό με "σόκαρε" το σχόλιο της ιερόδουλης. Όσον αφορά τώρα τον αγοραίο έρωτα, είναι μια πονεμένη ιστορία. Οι γυναίκες δεν μπορείτε να καταλάβετε την ανάγκη του σεξ για τους περισσότερους άντρες. Είμαστε δυο διαφορετικά όντα με διαφορετικό τρόπο σκέψης. Για τη γυναίκα το σεξ είναι μέρος της σχέσης. Διότι έχει έναν άλλο βιολογικό ρόλο. Θα γίνει μητέρα και θα βιώσει την εμπειρία του τοκετού που δεν συγκρίνεται με το σεξ. Είναι ανώτερη εμπειρία. Επίσης είναι επιλεκτική σεξουαλικά γιατί δεν μπορεί να κάνει βιολογικά εκατοντάδες παιδιά. Κάτι που μπορεί να κάνει θεωρητικά ένας άντρας ο οποίος είναι πιο επίπεδος, απλός συναισθηματικά από τη γυναίκα. Για βιολογική υπέρβαση η φύση του έχει δώσει μόνο την διέξοδο του σεξ. Ο αγοραίος έρωτας είναι μια πονεμένη ιστορία για μένα, στην προσπάθεια μου να νιώσω λίγο από του έρωτα την θαλπωρή σε περιόδους μοναξιάς και ερωτικής ένδειας. Ανήκω στους απεγνωσμένους και όχι στους ηδονιστές που καταφεύγουν εκεί.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by Kallistos View Post
    θεωρητικά ένας άντρας ο οποίος είναι πιο επίπεδος, απλός συναισθηματικά από τη γυναίκα. .
    καλα το πηγαινες αλλα εδω μας τα χαλασες

  10. #10
    Quote Originally Posted by Kallistos View Post
    Καταρχάς να ξεκαθαρίσω ότι δεν είμαι τρολ. Πράγματι πρώτη φορά μου είπε κάτι τέτοιο γυναίκα είτε σε σχέση είτε ιερόδουλη. Οργανώνω τα στοιχεία που με αφορούν : Όταν γράφεις ότι μια γυναίκα θα σκεφτεί ότι είναι μικρό σε στύση, εννοείς πως αν δει ένα γαριδάκι πέος π.χ. 6 εκ. θα σκεφτεί πως θα πάρει 2-3 εκατοστά και θα γίνει 9-10 εκ. σε στύση; Εμένα πράγματι μπορεί να μαζευτεί σε μέγεθος αρκετά σε χάλαση -που είναι ο ιατρικός όρος -. Γύρω στα 6,5 η 6 εκ. σε μήκος και ίσως κάτω από 8 εκ. σε περίμετρο. Σπάνια με έχει δει γυναίκα σε πλήρη ηρεμία στο πέος. Σε πλήρη στύση το πέος μου είναι 13,5 εκ. σε μήκος και 12 εκ. περίμετρος. Όσο ο μέσος όρος. Αν μετρήσω από το όσχεο δηλαδή την κάτω πλευρά ( την οποία βλέπει η γυναίκα) όπως οι περισσότεροι άντρες τότε είναι σε μήκος 14-15 εκ. Από 6 εκ.!
    Πολύ καλή οργάνωση των στοιχείων που σε αφορούν ωστόσο δεν μας είπες πόσο είναι το μέγιστο βεληνεκές ώστε να έχουμε πλήρη εικόνα

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    εμενα σε ηρεμια ειναι 3-4 ποντους , και σε στυση ειναι 14-15 .......

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    το παχος παιζει το κυριοτερο ρολο

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2018
    Location
    Los Santos
    Posts
    440
    Ότι θέλεις χωράει εκεί μέσα δε μπα να είναι το πεος 14εκ 30εκ κτλπ ανοίγει κ μαζεύει lmao

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Kallistos View Post
    Καταρχάς να ξεκαθαρίσω ότι δεν είμαι τρολ. Πράγματι πρώτη φορά μου είπε κάτι τέτοιο γυναίκα είτε σε σχέση είτε ιερόδουλη. Οργανώνω τα στοιχεία που με αφορούν : Όταν γράφεις ότι μια γυναίκα θα σκεφτεί ότι είναι μικρό σε στύση, εννοείς πως αν δει ένα γαριδάκι πέος π.χ. 6 εκ. θα σκεφτεί πως θα πάρει 2-3 εκατοστά και θα γίνει 9-10 εκ. σε στύση; Εμένα πράγματι μπορεί να μαζευτεί σε μέγεθος αρκετά σε χάλαση -που είναι ο ιατρικός όρος -. Γύρω στα 6,5 η 6 εκ. σε μήκος και ίσως κάτω από 8 εκ. σε περίμετρο. Σπάνια με έχει δει γυναίκα σε πλήρη ηρεμία στο πέος. Σε πλήρη στύση το πέος μου είναι 13,5 εκ. σε μήκος και 12 εκ. περίμετρος. Όσο ο μέσος όρος. Αν μετρήσω από το όσχεο δηλαδή την κάτω πλευρά ( την οποία βλέπει η γυναίκα) όπως οι περισσότεροι άντρες τότε είναι σε μήκος 14-15 εκ. Από 6 εκ.! Πότε καμία γυναίκα δεν μου είπε κάτι. Ίσα ίσα τα καλύτερα λόγια. Για αυτό με "σόκαρε" το σχόλιο της ιερόδουλης. Όσον αφορά τώρα τον αγοραίο έρωτα, είναι μια πονεμένη ιστορία. Οι γυναίκες δεν μπορείτε να καταλάβετε την ανάγκη του σεξ για τους περισσότερους άντρες. Είμαστε δυο διαφορετικά όντα με διαφορετικό τρόπο σκέψης. Για τη γυναίκα το σεξ είναι μέρος της σχέσης. Διότι έχει έναν άλλο βιολογικό ρόλο. Θα γίνει μητέρα και θα βιώσει την εμπειρία του τοκετού που δεν συγκρίνεται με το σεξ. Είναι ανώτερη εμπειρία. Επίσης είναι επιλεκτική σεξουαλικά γιατί δεν μπορεί να κάνει βιολογικά εκατοντάδες παιδιά. Κάτι που μπορεί να κάνει θεωρητικά ένας άντρας ο οποίος είναι πιο επίπεδος, απλός συναισθηματικά από τη γυναίκα. Για βιολογική υπέρβαση η φύση του έχει δώσει μόνο την διέξοδο του σεξ. Ο αγοραίος έρωτας είναι μια πονεμένη ιστορία για μένα, στην προσπάθεια μου να νιώσω λίγο από του έρωτα την θαλπωρή σε περιόδους μοναξιάς και ερωτικής ένδειας. Ανήκω στους απεγνωσμένους και όχι στους ηδονιστές που καταφεύγουν εκεί.
    οταν μια γυναικα δει ενα πολυ μικρο πεος (οπως ρωτας), ΔΕΝ θα κανει υπολογισμους ποσο θα γινει σε στυση, ουτε το προβλημα της θα ειναι μηπως και δεν μεγαλωσει αρκετα σε στυση. ξερει οτι θα μεγαλωσει (απο λιγο εως αρκετα), αλλα εκεινη την στιγμη θα αξιολογησει αυτο ακριβως που βλεπει. ενα πολυ μικρο πεος. αλλη θα ενοχληθει, αλλη οχι. οι υπολοιπες λεπτομερειες , εμενα μου φαινονται αχρειαστες..

    ειναι δυνατον να ειχες σχεσεις με γυναικες και να μην σε εβλεπαν ποτε γυμνο αν δεν ησουν σε στυση; πως γινεται αυτο; μηπως δεν ειχες σχεσεις με γυναικες αλλα μονο περιστασιακες επαφες;
    και συγνωμη... αλλα ποια γυναικα βλεπει συγκεκριμενα το κατω μερος;;;; σαρανταποδαρουσα ειναι, ή βιδωμενη καπου;
    περιεργα πραγματα μας λες...

    πολυ καλα εκαναν οι γυναικες που δεν σου ειπαν κατι.
    τα σωματικα χαρακτηριστικα δεν ειναι για να σχολιαζονται αν δεν ειναι "ευνοικα".
    οποια δεν θελει, φευγει. προφανως και ηταν αγενεστατη η ιεροδουλη.
    κατα τα αλλα, οπως σου ειπε και αλλο μελος, και σε "χάλαση" και σε στυση, πραγματικα ειναι τα μεγεθη...
    ναι, αν καποια θελει να βλεπει ενα μεγαλο μεγεθος, μπορει να χαλαστει, οπως μπορει καποιος ανδρας να χαλαστει με ενα ανυπαρκτο στηθος, ενω καποιος αλλος να ειναι αδιαφορος για το μεγεθος του στηθους.

    αυτα που λες για την "βιολογια" ειναι εντελως λανθασμενα και δεν ξερω ουτε απο που να το πιασω για να σου πω ποσο λαθος ειναι.
    θα κανω μια προσπαθεια να στο πω με το δικο σου σκεπτικο.
    οι σεξουαλικα ενεργες γυναικες, ΔΕΝ σκεφτονται το σεξ συνυφασμενο με την σχεση, απαραιτητα. το σκεφτονται και αλλους τροπους. ΟΤΑΝ το σκεφτονται μονο συνυφασμενο με την σχεση, ειναι γιατι η κοινωνικη πιεση τις σπρωχνει προς τα εκει (για να μην τις αποκαλεσουν ανηθικες) και ΟΧΙ ΓΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.

    αν θες οπωσδηποτε να το συσχετισεις με την βιολογια (παρολο που ο ανθρωπος εδω και αιωνες δεν κανει σεξ για να κανει παιδια, αλλα για ευχαριστηση), να σου πω οτι ακομα κι ετσι, τα επιχειρηματα σου ειναι λαθος.
    μια γυναικα μπορει να κανει λιγα παιδια, δεν ειναι ομως ολοι οι ανδρες γονιμοι, ουτε ικανοι. με την δικη σου λογικη λοιπον, θα επρεπε να δοκιμαζει ασταματητα πολλους, μεχρι να μεινει εγκυος, γιατι αν δεν μενει εγκυος, για τον οργανισμο της σημαινει οτι δεν βρηκε γονιμο ανδρα, αρα συνεχιζει τις δοκιμες!! ....
    απο την αλλη, ο ανδρας μπορει να εχει θεωρητικα την δυνατοτητα να γονιμοποιησει πολλες, αλλα η φυση τον θελει στον ρολο του "προστατη οικογενειας", γιατι οταν γεννησει η γυναικα, πρεπει καποιος να φερνει τροφη στην σπηλια και να τους προστατευει απο τους εχθρους.
    επομενως, αν με το (λαθος) σκεπτικο σου θελεις να σκεφτουμε με ορους διαιωνισης του ειδους, αυτοι οι δυο θα επρεπε να γινουν ομαδα και να κανουν μαζι οικογενεια ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, γιατι αν ο ανδρας σπερνει παιδια δεξια και αριστερα (επομενως γινει πολυγαμικος) τα παιδια δεν θα επιβιωσουν και το ειδος θα χαθει...

    ο ανδρας δεν ειναι πιο επιπεδος συναισθηματικα. μερικοι καφροι, ειναι... ΑΛΛΑ, υφισταται εντονη ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ πιεση να μην εκφραζεται και γι αυτο εχει προβληματα εκφρασης, συχνα... ξερεις, οι ευαισθητοι και συναισθηματικοι, θεωρουνται καπως θηλυπρεπεις..
    το σεξ ειναι εκτονωση και για ανδρες και για γυναικες, απορω πως δεν το ηξερες...

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    14
    Αγαπητή Remendy, ποτέ καμία γυναίκα δεν έκανε αρνητικό σχόλιο για το πέος μου διότι ανήκει στον μέσο όρο. Δεν είχα μακροχρόνιες σχέσεις και ίσως για τον λόγο αυτό θεωρώ δεν με έχει δει γυναίκα σε πλήρη χάλαση. Και από το γεγονός ότι έχω μια γυναίκα δίπλα μου το πέος μου ποτέ δεν θα είναι στις μικρότερες διαστάσεις. Υπάρχουν δύο κατηγορίες αντρών όσον αφορά τα πέη οι "showers" όπου το πέος είναι ευμεγέθες σε χάλαση αλλά αυξάνεται λίγο έως καθόλου σε στύση και οι "growers" όπου το πέος είναι μικρούλι αλλά αυξάνεται σημαντικά κατά τη διέγερση. Υπάρχει και ένα μικρό ποσοστό αντρών που έχουν παθολογική μικροφαλλία δηλαδή κάτω από 7,5 εκατοστά σε στύση και αποκαθίσταται χειρουργικά. Υποθέτω είχες συντρόφους μελάτους άντρες. Ένα πέος με καλή στύση κάνει κλειστή γωνία με το εφηβαίο. Όχι γωνία 90 μοιρών. Μια γυναίκα όταν βλέπει ένα άντρα να κάθεται ή ξαπλωμένο βλέπει την κάτω πλευρά του πέους! Αυτήν μετρούν οι άντρες - από τη βάση του όσχεου έως την κορυφή της βαλάνου -και είναι πάντα μεγαλύτερη σε μήκος από την πάνω πλευρά που συνήθως γίνονται οι μετρήσεις στις έρευνες. Επιμένω ότι τα δύο φύλα είμαστε διαφορετικά. Αυτό αποδεικνύει και η διαφορετική διαδικασία οργασμού. Μαζί με όσα προανέφερα. Ο άντρας έχει φυγόκεντρο σεξουαλικότητα ενώ η γυναίκα έχει κεντρομόλο.

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Προβλημα πεους
    By Stauros13 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 36
    Last Post: 07-01-2022, 21:13
  2. Πετσακι Πεους
    By Baremenos1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 05-09-2021, 21:07
  3. Ανησυχια για το μηκος του πεους μου
    By TIM17 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 24-01-2015, 15:20
  4. Παρθενιά πέους
    By floormanager in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 84
    Last Post: 02-10-2011, 02:25
  5. Μέγεθος πέους
    By carrot in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 34
    Last Post: 10-07-2011, 16:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •