Wellbutrin
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15

Thread: Wellbutrin

  1. #1

    Wellbutrin

    Καλησπέρα στο φορουμ.Σημερα ξεκίνησα wellbutrin 150mg πρωί.Εχει βοηθήσει καποιον;Πόσο χρόνο θέλει για να δρασει;Ευχαριστώ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    μπαααα ,εμενα καθολου , αλλα εγω ειμαι γω , αλλον μπορει να τον βοηθησει ....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2021
    Posts
    350
    Προσωπικά το δοκίμασα για απάθεια και έλλειψη ευχαρίστησης και κινήτρου ως αποτέλεσμα αγχωδους διαταραχής με καταθλιπτικα στοιχεία και αυτό που θυμάμαι είναι έπαθα κάτι σαν υπομανια, οδηγούσα επικίνδυνα και απερίσκεπτα, νευριαζα με το παραμικρό και έβριζα και φυσικά όταν το διέκοψα ολα αυτά υποχώρησαν. Δεν μου άρεσε καθόλου ως φάρμακο.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2021
    Posts
    350
    Για να δεις πολλες κριτικές ώστε να έχεις μια καλύτερη εικόνα πήγαινε στο drugs.com και πάτα στην αναζήτηση wellbutrin και βρες τα reviews, κάνε και μια μετάφραση να μη παιδεύεσαι

  5. #5
    Ευχαριστώ παιδιά.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2023
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    μπαααα ,εμενα καθολου , αλλα εγω ειμαι γω , αλλον μπορει να τον βοηθησει
    Για πλήρη κατανόηση, συνιστάται να επισκεφτείτε το drugs.com και να αποκτήσετε πρόσβαση στην ενότητα αναζήτησης του wellbutrin για να εξερευνήσετε πολλές κριτικές. Επιπλέον, συνιστάται η χρήση μεταφραστικών υπηρεσιών για πιο ακριβή διερμηνεία. Είναι σημαντικό να προσεγγίσετε αυτό το έργο με σοβαρότητα και να αποφύγετε την αυταπάτη.

  7. #7
    Member
    Join Date
    Oct 2023
    Posts
    33
    Καλό φαρμακο αν αντέχεις τις παρενεργειες

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2022
    Posts
    107
    Το ξεκινησα σημερα και σκεφτομαι αν ειναι αντιδοτο στις παρενεργειες του αντιψυχωσικου που παιρνω γιατι ισορροπει τη ντοπαμινη. Παιρνω το ρεαγκιλα. Ατονια ελλειψη διαθεσης κινητρου βαριεστημαρα κουραση ειναι αυτα που θελω να ανατραπουν.

  9. #9
    Member
    Join Date
    Oct 2023
    Posts
    33
    Quote Originally Posted by Sah View Post
    Το ξεκινησα σημερα και σκεφτομαι αν ειναι αντιδοτο στις παρενεργειες του αντιψυχωσικου που παιρνω γιατι ισορροπει τη ντοπαμινη. Παιρνω το ρεαγκιλα. Ατονια ελλειψη διαθεσης κινητρου βαριεστημαρα κουραση ειναι αυτα που θελω να ανατραπουν.
    Παίρνω βελλπουτριν αλλά μην περιμένεις θαύματα κάτι κάνει αλλά λίγο τα αρνητικά συμπτωματα μου βγάζουν και μένα την Παναγία είναι η αλήθεια.Το ρεατζιλα αλήθεια δεν τα διορθώνει αυτα;γιατί νομίζω είναι για τα αρνητικα

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2022
    Posts
    107
    Quote Originally Posted by twalkup View Post
    Παίρνω βελλπουτριν αλλά μην περιμένεις θαύματα κάτι κάνει αλλά λίγο τα αρνητικά συμπτωματα μου βγάζουν και μένα την Παναγία είναι η αλήθεια.Το ρεατζιλα αλήθεια δεν τα διορθώνει αυτα;γιατί νομίζω είναι για τα αρνητικα
    Oxi οπως το αμιλιφαι παλιοτερα μου προκαλει κοπωση κ αδιαφορια βαριεστημαρα. Αργο βημα σχεδον σερνομαι και τρεμουλο στο χερι γιατι εχω υπερευαισθησια. Διαβασα οτι το βελπουτριν ενισχυει την ντοπαμινη που τα αντιψυχωσικα καταστελλουν. Θα δουμε

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2022
    Posts
    107
    Λοιπον το φαρμακο σε μενα εκατσε πολυ καλα. Τονωνει το εγκεφαλο τερμα η κοπωση κ η υπνηλια κ η οκνηρια. Ακομα κ στην οραση βλεπω με περισσοτερο νευρο.

  12. #12
    150 mg παίρνεις?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2022
    Posts
    107
    Ναι 7 μερες το παιρνω

  14. #14
    Και σου κάνε δουλειά τόσο γρήγορα μπράβο!εγώ δε μπορώ να πω ότι είδα κάτι τρομερό

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    3
    Στην πραγματικότητα, είναι καλύτερα εάν οι δόσεις του φαρμάκου συνταγογραφούνται από τον γιατρό σας. Εάν δεν είστε πολύ ευαίσθητοι στα συστατικά, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τη συνταγογραφούμενη δόση scratch games

Similar Threads

  1. wellbutrin
    By MikeStam 3 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 20-06-2019, 15:05
  2. wellbutrin
    By MikeStam 3 in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 0
    Last Post: 19-06-2019, 21:21
  3. wellbutrin
    By MikeStam 3 in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 9
    Last Post: 23-05-2019, 03:02
  4. wellbutrin
    By dipolikos in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 01-12-2014, 02:40
  5. Wellbutrin XR και ΙΚΑ
    By konman in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 7
    Last Post: 05-07-2008, 20:17

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •