Πως να νικησω το μυαλο; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 26 of 26
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by dream21 View Post
    Ναι ζηλεύω.. το βρήκες! Έχει άλλον τόσο έξυπνο γιο η μάνα σου?
    δεν ξερω, μπορει και να ζηλευεις. το σιγουρο ειναι οτι δεν περνεις απο πλακα

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by Niki View Post
    nikos2 δεν μιλάς ωραία..να ζηλέψει η dream21 τι ακριβώς?
    της απαντησα!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    317
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    δεν ξερω, μπορει και να ζηλευεις. το σιγουρο ειναι οτι δεν περνεις απο πλακα
    Μάλλον έχεις κακή αίσθηση του χιούμορ γιατί όπως είδες κανείς δεν το πήρε σαν πλακιτσα.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by dream21 View Post
    Μάλλον έχεις κακή αίσθηση του χιούμορ γιατί όπως είδες κανείς δεν το πήρε σαν πλακιτσα.
    ενταξει, εγω γελασα!

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    412
    Quote Originally Posted by φοβισμενη!!!! View Post
    αν ειανι δλδ καποιο αυτοανοσο η καποια αρθριτιδα θα πονουσε μονο η πλατη μου; δν εχω αλλα συμτωματα
    ποναω ψηλα στην πλατη κ στο στηθος κατω ακιορβως απ το στηθος...εκει που ακουμπαει το σιδερο απο το σουτιεν
    Τον πόνο όπως τον αναφέρεις αγαπητή φοβισμένη!!! μου κάνει και λίγο για πόνο από έντερο. Ναι ναι όπως το ακούς μπορεί να αντανακλά εκεί ο πόνος. Στο λέω γτ το έχω κι εγώ.
    Επίσης, εγώ φαντάσου πήγα μετά από 2 εβδομάδες Γυμναστηριο κ από την Τρίτη με πιάνει πόνος στον στέρνο, ποτέ δεξιά ,ποτέ αριστερά λες και τρώω χτύπημα εκεί.

  6. #21
    Καλημερα!!! οχι δεν ειναι σιγουρα εντερικος πονος, επειδη εχω συνδρομο ευερεθιστου εντερου ξερω πως ειναι να ποναει το εντερο κ που χτυπαει!!
    εγω μιλαω για εναν πονο σαν συνεχομενο πιασιμο ψηλα στην ωμοπλατη κ στα πλευρα καθως κ εκει κατω απ το στηθος που ανεφερα!!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Location
    Μορντορ
    Posts
    418
    Καλημερα φοβισμενη.Εγω ποναω χρονια και στον αυχενα που εχω κηλες ,και στη μεση ,επειδη σηκωνα 4.5 χρονια τη μανα μου να την βαλω στο καροτσι.Οτι τραυματισμο ειχα ειτε απο το ποδοσφαιρο που επαιζα,ειτε απο πολεμικες τεχνες που εκανα (καποτε οταν ο ηλιος ηταν νεος)με θυμαται μετα απο χρονια οταν ζοριστω.Ενας φιλος μου,που παιζαμε μπαλα μαζι,εσπασε μια μερα το ποδι του ξαφνικα,σε μια ανυποπτη φαση οταν παιζαμε.Διεγνωσθη με καρκινο οστων,και εφυγε μετα απο 2.5 χρονια στσ 29 χρονια του.Ο καρκινος σπαει κοκαλα,και αποκλειεται να εχεις ,πιστεψε με θα το ειχες καταλαβει.Οι μυοσκελετικοι πονοι μπορουν να επιμεινουν χρονια,ειδικα εαν εμπλεκεται και καποιο νευρο στην πασχουσα περιοχη.

  8. #23
    ναι ξερεις το γινεται;;; η λογικη μου , μου λεει οτι δν υπαρχει περιπτωση να ειχα κατι τοσο σοβαρο κ να μην συνεβαινε κ κατι αλλο παραλληλα απο συμπτωματα!! το καταλαβαινω...οοοομως καθε πρωι που ξυπναω ποναω τοσο πολυ που μου μπαινουν οοοολα αυτα στο μυαλο! κυριως ποναω το πρωι οταν ξυπναω! σα να πιανομαι στον υπνο μου δλδ
    κ ν πεις κοιμαμαι σε ζεστο υποστρωμα δλδ δν κρυωνω κλπ! εχουμε αλλαξει κ στρωμα κλπ

  9. #24
    δλδ κοιτα...αν σηκωθω μεσα στη νυχτα πχ δν ποναω καθολου ! το πρωι ομως στις 7 που σηκωνομαι πχ ποναω φριχτα!! θελω σιγουρα μια ωρα να συνελθω κ επισης τωρα τελευταια βαζω ενα τζελ για πονους κ μ πιανει ενω δν μ επιανε καθολου !! αλλα ετσι θα ζω;;; με τζελ;;; κανει καλο χρονια χρηση;;;

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    317
    Το στρώμα σου είναι καλό τύπου ορθοπεδικό?

  11. #26
    ειναι καλο ναι!!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Μυαλό!!!
    By σουζι1 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 02-10-2017, 13:31
  2. Κρισεις Πανικού και προσπαθεια να τους νικήσω
    By in_flames in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 22
    Last Post: 01-08-2013, 20:52
  3. ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΝΙΚΗΣΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ...!!!
    By Deleted-member-220416 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 73
    Last Post: 21-03-2013, 12:47
  4. "Κατάθλιψη θα σε νικήσω" : κάτι δικο μου για εσάς!
    By σανυ in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 24-04-2012, 09:15
  5. 8Α ΝΙΚΗΣΩ!
    By Παστελι in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 60
    Last Post: 28-05-2009, 18:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •