Πρόβλημα με τη διείσδυση - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 49
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Το είπα πολύ ξεκάθαρα ότι ΗΘΕΛΑ!
    Έχω γνωρίσει πόσους, άμα ήθελα απλά να βάλω τικ στο κουτάκι θα είχα πάει εδώ και χρόνια με έναν από αυτούς και τέλος καλό όλα καλά. Για να το προσπαθώ με αυτόν σημαίνει ότι θέλω!
    Και ναι δεν είναι απίθανο να έχεις επιθυμία για έναν πρώτη φορά στα 27, ειδικά έτσι όπως έχουν γίνει οι άνθρωποι σήμερα ( δεν λέω οι άντρες γιατί θα πέσετε να με φάτε).
    Επίσης δεν έχω σκοπό ούτε να τον χωρίσω από τη δικιά του ούτε να τον ψάχνω! Ο Χριστός κι η Παναγία, λες και οι γυναίκες είμαστε άβουλα όντα και τρέχουμε πίσω από ένα πουλί! Αν δεν πάει καλά με αυτόν, περνάω στον επόμενο! Με λιγότερο φόβο, περισσότερη εμπειρία και αέρα κιόλας!

    Εκείνος το έχει συζητήσει να παμε σε ένα ξενοδοχείο για να είμαστε πιο άνετα γιατί στο σπίτι μου δεν έχει καλή ηχομόνωση η πολυκατοικία. Εν πασει περιπτώσει ησυχία και χρόνο θέλουμε.

    Επίσης δεν καταλαβαίνω τι το κακό έχουν οι έξοδοι, Αποστολία. Οι φυσιολογικές γνωριμίες με εξόδους χτίζονται, όχι αυτό το τσακ μπαμ ξερό σεξ που ονειρεύονται ορισμένοι που δεν θέλουν να χαλάσουν ούτε ένα ευρω.Σε προκαταρκτικά είχα προσχωρήσει και με άλλους αλλά με αφηναν παγερά αδιάφορη και το βλέπω τώρα πόσο χάλια ήταν και πόσο καμιά σχέση με αυτό που έχω τώρα.

    Σε κάθε περίπτωση νιώθω ότι βγαίνω κερδισμένη από αυτή την εμπειρία, μιας και αυτες τις μέρες αποκόμισα πράγματα που δεν πήρα από άλλους.

    Όσο για το αν εκανα το θέμα για να δείξω ότι έχω στενό Μ...., σας εύχομαι σε ορισμένους να δείτε ένα (από κοντά, όχι σε ταινία) έστω πλατύ και ρηχό

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post

    Όσο για το αν εκανα το θέμα για να δείξω ότι έχω στενό Μ...., σας εύχομαι σε ορισμένους να δείτε ένα (από κοντά, όχι σε ταινία) έστω πλατύ και ρηχό
    καλα, να μην κανουμε μια πλακα!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    πολλα λογια... θα μπορουσες να γραψεις οτι ειναι μισανδρη
    αλλα κορακας κορακου ματι δεν βγαζει.
    τα ιδια και για την ρεμεντυ
    οτι και καλα το σπουργιτι δεν ειναι πολλαπλό προφιλ ε;;;;;; ασε ρε συ που το ξερεις γιατι και εσυ στο κολπο εισαι ! για να τρολαρεις μπαινεις να πεις ενα "εισαι μισανδρη" και να βγεις

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    με χρονομετρο κανετε σεξ και δεν ειχατε χρονο?

  5. #20
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    πολλα λογια... θα μπορουσες να γραψεις οτι ειναι μισανδρη
    αλλα κορακας κορακου ματι δεν βγαζει.
    τα ιδια και για την ρεμεντυ
    σου έχουν πει ποτέ ότι είσαι πολύ γκρινιάρης?


    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post

    Εκείνος το έχει συζητήσει να παμε σε ένα ξενοδοχείο για να είμαστε πιο άνετα γιατί στο σπίτι μου δεν έχει καλή ηχομόνωση η πολυκατοικία. Εν πασει περιπτώσει ησυχία και χρόνο θέλουμε.
    να πάτε τότε και να το κάνετε με την ησυχία σας!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    σου έχουν πει ποτέ ότι είσαι πολύ γκρινιάρης?



    πλακα πλακα πολλες φορες γκρινιαζω με τον εαυτο μου και μετα μαλωνω

  7. #22
    Honorata
    Guest
    Εγώ νομίζω ότι εφόσον σου αρέσει και θεωρείς ότι ταιριάζετε καλό θα ήταν να του πεις ότι είσαι παρθένα, θα νιώσεις καλύτερα και θα σου φύγει το άγχος της πρώτης φορας ή ο φόβος που μπορεί να νιώθεις...θα είναι καλύτερο για σένα.
    Θα έρθετε και συναισθηματικά πιο κοντά και θα έχεις άνεση. Δεν νομίζω να τον πειράξει τόσο πολύ η αποκάλυψη που να ξενερώσει και να φας άκυρο.

    Ωστόσο με προβληματίζεις, σαν να μην ξέρεις τι θες σε συναισθηματικό επίπεδο.. από τη μια θες κάποιον να ενδιαφέρεται για σένα , να σε περιμένει κτλ κτλ και από την αλλη αποφασίζεις να κάνεις κάτι με κάποιον που έχει ηδη αλλη δηλαδή καλύπτεται αλλού συναισθηματικά και εσένα σε βλέπει σαν εμπειρία. Και λες κιόλας ότι δεν είμαστε άβουλες οι γυναίκες να τρέχουμε πίσω από ένα πουλί. Τι είναι άντρας για σένα; ένα πουλί μόνο; τι σημαίνει σχέση τι σημαίνει σεξ για σένα ; δεν σου έβγαλε κάτι πιο δυνατό αυτός έστω και αν δεν είναι διαθέσιμος; μόνο και μόνο επειδή εσύ νιώθεις το κάτι παραπάνω;

    Οι αντιστάσεις σου και γενικά ο τρόπος που βλέπεις τις σχέσεις και τον έρωτα έστω και σαν παρατηρητής δεν βασίζονται σε ρομαντικά συναισθηματικά και παράλληλη απογοήτευση όπως νομίζεις , αλλα μάλλον σε συντηρητικες απόψεις και σε αποστροφή, νιώθεις αποστροφή και για τους άντρες και για την ιδέα του έρωτα γενικα.

    Αν έχεις ψήγματα ρομαντισμού μέσα σου και νιώθεις ότι χάθηκαν στη πορεία μέσα από τη συναναστροφη σου με ακατάλληλους άντρες τότε πρέπει να ψάξεις να σκεφτείς τι είναι έρωτας για σένα , αν είναι κάτι ωραίο για σένα, εάν είναι κάτι σημαντικό για σένα. Όταν εσύ πρώτα καταλήξεις ότι σου αρέσει η ιδέα του έρωτα και ονειρεύεσαι να ερωτευτείς τότε θα είσαι στο μουντ να το νιώσεις αυτό με κάποιον που θα σου το βγάλει.

    Αν όμως εσύ πρώτη υποτιμάς τον έρωτα, τον θεωρείς βλακεία, παιδιαρωδες συναίσθημα και βλέπεις τους άντρες ως πουλιά θα δυσκολευτείς.....και δεν θα καταλήξεις ικανοποιημένη....πρεπει να βρεις τι θες ....

  8. #23
    Honorata
    Guest
    Αυτό που θέλω να πω είναι ότι αφήνω το κομμάτι του σεξ και της παρθενίας στην άκρη....

    Ας εστιάσουμε στο συναισθηματικό κομμάτι...

    Ότι έχεις κάποια σεξουαλικά ταμπού αυτό νομίζω ότι ισχύει..

    Μήπως όμως έχεις και συναισθηματικά ταμπού;

    Επειδή σε διαβάζω αρκετό καιρό μου έχει κάνει εντύπωση το γεγονός ότι δεν έχεις αναφέρει ποτέ κάποια συναισθηματική εμπειρία με κάποιον άντρα που να σε άγγιξε....δεν λέω να έχεις ζήσει τον απόλυτο έρωτα αλλα θα μπορούσε να είναι ένα crush , ένας ενθουσιασμός ένα φλερτ κάτι που να σε συνεπήρε......ανεξάρτητα από το πώς κατέληξε αυτό

    Αυτό το θεωρώ για την ηλικία σου αξιοπροσεκτο (για να μη πω μη φυσιολογικο και σε τρομάξω).........
    Εκτός και αν έχεις ζήσει κάτι "δυνατό" και δεν ήθελες να το αναφέρεις για δικούς σου λόγους....
    Φαίνεται ότι είσαι κοπέλα κοινωνική που κάνει εύκολα παρέες και συναναστρέφεται με κόσμο, στα 27 σου χρόνια θα είχες ευκαιρίες να έρθεις σε επαφή με αρκετούς άντρες, από το σχολείο, τη γειτονιά τις φίλες, τα χόμπυ τη δουλειά....

    Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι στο ότι πρέπει να σκεφτείς τις πραγματικές σου ανάγκες....

    Θέλεις σχέση με άντρα; και αν ναι γιατί;

    Είναι δική σου αυτή η συναισθηματικη ανάγκη, θες να ερωτευτείς επειδή είναι δική σου επιθυμία;
    Ή ζητάς μια σχέση για να γίνεις αποδεκτή από τους γύρω σου και να νιώσεις "φυσιολογική", σαν να είναι η σύναψη σχέσης το διαβατήριο για μια ενήλικη ζωή....; θεωρείς ότι μια σχέση θα σου δώσει social status....

    Εάν δεν έχεις πραγματική επιθυμία να βιώσεις συναισθηματικά τον έρωτα τότε το θέμα ξεκινάει από σένα και δεν ευθύνονται οι άλλοι...

    όσους μαλακες και να γνωρίσεις (που υπάρχουν παρα πολλοί εκεί έξω) αν εσύ η ίδια τοποθετείς ψηλά τον έρωτα και την αγάπη κάποια στιγμή θα έρθει και εκείνος που θα σε παρασύρει και θα το ζήσεις σε όλα τα επίπεδα..γιατι εσύ θα το έχεις ανάγκη και θα είσαι σε αυτό το mood ..... προσωπικά όσο και αν έχω απογοητευτεί με συμπεριφορές αντρών δεν εχω ποτέ αναφέρθει σε έναν άντρα με τον όρο "πουλι"

    Αν εσυ όμως έχεις ενοχοποιησει το σεξ αλλα και τον έρωτα ως συναίσθημα τότε πως θα το ζήσεις....; πως θα βρεις τι ψάχνεις και πως θα είσαι ικανοποιημενη ; πως θα σου κάνει το κλικ; θα έρθει κάποιος που θα θέλει να ερωτευτεί μαζί σου και εσύ θα πεις χεσε τον γελοίο, έρωτες και μαλακιες ......

    Ρωτά τον εαυτό σου; θες τον έρωτα; τον αποδέχεσαι τον ζητάς σαν συναίσθημα ή απλά δεν τον θέλησες ποτέ και το απωθήσες σαν κάτι γελοίο η παιδιαρωδες ;

    Δεν ξέρω αν θα καταφέρεις να κάνεις κάτι με τον 35αρη που μας λες όμως ακόμα και αν τα καταφέρεις και αποκτήσεις τη σεξουαλική εμπειρία που θες πρέπει να ψάξεις περισσότερο μέσα σου για να είσαι πραγματική ευχαριστημένη σχετικά με τους άντρες και το ερωτικό κομμάτι

  9. #24
    Honorata, τώρα της βάζεις δύσκολες πίστες... πολύ δύσκολες...

    Άσε πρώτα να βρεθεί η ...τρύπα και βλέπει.

  10. #25
    Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχα!

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2022
    Posts
    11
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Βγαίνω με έναν άντρα εδώ και τρεις εβδομάδες. Αυτός είναι 35 χρόνων.
    Όσες φορές είχαμε βρεθεί κάναμε μόνο προκαταρκτικά, στα οποία τελείωνε πολύ γρήγορα. Εμενα προσπαθούσε να με ικανοποιήσει με δάχτυλο, αλλά αν και υγρή, δεν τελείωνα.
    Επειδή δεν είχαμε αρκετό χρόνο και επειδή εγώ δεν ένιωθα έτοιμη δεν είχαμε προχωρήσει, αν και μου έλεγε ότι ήθελε, αλλά δεν έχει σκοπό να με πιέσει.
    Μια μέρα είχε το σπίτι άδειο και μου είπε να καθίσουμε από το μεσημέρι ως το βράδυ μαζί.
    Του έκανα δύο φορές στοματικό , στις οποίες τελείωσε αμέσως και μετά ήθελε να μου βάλει δάχτυλο.
    Εγώ δεν του έχω πει ότι δεν έχω ολοκληρώσει, έχω πει ότι απλά πονάω συνήθως κι ότι έχω να κάνω σεξ δύο χρόνια λόγω μιας κακης εμπειρίας (και το έχει σεβαστεί μέρες τώρα). Μου έβαζε δαχτυλο και μου άρεσε, ήμουν δηλαδή αρκετά υγρή και εκείνη την ώρα μου είπε ότι θέλει να κάνουμε σεξ. Επειδή εγώ αισθάνθηκα για πρώτη φορά έτοιμη του είπα ναι και τότε εκείνος πήγε να μπει (εγώ ανάσκελα κι αυτος από πάνω μου)
    Αρχικά μου ακουμπούσε το πέος του εξωτερικά και μετά το έβαλε , δηλαδή εγώ αισθάνθηκα κάτι να μπαίνει, αλλά όχι κανονικά μέσα μέσα. Και τότε με ρωτούσε αν μπήκε. Έλεγε ότι δεν μπορει να καταλάβει. Επίσης φορούσα το εσώρουχο, κι απλά το είχα κάνει πέρα.
    Μου ζήτησε μετά να καθίσει αυτος σε μια καρέκλα και να έρθω εγώ από πάνω του για να έχω τον έλεγχο και να μην πονέσω. Βέβαια δεν τα καταφέραμε πάλι και ξανά με ρωτούσε αν μπήκε. Τότε μου είπε ότι δεν είναι ανάγκη να κάνουμε σήμερα σεξ και συνεχίσαμε με προκαταρκτικά. Μετά από κάποια ώρα μου είπε να προσπαθήσουμε αλλά να το πάμε σιγά σιγά δηλαδή πρώτα να μου βάλει μερικά δάχτυλα. Στο δεύτερο πόνεσα και τελικα πάλι καταλήξαμε στα προκαταρκτικά.
    Ε μετα δεν ξαναπροσπαθησαμε γιατί είχε τελειώσει ήδη τέσσερις φορές εκείνη τη μέρα.
    Τώρα μιλάμε και έχουμε μείνει στο ότι θα προσπαθήσουμε την επόμενη φορά και θα δώσουμε χρόνο.
    Γενικά αυτός είναι ο μόνος με τον οποίο ταιριάζω και θέλω να κάνω κάτι. Απλά μου φάνηκε περίεργο σε αυτη την ηλικία να μην ξερει αν μπήκε και σε δύο άτομα που το είπα τρελάθηκαν. Και μου είπαν πως όταν ο άλλος είναι καθιστος δεν μπαίνει εύκολα.

    Εσείς τι πιστεύετε; Εγώ θέλω να ξαναπροσπαθήσω πάντως αλλά δεν ξερω πως θα ηταν πιο εύκολο

    Επίσης επειδή μπορεί να ρωτήσετε παρθένος δεν είναι σίγουρα, το ξέρω.
    Θα πρότεινα να μην αγχώνεσαι, αν περασετε αρκετό καιρό στο κρεβάτι θα χαλαρωσεις κι εσυ (κολπικα) και θα τον δεχτείς μεσα σου και θα εχεις και απολαυση. Τις πρωτες φορές θα μπαινει μονο το κεφάλι κλπ...θέλει χρόνο

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Τελικά η πράξη έγινε ( πόνεσα βέβαια αρκετά και έβγαλα αίμα), μπορει να μην το ευχαριστήθηκα σαρκικά αλλά μου φέρθηκε πολύ σωστά ( αν και δεν του είπα ότι ήμουν παρθένα ). Ο τύπος μπορει να μην είναι ελεύθερος και να είναι άπιστος στην κοπέλα του αλλά είναι πολύ πιο εντάξει από μερικούς ελεύθερους! Μου στελνει κάθε μέρα μηνύματα, μου δείχνει ενδιαφέρον, ΘΕΛΕΙ να συνεχίσουμε αυτό που έχουμε και δεν σκέφτεται μόνο την καύλα του! Με έχει ξεκλειδώσει παρα πολύ στο σεξουαλικό και με εκείνον μόνο ένιωσα πρώτη φορά επιθυμία! Άρα δεν είχα εγώ κάποιο θέμα, οι άλλοι απλά δεν μου έκαναν καθόλου κούκου ( και τωρα καταλαβαίνω πως ήταν απόλυτα λογικό αφού είναι ΛΙΓΟΙ μπροστά του). Επίσης δεν είναι ούτε τσιγκούνης και είναι και μορφωμένος και σε ένα επίπεδο που μπορώ να κάνω ωραίες συζητήσεις μαζί του και δεν θέλει να μιλάμε μόνο για σεξ! Τις προάλλες είχαμε μια διαφωνία και καθόταν με τις ώρες να το λύσουμε και έχασε μια δραστηριότητα που ήθελε να κάνει και μου είπε ότι η συζήτηση μας ήταν πιο σημαντική για εκείνον! Αυτά που μου προσφέρει αυτός δεν μου τα προσφερε κανένας ελεύθερος ( και λογικό να είναι ελεύθεροι όσοι είναι ανίκανοι να προσφέρουν πράγματα σε μια γυναίκα και να την κάνουν να νιώσει όμορφα)

    Επειδή ρωτήθηκα παραπάνω, όχι δεν θέλω να κάνω σχέση και δεν νομίζω ότι μπορώ να ερωτευτώ. Με εκείνον νιώθω μια τρυφερότητα και έναν θαυμασμό, αλλά εννοείται ξέρω που βαδίζω. Στην παρούσα φάση αυτός με βολεύει γιατί δεν με πίεσε με το σεξ , το κάναμε όταν ήθελα, μας αρέσει να πηγαίνουμε στα ίδια μερη, έχουμε κοινά στη διασκέδαση, δεν είναι γύφτος και παράλληλα δεν έχουμε σχέση, πράγμα που μου επιτρέπει να βλέπω και έναν άλλο που μου αρέσει και μάλιστα τώρα νιώθω περισσότερο θάρρος με αυτόν!
    Γενικά τώρα νιώθω ότι δεν με κρατάει τίποτα πίσω κανένας φόβος . Το σεξ έγινε.
    Αλλά να αγαπήσω δεν νομίζω ότι μπορώ γιατί δεν έχω θετικά συναισθήματα για τους άντρες και δεν εμπιστεύομαι καθόλου. Κι αυτούς που λέω ότι μου αρέσουν τους θέλω απλά για σεξ και βόλτες. Τίποτα παραπάνω

  13. #28
    Honorata
    Guest
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Ο τύπος μπορει να μην είναι ελεύθερος και να είναι άπιστος στην κοπέλα του αλλά είναι πολύ πιο εντάξει από μερικούς ελεύθερους! Μου στελνει κάθε μέρα μηνύματα, μου δείχνει ενδιαφέρον, ΘΕΛΕΙ να συνεχίσουμε αυτό που έχουμε και δεν σκέφτεται μόνο την καύλα του!
    Κρατα και καμια πισινη καλου κακου.....

  14. #29
    Honorata
    Guest
    Αυτό το δεν έχω θετικά συναισθηματα για τους άντρες μου έκατσε κάπως όταν το διάβασα....

    Εγώ πάλι επειδή θέλω να αγαπήσω και μπορώ και ξέρω τι σημαίνει έχω σκοπό να παλέψω.και να μην αφήσω τις λάθος επιλογές και τις δυσκολίες να με επηρεάσουν και δεν θα τα βάλω κάτω αν δεν πάρω αυτό που θέλω...ο καθένας ας παλέψει σε αυτή τη ζωή για τις αξίες και τα ιδανικά του.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Τελικά η πράξη έγινε ( πόνεσα βέβαια αρκετά και έβγαλα αίμα), μπορει να μην το ευχαριστήθηκα σαρκικά αλλά μου φέρθηκε πολύ σωστά ( αν και δεν του είπα ότι ήμουν παρθένα ). Ο τύπος μπορει να μην είναι ελεύθερος και να είναι άπιστος στην κοπέλα του αλλά είναι πολύ πιο εντάξει από μερικούς ελεύθερους! Μου στελνει κάθε μέρα μηνύματα, μου δείχνει ενδιαφέρον, ΘΕΛΕΙ να συνεχίσουμε αυτό που έχουμε και δεν σκέφτεται μόνο την καύλα του! Με έχει ξεκλειδώσει παρα πολύ στο σεξουαλικό και με εκείνον μόνο ένιωσα πρώτη φορά επιθυμία! Άρα δεν είχα εγώ κάποιο θέμα, οι άλλοι απλά δεν μου έκαναν καθόλου κούκου ( και τωρα καταλαβαίνω πως ήταν απόλυτα λογικό αφού είναι ΛΙΓΟΙ μπροστά του). Επίσης δεν είναι ούτε τσιγκούνης και είναι και μορφωμένος και σε ένα επίπεδο που μπορώ να κάνω ωραίες συζητήσεις μαζί του και δεν θέλει να μιλάμε μόνο για σεξ! Τις προάλλες είχαμε μια διαφωνία και καθόταν με τις ώρες να το λύσουμε και έχασε μια δραστηριότητα που ήθελε να κάνει και μου είπε ότι η συζήτηση μας ήταν πιο σημαντική για εκείνον! Αυτά που μου προσφέρει αυτός δεν μου τα προσφερε κανένας ελεύθερος ( και λογικό να είναι ελεύθεροι όσοι είναι ανίκανοι να προσφέρουν πράγματα σε μια γυναίκα και να την κάνουν να νιώσει όμορφα)

    Επειδή ρωτήθηκα παραπάνω, όχι δεν θέλω να κάνω σχέση και δεν νομίζω ότι μπορώ να ερωτευτώ. Με εκείνον νιώθω μια τρυφερότητα και έναν θαυμασμό, αλλά εννοείται ξέρω που βαδίζω. Στην παρούσα φάση αυτός με βολεύει γιατί δεν με πίεσε με το σεξ , το κάναμε όταν ήθελα, μας αρέσει να πηγαίνουμε στα ίδια μερη, έχουμε κοινά στη διασκέδαση, δεν είναι γύφτος και παράλληλα δεν έχουμε σχέση, πράγμα που μου επιτρέπει να βλέπω και έναν άλλο που μου αρέσει και μάλιστα τώρα νιώθω περισσότερο θάρρος με αυτόν!
    Γενικά τώρα νιώθω ότι δεν με κρατάει τίποτα πίσω κανένας φόβος . Το σεξ έγινε.
    Αλλά να αγαπήσω δεν νομίζω ότι μπορώ γιατί δεν έχω θετικά συναισθήματα για τους άντρες και δεν εμπιστεύομαι καθόλου. Κι αυτούς που λέω ότι μου αρέσουν τους θέλω απλά για σεξ και βόλτες. Τίποτα παραπάνω
    εχεις θεμα, σοβαρα τωρα δεν ξερω απο που να αρχισω.
    ελπιζω να σε βοηθησει η Θεια Προνοια

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Θέλω να καταλάβω εάν έχω πρόβλημα ή δεν έχω πρόβλημα?
    By Dionysios in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 20
    Last Post: 08-07-2021, 20:18
  2. Αναλύω Το Πρόβλημα Μου. Ένα Περίπλοκο Πρόβλημα.
    By Erudinam in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 20-07-2020, 00:10
  3. Το πρόβλημα είναι να παραδεχτείς το πρόβλημα
    By καθρεπτης in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 51
    Last Post: 18-01-2015, 01:11
  4. ΔΥΣΚΟΛΟ ΘΕΜΑ: ΕΡΩΤΑΣ ΧΩΡΙΣ ΔΙΕΙΣΔΥΣΗ! (παρακαλω ριχτε μια ματια!) S.O.S!!!!
    By kons_tsia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 22-02-2014, 11:07
  5. Προβλημα με u2u
    By Ολα_ειναι_δανεικα in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 0
    Last Post: 12-05-2010, 19:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •