Διακοπή ανάσας κατα τον υπνο - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    180
    Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας και για το οτι μοιραστήκατε τις εμπειριες σας. Μου τυχαινει και εμενα πολλες φορες. Σχεδον καθε βραδυ. Ομως το συγκεκριμενο επεισόδιο ηταν μοναδικό. Παιζουν ολα ρολο. Και το αγχος και οι εκτακτες. Ακομα και ο τροπος που κοιμομαστε. Εμενα κοιμαται ο γιος μου μαζι μας στο κρεβατι και καποιες φορές ειναι ολος πανω μου! Εχω λιγες εκτακτες παραπανω κιολας αυτη την περιοδο λογω αυξημενου στρες. Τα εχω μαζεψει στο μυαλο μου και τα ελεγχω πλεον. Μονο καποια περιστατικά περιεργα πυροδοτούν ανησυχιες. Ευχαριστώ ξανα παιδιά. Να περνάτε ομορφα.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    180
    Αγάπη σου δεν ειμαι. Αλλά δες εσυ ενα γιατρό πρωτα… αλλα νταλα…

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    194
    Quote Originally Posted by Lia22387 View Post
    Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας και για το οτι μοιραστήκατε τις εμπειριες σας. Μου τυχαινει και εμενα πολλες φορες. Σχεδον καθε βραδυ. Ομως το συγκεκριμενο επεισόδιο ηταν μοναδικό. Παιζουν ολα ρολο. Και το αγχος και οι εκτακτες. Ακομα και ο τροπος που κοιμομαστε. Εμενα κοιμαται ο γιος μου μαζι μας στο κρεβατι και καποιες φορές ειναι ολος πανω μου! Εχω λιγες εκτακτες παραπανω κιολας αυτη την περιοδο λογω αυξημενου στρες. Τα εχω μαζεψει στο μυαλο μου και τα ελεγχω πλεον. Μονο καποια περιστατικά περιεργα πυροδοτούν ανησυχιες. Ευχαριστώ ξανα παιδιά. Να περνάτε ομορφα.
    Εγώ έχω τρελές εκτακτες όταν κοιμάμαι από την αριστερή πλευρά..όταν γυρίσω πλευρό όλα καλά.δεν έχω ιδεα τι γίνεται.ολα παίζουν ρόλο για αυτό παιδιά υπομονή και επιμονή.το ότι τα ελέγχεις Lia είναι πάρα πολύ καλό.μπραβο σου.συνεχισε έτσι κι όλα καλά θα πανε

  4. #19
    Quote Originally Posted by Niki View Post
    Εγώ έχω τρελές εκτακτες όταν κοιμάμαι από την αριστερή πλευρά..όταν γυρίσω πλευρό όλα καλά.δεν έχω ιδεα τι γίνεται.ολα παίζουν ρόλο για αυτό παιδιά υπομονή και επιμονή.το ότι τα ελέγχεις Lia είναι πάρα πολύ καλό.μπραβο σου.συνεχισε έτσι κι όλα καλά θα πανε
    Αγαπητή Νίκι εμένα καμιά φορά με πιάνουν έκτακτες συστολές από την δεξιά μεριά, χρόνια τώρα. Έχει να κάνει συνήθως με υπερδιέγερση του παρασυμπαθητικού νευρικού συστήματος βρήκα αυτόν τον σύνδεσμο ο οποίος είναι αρκετά διαφωτιστικός. https://www.pbmchealth.org/news-even...hen-i-lay-down . Νομίζω δεν έχει απαραίτητα να κάνει με το αν έχει κανείς λίγο πολύ πολύ στρες. Υπάρχουν όμως διάφοροι τρόποι για να το χαλαρώσεις, ίσως τα φάρμακα δεν αρκούν καμια φορά για το συγκεκριμένο.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Προβλημα με τον υπνο
    By Kristi09 in forum Θέματα Ύπνου
    Replies: 33
    Last Post: 17-08-2021, 13:45
  2. Κατα τον ύπνο οι παλμοί ειναι οτι ναναι.
    By Biliskov in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 29-09-2019, 10:58
  3. Δυνατοί παλμοί στον ύπνο! Ειδικα κατα την αλλαγή θέσης.
    By Biliskov in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 29
    Last Post: 25-04-2019, 21:17
  4. Φόβος για τον υπνο
    By Antonis8 in forum Άλλες Ειδικές Φοβίες
    Replies: 5
    Last Post: 20-04-2019, 10:52
  5. Replies: 2
    Last Post: 11-03-2017, 23:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •