γιατι όλα αυτά?? - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 48 of 48
  1. #46
    Originally posted by Sofia
    Originally posted by πανος12345
    Originally posted by Sofia
    Originally posted by πανος12345
    Γιατί θα το κάνει? Γιατί το ρίσκο σημαινει γιαυτον ανασφάλεια και ανωριμότητα , έστω και αν η φίλη μας ειναι απο την φύση της ανήσυχη και πιο έτοιμη να συμβιβαστεί με καταστάσεις συμβιβαστικές , όπως το στοκάρισμα εραστών η πιθανών εραστών, που της εξασφαλιζει το αντίβαρο της φύσης της , να επιδιωκει και να της αυξάνεται ίσως και ο ερωτικος πόθος ακόμα με το ρίσκο!
    μήπως ειναι λιγο αυθαιρετα αυτα τα συμπεράσματα κ παρακυνδινευμενα? ειδικα οταν δεν μιλάμε με τον συντροφο της κοπέλας, αλλα την ιδια την κοπέλα. Αλλωστε, το θεμα δεν ειναι πώς βλεπει τα πράγματα ο ιδιος, αλλα η davidoff.
    θα ελεγα σοφια να διαβασεις ολο το θεμα απο την αρχη για να δεις την νταβιντορφ να παραδεχεται μονη της οτι το στοκαρισμα το κανει και ας την κραξουν οσοι απλα λενε κατι για να περασει η ωρα τους!
    πριν γραψω σε ενα θεμα το διαβαζω. αν οχι, κ παρολα αυτα θελω να εκφρασω τη γνωμη μου, αναφερω πώς δεν εχω διαβασει ολο το θεμα.

    αν δεις, στην απαντηση μου γραφω στα οσα αναφερεις για τον συντροφο της davidofff (τί σημαινει το ρισκο για αυτον), οχι για τα οσα ειπε η davidofff για τον εαυτο της.
    σοφια . υπηρξα και δημοσιος υπαλληλος και ελευθερος επαγγελματιας στην ζωη μου...
    επετρεψε μου να πω την γνωμη μου και για τα δυο...

  2. #47
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    16
    πανο αυτη τη στιγμη δεν απασχολει τη Davidoff τι θα κανει ο φιλος της αλλα τι κανει αυτην. μην τις ανοιγεις και καινουρια θεματα και την αγχωνεις περισσοτερο , αφου γραφει οτι τη θελει και θελει γαμο αρα την εχει πεισει για τα αισθηματα του πλεον και εχει ηρεμησει αφου λεει οτι πλεον δεν τα κανει απο εκδικηση. γιατι τις βαζεις ψυλλους στα αυτια εσυ τωρα??

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by πανος12345

    σοφια . υπηρξα και δημοσιος υπαλληλος και ελευθερος επαγγελματιας στην ζωη μου...
    επετρεψε μου να πω την γνωμη μου και για τα δυο...

    Η γνωμη μου ειναι πώς ακομα κ αν εχουμε βρεθει σε μια θεση οπου βρισκεται κ ο άλλος, προκειται για εναν αλλο ανθρωπο. Που στην προκειμενη περιπτωση, δεν εχουμε καν τη δυνατοτητα να μιλησουμε μαζι του. Τετοια συμπερασματα, προσωπικα τα βρισκω αυθαιρετα.

    Αλλωστε η θεματοθετρια θετει ερωτηματα που βαζουν στο επικεντρο τη δικη της συμπεριφορα. Κ κατα τη γνωμη μου πολυ καλα κανει.
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •