Τι σας ηρεμεί και σας κάνει να ξεχνιέστε; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 44
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by xaka10 View Post
    να πανε εκει που λες αλλα μην ξεχνας υπαρχει προοδος σε ολους ακομα και για ψυχωτικους μπορει να κανουν τα κουμαντα τους να χουν και αυτοι λεφτα
    φυσικα και δεν αναφερομαι σε ψυχωτικους , τοτε θαμουν εγω ο μαλακας ......στους μαλακες δεν υπαρχει προοδος , θαναι παντα μαλακες ....

  2. #17
    Δύο γάτες Κύκνε.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    154
    Τελικα δεν ειμαι ο μονος. Ειδικα με το περπατημα. Ζαναξ δεν πολυπαιρνω στη διαρκεια της ημερας,

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    154
    Quote Originally Posted by Player View Post
    Εγώ ηρεμώ μόνο με ζαναξ.
    Χαχα

    Και με πολλά άσκοπα χιλιόμετρα περπατημα.
    Τελικα δεν ειμαι ο μονος. Ειδικα με το περπατημα. Ζαναξ δεν πολυπαιρνω στη διαρκεια της ημερας.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by ThelwNaEimaiKala View Post
    Δύο γάτες Κύκνε.
    Την έσβησα την ερώτηση στο ποστ μου γιατί έγραφα αφηρημένη και ξέχασα ότι έγραφες στο πρώτο δικό σου ποστ ότι έχεις γάτες... Δύο, ε; Κι εγώ τόσες έχω τώρα αλλά παλιότερα είχα ταυτόχρονα τέσσερις...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    με γυμναστικη με βαρη , που συνεχιζω να κανω επι 30+ χρονια ..............ειναι μπουρδες οτι με την γυμναστικη δεν παθαινεις κτθλψη, επαθα κτθλψη μεσουσης σκληρης γυμν. με βαρη ....

  7. #22
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    με γυμναστικη με βαρη , που συνεχιζω να κανω επι 30+ χρονια ..............ειναι μπουρδες οτι με την γυμναστικη δεν παθαινεις κτθλψη, επαθα κτθλψη μεσουσης σκληρης γυμν. με βαρη ....
    Δεν ξέρω αν το είπες σαρκαστικά ''μεσούσης σκληρής γυμναστικής με βάρη'' με έκανε και γέλασα λίγο. Χάσαμε το γέλιο μας γαμώτο. Και γω φίλε έκανα κάποια χρόνια βάρη σπίτι αλλά με το άγχος τα άφησα. Ακόμη πιο παλιά έπαιρνα και κάνα συμπλήρωμα, τώρα με όλα αυτά με τίποτα. Η γυμναστική καμια φορά μπορεί να εντείνει την θλίψη.

    Και εμένα ο ύπνος με ηρεμεί όπως είπε μια φίλη και άλλα πράγματα ίσως.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    δεν ξερω αν την εντεινει , ουτε την καλυτερευει παντως , δεν το ειπα σαρκαστικα , κι εγω γελαω ενιοτε , οχι ομως οπως παλια που γελαγα με το παραμικρο, δεν ημουν χαχας βεβαια ......ο καλος υπνος ειναι φυγη απο την πραματικοτητα .....

  9. #24
    Ακριβώς αυτό για τον ύπνο. Το τελευταίο διήμερο δεν κοιμάμαι πολύ καλά επειδή πλέον δεν παίρνω ΤΟΝ lyrica που με κάνει να σκέφτομαι το λυρί του κόκορα χαχα. Αλλά ξεκινώ ψυχοθεραπεία με καινούργιο γιατρό και μετά ποιος με πιάνει χαχαχα. Νομίζω το γέλιο με βοηθάει ως ένα σημείο με τα ψυχοσωματικά.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2022
    Location
    Αθήνα
    Posts
    242
    Το μονο που με ηρεμεί είναι οταν παιρνω το βραδυνο.μου ρεμερον και βλεπω γη της ελιας.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,279
    σε ηρεμεί η κατάντια της Μυρτάλης και η πεταχτούλα ξαδέρφη της Βασιλικής; εγώ πάλι γελάω με αυτό το σίριαλ, γενικότερα με Γεωργίου γελάω. να το κοιτάξω αυτό.

  12. #27
    Έπαιρνα το αζαπίν πριν λίγο καιρό που είναι η ίδια ουσία που έχει το ρέμερον, κοιμάσαι σαν πουλάκι με αυτό, αλλά με έκανε να ξυπνάω κάπως δύσκολα. Δεν με πειράζει να παίρνω φάρμακα, αρκεί να μην μου κάνουν παρενέργειες. Στο νοσοκομείο που είχα νοσηλευτεί υπήρχε μια κυρία που της άρεσε να βλέπει την γη της ελιάς στο σαλονάκι.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2022
    Location
    Αθήνα
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by user View Post
    σε ηρεμεί η κατάντια της Μυρτάλης και η πεταχτούλα ξαδέρφη της Βασιλικής; εγώ πάλι γελάω με αυτό το σίριαλ, γενικότερα με Γεωργίου γελάω. να το κοιτάξω αυτό.
    Η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω καν τι γινεται στο σηριαλ βλεπω το πρωτο μισαωρο..και χαλαρωνω και κοιμαμαι.. ψυχαναλυτικά θα σου ελεγα οτι επειδη το βλεπω και η μαμα μου φανατικά είναι ενας τροπος συνδεσης μαζί της τωρα που δεν είμαι καλά.και δεν ειμαι ιδιαιτερα παρουσα στη ζωή μολονοτι με χρειαζεται!ν

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    .................................................. .................
    Last edited by Macgyver; 05-12-2022 at 05:37.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,279
    αυτό σημαίνει αποσυμπίεση και είναι πολύ χρήσιμο να συμβαίνει. καλά κάνεις λοιπόν.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Τί σας κάνει χαρούμενους;
    By Erudinam in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 08-12-2020, 19:16
  2. τα χω κανει ...
    By catval in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 25
    Last Post: 31-08-2016, 20:47
  3. Replies: 7
    Last Post: 23-03-2012, 04:48
  4. ΤΙ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΟΥΣ??????
    By sweetgirl_ed in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 5
    Last Post: 12-02-2012, 22:18
  5. τα εχω κανει ολα σ%$@@%$#τα
    By anaximandros in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 27-01-2010, 00:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •