Ηθικο διλημμα.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    154

    Ηθικο διλημμα.

    Εγινα 49 πριν μερικες μερες. Ειχα διαφορα θεματα στο παρελθον. Παιρνω την αντικαταθλιπτικη αγωγη μου. Με τα πανω μου και τα κατω μου. Επαγγελματικα, κοινωνικα μου πανε σουπερ τα πραγματα τον τελευταιο χρονο. Οποτε εχω και καλη διαθεση.
    Παω τωρα στο κομματι που με ενδιαφερει. Το ερωτικο το ειχα παρατησει για χρονια. Κατι περιστασιακα μια στο τοσο. Ενα διημερο βρεθηκα εκτος Αττικης για δουλεια. Τα εφερε ετσι η τυχη ωστε μεσα στην ομαδα των ανθρωπων που δουλευαμε να υπαρχει και ενας 23χρονος που ειναι εξωτερικος συνεργατης της εταιρειας και αγνοουσα την υπαρξη του. Ενα κουκλι. Σωμα, προσωπο, συμπεριφορα. Μια γλυκα. Αυτος καταλαβε οτι τον κοιταζα διακριτικα και με τα πολλα και τα λιγα αυτο κατεληξε σε ενα αδιορατο φλερτ και απο τους δυο μας. Μου εξομολογηθηκε οτι ειναι gay, οτι του αρεσουν οι μεγαλυτεροι κλπ. Απο το στομα μου δε βγηκε κουβεντα για τα δικες μου προτιμησεις. Ζητησε το φουμπου μου. Απο τη μερα που επιστρεψαμε αρχισε ενα ασφυκτικο φλερτ απο μεριας του. Το τι μου βρηκε ειναι αλλο θεμα. Σημερα βρεθηκαμε και μιλαγαμε επι μια ωρα σε ενα παγκακι. Καποια στιγμη του ειπα να παει σπιτι του να ξεκουραστει αλλα αυτος επεμεινε να περπατησουμε λιγο μαζι. Με τα πολλα και τα λιγα φτασαμε κατω απο το σπιτι μου. Εκει του ειπα οτι θεωρω ανηθικο να απλωσω χερι πανω του ενω τον περναω 26 χρονια. Απογοητευθηκε. Ηθελα να τον αρπαξω και να τον φιλησω. Να τον ρουφηξω. Να τον παρω αγκαλιτσα. Εξακολουθω να εχω συστολη με την τεραστια διαφορα ηλικιας. Θα μπορουσε να ηταν γιος μου. Καλα ημουν στην ησυχια μου και την ρουτινα μου. Τι ηθελε και εμφανιστηκε αυτος ο αγγελικος διαβολακος.
    Υγ. Ελπιζω να αγνοει την υπαρξη του σαιτ γιατι αλλιως θα γινω ξεφτιλα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    καλησπερα.
    δεν νομιζω να περιμενεις κατι απο εμας. μαλλον να εκφραστεις ηθελες.
    το οτι καποιος θελει να κανει κατι ερωτικο μαζι μας, δεν συνεπαγεται οτι θελουμε κι εμεις, ασχετως αν ειναι και νεος και ωραιος..
    το να μην θελεις για ηθικους ογους, δεν το θεωρω διαφορετικο απο το να μην θελεις γιατι δεν σου αρεσει καποιος.
    στις ηθικες σου αναστολες, προσθεσε και την περιπτωση που ο νεαρος θα απομακρυνθει αμεσα ή συντομα, ενω εσυ με τοσα χρονια μοναξιας, πιθανα θα εχεις κολλησει ασχημα...
    αν μπορεις να αντιμετωπισεις ολα τα παραπανω, αλλα και τις αναστολες σου, ξανασκεψου το..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,857
    καλυτερα οχι............... συμβουλη φιλικα παντα ....................

Similar Threads

  1. Δίλημμα
    By Μαρια85 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 60
    Last Post: 17-01-2020, 04:49
  2. Δίλημμα
    By girl1988 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 15
    Last Post: 19-06-2019, 13:51
  3. Ηθικό δίλημμα
    By NikosD. in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 86
    Last Post: 15-06-2014, 02:25
  4. Θα πηγαινατε με την κουκλαρα κοπελα του γειτονα-φιλου σας? ειναι ηθικο ? η οχι?
    By giorgos panou in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 17-10-2013, 15:25
  5. Όταν μου πέφτει το ηθικο μου ανεβαινει κατι αλλο
    By the_downward_spiral in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 10-02-2013, 05:41

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •