Γαστροσκοπηση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    Γαστροσκοπηση

    Γεια σας χτες έχω κάνει γαστροσκοπηση μετά από καιρό π με βασάνιζε η παλινδρόμηση!έχω γαστρίτιδα κ κόκκινο οισοφάγο που τάχα ο γιατρός δεν ξέρει αν είναι οισοφαγίτιδα κτλ κ Μ πήρε βιοψίες κ για οισοφάγο baret, οισοφαγίτιδα κτλ για να είναι καλυμμένος!
    Εγώ χτες όταν γύρισα σπίτι αργά το απόγευμα μετά την γαστροσκοπηση εμφάνισα ρίγος κ 37 θερμοκρασία κ τάχα ο γιατρός μπορεί να με πήραξε η νάρκωση με κοιμισαν τελειος!
    Σημερα αναπνέω κ νιώθω ένα κάψιμο στο στήθος στο στέρνο ανάμεσα!Έτυχε σε κανένα ανυσηχη το αναφερα σε 2 γιατρούς ο γαστρεντερολογος δεν ήξερε απλά Μ είπε να πάρω 80 controloc για μια βδομάδα κ ο προσωπικός ότι είναι λόγο παλινδρόμησης κ κορόιδευε!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    37 δεν είναι κάτι, πιθανόν έχεις 37 κάθε μέρα. Κι εγώ είχα κάνει ήπιο πυρετό μετά από κολονοσκοπηση. Χωρίς νάρκωση βεβαια, μπορεί να είναι αντίδραση του οργανισμού. Μετά από γαστροσκοπηση έχει τύχει να ποναω και μια βδομάδα και στο στομαχι και στο στήθος.

  3. #3
    Συνήθως έχω 36.5 κ κάποτε 35.5
    Δε κάνω ποτέ δέκατα ακόμα κ όταν νοσησα με κορονοιο είχα 37.5.
    Έχει 2 μέρες όταν αναπνέω νιώθω ένα κάψιμο στο στήθος!
    Νιώθω μπερδεμένει γιατί πέρσι δεν είχα. Οισοφαγίτιδα ενώ φέτος έχω κ στην εγκυμοσύνη πριν 2 χρόνια δεν έκανα πάλινδρομηση κ σκέφτομαι κ θέλω κ 3 μωρό αλλά ίσως πρέπει να Μ περάσει αυτό κ μετά !
    Πάντως είναι καλύτερα να μένεις μακριά από γιατρούς όσο τους χρειάζεσε μπλεκεσε

  4. #4
    Συνεχίζετε το κάψιμο στο στήθος μετά την αναπνοή κ κάποιες στιγμές είναι ποιο έντονο!
    Ο γαστρεντερολογος με είπε να πάω επείγοντα τάχα η γαστροσκοπηση δεν προκαλεί τέτοια κτλ να κάνω ακτινογραφία θώρακος η κ καρδιολογο
    Τηλέφωνησα τ προσωπικού Μ γιατρού κ με έστειλε κ έκανα ακτινογραφία θώρακος κ ήταν καθαρή Μ είπε ο ακτινολόγος ότι μπορεί να πληγώθηκε κάτι εκεί αν κ ο γαστρεντερολογος το αρνιόταν
    Μου είπαν να πίνω γκαβισκον
    Αλλά συνεχίζω να φοβάμαι

Similar Threads

  1. Γαστροσκόπηση
    By agapoula in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 34
    Last Post: 05-11-2021, 07:42
  2. Γαστροσκοπηση
    By vickie_victoria in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 18
    Last Post: 03-02-2020, 09:45
  3. Τρόμος για γαστροσκόπηση
    By PenyP in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 49
    Last Post: 04-07-2019, 20:14
  4. ΓΑΣΤΡΟΣΚΟΠΗΣΗ
    By marikoul in forum Παχυσαρκία
    Replies: 3
    Last Post: 27-12-2011, 12:38
  5. Γαστροσκόπηση
    By sunflower_ed in forum Χρόνιος Πόνος, Ψυχολογία Ασθένειας/Υγείας
    Replies: 23
    Last Post: 05-07-2011, 01:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •