Μια διαφορετικη κριση πανικου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Location
    Μορντορ
    Posts
    418

    Μια διαφορετικη κριση πανικου

    Λοιπον...εδω και 15 περιπου ημερες γνωρισα μια γυναικα 40 χρονων απο το χωριο μου,χωρισμενη με 2 μικρα παιδια...Μια πραγματικα πανεμορφη και εκρηκτικη γυναικα,αλλα με πολλα προβληματα στη ζωη της,οπως κ εγω αλλωστε.Καταφεραμε να συναντηθουμε χθεςσε ουδετερο εδαφος,περασαμε πολυ ομορφα...Ομως,παρα τον ενθουσιασμο,ειδα καποια πραγματα πανω της που δεν μου αρεσαν,με αγχωσαν πολυ,και τα εβαλα με τον εαυτο μου...(που παω κ μπλεκω παλι ο μαλακας,δεν μαθαινω απο τα λαθη μου,δεν ειμαι εγω για τετοιες μαλακιες κλπ).Νευριασα,δεν κοιμηθηκα καθολου καλα τη νυχτα,και το αποτελεσμα ηταν να ξεκινησει ταχυκαρδια,και γαστρεντερικες διαταραχες και ειμαι χαλια αυτη τη στιγμη.Δεν περιμενα να με επηρεασει ετσι ολο αυτο,ισως δεν ημουν ετοιμος να βαλω αυτη τη γυναικα στη ζωη μου...τι να πω δεν ξερω.Και ετσι συνεχιζω και τα κανω σκατα ολα στη ζωη μου.Βεβαιως ημουν ειλικρινης απεναντι της σε ολα,δεν της υποσχεθηκα το παραμικρο,απλως θεωρω δεν θα παει καλα το συγκεκριμενο ,και επειδη εχω τραβηξει πολλα ,και γω κ εκεινη ,σκεφτομαι να το κοψω νωρις,πριν δημιουργηθουν συναισθηματα και πληγωθουμε κ οι δυο.Το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να καταλαβω γιατι αντεδρασε ετσι το σωμα μου.Ισως πρεπει να μεινω μονος στη ζωη μου δεν ξερω πια....
    Last edited by ΜΑΝΟΣ 14; 24-10-2022 at 20:45.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Αφου ειναι ολα χαλια ρε παιδια τι μπλεκετε δεν καταλαβαινετε οτι θα γινουν χειροτερα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    παρα τον ενθουσιασμο,ειδα καποια πραγματα πανω της που δεν μου αρεσαν
    Δηλαδή; Και τι εννοείς εκρηκτική;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Location
    Μορντορ
    Posts
    418
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Δηλαδή; Και τι εννοείς εκρηκτική;
    Σε ολα!Σε ομορφια,στυλ ταμπεραμεντο.Μια γυναικα που και μονο που ειναι διπλα μου με ανεβαζει...ομως....θεωρω οτι κατι κρυβει απο το παρελθον της,οπου εχει εναν τραγικο γαμο με εναν αθλιο αντρα,και γενικως βρισκεται σε ενα πολυ τοξικο περιβαλλον.Εχει πολλα ανοικτα μετωπα στη ζωη της και δειχνει οτι θελει να ξεφυγει.Και επειδη το εχω ξαναζησει αυτο,μου μυριζουν μπελαδες.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Ναι, καταλαβαίνω τι λες. Επειδή είναι φρέσκια γνωριμία δες αν μπορείς να το πάτε χαλαρά μέχρι να γνωριστείτε καλύτερα και να δεις τι παίζει. Αν όμως θεωρείς ότι πέφτεις με τα μούτρα ή αν συνεχώς έχεις στο πίσω μέρος του μυαλού σου τα αρνητικά παρά τα θετικά, άστο να πάει άστο.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    συμφορουμητη εγραψες οτι εχει δυο παιδια. υπολογιζω ανηλικα.
    αυτο και μονο αρκει για να κοψεις λασπη.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Στα 17 τον διπλαρωσαν στα 19 ηταν ηδη χωρισμενοσ απο τοτε πινει καπνιζει κ γυρναει σαν την αδικη καταρα αδεσποτο τον λενε στο χωριο που δουλευει

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Location
    Μορντορ
    Posts
    418
    [QUOTE=nikos2;1208662]συμφορουμητη εγραψες οτι εχει δυο παιδια. υπολογιζω ανηλικα.
    αυτο και μονο αρκει για να κοψεις λασπη.[/QUOTE
    Αυτο ισχυει...απλα αυτη η γυναικα πραγματικα ειναι το κατι αλλο...οπως και να εχει θελει προσοχη,οι εποχες ειναι περιεργες...
    Last edited by ΜΑΝΟΣ 14; 24-10-2022 at 20:34.

Similar Threads

  1. Η ζωή μου μια κρίση πανικού
    By giannos98 in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 12
    Last Post: 25-09-2021, 20:24
  2. κριση πανικου
    By Sak in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 27-04-2020, 07:26
  3. Κρίση πανικού η κρίση επιληψίας;
    By vickie_victoria in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 28-02-2020, 12:38
  4. Κρίση πανικού??
    By Herm_10 in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 8
    Last Post: 14-11-2018, 12:57
  5. λιποθυμία ή κρίση πανικου/κριση αγχους;
    By maria4 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 26-09-2017, 14:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •