Απορία
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26

Thread: Απορία

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548

    Απορία

    Θέλω να ρωτήσω κάτι που το χα ήδη απορία αλλά το ξαναθυμήθηκα με αυτο το βιντεακι.
    https://www.youtube.com/watch?v=tiS0agmb5QQ
    Τι γίνεται σε αυτες τις περιπτώσεις. Και εμένα με αγχώνει το ενδεχόμενο. Φανταστείτε να βρεθείς με καποιον και να του κανεις το στρώμα χάλια και πώς θα κοιμηθείς κιολας μετα στο στρώμα αν έχει ποτίσει. Και θα θέλει μέρες να στεγνώσει.
    Και γενικα τα ζευγάρια αυτο πως το αντιμετωπίζουνε;

  2. #2
    Quote Originally Posted by little View Post
    Θέλω να ρωτήσω κάτι που το χα ήδη απορία αλλά το ξαναθυμήθηκα με αυτο το βιντεακι.
    https://www.youtube.com/watch?v=tiS0agmb5QQ
    Τι γίνεται σε αυτες τις περιπτώσεις. Και εμένα με αγχώνει το ενδεχόμενο. Φανταστείτε να βρεθείς με καποιον και να του κανεις το στρώμα χάλια και πώς θα κοιμηθείς κιολας μετα στο στρώμα αν έχει ποτίσει. Και θα θέλει μέρες να στεγνώσει.
    Και γενικα τα ζευγάρια αυτο πως το αντιμετωπίζουνε;
    Ψυχούλα μου που την έλεγες στις άλλες που έχουν σεξουαλική ζωη , σου τροποποιούσε ο mod τα προσβλητικά μηνύματα και τώρα αγχώνεσαι ότι θα κάνεις και σκουίρτινγκ με το που ξαπλώσεις στο κρεβάτι και θα μουσκέψουν όλα :p

    Τα ζευγάρια αυτό το αντιμετωπίζουν με το να κάνουν σεξ σε επιφάνειες που καθαρίζουν πιο εύκολα απο το κρεβάτι.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Ψυχούλα μου που την έλεγες στις άλλες που έχουν σεξουαλική ζωη , σου τροποποιούσε ο mod τα προσβλητικά μηνύματα και τώρα αγχώνεσαι ότι θα κάνεις και σκουίρτινγκ με το που ξαπλώσεις στο κρεβάτι και θα μουσκέψουν όλα :p

    Τα ζευγάρια αυτό το αντιμετωπίζουν με το να κάνουν σεξ σε επιφάνειες που καθαρίζουν πιο εύκολα απο το κρεβάτι.

    Πολλαπλός λογαριασμος μου μυρίζεται! ΒΡΕΣ ΖΩΗ ρε συ επιτελους και ξεκολλα απο εμενα ! Για να εχεις τοσο κομπλεξ μαζι μου που μπαινεις και απο αλλον λογαριασμο φαντασου ποσο ζηλευεις χαχαχαχ Εγω κανω σκουρτινγκ παντως και μονη μου ενω αλλες εχουν αντρα και παλι ΔΕΝ !
    Και ποιος ανθρωπος κανει σεξ μονο σε μπανιέρες και πατώματα; Οτι να ναι! Μπηκα και εγω εδω να ρωτήσω λες και εχετε ιδεα.
    Ποια ειναι η ανοργασμικιά τελικα που το παιζει σεξουαλα στο φορουμ αστο να το κρινουμε εμεις !
    Last edited by little; 03-11-2022 at 15:33.

  4. #4
    Quote Originally Posted by little View Post
    Πολλαπλός λογαριασμος μου μυρίζεται! ΒΡΕΣ ΖΩΗ ρε συ επιτελους και ξεκολλα απο εμενα ! Για να εχεις τοσο κομπλεξ μαζι μου που μπαινεις και απο αλλον λογαριασμο φαντασου ποσο ζηλευεις χαχαχαχ Εγω κανω σκουρτινγκ παντως και μονη μου ενω αλλες εχουν αντρα και παλι ΔΕΝ !
    Και ποιος ανθρωπος κανει σεξ μονο σε μπανιέρες και πατώματα; Οτι να ναι! Μπηκα και εγω εδω να ρωτήσω λες και εχετε ιδεα.
    Ποια ειναι η ανοργασμικιά τελικα που το παιζει σεξουαλα στο φορουμ αστο να το κρινουμε εμεις !
    ιξάκτλι μαι πόιντ

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    ιξάκτλι μαι πόιντ
    Τουλαχιστον παραδέχεσαι πως έχεις πολλους λογαριασμούς...αντε να τα χιλιασεις ! χαχα

  6. #6
    Quote Originally Posted by little View Post
    Τουλαχιστον παραδέχεσαι πως έχεις πολλους λογαριασμούς...αντε να τα χιλιασεις ! χαχα
    :) δεν φαίνεται να καταλαβαίνεις

    έχεις τέτοια απέχθεια για τις ενεργές σεξουαλικά γυναίκες που είναι το λιγότερο αστείο να λέμε για το πως θα βρέξεις το κρεβάτι του μελλοντικού /υποθετικού συντρόφου σου.

    Το βιντεάκι που παρέθεσες είναι στα όρια της υπερβολής, καθώς είναι καθαρά χιουμοριστικό. Ούτε αυτό φαίνεται να το κατάλαβες παρ όλο που λες ότι μόνη σου "τελειώνεις". Αφού τελειώνεις μόνη σου θα ξέρεις και πως αντιμετωπίζεται η υγρασία : p

    Κατά τα άλλα , ευθύνομαι μόνο για ότι γράφω, όχι για το τι καταλαβαίνει ο καθένας

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    :) δεν φαίνεται να καταλαβαίνεις

    έχεις τέτοια απέχθεια για τις ενεργές σεξουαλικά γυναίκες που είναι το λιγότερο αστείο να λέμε για το πως θα βρέξεις το κρεβάτι του μελλοντικού /υποθετικού συντρόφου σου.

    Το βιντεάκι που παρέθεσες είναι στα όρια της υπερβολής, καθώς είναι καθαρά χιουμοριστικό. Ούτε αυτό φαίνεται να το κατάλαβες παρ όλο που λες ότι μόνη σου "τελειώνεις". Αφού τελειώνεις μόνη σου θα ξέρεις και πως αντιμετωπίζεται η υγρασία : p

    Κατά τα άλλα , ευθύνομαι μόνο για ότι γράφω, όχι για το τι καταλαβαίνει ο καθένας
    Αρχικά εισαι για μόνιμο μπαν γιατι τρολάρεις και εισαι τερμα εκτός θέματος. Ζητησα καπου την συμβουλή σου για την υποτιθέμενη απέχθεια μου προς τις γυναικες; Εσύ έχεις απέχθεια σε όσες ειναι φρέσκα λουλουδάκια και κανουν και σκουρτινγκ οπως φαίνεται και βράζεις.
    Επίσης απέχθεια εσύ δειχνεις χρονια τωρα σε οποιες δεν πηδιουνται απο το 1ο ραντεβου και οτι συμβουλή δινεις ειναι μονο για το κακό τους για να καταντήσουν σαν εσένα να μην εχουν κανεναν και να ναι με 2-3 ψεύτικα προφιλ σε ένα φόρουμ!
    Εντελως τυχαια πρωτη μερα εδω και μια δεκαετία που η Ρεμεντυ δεν μπηκε στο φορουμ. Βρε βρε συμπτώσεις. Και ηθελα την γνωμη της ! (not)
    Ξέρεις ειναι σύνηθες ηλίθια άτομα να περνάνε τους αλλους για χαζούς ενώ σε αυτούς δεν κόβει μία! Ειλικρινά δεν μπορεις να κάνεις τίποτα για έναν κατεστραμένο εγκέφαλο. Οι χαζοί ειναι αήττητοι !
    Για να έχεις τέτοιο μένος και να βγεις εντελως εκτος θεματος για να μου επιτεθείς κατι δειχνει.
    Επίσης στα @@@ μου η γνώμη σου δεν στη ζήτησα εισαι εκτός θέματος τρολάκι με πολλαπλους λογαριασμούς. Εχεις και το θράσος να κράζεις άλλους πως έχουν πολλους λογαριασμούς μιλάμε αν λες ψέμματα για ολα ψέμα θα ναι πως εχεις και άντρα 200%

  8. #8
    Μπερδεύεσαι, αλλά δεν θα προσβληθώ επειδή νομίζεις ότι είμαι η ίδια με μια απο τις λίγες λογικές γυναίκες εδώ μέσα.

    Από εκεί και πέρα, όταν ανεβάζεις δημόσιο θέμα δεν επιλέγεις εσύ ποιος επιτρέπεται να απαντήσει και ποιος όχι.

    Το ζουμί είναι ότι το κόμπλεξ σου για τις γυναίκες που κάνουν σεξ και οι παπάδες στο κρεβάτι που νομίζεις ότι θα κάνεις κατα λάθος και αγχώνεσαι κιόλας, δεν πάνε μαζι. Δεν διατρέχεις κανένα κίνδυνο, χαλάρωσε.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Μπερδεύεσαι, αλλά δεν θα προσβληθώ επειδή νομίζεις ότι είμαι η ίδια με μια απο τις λίγες λογικές γυναίκες εδώ μέσα.

    Από εκεί και πέρα, όταν ανεβάζεις δημόσιο θέμα δεν επιλέγεις εσύ ποιος επιτρέπεται να απαντήσει και ποιος όχι.

    Το ζουμί είναι ότι το κόμπλεξ σου για τις γυναίκες που κάνουν σεξ και οι παπάδες στο κρεβάτι που νομίζεις ότι θα κάνεις κατα λάθος και αγχώνεσαι κιόλας, δεν πάνε μαζι. Δεν διατρέχεις κανένα κίνδυνο, χαλάρωσε.
    Εχεις κατακαρφωθεί πουλακι μου! Επίσης άλλο να διαλέξω ποιος θα απαντήσει στο θέμα μου και άλλο να σαι εκτός θέματος και να κανεις προσωπική επίθεση σου πα αλλωστε στα @@ μου η γνώμη σου δεν στην ζήτησα οποτε τραγούδα. Εσύ λυσε τα δικά σου που που εχεις 3 προφιλ τουλαχιστον και νομιζεις πως δεν σε έχουν παρει πρέφα βρε ενω εμεις γελάμε που σε βλεπουμε να καρφώνεσαι....παρε κανα πλαστικό "σπουργιτάκι" να παίξεις γιατι αντρικό οπως μας λες τοσα χρονια πως έχεις οπως αποδείχτηκε δεν εχεις !

    Ισως να σαι ανοργασμικιά αν σου κανει εντυπωση που αλλες κανουν σκουρτινγκ καθε μερα και μόνες τους κιολας! Τόσο περίεργο πια σου φαίνεται. Οσο για μενα δεν ΠΙΣΤΕΥΩ πως θα κανω παπάδες, ΚΑΝΩ ΗΔΗ μονη μου παπάδες καθε μερα σκουρτινγκ κανω και γλεντάω ! Οχι θα σκάσω νομίζεις να γλείφω τα @@@ καθενός για να τελειώνει αυτός και σκουρτιννγκ να μην βλεπω σαν εσενα ! χαχαχαχαχα
    Για αυτο τα πολλαπλά προφιλ πουλακι μου, σεξουαλα κατα την φαντασία σου μόνο και δυστυχισμένη εισαι!
    https://www.youtube.com/watch?v=60wtlM5x6XU
    Αυτό το αφιερώνω στις ανοργασμικές φανταστιόπληκτες του φορουμ που δηθεν έχουν αντρα και ζηλεύουν όσες καλοπερνάνε ! χαχαχα

  10. #10
    Quote Originally Posted by little View Post
    Τι γίνεται σε αυτες τις περιπτώσεις. Και εμένα με αγχώνει το ενδεχόμενο. Φανταστείτε να βρεθείς με καποιον και να του κανεις το στρώμα χάλια και πώς θα κοιμηθείς κιολας μετα στο στρώμα αν έχει ποτίσει. Και θα θέλει μέρες να στεγνώσει.
    Quote Originally Posted by little View Post
    Οσο για μενα δεν ΠΙΣΤΕΥΩ πως θα κανω παπάδες, ΚΑΝΩ ΗΔΗ μονη μου παπάδες καθε μερα σκουρτινγκ κανω και γλεντάω ! Οχι θα σκάσω νομίζεις να γλείφω τα @@@ καθενός για να τελειώνει αυτός και σκουρτιννγκ να μην βλεπω σαν εσενα ! χαχαχαχαχαα
    Ορίστε λύθηκε το θέμα σου, όπως το αντιμετωπίζεις σπίτι σου , ετσι θα το αντιμετωπίσεις και όταν γλείψεις τα @ κάποιου για να τελειώσει.

    Το squirting που σ άρεσε σαν λέξη απο όταν το ανεφερα γράφεται σκουΙρτινγκ με ι , όχι σκΟΥρτινγκ που το γράφεις σε κάθε ποστ

  11. #11
    Τί να γίνει δηλαδή αν σου μουσκέψει το στρώμα; Τίποτα απολύτως, το στεγνώνεις. Αν και όταν πας για προκαλέσεις squirt στην ερωμένη σου (και δεν είναι συχνό όπως μας τρολλάρεις, θέλει ειδική μεταχείριση και mood), κανονίζεις να μη βρει στρώματα και καναπέδες.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by ozric82 View Post
    Τί να γίνει δηλαδή αν σου μουσκέψει το στρώμα; Τίποτα απολύτως, το στεγνώνεις. Αν και όταν πας για προκαλέσεις squirt στην ερωμένη σου (και δεν είναι συχνό όπως μας τρολλάρεις, θέλει ειδική μεταχείριση και mood), κανονίζεις να μη βρει στρώματα και καναπέδες.
    αν δεν το ξερεις ειναι κατρουλια. συνεπως θα βρωμα ολο το δωματιο.
    ενα στεγνωμα δεν αρκει

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    αν δεν το ξερεις ειναι κατρουλια. συνεπως θα βρωμα ολο το δωματιο.
    ενα στεγνωμα δεν αρκει
    Εμένα δεν βρωμάει ! καθαρό υγρό βγαίνει και αντε να έχει ιχνη ή ελάχιστα ούρα! Ελεος τι διαβάζω εδώ μέσα.
    Το θέμα πάντως ειναι σοβαρό μην κοιτάτε που από ζήλια κάποια πήγε να μου το χαλάσει επειδή ειναι ανοργασμικιά. Αντε να μπει καποια στην μπανιέρα αν ειναι μονη της ή να βρει κάποια περίεργη λύση, σεξ στην μπανιέρα πως θα κάνεις πρωτον απο τις κινήσεις θα κάνεις μελανιές και 2ον θα κρυώνεις αν ειναι χειμώνας.
    Ozric82 εσύ εχεις παει με ολες τις γυναίκες και ξέρεις; Σου λεω αν θέλω (και χωρίς να το θέλω μου έχει συμβεί πολλές φορές) το καταφέρνω μόνη μου δεν είμαστε άχρηστες οι γυναίκες που ΜΟΝΟ ο άντρας μπορεί να μας το προκαλέσει ! Και που θα ξέρω είτε εγώ είτε ο παρτενέρ πότε ακριβώς θα μου έρθει, εσύ κάνεις λες και είμαστε ρομποτ και ξέρουμε και βγαζεις υγρο και πριν τον οργασμό. Αφου σου είπα πως δεν κάνω κάποια ειδική διαχείριση για να το κάνω αυθόρμητα γίνεται αλλά και να μην γίνει αν θέλω να κάνω θα τα καταφέρω μην αγχώνεσαι ! Θα πρέπει να σαι συνέχεια στο μπάνιο από ένα σημείο και μετά σίγουρα! Αλλά και πάλι εμένα δεν μου αρέσει να πηγαίνω σε πατώματα και σε μπανιέρες θέλω να κάθομαι κάπου μαλακά!
    Αυτό που μου την σπάει είναι πως το παίζετε ειδήμονες εδώ μέσα.Θα ρωτήσω αλλου αφου δεν ξέρετε δεν πειράζει! Καλή συνεχεια !
    Last edited by little; 04-11-2022 at 23:26.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Ορίστε λύθηκε το θέμα σου, όπως το αντιμετωπίζεις σπίτι σου , ετσι θα το αντιμετωπίσεις και όταν γλείψεις τα @ κάποιου για να τελειώσει.

    Το squirting που σ άρεσε σαν λέξη απο όταν το ανεφερα γράφεται σκουΙρτινγκ με ι , όχι σκΟΥρτινγκ που το γράφεις σε κάθε ποστ
    Εντάξει γράψτω εσύ σωστά που δεν το κάνεις ποτέ ..φάτε μάτια ψάρια που λέμε! χαχαχα

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by little View Post
    Εχεις κατακαρφωθεί πουλακι μου! Επίσης άλλο να διαλέξω ποιος θα απαντήσει στο θέμα μου και άλλο να σαι εκτός θέματος και να κανεις προσωπική επίθεση σου πα αλλωστε στα @@ μου η γνώμη σου δεν στην ζήτησα οποτε τραγούδα. Εσύ λυσε τα δικά σου που που εχεις 3 προφιλ τουλαχιστον και νομιζεις πως δεν σε έχουν παρει πρέφα βρε ενω εμεις γελάμε που σε βλεπουμε να καρφώνεσαι....παρε κανα πλαστικό "σπουργιτάκι" να παίξεις γιατι αντρικό οπως μας λες τοσα χρονια πως έχεις οπως αποδείχτηκε δεν εχεις !

    Ισως να σαι ανοργασμικιά αν σου κανει εντυπωση που αλλες κανουν σκουρτινγκ καθε μερα και μόνες τους κιολας! Τόσο περίεργο πια σου φαίνεται. Οσο για μενα δεν ΠΙΣΤΕΥΩ πως θα κανω παπάδες, ΚΑΝΩ ΗΔΗ μονη μου παπάδες καθε μερα σκουρτινγκ κανω και γλεντάω ! Οχι θα σκάσω νομίζεις να γλείφω τα @@@ καθενός για να τελειώνει αυτός και σκουρτιννγκ να μην βλεπω σαν εσενα ! χαχαχαχαχα
    Για αυτο τα πολλαπλά προφιλ πουλακι μου, σεξουαλα κατα την φαντασία σου μόνο και δυστυχισμένη εισαι!
    https://www.youtube.com/watch?v=60wtlM5x6XU
    Αυτό το αφιερώνω στις ανοργασμικές φανταστιόπληκτες του φορουμ που δηθεν έχουν αντρα και ζηλεύουν όσες καλοπερνάνε ! χαχαχα

    μονη σου και εσυ χωρις καποιον αντρα
    να του δωσεςι την ικανοπιησει που το πετυχε

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. ΓΑΔ - απορία
    By Maria10 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 20-10-2019, 03:38
  2. Απορια
    By GeorgeGr1 in forum Διαταραχές Αποπροσωποποίησης & Αποπραγματοποίησης
    Replies: 2
    Last Post: 10-11-2017, 15:46
  3. Απορία
    By nikiii in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 06-11-2014, 13:13
  4. απορια !
    By το αγχος προσωποποιημενο! in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 07-04-2013, 13:46
  5. Απορια SOS
    By Nocash in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 19-12-2012, 21:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •