Πρόβλημα με τη διείσδυση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 49
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108

    Πρόβλημα με τη διείσδυση

    Βγαίνω με έναν άντρα εδώ και τρεις εβδομάδες. Αυτός είναι 35 χρόνων.
    Όσες φορές είχαμε βρεθεί κάναμε μόνο προκαταρκτικά, στα οποία τελείωνε πολύ γρήγορα. Εμενα προσπαθούσε να με ικανοποιήσει με δάχτυλο, αλλά αν και υγρή, δεν τελείωνα.
    Επειδή δεν είχαμε αρκετό χρόνο και επειδή εγώ δεν ένιωθα έτοιμη δεν είχαμε προχωρήσει, αν και μου έλεγε ότι ήθελε, αλλά δεν έχει σκοπό να με πιέσει.
    Μια μέρα είχε το σπίτι άδειο και μου είπε να καθίσουμε από το μεσημέρι ως το βράδυ μαζί.
    Του έκανα δύο φορές στοματικό , στις οποίες τελείωσε αμέσως και μετά ήθελε να μου βάλει δάχτυλο.
    Εγώ δεν του έχω πει ότι δεν έχω ολοκληρώσει, έχω πει ότι απλά πονάω συνήθως κι ότι έχω να κάνω σεξ δύο χρόνια λόγω μιας κακης εμπειρίας (και το έχει σεβαστεί μέρες τώρα). Μου έβαζε δαχτυλο και μου άρεσε, ήμουν δηλαδή αρκετά υγρή και εκείνη την ώρα μου είπε ότι θέλει να κάνουμε σεξ. Επειδή εγώ αισθάνθηκα για πρώτη φορά έτοιμη του είπα ναι και τότε εκείνος πήγε να μπει (εγώ ανάσκελα κι αυτος από πάνω μου)
    Αρχικά μου ακουμπούσε το πέος του εξωτερικά και μετά το έβαλε , δηλαδή εγώ αισθάνθηκα κάτι να μπαίνει, αλλά όχι κανονικά μέσα μέσα. Και τότε με ρωτούσε αν μπήκε. Έλεγε ότι δεν μπορει να καταλάβει. Επίσης φορούσα το εσώρουχο, κι απλά το είχα κάνει πέρα.
    Μου ζήτησε μετά να καθίσει αυτος σε μια καρέκλα και να έρθω εγώ από πάνω του για να έχω τον έλεγχο και να μην πονέσω. Βέβαια δεν τα καταφέραμε πάλι και ξανά με ρωτούσε αν μπήκε. Τότε μου είπε ότι δεν είναι ανάγκη να κάνουμε σήμερα σεξ και συνεχίσαμε με προκαταρκτικά. Μετά από κάποια ώρα μου είπε να προσπαθήσουμε αλλά να το πάμε σιγά σιγά δηλαδή πρώτα να μου βάλει μερικά δάχτυλα. Στο δεύτερο πόνεσα και τελικα πάλι καταλήξαμε στα προκαταρκτικά.
    Ε μετα δεν ξαναπροσπαθησαμε γιατί είχε τελειώσει ήδη τέσσερις φορές εκείνη τη μέρα.
    Τώρα μιλάμε και έχουμε μείνει στο ότι θα προσπαθήσουμε την επόμενη φορά και θα δώσουμε χρόνο.
    Γενικά αυτός είναι ο μόνος με τον οποίο ταιριάζω και θέλω να κάνω κάτι. Απλά μου φάνηκε περίεργο σε αυτη την ηλικία να μην ξερει αν μπήκε και σε δύο άτομα που το είπα τρελάθηκαν. Και μου είπαν πως όταν ο άλλος είναι καθιστος δεν μπαίνει εύκολα.

    Εσείς τι πιστεύετε; Εγώ θέλω να ξαναπροσπαθήσω πάντως αλλά δεν ξερω πως θα ηταν πιο εύκολο

    Επίσης επειδή μπορεί να ρωτήσετε παρθένος δεν είναι σίγουρα, το ξέρω.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Βγαίνω με έναν άντρα εδώ και τρεις εβδομάδες. Αυτός είναι 35 χρόνων.
    Όσες φορές είχαμε βρεθεί κάναμε μόνο προκαταρκτικά, στα οποία τελείωνε πολύ γρήγορα. Εμενα προσπαθούσε να με ικανοποιήσει με δάχτυλο, αλλά αν και υγρή, δεν τελείωνα.
    Επειδή δεν είχαμε αρκετό χρόνο και επειδή εγώ δεν ένιωθα έτοιμη δεν είχαμε προχωρήσει, αν και μου έλεγε ότι ήθελε, αλλά δεν έχει σκοπό να με πιέσει.
    Μια μέρα είχε το σπίτι άδειο και μου είπε να καθίσουμε από το μεσημέρι ως το βράδυ μαζί.
    Του έκανα δύο φορές στοματικό , στις οποίες τελείωσε αμέσως και μετά ήθελε να μου βάλει δάχτυλο.
    Εγώ δεν του έχω πει ότι δεν έχω ολοκληρώσει, έχω πει ότι απλά πονάω συνήθως κι ότι έχω να κάνω σεξ δύο χρόνια λόγω μιας κακης εμπειρίας (και το έχει σεβαστεί μέρες τώρα). Μου έβαζε δαχτυλο και μου άρεσε, ήμουν δηλαδή αρκετά υγρή και εκείνη την ώρα μου είπε ότι θέλει να κάνουμε σεξ. Επειδή εγώ αισθάνθηκα για πρώτη φορά έτοιμη του είπα ναι και τότε εκείνος πήγε να μπει (εγώ ανάσκελα κι αυτος από πάνω μου)
    Αρχικά μου ακουμπούσε το πέος του εξωτερικά και μετά το έβαλε , δηλαδή εγώ αισθάνθηκα κάτι να μπαίνει, αλλά όχι κανονικά μέσα μέσα. Και τότε με ρωτούσε αν μπήκε. Έλεγε ότι δεν μπορει να καταλάβει. Επίσης φορούσα το εσώρουχο, κι απλά το είχα κάνει πέρα.
    Μου ζήτησε μετά να καθίσει αυτος σε μια καρέκλα και να έρθω εγώ από πάνω του για να έχω τον έλεγχο και να μην πονέσω. Βέβαια δεν τα καταφέραμε πάλι και ξανά με ρωτούσε αν μπήκε. Τότε μου είπε ότι δεν είναι ανάγκη να κάνουμε σήμερα σεξ και συνεχίσαμε με προκαταρκτικά. Μετά από κάποια ώρα μου είπε να προσπαθήσουμε αλλά να το πάμε σιγά σιγά δηλαδή πρώτα να μου βάλει μερικά δάχτυλα. Στο δεύτερο πόνεσα και τελικα πάλι καταλήξαμε στα προκαταρκτικά.
    Ε μετα δεν ξαναπροσπαθησαμε γιατί είχε τελειώσει ήδη τέσσερις φορές εκείνη τη μέρα.
    Τώρα μιλάμε και έχουμε μείνει στο ότι θα προσπαθήσουμε την επόμενη φορά και θα δώσουμε χρόνο.
    Γενικά αυτός είναι ο μόνος με τον οποίο ταιριάζω και θέλω να κάνω κάτι. Απλά μου φάνηκε περίεργο σε αυτη την ηλικία να μην ξερει αν μπήκε και σε δύο άτομα που το είπα τρελάθηκαν. Και μου είπαν πως όταν ο άλλος είναι καθιστος δεν μπαίνει εύκολα.

    Εσείς τι πιστεύετε; Εγώ θέλω να ξαναπροσπαθήσω πάντως αλλά δεν ξερω πως θα ηταν πιο εύκολο

    Επίσης επειδή μπορεί να ρωτήσετε παρθένος δεν είναι σίγουρα, το ξέρω.
    εχεις τελειωσει ποτε μονη σου;
    μαθε να τελειωνεις μονη σου και μετα θα μπορεις να του δειξεις κι εκεινου τι θελεις.

    γιατι εισαι τοσο σιγουρη οτι δεν ειναι παρθενος;
    αν δεν ειναι παρθενος, σιγουρα ειναι πολυ απειρος στο σεξ.
    οταν χωρανε 2 δαχτυλα εστω ζορισμενα, χωραει και πεος, κι ας μην ειναι ιδιο το μεγεθος το πεος εχει αλλη κατασκευη απο τα δαχτυλα και χωραει μια χαρα αν χωρανε 2 δαχτυλα. αρκει να το θελεις σεξουαλικα και οχι λογικα. αν δεν ποθεις να μπει, δεν μπαινει με τπτ.
    το εσυ απο πανω ειναι καλη σταση για να εχεις τον ελεγχο, σε κρεβατι ομως και οχι σε καρεκλα. στην καρεκλα κρεμονται τα ποδια σου, σφιγγεις τους προσαγωγους για να στηριχθεις επομενως ΣΦΙΓΓΕΙ ο κολπος, δεν χαλαρωνει.

    το μονο που εχω να πω, ειναι οποιαδηποτε δοκιμη κι αν κανεις, και στο μελλον ειτε με αυτον ειτε με αλλον, να την κανεις με σεξουαλικη επιθυμια και οχι για να τα "καταφερετε". η "επιτυχια" του σεξ ειναι η ηδονη. δεν ειναι η διεισδυση.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Μια χαρά επιθυμία έχω για τον συγκεκριμένο
    Είναι ο πρώτος με τον οποίο θέλω να κάνω κάτι και δεν βαριέμαι. Δεν έχω εγώ κάποιο σεξουαλικό πρόβλημα τελικά, απλά οι προηγούμενοι ήταν όλοι άχρηστοι από ο,τι φαίνεται.
    Με αυτόν ταιριάζω και σε άλλους τομείς και ίσως είναι και το εγκεφαλικό κομμάτι που παίζει ρόλο.

    Μόνη μου ναι, έχω τελειώσει και του είπα πως να ξεκινήσει. Δάχτυλο δεν έχω βάλει μόνη μου μέσα, μόνο αυτός και κάποιοι άλλοι πριν από αυτόν μου είχαν βάλει, αλλά ατσαλα και πονούσα.

    Παρθένος δεν είναι γιατί έχει σχέση εδω και δύο χρόνια και το ξέρω, το έχω δει ( πλιζ μην βγούμε εκτός θέματος )

    Τέλος πάντων δεν αγχώνομαι πια, ούτε φοβάμαι, θέλω να ξαναπροσπαθήσω και θέλει και αυτός να το πάμε σιγά σιγά.
    Το αν έχει εμπειρίες ή όχι δεν με απασχολεί, μια χαρά περνάμε όταν κάνουμε όσα κάνουμε και οι δύο, κάτι που δεν είχα ούτε στο 1% με τους προηγούμενους

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Μια χαρά επιθυμία έχω για τον συγκεκριμένο
    Είναι ο πρώτος με τον οποίο θέλω να κάνω κάτι και δεν βαριέμαι. Δεν έχω εγώ κάποιο σεξουαλικό πρόβλημα τελικά, απλά οι προηγούμενοι ήταν όλοι άχρηστοι από ο,τι φαίνεται.
    Με αυτόν ταιριάζω και σε άλλους τομείς και ίσως είναι και το εγκεφαλικό κομμάτι που παίζει ρόλο.

    Μόνη μου ναι, έχω τελειώσει και του είπα πως να ξεκινήσει. Δάχτυλο δεν έχω βάλει μόνη μου μέσα, μόνο αυτός και κάποιοι άλλοι πριν από αυτόν μου είχαν βάλει, αλλά ατσαλα και πονούσα.

    Παρθένος δεν είναι γιατί έχει σχέση εδω και δύο χρόνια και το ξέρω, το έχω δει ( πλιζ μην βγούμε εκτός θέματος )

    Τέλος πάντων δεν αγχώνομαι πια, ούτε φοβάμαι, θέλω να ξαναπροσπαθήσω και θέλει και αυτός να το πάμε σιγά σιγά.
    Το αν έχει εμπειρίες ή όχι δεν με απασχολεί, μια χαρά περνάμε όταν κάνουμε όσα κάνουμε και οι δύο, κάτι που δεν είχα ούτε στο 1% με τους προηγούμενους
    οταν δεν ποθεις καποιον, δεν σημαινει οτι ειναι αχρηστος.
    μπορει αλλες 10 να τον ποθουνε.
    απλα δεν ταιριαζετε.

    δεν χρειαζεται να βαλεις κατι "μεσα". οπως τελειωνεις μονη σου, μπορεις και με παρτενερ.
    η σχεση του η αλλη συνεχιζεται, δηλαδη;

    ε, εφοσον θελεις και το θελετε κι οι δυο, ξαναβρεθειτε.
    εμεις τι να κανουμε;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Ναι η σχέση του συνεχίζεται και λόγω των προγραμμάτων μας δεν έχουμε ευκαιρίες να βρισκόμαστε πολλές ώρες .

    εδώ ρώτησα για συμβουλές για να μπει πιο εύκολα ειδικά αν δεν έχουμε αρκετό χρόνο.
    Χωρίς πικροχολα σχόλια, οποίος έχει να πει κάτι ας το πει.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Ναι η σχέση του συνεχίζεται και λόγω των προγραμμάτων μας δεν έχουμε ευκαιρίες να βρισκόμαστε πολλές ώρες .

    εδώ ρώτησα για συμβουλές για να μπει πιο εύκολα ειδικά αν δεν έχουμε αρκετό χρόνο.
    Χωρίς πικροχολα σχόλια, οποίος έχει να πει κάτι ας το πει.
    λεμον , εσυ η ιδια εισαι εξαιρετικα πικροχολη και απαξιωτικη για τους ανθρωπους πουτ υχαινει να μην τους αρεσες αρκετα για να περιμενουν, η να μην τους ηθελες εσυ, ειτε λογω μειωμενης επιθυμιας δικης σου (το πιο πιθανο), ειτε λογω συμπλεγματων δικων σου (επισης πολυ πιθανο), ειτε γιατι απλα δεν ταιριαζετε και δεν ειναι δυνατον να σε διαβαζει κανεις να βγαζεις χολη και "κατηγορω" για ολους εκτος απο τον εαυτο σου που παραμενεις χωρις θεραπεια να τσαλαβουτας στις ζωες των ανθρωπων και γι αυτο ειναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ να σου απανταει καποιος χωρις να σχολιαζει την κακεντρεχεια σου, εφοσον σε καθε μα ΚΑΘΕ θεμα σου ριχνεις κατηγοριες και απαξιωση ΠΑΝΤΟΥ ΑΛΛΟΥ, εκτος απο τονε αυτο σου που πραγματικα ευθυνεται.
    σορι, αν θες να σου λεμε τι καλα που τα κανεις ολα οταν μιλας και φερεσαιε τσι στους ανθρωπους, ειναια δυνατον.
    θα σχολιαζουμε και τις δικες σου λαθος αποψεις και συμπεριφορες. οχι μονο των αλλων.

    τωρα εχεις να προσεχεις περα απο ολα τα αλλα, μηπως τον ερωτευθεις τον τυπο, αλλα αυτος δεν θελησει να χωρισει για χαρη σου , η και ακομα χειροτερα, δεν θελει καν να εχετε μια παραλληλη σχεση, αλλα απομακρυνθει ενω εσυ θα τον ψαχνεις..
    ειναι ο πιο πιθανος κινδυνος οταν ασχολεισαι με δεσμευμενο.

    "πιο ευκολα" θα μπει οταν εκεινη την στιγμη θελεις πραγματικα διεισδηση και οχι απλα να τα καταφερεις για να βαλεις τσεκ στο κουτακι "παρθενα"....

    υ.γ. αν ποτε απευθυνθεις εδω χωρις πικροχολα σχολια για οσους σε απορριπτουν ή δεν τους ποθεις, χωρις αυτες τις απεριγραπες δηλωσεις οτι κοροιδευεις τους ανδρες που δειχνουν ενδιαφερον για σενα, οτι ειναι αχρηστοι οπως μολις ειπες γιατι δεν καταφερνουν να σου αναψουν την σεξουαλικη σου επιθυμια που δενε χει αναψει στα 27 σου, τοτε θα σου απαντανε κι εδω αναλογα με προσοχη και χωρις επικριση. αλλα μιλας απαραδεκτα κοπελα μου.

  7. #7
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Βγαίνω με έναν άντρα εδώ και τρεις εβδομάδες. Αυτός είναι 35 χρόνων.
    Όσες φορές είχαμε βρεθεί κάναμε μόνο προκαταρκτικά, στα οποία τελείωνε πολύ γρήγορα. Εμενα προσπαθούσε να με ικανοποιήσει με δάχτυλο, αλλά αν και υγρή, δεν τελείωνα.
    Επειδή δεν είχαμε αρκετό χρόνο και επειδή εγώ δεν ένιωθα έτοιμη δεν είχαμε προχωρήσει, αν και μου έλεγε ότι ήθελε, αλλά δεν έχει σκοπό να με πιέσει.
    Μια μέρα είχε το σπίτι άδειο και μου είπε να καθίσουμε από το μεσημέρι ως το βράδυ μαζί.
    Του έκανα δύο φορές στοματικό , στις οποίες τελείωσε αμέσως και μετά ήθελε να μου βάλει δάχτυλο.
    Εγώ δεν του έχω πει ότι δεν έχω ολοκληρώσει, έχω πει ότι απλά πονάω συνήθως κι ότι έχω να κάνω σεξ δύο χρόνια λόγω μιας κακης εμπειρίας (και το έχει σεβαστεί μέρες τώρα). Μου έβαζε δαχτυλο και μου άρεσε, ήμουν δηλαδή αρκετά υγρή και εκείνη την ώρα μου είπε ότι θέλει να κάνουμε σεξ. Επειδή εγώ αισθάνθηκα για πρώτη φορά έτοιμη του είπα ναι και τότε εκείνος πήγε να μπει (εγώ ανάσκελα κι αυτος από πάνω μου)
    Αρχικά μου ακουμπούσε το πέος του εξωτερικά και μετά το έβαλε , δηλαδή εγώ αισθάνθηκα κάτι να μπαίνει, αλλά όχι κανονικά μέσα μέσα. Και τότε με ρωτούσε αν μπήκε. Έλεγε ότι δεν μπορει να καταλάβει. Επίσης φορούσα το εσώρουχο, κι απλά το είχα κάνει πέρα.
    Μου ζήτησε μετά να καθίσει αυτος σε μια καρέκλα και να έρθω εγώ από πάνω του για να έχω τον έλεγχο και να μην πονέσω. Βέβαια δεν τα καταφέραμε πάλι και ξανά με ρωτούσε αν μπήκε. Τότε μου είπε ότι δεν είναι ανάγκη να κάνουμε σήμερα σεξ και συνεχίσαμε με προκαταρκτικά. Μετά από κάποια ώρα μου είπε να προσπαθήσουμε αλλά να το πάμε σιγά σιγά δηλαδή πρώτα να μου βάλει μερικά δάχτυλα. Στο δεύτερο πόνεσα και τελικα πάλι καταλήξαμε στα προκαταρκτικά.
    Ε μετα δεν ξαναπροσπαθησαμε γιατί είχε τελειώσει ήδη τέσσερις φορές εκείνη τη μέρα.
    Τώρα μιλάμε και έχουμε μείνει στο ότι θα προσπαθήσουμε την επόμενη φορά και θα δώσουμε χρόνο.
    Γενικά αυτός είναι ο μόνος με τον οποίο ταιριάζω και θέλω να κάνω κάτι. Απλά μου φάνηκε περίεργο σε αυτη την ηλικία να μην ξερει αν μπήκε και σε δύο άτομα που το είπα τρελάθηκαν. Και μου είπαν πως όταν ο άλλος είναι καθιστος δεν μπαίνει εύκολα.

    Εσείς τι πιστεύετε; Εγώ θέλω να ξαναπροσπαθήσω πάντως αλλά δεν ξερω πως θα ηταν πιο εύκολο

    Επίσης επειδή μπορεί να ρωτήσετε παρθένος δεν είναι σίγουρα, το ξέρω.
    35 χρονών και " έμπειρος" , να ρωτάει " μπήκα? " πρώτη φορά το βλέπω :P

    Πιο εύκολα θα μπει με εσένα ξαπλωμένη ανάσκελα και αυτός απο πάνω σου. Πάρτε ένα λιπαντικό αν θέλετε να βοηθήσει. Μάθε που είναι το άνοιγμα του κόλπου σου για να τον οδηγήσεις εσύ στο σωστό σημείο αν γίνεται.

    Επίσης , αν γινότανε να πατε σε κανένα ξενοδοχείο ώστε να έχετε χώρο και χρόνο θα βοηθούσε. Βέβαια ιδανικά θα ήταν να έβρισκες κάποιον ελεύθερο και έμπειρο που να τον θέλεις, αλλά αφου εσύ θες αυτον παω πάσο.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    35 χρονών και " έμπειρος" , να ρωτάει " μπήκα? " πρώτη φορά το βλέπω :P

    Πιο εύκολα θα μπει με εσένα ξαπλωμένη ανάσκελα και αυτός απο πάνω σου. Πάρτε ένα λιπαντικό αν θέλετε να βοηθήσει. Μάθε που είναι το άνοιγμα του κόλπου σου για να τον οδηγήσεις εσύ στο σωστό σημείο αν γίνεται.

    Επίσης , αν γινότανε να πατε σε κανένα ξενοδοχείο ώστε να έχετε χώρο και χρόνο θα βοηθούσε. Βέβαια ιδανικά θα ήταν να έβρισκες κάποιον ελεύθερο και έμπειρο που να τον θέλεις, αλλά αφου εσύ θες αυτον παω πάσο.
    υπαρχει σοβαρη περιπτωση να μας τρολλαρει.Εχουμε φαει στη μαπα ενα προφιλ εδω και χρονια που ισχυριζεται οτι ειναι 26 χρονων και ακομη παρθενα.Σε ολο αυτο το διαστημα ολα τις φταινε και ο ενας τις ξινιζει ο αλλος τις βρωμαει.Και ξαφνικα μετα απο χρονια που γραφει σε αυτο το φορουμ βρισκεται καποιος και παει να κανει σεξ μαζι του.Και αυτος ο καποιος ειναι 35 χρονων γαιδαρος σε σχεση και δεν ξερει πως να βαλει το πεος του στον κολπο.Δε ξερω λιγο καρατρολ μου φαινεται.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    121
    Διαβαζοντας το ποστ αυτο που εχω να πω ειναι οτι καποιο λακο εχει η φαβα... που λεει και η παροιμια

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    35 χρονών και " έμπειρος" , να ρωτάει " μπήκα? " πρώτη φορά το βλέπω :P

    .
    λαθος κανεις πολλες φορες συμβαινει εαν το μο@νι ειναι πλατυ και ρηχο σαν πιατο.


    τωρα για την θεματοθετρια που γραφει οτι ειναι στενο δεν ξερω μπορει να λεει και ψεμματα γιατι ολες θελουν να το εχουν τετοιο.

  11. #11
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    υπαρχει σοβαρη περιπτωση να μας τρολλαρει.Εχουμε φαει στη μαπα ενα προφιλ εδω και χρονια που ισχυριζεται οτι ειναι 26 χρονων και ακομη παρθενα.Σε ολο αυτο το διαστημα ολα τις φταινε και ο ενας τις ξινιζει ο αλλος τις βρωμαει.Και ξαφνικα μετα απο χρονια που γραφει σε αυτο το φορουμ βρισκεται καποιος και παει να κανει σεξ μαζι του.Και αυτος ο καποιος ειναι 35 χρονων γαιδαρος σε σχεση και δεν ξερει πως να βαλει το πεος του στον κολπο.Δε ξερω λιγο καρατρολ μου φαινεται.
    Θα σου πω., 26χρονες παρθένες γνώρισα και στο ριαλ λαιφ, δεν μου κάνει εντύπωση.
    Το ότι έχει η Λεμον μια γενικότερη αντιπάθεια στους άντρες και τους στολίζει " άχρηστους" και άλλα κοσμητικά ισχύει, αλλά και αυτό το εχω δει στο ριαλ λαιφ.

    Το " μπήκα ? " του 35χρονου ναι μου φανηκε κάπως. Δεν μου φαίνεται τόσο παράξενο που δεν βρίσκει κόλπο, είχα και εγω περίπτωση που ήθελε μια βοήθεια για να βρει τι ειναι που. Το να μην νιώθει όμως αν ειναι μεσα ή τσουκ, πρώτη φορά το βλεπω.

    Κατα τα άλλα, απαντάω, κουβέντα να γίνεται, τώρα αν είναι όλο το θέμα προιον μυθοπλασίας , καλή καρδιά :p

    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    λαθος κανεις πολλες φορες συμβαινει εαν το μο@νι ειναι πλατυ και ρηχο σαν πιατο.


    τωρα για την θεματοθετρια που γραφει οτι ειναι στενο δεν ξερω μπορει να λεει και ψεμματα γιατι ολες θελουν να το εχουν τετοιο.
    περιγραφικός όπως πάντα Νίκο

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by pain View Post
    Διαβαζοντας το ποστ αυτο που εχω να πω ειναι οτι καποιο λακο εχει η φαβα... που λεει και η παροιμια
    μεγαλη πιθανοτητα..

  13. #13
    Λεμον βλέπω πέρασες σε άλλο επίπεδο. Αν είναι αλήθεια μπράβο σου που άφησες τις βόλτες και τις εξοδους και περασες στο κυριως πιατο.
    Τώρα θα σου πω και εγώ την γνώμη μου. Ο φίλος μου καθε φορά που προσπαθούμε ρωταει μπηκε?Εμένα ομως είναι άσχετος δεν έχει κάνει ποτέ σεξ.Εσενα αν και εμπειρος δεν ήξερε αν μπηκε?Περιεργο.
    Πάντως αν εφτασες στο ένα και στα δυο δαχτυλα είσαι σε καλό δρόμο. Εμένα δεν χωράει ουτε καρφιτσα.Οπότε αν εφτασες εκεί λίγο εμεινε ακόμη.
    Γιατί αγχωθηκες και ζητάς συμβουλες.Συνεχισε το σιγά σιγά αφού συμφωνει και αυτός. Προσεχε όμως μην την πατησεις μαζί του αφού είναι δεσμευμενος ο άνθρωπος.
    Last edited by Αποστολια; 14-11-2022 at 23:50.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Θα σου πω., 26χρονες παρθένες γνώρισα και στο ριαλ λαιφ, δεν μου κάνει εντύπωση.
    Το ότι έχει η Λεμον μια γενικότερη αντιπάθεια στους άντρες και τους στολίζει " άχρηστους" και άλλα κοσμητικά ισχύει, αλλά και αυτό το εχω δει στο ριαλ λαιφ.




    ο
    πολλα λογια... θα μπορουσες να γραψεις οτι ειναι μισανδρη
    αλλα κορακας κορακου ματι δεν βγαζει.
    τα ιδια και για την ρεμεντυ

  15. #15
    GPS για πέη...

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Θέλω να καταλάβω εάν έχω πρόβλημα ή δεν έχω πρόβλημα?
    By Dionysios in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 20
    Last Post: 08-07-2021, 20:18
  2. Αναλύω Το Πρόβλημα Μου. Ένα Περίπλοκο Πρόβλημα.
    By Erudinam in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 20-07-2020, 00:10
  3. Το πρόβλημα είναι να παραδεχτείς το πρόβλημα
    By καθρεπτης in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 51
    Last Post: 18-01-2015, 01:11
  4. ΔΥΣΚΟΛΟ ΘΕΜΑ: ΕΡΩΤΑΣ ΧΩΡΙΣ ΔΙΕΙΣΔΥΣΗ! (παρακαλω ριχτε μια ματια!) S.O.S!!!!
    By kons_tsia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 22-02-2014, 11:07
  5. Προβλημα με u2u
    By Ολα_ειναι_δανεικα in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 0
    Last Post: 12-05-2010, 19:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •