Καλο καιλοκαιρι χωρις φοβιες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    athens
    Posts
    324

    Καλο καιλοκαιρι χωρις φοβιες

    Καλοι μου φιλοι μεσα απο αυτο το θεμα ηθελα να σας ευχηθω απο την ψυχη μου ενα ομορφο και δημιουργικο καλοκαιρι...Την παρασκευη φευγω για διακοπες ενως μηνα...Αποφασισα εδω και 2 μηνες να ειμαι οπως θελω εγω και ετοιμαζομαι για ενα ταξιδι που περιλαμβανει 9 ωρες διαδρομη και 1 ωρα πλοιο.Θα φυγω για κανενα μηνα.Παλαιοτερα αυτο μου προκαλουσε φοβο αλλα οχι τωρα...Ευχομαι λοιπον σε ολους σας να πατησετε κατω αυτο που λεγεται φοβος και να ζησετε οπως θελετε εσεις οι ιδιοι..Επεισης ηθελα να σας ευχαριστησω γιατι μεσα απο εσας εμαθα πολλες αληθειες οι οποιες λειτουργησαν πολυ βοηθητηκα στις διαφορες φοβιες.Και οπως διαβασα και σε ενα topic της melene.Κανε τοτι φοβασαι για να λυτρωθεις απο αυτο...Καλες διακοπες λοιπον σε ολους και ευχομαι οταν γυρισουμε να ειμαστε ολοι τελεια και να εχουμε καταφερει τα περισσοτερα απο οσα θελουμε

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Καλό καλοκαίρι να περάσεις όσο πιο όμορφα γίνεται να ανανεωθείς και να μας πείς ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΖΩ!

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    να περασεις καλα.καλες διακοπες ντινι

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Ντίνι
    να περάσεις καλά με την καρδιά σου, και οι διακοπές αυτές να γίνουν το εφαλτήριο να περνάς όπως θέλεις, νικώντας τους φόβους σου από εδώ και στο εξής!

    Καλές βουτιές
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    Αντε να γινουμε και αλλοι πολλοι ακομα!!!!
    και εγω ξαναφευγω παλι για 15μερες σε ενα μακρινο ερημικο νησι και οχι μονο θα παω
    και μονη μου,ετσι απο πεισμα αντε πια!
    τι καλα!!καλο ταξιδι και καλες διακοπες σου ευχομαι ολοψυχα!!θα μας λειψεις ντινι μου!
    καλο,λυτρωτικο,ξεγνιαστο καλοκαιρι!!!!

  6. #6
    Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    75
    σκεφτομαι και εγω τις διακοπες μου..θα παω?ακομα δεν ξερω..ελπιζω να τα καταφερω..θελω να τα καταφερω και να ξεπερασω τους φοβους μου..κανω βηματακια αρκετα μερα με την μερα..αν καταφερω να φυγω και καπου για λιγες μερες θα ειναι μεγαλο επιτευγμα για μενα..ντινι καλα να περασεις και ριξε βουτιες για ολους μας..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    athens
    Posts
    324
    και βεβαια θα πας annouk...γιατι να μην πας..μην το σκεφτεσαι και πολυ..απλα καντο...))))Και ενα ειναι το σιγουρο οταν το κανεις...Θα περασεις τελεια...Γιουπιιιιιιιιιιιι� �ιιιιιιιι...χιχιχιχιιχ

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    150
    ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΤΙΝΙ ΜΟΥ! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΜΕ ΟΜΟΡΦΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ!!!
    ΑΝΝΟUK, ΚΑΝΕ ΤΟ, ΤΟΛΜΗΣΕ ΤΟ, ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ!
    ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •