Δεν μπορώ να τον ξεπερασω - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 32 of 32
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    13

    Εμφάνιση για χρόνια πολλα

    Και εμφανίστηκε και πάλι για χρόνια πολλά και ευχές για καλή χρονιά. Κ βλέποντας το όνομα τ να αναβοσβήνει στην οθόνη μου πάγωσα. Δεν έχω απαντήσει ακόμη δεν έχω ανοίξει καν το μήνυμα. Δεν ξέρω γιατί εμφανίζεται εκει που παω να τον ξεπεράσω και να τον ξεχάσω. Υπάρχει λογος που γίνεται αυτό;! Δεν ξέρω αν δοκιμάζει τα νερά να δει αν είμαι εδώ να δει αν ακόμα τον θελω. Και δεν ξέρω αν θέλω να απαντήσω. Μου φαίνεται κάπως παράλογο ένας άνθρωπος π μ έβγαλε με αυτόν τον τρόπο απο την ζωή του τρ να μου εύχεται. Ίσως το κάνει ανθρώπινα αλλά και πάλι μου φαίνεται παράλογο.
    Προσπαθώ να κρατηθω και να μην αφήσω τα συναισθήματα να με παρασύρουν. Αλλα δεν ξερω τι να κανω;!
    Νιωθω ηλιθια που ακόμα και τρ τον σκεφτομαι ενώ πρέπει να βάλω τον εαυτό μου μπροστά και να κλείσω αυτό το κεφάλαιο.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Freya1012 View Post
    Και εμφανίστηκε και πάλι για χρόνια πολλά και ευχές για καλή χρονιά. Κ βλέποντας το όνομα τ να αναβοσβήνει στην οθόνη μου πάγωσα. Δεν έχω απαντήσει ακόμη δεν έχω ανοίξει καν το μήνυμα. Δεν ξέρω γιατί εμφανίζεται εκει που παω να τον ξεπεράσω και να τον ξεχάσω. Υπάρχει λογος που γίνεται αυτό;! Δεν ξέρω αν δοκιμάζει τα νερά να δει αν είμαι εδώ να δει αν ακόμα τον θελω. Και δεν ξέρω αν θέλω να απαντήσω. Μου φαίνεται κάπως παράλογο ένας άνθρωπος π μ έβγαλε με αυτόν τον τρόπο απο την ζωή του τρ να μου εύχεται. Ίσως το κάνει ανθρώπινα αλλά και πάλι μου φαίνεται παράλογο.
    Προσπαθώ να κρατηθω και να μην αφήσω τα συναισθήματα να με παρασύρουν. Αλλα δεν ξερω τι να κανω;!
    Νιωθω ηλιθια που ακόμα και τρ τον σκεφτομαι ενώ πρέπει να βάλω τον εαυτό μου μπροστά και να κλείσω αυτό το κεφάλαιο.
    καλημερα! καλη χρονια!
    δεν ξερω τι εκανες τελικα, ελπιζω να μην απαντησες καθολου.
    ο τυπος ειναι αθλιος.
    σου εκανε ανω κατω την ζωη κι επανεμφανιζεται χωρις να τον νοιαζει οτι μπορει να σε αναστατωνει, οτι μπορει να εχεις ηρεμησει και να μην σου επιτρεπει να προχωρησεις με τις μλκς του, μονο και μονο για να ξερει αν εχει ελπιδες να επιστρεψει οταν φαει τα μουτρα του.
    η γνωμη μου ειναι να μην του απαντησεις ΠΟΤΕ σε τετοια μηνυματα κι αν επιμεινει, να τον μπλοκαρεις.
    οχι, δεν το κανει ανθρωπινα.
    το κανει απο ανασφαλεια.
    πολλη ησυχια ακουσε, δεν εκανες καμια σκηνη, δεν επεμεινες, δεν παρακαλεσες και φοβαται οτι θα προχωρησεις την ζωη σου ενω εκεινος μπορει να μετανιωσει.
    μεινε δυνατη. ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΣ.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Δεν μπορώ να το ξεπεράσω
    By Antonis8 in forum Διαταραχή Μετατραυματικού Στρες
    Replies: 32
    Last Post: 22-11-2021, 13:06
  2. Δεν μπορώ να την ξεπεράσω
    By Pan29 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 12
    Last Post: 24-02-2020, 04:10
  3. Δε μπορώ να ξεπεράσω το χωρισμό μου
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 16-05-2014, 12:41
  4. Μπορώ να ξεπεράσω την κατάθλιψη;
    By xara86 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 15
    Last Post: 12-11-2013, 17:26
  5. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΜΟΝΗ?
    By Greca in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 27-07-2012, 15:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •