ΑΓΓΕΛΟΙ ΠΟΝΕΜΕΝΕΣ ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΠΡΟΣΕΞΤΕ !!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 24
  1. #1
    Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    91

    ΑΓΓΕΛΟΙ ΠΟΝΕΜΕΝΕΣ ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΠΡΟΣΕΞΤΕ !!!

    Αγγελικα πλασματα ,που γραφετε σ' αυτο το φορουμ,πονεμενες ψυχουλες που μοιραζεαστε τις εμπειριες και το πονο σας για να βοηθησετε και να βοηθηθητε.
    Κρατηστε σφιχτα το χερι των αθρωπων που νοιαζονται για σας : γονεις,αδερφια,φιλοι,θεραπ� �υτες,συγγενεις ,πνευματικοι...

    Εγραφα πριν λιγους μηνες για τη παθηση του αγαπημενου μου γυιου και ανταλλασα τις αποψεις μου με τις δικες σας .Σημερα παει μια βδομαδα που δεν τον εχω. αναπαντεχα εβαλε τερμα στη ζωη του βυθιζοντας μας -εμας που τον λατρεψαμε -στο απεραντο πενθος και τον εαυτο του με τις τοσες υπεροχες ,με τις απειρες προοπτικες στην οριστικη απωλεια και το τελος. Τωρα πια καμια ελπιδα.

    Ο Χρυσοστομος μου πεταξε στον ουρανο .Πιστευω οτι δεν το εκανε συνηδειτα. Αν τωρα μπορουσε να αλλαξει γμωμη , θα το εκανε, ειμαι απολυτα σιγουρος.

    Αδερφακια μου ,παιδακια μου ΠΡΟΣΕΧΤΕ ΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΟ ΕΧΕΤΑΙ .ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΘΕΟΥ. Π Ρ Ο Σ Τ Α Τ Ε Ψ Τ Ε Τ Ο!!!
    ΖΗΤΗΣΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ .ΜΗ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΒΑΘΟΣ ΤΗΣ ΥΠΕΡΟΧΗΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗΣ ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΣΑΣ.

    ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ . ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΤΕ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ

    ΑΣ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΣΗΜΑΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΥΠΟΥΛΟ ΥΦΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΣΑΣ

  2. #2
    Πάνο....δεν υπάρχουν λόγια.....δεν υπάρχει παρηγοριά....τα ειλικρινή μου συλληπητήρια...Μόνο δύναμη μπορώ να σου ευχηθώ. Δεν θυμάμαι αν έχεις και άλλο παιδί, αλλά αν έχεις κρατήσου δυνατός γι αυτό και τη γυναίκα σου...Τι να πω....έχω συγκλονιστεί, αλήθεια.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Συλληπητηρια pano ...δεν ξερω τι αλλο να πω..απλα συλληπητηρια.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    ο θεος να αναπαυσει την πονεμενη ψυχουλα του..
    Dum spiro spero (?)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    ειναι τοσο κριμα!

    πολυς πονος

    πολυς

    ενας τετοιος θανατος αφηνει εναν νεκρο και πολλους τραυματιες πισω

    τοσο κριμα

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Pano

    πως εγινε;

    μας ειχες αφησει λεγοντας πως πηγαιναν λιγο καλυτερα τα πραγματα

    πως ειστε τωρα ως οικογενεια;


    ευχαριστουμε παντως που εκανες τον κοπο να ελθεις εδω να μας πεις με πατρικο αδελφικο ενδιαφερον και αγαπη να προσεχουμε τη ζωη μας!!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Pano-kreta τα συλληπητήρια και απο μένα ο Θεός να σας δίνει δύναμη είστε υπέροχοι άνθρωποι.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    περα απο το τραγικο - αλλα και αναπαντεχο - της υποθεσης,
    πιστευω οτι και εσυ αγαπητε πανο, χρειαζεσαι - πλεον - στηριξη.


    Δεν ξερω πως θα το μεθοδευσεις,
    ειτε με το να συνεχισεις να γραφεις εδω ειτε με επισκεψεις σε καποιον ειδικο,
    αλλα σιγουρα αντιλαμβανομαι οτι υπαρχει ενα εκωφαντικο κενο.


    Πιστευω οτι η παρουσια σου εδω, οποτε εχεις διαθεση,
    θα βοηθησει αλλους με ερωτηματικα που πιθανον απο την θεση που εισαι,
    να μπορεις να τα απαντησεις καλυτερα απο ολους.




    Κουραγιο σε εσενα και στην οικογενοια σου για αυτη την καταληξη στο ζητημα σου.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    Πανο δεν εχω λογια γι αυτο που σας συνεβη...
    λυπαμαι ειλικρινα που δεν καταφερε ο ανθρωπος να ξεπερασει την δυσκολια που ζουσε
    που εχασες το παιδι σου
    που κανεις δεν μπορεσε να κανει κατι
    για ολα λυπαμαι
    σου ευχομαι να βρεις διεξοδους να ανακουφιστεις απο τις βασανιστικες σκεψεις
    ξερω οτι δεν μπορουμε να κανουμε τιποτε για την δυστυχια σου
    αν σκεφτεις κατι εσυ να μας το πεις
    κλαιω για σενα και για το παιδι αυτο
    να μην κανεις σκεψεις αρνητικες για τις δικες σου προσπαθειες
    καταλαβαμε ολοι ποσο προσπαθησες να βρεις τροπους να τον βοηθησεις
    ποσο ξεπερασες τον εαυτο σου και τις αντιληψεις σου ακομα, τον εγωισμο σου
    ποσο ετοιμος ησουν να κανεις οτιδηποτε θα τον βοηθουσε αν εβρισκες τι ειναι αυτο
    ας ελπισουμε να εφυγε με ηρεμη σκεψη και ανακουφιση, αφου δεν μπορεσε να αντεξει
    καλη δυναμη σε σενα
    σε αγαπαμε

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Μακαρι ο Θεος να αναπαυσει τη βασανισμενη ψυχουλα του και εσεις, τι να πω εχω χασει τα λογια μου, δυναμη και κουραγιο και να σκεφτεστε οτι μπορει να λυτρωθηκε στην αγκαλια του Χριστου μας.Τα βαθια μου συλληπητηρια...

  11. #11
    Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    91
    Σας ευχαριστω ολους σας.
    Σας ευχομαι υγεια -ιαση και προοδο . Μην υποτιματε κανενα κινδυνο.
    Μη φλερταρετε με το αδιανοητο και αν το κανετε , ΟΥΡΛΙΑΞΤΕ ΤΟ !!!!! , να τ ακουσουν τα αυτια αυτων που σας
    λατρευουν. Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΝ . ΕΠΑΓΡΥΠΝΗΣΗ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΙ ΜΟΥ
    Σας αγαπω βαθεια ολους και ας μη σας ξερω.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    εμεις σε ευχαριστουμε

    που μοιραστηκες μαζι μας μια τοσο επωδυνη εμπειρια

    ως μυνημα

    για να επαγρυπνουμε και να παλευουμε για το δωρο της ζωης

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Πάνο, μπροστά σε τέτοια γεγονοτα κ στιγμες πραγματικα δεν ξέρω τί να πώ. Σου ευχομαι ολοψυχα συλληπητήρια κ δύναμη τώρα κ στην συνέχεια.

    Σε θαυμάζω για τη πράξη του να δώσεις δύναμη κ να μεταδώσεις την δικη σου εμπειρια ως αφύπνιση για ολους οσους εχουν προβλήματα αναλογης υφής.

    Σ ευχαριστω πολυ.
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  14. #14
    Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    75
    πανο συλληπητηρια. ειμαι 22 χρονων και πριν απο 4 χρονια η φιλη μου επελεξε να μην βρισκεται πια μαζι μας. σημερα βρισκομαι εδω αντιμετωπη εγω η ιδια με την καταθλιψη. ευχομαι η ψυχη του γιου σου να ειναι τωρα πια ευτιχισμενη και αναλαφρη χωρις πονο και θλιψη πια. να εισαι δυνατος και γερος και να σκεφτεσαι παντα τον γιο σου γελαστο και να παιρνεις κουραγιο.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Δυτικό Ημισφαίριο
    Posts
    640
    Πάνo λυπάμαι παρα πολύ για τον πόνο που νιώθεις, συλλυπητήρια και σου εύχομαι δύναμη τώρα για να ξυπνάς κάθε μέρα και να μην εγκαταλείψεις. Και ο γιος σου θα είναι πάντα στη θύμηση σου να σου δίνει κουράγιο.
    [B]Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.[/B]
    Οι σοφοί παραδέχονται. Οι πονηροί δικαιολογούνται. Οι ηλίθιοι επιμένουν.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •