Σταμάτημα καρδιάς η εκτακτες? - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 53 of 53
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    281
    Εγώ σμρ δεν έχω κάνει αλλά έχω πόνους στο στηθος π έρχονται κ φεύγουν αλλά χθες πήγα στν καρδιολογο

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    oi φοβιες ειναι οι ασθενεια της εποχης ......

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    412
    Εγώ εντοπίζω το πρόβλημα με τον καφέ… σα να δονείται το έντερο ρε παιδιά… ένα περίεργο συναίσθημα που φτάνει ως τον λαιμο κ φυσικά χεζομαι πάνω μου γτ είναι ψιλό έντονο…
    Πως θα ηρεμήσω με τον αερα αυτόν στα γαστρεντερικά ρε γμτ…

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    281
    Εμένα για τον αέρα μου δίνει dulcogas κ ηρεμω

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    412
    Quote Originally Posted by Marg27 View Post
    Εμένα για τον αέρα μου δίνει dulcogas κ ηρεμω
    Έχω πάρει τα πάντα από χάπια ενεργούς άνθρακα,αγωγές που μου έδωσε ο γιατρός έως antigas κλπ κλπ
    Δε θέλω να πω ότι δε με βοήθησαν γτ δεν είμαι και η πιο επιμελής ασθενής που θα μπορούσε κάποιος να έχει!

  6. #51
    xaka10
    Guest
    εχω συνεχεια εκτακτες με το που σηκωνομαι η μενω ορθιος δηλαδη 126 παλμους μονο που ειμαι ορθιος και εχω αρκετη κοπωση οταν ειμαι ορθιος με ζαλαδα εχω το λεγομενο pots που προκαλειται και απο κορονοιο ε δεν δινω σημασια ζω την ζωη και οτι μου γραφει.απλα μια παρενθεση να κανω επειδη κυκλοφορουσα πολυ με τα μετρο στην πολη οταν εβλεπα θεση προτιμουσα να κατσω απο το να σηκωθω για να κατσει καποιος ηλικιωμενος και ακουγα απο αλλους ασχημες εκφρασεις μιας και ημουν νεοτερος οτι ειμαι ασεβαστος αλλα δεν ειχαν pots προφανως να καταλαβουν οτι αν στεκεσαι ορθιος χτυπαει πολυ γρηγορα η καρδια και μπορεις να λιποθυμισεις αλλα επειδη με βλεπαν νεοτερο με θεωρουσαν και υγιή.

    και παει σε ολους που θα διαβασουν αυτο το ποστ που ευκολα κριναν αλλα δεν καταλαβαιναν τις αναγκες των αλλων.οπως λεω και στην υπογραφη μου μην κρινετε για να μην κριθειτε με βλεπατε νεοτερο και με κρινατε οτι δεν σηκωνομουν για τους ηλικιωμενους αλλα δεν μπορειτε να ξερετε οτι με επιανε τρομερη κοπωση μονο και που ημουν ορθιος και ζαλαδα και δεν μπορουσα να σταθω στο ελαχιστο ορθιος μιας και δεν πηγαινε το αιμα στο εγκεφαλο γι αυτο ειχα αυτες τις ταχυκαρδιες στην ορθια θεση. παει σε ολους σους με κριναν στα τοσα χρονια που χρησιμοποιουσα τα μεσα συγκοινωνιας

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2022
    Posts
    116
    Αχ ρε παιδιά π;ως σας καταλαβαίνω. Εδώ και 2 μέρες έχω αυτές τις καταραμένες τις εκτακτες. Επανήλθαν πάλι. 2 το λεπτό περίπου. Να επισημάνω ότι είμαι ένα πολύ ανχωδης άτομο καθώς μέσα σε 6 μήνες ήρθαν τα πάνω κάτω. Έπαθε έμφραγμα ο μπαμπάς μου κορονοιος μετακόμιση και αλλαγή δουλειάς. Στη δουλειά δε περνάω καλά και έπεσαν όλα μαζι. Έκανα τριπλεξ το Μάιο αιματολογικές όλα καλά. Αλλά φοβάμαι πάλι τις κρίσεις πανικού είναι 33 και τις έχω από τα 25. Αυτά συγγνώμη για το σεντονι, και εύχομαι όλοι να το ξεπεράσουμε

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    281
    το ξέρω είναι χάλια και πολύ τρομακτικό!

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Σταμάτημα φαρμακων
    By geonik in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 6
    Last Post: 23-04-2013, 03:17
  2. σταματημα φαρμακων
    By nikopoul in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 13
    Last Post: 10-02-2013, 15:09
  3. σταματημα cipralex
    By emmstra in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 11
    Last Post: 22-04-2012, 13:46
  4. σταμάτημα remeron
    By treislaloun in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 5
    Last Post: 22-04-2012, 04:18
  5. Σταματημα Geodon
    By nick84 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 26-09-2010, 23:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •