Χανω εναν πολυ σημαντικο ανθρωπο απο τη ζωη μου. Πειτε μια γνωμη παρακαλω. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Lavingar View Post
    Εχουμε βρεθει 2 φορες λογω κοινης παρεας. Ειναι τρυφερη και επιδειωκει αγκαλιες κλπ αλλα εγω ειμαι ψυχρος στο μεταξυ μας ομως μονο. Στεναχωριέται μου λεει που εχω αυτη τη σταση. Καμια λογικη.
    μια χαρα νοημα βγαζει αυτο που κανει.
    ΣΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ για να τονωσει την πληγωμενη της αυτοπεποιθηση που καποιος αλλος εχει κλονισει (ή κλονιζει ακομα). δεν θελει να σταματησεις να την διεκδικεις, αλλα ουτε της αρεσεις αρκετα ωστε να κανει κατι μαζι σου. θελει να εισαι "το κοροιδακι της δεσποινιδας".
    εχει τοσο μειωμενη αυτοπεποιθηση που αν γινεις ακομα πιο απομακρος, δεν αποκλειεται να αρχισει να σε διεκδικει εκεινη κι ας μην της αρεσεις...
    μην υποκυψεις.
    αλλα ουτε παιχνιδια να κανεις.
    ψαχνε για κατι αλλο και μολις το βρεις, φερτο και στην παρεα σου...
    επισης, φερνε ποτε ποτε καλεσμενες η καλεσμενους στην παρεα σας.
    μην τονωσεις αυτο το αυνανιστικο στυλακι οπου εχετε ξεμοναχιαστει οι δυο σας μονο για να την θαυμαζεις και να παριστανει το επαθλο..

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    τι να προσθεsω σε αυτα που γραφει η φιλτατη και ευφυεστατη remedy , που κι εγω την συμβουλευομαι when the going gets tough ............... σαν αντρας μεγαλυτερος και με αρκετες επιτυχιες σε ωραιες κοπελες στο παρελθον ( χωρις να εχω κατι το ιδαιτερο εμφανισιακα ) , εχω να πω να αοριστολογεις οταν ρωτεισαι για επιμαχα ( ερωτικα ) και μην της δινεις πολυ σημασια ( αυτο παντα επιανε και πιανει ) , 1 αδιαφορια αυτη, 2 εσυ , καπως ετσι, αν και δεν βλεπω ευκολο μελλον στην υποθεση αυτη , δεν αποκλειω και τιποτα , της κολακευεις την θηλυκοτητα της απλα .......οτι εχει μειωμενη αυτοπεποιθηση, ισχυει......αυτο να χρησιμοποιησεις υπερ σου........ειναι ο ασσος στο μανικι σου ..........που δεν τον γνωριζεις .....προφανως .....
    στην ψυχολογια που εχω κανει στο Deree college , 4 τακτικες εξεταστηκαν καθ αποτελεσματικοτητα , σε ποντικια βεβαια , τι ποντικια , τι ανθρωποι ( οχι, δεν ειμαι μισογυνης , τις αγαπω τις γυναικες )
    1) σταθερο ενδιαφερον
    2) intermittent reiforcement ( μια στο καρφι, μια στο πεταλο , ελληνιστι)
    3) αδιαφορια
    4) αρνητικη σταση
    οποτε ειναι προφανες οτι η τακτικη 2 ειναι η καλυτερη , αφου δεν αποδωσει η 1 ........

    σε γενικες γραμμες να δειξεις οτι δεν εισαι ευκολο θηραμα ....αλλα οχι τζαναμπετης ......και μην κομπασεις .....

    υπαρχει μια εκφραση αμερικανια για αυτες τις κοπελες .....cockteasers .....ελληνιστι , αναφτρες .......οχι με την καλα εννοια ....
    Last edited by Macgyver; 04-12-2022 at 20:10.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,456
    καλυτερα αν δε κατσει κατι ομορφα κι ωραια μην το κυνηγάμε γιατι ποναμε κι ερχεται σε δυσκολη θεση κι ο αλλος εκτος κι αν ειν βρωμοσκυλο ο αλλος κι το χαιρεται αυτο ολο . συμβαινουν πολλα τετοια θελει διακριση κι προσοχη. μπορει να γινετε φιλαρακια κι να τον εχεις κοντα σου με αλλο τροπο κι αυτο καλο ειναι τροποποιείς τα θελω σου λιγο κι αν αξιζει ο αλλος τον κρατας κοντα με αλλο τροπο. εγω οσο κολλαγα με ατομα τιποτα δε βγαινει η χαίρονταν να το βλεπουν αυτο η ενοχλούνταν . καλυτερα αφηνει κατι να φυγει αν δε βγει οπως το θελαμε. ειν πολλες επιλογες αναλογα τις συνθηκες .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    οντως , ο κοσμος ειναι γεματος γυναικες , μην κολλαμε σε μια , αν κολλησουμε παραυτα , μην της φερομαστε σαν ανωτερη , να αισθανομεθα εμεις αυτοπεποιθηση ....................................βρωμοσκ υλα ειναι ασχημη εκφραση , προσβαλλουμε την ιδια-ο , και τα σκυλια ......μην την προσβαλλουμε αμα δεν μας κατσει, δεν μας εκατσε , next please ......
    Last edited by Macgyver; 05-12-2022 at 04:25.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,456
    βρωμοσκυλο ειναι αυτος που χερετε να βλεπει καποιον να βασανιζετε κι χερεκακα γελαει υπάρχουν τετοια ατομα . θα πας σε ανθρωπο που ειναι σωστος σε εσενα αυτο λεω φιλαράκι μου δε με κατέλαβες κι θελω να στο αναλυσω μην με παρεξηγήσεις. εσυ αν πιστευεις οτι το ατομο αυτο σου φερετε σωστα κι ας μην σε βλεπει οπως εσυ μπορείτε να εχετε μια ομορφη φιλια. αν δε ειναι σωστο ατομο φυγε μην γινετε αυτο ολο κυκλος .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    βρωμοσκυλο ειναι αυτος που χερετε να βλεπει καποιον να βασανιζετε κι χερεκακα γελαει υπάρχουν τετοια ατομα . θα πας σε ανθρωπο που ειναι σωστος σε εσενα αυτο λεω φιλαράκι μου δε με κατέλαβες κι θελω να στο αναλυσω μην με παρεξηγήσεις. εσυ αν πιστευεις οτι το ατομο αυτο σου φερετε σωστα κι ας μην σε βλεπει οπως εσυ μπορείτε να εχετε μια ομορφη φιλια. .
    τωρα καταλαβα , οκ.........................

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Σας παρακαλώ πείτε γνώμη!!Εχω φρικάρει
    By Maria26 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 03-10-2019, 16:14
  2. Θα ήθελα την γνώμη σας παιδιά παρακαλώ πολύ!
    By Helpfull in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 08-07-2019, 03:46
  3. Δεν έχω έναν άνθρωπο.
    By Adzik in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 104
    Last Post: 26-04-2018, 10:37
  4. Με αγχώνει πολύ κάτι που είχε γίνει παλιότερα, μπορείτε να μου πείτε τη γνώμη σας?
    By Stavrosbmw in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 19-07-2017, 18:32
  5. Θα εκτιμούσα πολύ την γνώμη σας! παρακαλώ διαθέσετε λίγο χρόνο για 'μενα...
    By _kassandra_ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 08-04-2012, 01:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •