Κιβωτος του Κοσμου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 28
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721

    Κιβωτος του Κοσμου

    πολυ φασαρια για την δομη αυτην , εχω γνωρισει εκ του συνεγγυς τον πατερ Αντωνη , και θαβαζα το χερι μου στην φωτια ( λεμε τωρα ) οτι αυτος ο ανθρωπος δεν θακανε τα πραματα για τα οποια κατηγορειται ........δεν ειχε παρει χαμπαρι λεει οτι γινοταν εκει μεσα , τα Σοδομα και τα Γομορα , το πιστευω, εδω κοτζαμ Κανακης ( Ραδιο Αρβυλα ) κοτζαμ με την εννοια οτι ειναι περπατημενος και πονηρος αφου διατηρει μπαρ στην Θεσσαλονικη και δεν ειχε παρει χαμπαρι τον Σταθη Παναγιωτοπουλο που διατηρουσε παμπολλα πορνοβιντεο με κοπελες .........ο πατερ Αντωνης ειναι ενας αγνος ανθρωπος , αφελης , καλοπροαιρετος , που να χαμπαριασει ο ανθρωπος ...........ενα παιδι 17 ετων κατεθεσε οτι ο Π.Αντωνης ασελγησε πανω του , πιστευω οτι αυτα τα παιδια εχουν απωθημενα οταν μαθουν οτι μεγαλωσαν χωρις γονεις ............. ο πρωτος μου ξαδελφος , καλο παιδι , οταν εμαθε οτι ειναι υιοθετημενος , αρχισε να βριζει τον θειο μου καραγκιοζη , μαλακα , ενω ο θειος μου που τον ξερω απο τοτε που ημουν πολυ μικρος δεν ειναι ουτε καραγκιοζης , ουτε μαλακας , του την εδωσε οτι δεν ηταν ο θειος κι η θεια μου οι πραματικοι γονεις του .........ποία η γνωμη σας ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    δεν νομιζω οτι μπορεις να ξερεις τα κρυφα παθη καποιου, απο μια απλη γνωριμια.
    ο "κληρος", μεσα σε ενα απολυτα ανδροκρατουμενο επαγγελμα, με την υποκριτικη επιφαση της αγαμιας, κρυβει σε τεραστιο ποσοστο, καταπιεσμενους ομοφυλοφιλους. φαινεται οτι κρυβει και παιδοφιλους.. δεν ειναι τυχαιο...
    επισης, ειναι γνωστο οτι οι παιδοφιλοι οταν εχουν την ευκαιρια διαλεγουν ασχολιες γυρω απο παιδια. εχει αποδειχθει πολλακις...
    δεν τα ειπε μονο το παιδι. υπηρξε αυτοπτης μαρτυρας και αλλο παιδι. ελπιζω να διακστει συντομα η υποθεση και να τελειωνει.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    ελπιζω να βρεθει η αληθεια remedy , για το καλο των παιδιων , αν και δεν εχω καμμια εμπιστοσυνη στην Ελληνικη δικαιοσυνη .....

    παντως ισχυει αυτο που γραφεις για τους παιδοφιλους παπαδες , τοχω ακουσει απο πολλες κοπελες , απλα για τον συγκεκριμενο εχω μεγαλες αμφιβολιες .....

    επισης εχω ακουσει απο κοπελες οτι οταν ενας παπας , οχι ολοι , τους διαβαζει μια ευχη κατω απο το πετραχηλι του , τις πιεζει πανω στα γεννητικα του οργανα ...............και μετα απορουν γιατι οι νεοι απομακρυνονται απο την εκκλησια .....εμμμμμμ...
    Last edited by Macgyver; 22-11-2022 at 14:48.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Δεν έχει σημασία αν ο Αντώνης είχε πάρει χαμπάρι η οχι.

    ΑΥΤΟΣ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by JimNirou View Post
    Δεν έχει σημασία αν ο Αντώνης είχε πάρει χαμπάρι η οχι.

    ΑΥΤΟΣ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.
    ευτυχως πουθενα στον κοσμο δεν ισχυουν αυτα που γραφεις.
    βεβαια επι ναβουχοδονοσορ εαν επεφτε ενα ταβανι και γινοταν δυστυχημα αλλα ο αρχιτεκτων ειχε αποδημησει ηταν λογικο να σκοτωσουν μερικα απο τα παιδια του

    πριν 5000 χρονια

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by JimNirou View Post
    Δεν έχει σημασία αν ο Αντώνης είχε πάρει χαμπάρι η οχι.

    ΑΥΤΟΣ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.

    αυτος ηταν ο διευθυνων συμβουλος της εταιρειας , ας πουμε , που ηταν , δεν εκανε για διευθυνων συμβουλος ......αν στην εταιρεια που διηυφθυνα εγω , οι υπαλληλοι κλεβανε η δεν καναν σωστα την δουλεια τους , και η εταιρεια χρεωκοπουσε , οι υπαλληλοι θαφταιγαν η εγω ? εγω θαφτεγα φυσικα , θαμουν κακος διευθυντης ....
    Last edited by Macgyver; 23-11-2022 at 14:34.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    αυτος ηταν ο διευθυνων συμβουλος της εταιρειας , ας πουμε , που ηταν , δεν εκανε για διευθυνων συμβουλος ......αν στην εταιρεια που διυφθηνα εγω , οι υπαλληλοι κλεβανε η δεν καναν σωστα την δουλεια τους , και η εταιρεια χρεωκοπουσε , οι υπαλληλοι θαφταιγαν η εγω ? εγω θαφτεγα φυσικα , θαμουν κακος διευθυντης ....
    Ναι.

    Διότι εσύ είσαι υπεύθυνος για όλους.

    Δεν είσαι υπεύθυνος μόνο για τις επιτυχίες της εταιρείας αλλά και για τις αποτυχίες... Κυρίως γι αυτες.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ευτυχως πουθενα στον κοσμο δεν ισχυουν αυτα που γραφεις.
    βεβαια επι ναβουχοδονοσορ εαν επεφτε ενα ταβανι και γινοταν δυστυχημα αλλα ο αρχιτεκτων ειχε αποδημησει ηταν λογικο να σκοτωσουν μερικα απο τα παιδια του

    πριν 5000 χρονια
    Ψαξτο λιγο καλύτερα, οταν μια εταιρεία πάει κατά διαόλου οι μέτοχοι στέλνουν σπίτι τους το διευθυντικό συμβούλιο και οσους αλλους θεωρούν ότι πρέπει να στείλουν σπίτια τους.

    Το ίδιο συμβαίνει και με τις κυβερνήσεις.

    Οπως σου είπα , πριν μιλήσεις ψαξτο.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by JimNirou View Post
    Ψαξτο λιγο καλύτερα, οταν μια εταιρεία πάει κατά διαόλου οι μέτοχοι στέλνουν σπίτι τους το διευθυντικό συμβούλιο και οσους αλλους θεωρούν ότι πρέπει να στείλουν σπίτια τους.

    Το ίδιο συμβαίνει και με τις κυβερνήσεις.

    Οπως σου είπα , πριν μιλήσεις ψαξτο.
    συμφωνω αλλα για την παραβατικη συμπεριφορα υπολογος ειναι παντα ο παραβατης. δεν θα μπορουσε ποτε να ειναι διαφορετικα

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    915
    Κάπου έπεσε στην αντίληψη μου ότι νεαρός ο πάτερ Αντώνιος το μαστίγωνε το δελφίνι. Μάλιστα αυτός που το αναφέρει, το αναφέρει δημόσια, κάτσε να το βρω κι επανέρχομαι.

  11. #11

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by tommorello View Post
    ξεφτιλα, μονο...
    να χαθουν τα σιχαματα.
    υιοθετησε και μερικα παιδια, γιατι η ταχα γυναικα του, ουτε να του τον δει και εκανε τον αγιο ...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    και η ξυνομουρα η αλλη, που παριστανε το κοσκινο του λιγδιαρη, της χαρισαν τεραστιο ακινητο στην καλαματα για να πανε παιδια και απαιτουσε να της κτισουν και ανοικτο θεατρο στο οικοπεδο κι επειδη το αρνηθηκαν εκλεινε τα τηλεφωνα και εκανε μουτρα.
    ουστ κοπροσκυλα ελεεινα!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    τι να πω παιδια , αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου ....

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    915
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    γιατι η ταχα γυναικα του, ουτε να του τον δει και εκανε τον αγιο ...
    Ρε συ η γυναίκα είναι για το ξεκάρφωμα λέμε, και το ράσο η καβάτζα. Κλασική περίπτωση.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. πως επειρεαζουν τις αποψεις του κοσμου?
    By αλεξανδρος_77 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 0
    Last Post: 11-02-2021, 07:55
  2. Οριακοί όλου του κόσμου ενωθείτε!
    By donald_girl in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 51
    Last Post: 15-12-2020, 02:54
  3. Εξωγήινοι αυτού του κόσμου ενωθείτε!!!
    By serios in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 121
    Last Post: 13-02-2020, 10:56
  4. ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ
    By konina in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 18
    Last Post: 31-05-2011, 05:36
  5. Έλληνες - απο τους πιο διεφθαρμενους του Κοσμου
    By carrot in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 10-12-2010, 08:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •