ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ,ΑΓΧΟΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    3

    ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ,ΑΓΧΟΣ

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ Μ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΜΟΥ,ΕΙΜΑΙ 26 ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 2ο ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ ΕΠΟΜΕΝΟΥ ΜΗΝΑ,ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟΣ Μ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ...ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ ΖΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΥΠΟ ΤΗΝ ΕΠΗΡΕΙΑ ΑΓΧΟΥΣ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΟΛΗ ΚΑΙ ΠΩΣ Μ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ.ΠΕΡΥΣΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΑΘΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ ΕΜΦΡΑΓΜΑ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΕΖΗΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΜΟ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ Π Μ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ,ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΒΓΗΚΕ ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ Η ΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΦΟΒΙΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ΣΕ 5-6 ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΧΕ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΤΠΤ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΔΙΑΦΟΡΑ...ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΗ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑ ΣΕ ΑΡΡΥΘΜΙΟΛΟΓΟ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΠΛΑ ΕΝΑΝ B-BLOCKER(TENORMIN 25MG) 1 ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ 7 ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ...ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΑΥΤΟ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ Μ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑΝΑΤΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΦΟΒΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ,ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΞΑΝΑΕΠΑΘΕ ΕΜΦΡΑΓΜΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ...ΠΡΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟΥ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΧΟΛΤΕΡ 48ΩΡΟ ΚΑΙ 24ΩΡΟ ΜΕΤΑ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΕΝΙΩΘΑ ΑΡΡΥΘΜΙΕΣ ΤΑ ΧΟΛΤΕΡ ΗΤΑΝ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ ΕΠΕΜΕΝΑ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΝΑΜΕ ΤΕΣΤ ΚΟΠΩΣΕΩΣ ΑΡΝΗΤΙΚΟ Κ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΤΙ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΕΣΤΩ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΑΡΡΥΘΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΗΓΑΜΕ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΡΟΛΟΙ...ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΦΡΑΓΜΑ ΤΟ 2ο ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΑΓΧΩΔΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΤΡΙΓΥΡΩ ΜΟΥ...ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΥΠΝΟ..ΜΙΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΙΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΦΟΒΙΖΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΚΑΤΙ...ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΠΡΙΝ 1 ΜΗΝΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ...ΦΟΒΑΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΚΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΖΩΗΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣ....ΓΕΝΙΚΑ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ Μ ΠΟΛΥ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΠΤ ΘΕΤΙΚΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ ΕΝΩ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΗΜΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣ ΣΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΖΩΗ Μ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ...ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΟΥΤΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ ΟΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ Η ΑΝ ΕΧΕΙ ΒΙΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑΣ ΘΑ ΗΤΑΝ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ...

    ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΩ ΔΕΝ ΠΙΝΩ ΟΥΤΕ ΑΛΚΟΟΛ ΟΥΤΕ ΚΑΦΕ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΙΣΙΑ ΚΙΛΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΩ ΚΑΘΩΣ ΤΑ ΕΒΑΛΑ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΜΟΥ(ΕΙΜΑΙ 1,80 95ΚΙΛΑ ) ΚΑΝΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΤΡΕΞΩ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΣΩ ΠΑΛΜΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΘΩ ΚΑΤΙ...
    AΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΟΝΙΜΑ ΣΟΤ ΜΥΑΛΟ Μ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΕΧΩ ΣΤΗΘΑΓΧΗ....ΞΕΡΕΤΕ ΤΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΑΣ ΝΟΣΟΥ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΑΛΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΥΑΛΟ Μ...
    Last edited by Panagiotis96; 20-11-2022 at 00:34.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    194
    Καλησπέρα..νομίζω ότι το λες και μόνος σου ότι όλα αυτά οι φοβίες και οι πόνοι στο στηθος σε πιάσανε αφού έπαθε το έμφραγμα ο πατέρας σου.λες επίσης οτι οταν επαθε το δευτερο εμφραγμα ο μπαμπας σου σε ξανα επιασαν οι πονοι στο στηθος(λογικα απο τον φοβο σου).αφου έχεις κάνει όλες τις απαραίτητες εξετάσεις τι φοβάσαι?ηρέμησε και μην σε πιάνει πανικός.απο τον φόβο και το άγχος νιώθεις έτσι.δεν μπορεί να έχεις πρόβλημα στην καρδια και να μην το έχει βρει κάποιος γιατρός.αποκλειεται.βγαλτο από το μυαλό σου και ζησε όμορφα με την οικογένεια σου.ευχομαι περαστικα στον πατέρα σου

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    317
    Ολοι λίγο πολύ τα έχουμε βιώσει αυτά που λες. Καταλαβαίνω αυτό που λες για τον πατέρα σου και το πιο πιθανό είναι ότι έχεις επηρρεαστει. Ο πατέρας σου όπως βλέπεις ζει, δεν έπαθε κάτι. Θα σου πω κάτι πολύ απλό σαν να έχω απέναντι μου τον εαυτό μου και να τα ακούει κι αυτός. Αντί να το πάρεις ως φόβο και να σε τρομάζει αυτό που έπαθε ο μπαμπάς σου (που ζει, δεν έπαθε κάτι) πάρτο ως μάθημα ζωής. Ο χρόνος τρέχει και δυστυχώς δε γυρνάει πίσω. Όλοι έχουμε έρθει σε αυτή ζωή και κάποια στιγμή θα αποχωρήσουμε. Κανείς δεν είναι αιώνιος και αθάνατος. Πάρτο λοιπόν ως δώρο που ξυπνάς κάθε πρωί και στέκεσαι στα πόδια σου και να είσαι ευγνώμων. Να ζεις τη ζωή σου στο έπακρο και να απολαμβάνεις τις στιγμές με την οικογένεια σου. Να ανυπομονεις να έρθει η στιγμή να γεννήσει η γυναίκα σου το παιδάκι σας, κι όχι να σκέφτεσαι ότι κάτι έχεις. Ρουφηξε όσο μπορείς τη ζωή που σου προσφέρεται και κάνε όσα περισσότερα πράγματα μπορείς. Ζήσε! Δεν έχεις κάτι. Όταν το ξεχάσεις και κάνεις κάτι άλλο να αποσπας τη προσοχή σου, θα σε ξεχάσει κι αυτό! Με το καλό ευχομαι το παιδάκι σας!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    καλημερα θεματοθετη!
    εκανες μεγαλη προσπαθεια με διαφορους γιατρους αλλα δεν πηγες στον καταλληλο. δηλαδη στον ψυχιατρο και μαλλον μετα στον ψυχολογο............
    δεδομενου οτι εχεις και παιδακια πρεπει να το κανεις το συντομοτερο γιατι εχεις και ηθικη ευθυνη προς αυτα να εισαι υγιης για να τα μεγαλωσεις.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    3
    ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΠΙΣΤΕΨΕΜΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙ ΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ Η ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΗ ΛΟΓΟ ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΝ ΛΕΙΠΩ ΑΠΟ ΚΑΤΙ Η ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΝΑ ΜΕ ΠΙΕΖΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΙΚΟ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΩΣ ΠΡΩΤΗ ΛΥΣΗ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΑΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΒΟΛΕΥΤΗΚΑ ΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΑΩ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΓΩΓΗ...ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕΜΕ ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ...ΠΡΩΤΑ ΑΥΤΟΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΓΩ...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΘΡΩΠΙΑ ΕΞΩ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΛΕΟΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    710
    Είσαι τίγκα στον πανικό και τις εμμονές. Αυτό μόνο. Ξεπέρασε το τώρα που έχεις και γεννητουρια. Οι καρδιολόγοι σε πέρασαν από 40 κύματα και δεν βρήκαν κάτι, αυτοί που κάθε μέρα βλέπουν τόσα και τόσα. Το ότι ο πατέρας σου έχει θέμα υγείας δεν σημαίνει ότι θα το έχεις και εσύ. Λογικά πράγματα.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    3
    νικολα εχεις απολυτο δικιο φιλε μου παρολα αυτα μερικες φορες με παιρνουν απο κατω θα προτεινες κατι σε θεμα ψυχολογου η ψυχιατρο? σε ευχαριστω πολυ

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    710
    Quote Originally Posted by Panagiotis96 View Post
    νικολα εχεις απολυτο δικιο φιλε μου παρολα αυτα μερικες φορες με παιρνουν απο κατω θα προτεινες κατι σε θεμα ψυχολογου η ψυχιατρο? σε ευχαριστω πολυ
    Πήγαινε σε ψυχολόγο και βλέπεις. Είναι κρίμα να μαραζώνεις για προβλήματα που δεν έχεις. Υπάρχουν άνθρωποι με σοβαρά προβλήματα υγείας και πέρα βρέχει, πλήρης αναισθησία.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    727
    Καλησπέρα και από εμένα. Έχω να σου πω το εξής που λέω και στον εαυτό μου. Κανείς μας δεν έχει κάνει συμβόλαιο για το πόσο θα ζήσει και Κανείς δεν μπορεί να σου υποσχεθεί πόσο θα ζήσεις . οπότε εμείς κάνουμε ότι μπορούμε και ζούμε τη κάθε μέρα.με τα καλά και τα άσχημα. Έχεις κάνει τις εξετάσεις σου. Ηρέμησε όσο μπορείς και θα πάνε όλα καλά.

Similar Threads

  1. Πόνος στήθος
    By Alex cha in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 02-11-2021, 18:30
  2. Πονος στο στηθος
    By marimar in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 27-02-2021, 19:45
  3. Πονος στο στηθος
    By Antonis8 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 31
    Last Post: 24-01-2020, 19:03
  4. Πόνος στο στήθος
    By Marios76 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 27-12-2019, 20:14
  5. Πόνος στο στήθος άγχος για καρδιά
    By Tomtim98 in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 10
    Last Post: 01-01-2019, 12:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •