Βοήθεια με βαρασε ο Άραβας - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 48 of 48
  1. #46
    xaka10
    Guest
    αφου lenale καταλαβαινεις οτι δεν σου ταιριαζει και σε εχει μονο για να εκτονωνει τις ορμες του γιατι δεν τον παρατας να τελειωνεις.δεν εχει να σου προσφερει τιποτα περα απο ενα σεξ που αυτο μπορεις να το εχεις απο οποιοδηποτε τωρα κανετε σεξ και σε χαστουκιζει λες και εισαι η σκυλα του.εγω προσωπικα δεν θα το επετρεπα αυτο.ανδρας ειμαι και γω και θελω και τον ερωτα σε μια σχεση και υπηρξα πολυ καιρο χωρις σχεση και μολις βρηκα μια που με εμπλεκε με γονεις φιλους και γινοταν αχταρμας σηκωθηκα και εφυγα τοσο απλα και ειμαι ανδρας και με ψυχωση που ειναι μεγαλο στιγμα να εχεις τετοια παθηση για να βρεις το ετερο ημισυ και ομως εφυγα απο αυτη την κοπελα πανω απο ολα προεχει η ακεραιοτητα μου και η ηρεμια μου και με αυτη εκανα οποτε ηθελα σεξ που το ειχα στερηθει τοσα χρονια.και ομως την μπλοκαρα παντου και δεν ξανασχληθηκα μαζι της τοσο απλα λιγο πυγμη δεν εχεις εδω εφτασες σε αλλη χωρα και δουλευεις που εγω δεν θα το καταφερνα ουτε μια στο εκατομμυριο και λογω της παθησης μου και καθεσαι και ανεχεσαι ενα παλιοαραβαπου το παιζεις γοης.

    αν ειναι να εχεις τετοια σχεση και να εισαι το σκυλι του δεκα φορες να εισαι μονη ουτε σε ταιζει ουτε σε ποτιζει και αυτα να στα εκανε αν ηταν βιαιος θα πρεπε και παλι να φυγεις.εχε σεβασμο στον εαυτο σου μην τον ριχνεις τοσο χαμηλα κανε ψυχολογικη υποστηριξη μπας και σε βοηθησει και εκτιμησεις τον εαυτο σου περισσοτερο και δεν μπλεκεις σε τετοιες καταστασεις.σκεψου εγω με ψυχωση πολλα χρονια μονος με στιγματιστικη παθηση μολις εμπλεξα με αυτην την νεαρη οταν αρχισε να μου λεει οτι οι γονεις της θελουν να μου κανουν κακο και τα σχετικα εκοψα λασπη οχι γιατι φοβηθηκα αλλα γιατι πηγαινω εκει που με θελουν και πανω απ ολα ζηταω ηρεμια και οχι εντασεις.φυγε και συ και τελειωνε δεν εχεις δικαιολογια αν εγω με ψυχωση πολλα χρονια μονος στερηθηκα και το σεξ με μια ενδιαφερουσα και ομορφη νεαρη για τους λογους που ανεφερα ετσι κανε και συ.δοξα το Θεο δουλευεις εισαι υγιής δεν εχεις το προβλημα το δικο μου που ειναι πολυ σοβαρο και θα βρεις αλλον μιας και εισαι στο εξωτερικο υπαρχουν 4 δισεκατομμυρια ανδρες και απο 18 εως 35 ειναι περιπου 1,5 δισεκατομμυριο ανδρες μην εισαι τοσο απελπισμενη και στο κατω κατω της γραφης αν δεν βρεις ενα της προκοπης καλυτερα μονη

    δεν ξερω μονο περσι αν ακουσες εγιναν 70.000 γυναικοκτονιες απο τους συζυγους τους σεολο τον κοσμο αν δεν εμπλεκαν με τετοια τερατα θα ζουσαν και θα απολαμβαναν την ζωη τους ομως οι ιδιοι οι συντροφοι που επιλεξαν τις στερησαν την ζωη τους.τουλαχιστον εχεις δει τα δειγματα αυτου του αραβα δεν υπαρχει δεν ξερω απο κει και περα οτι και να σου συμβει θα χει ευθυνη και συ και αν σε σφαξει εκει οι δικοι σου ανθρωποι θα σε κλαψουν οι υπολοιποι θα συνεχιζουν την ζωη τους αλλα επειδη εγραψεςτον προβληματισμο σου εδω και ειμαστε φορουμ αυτοβοηθειας οφειλα να στα πω

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270
    Ο άνθρωπος με μπλοκαρε απο παντού τώρα για δικό μου καλο εντάξει ρε παιδιά καταλάβετε οτι έφαγα κόλλημα ηθελα να περάσω και εγω καλα ο άνθρωπος παρουσιάστηκε σαν πρίγκηπας στην αρχη ενα μήνα με κυνηγαγε δωσε μ ευκαιρία ελεγε οχι του είπα θα με πληγώσεις και με έβγαλε σωστη αλλα τι να έκανα και εγώ τον χρησιμοποίησα για σεξ σκέφτηκα ο άνθρωπος είχε τέλειο παρουσιαστικό για μένα τα υπόλοιπα ήταν ακατάλληλα και με αυτό έμαθα οτι η εμφάνιση δεν ειναι το παν...παει τώρα πέρασε εμπειρία ειναι παρελθόν

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Location
    Μορντορ
    Posts
    418
    Η ολη ιστορια μου θυμιζει μια πρωην μου.Μετα απο μενα τυλιξε τον γιο του αφεντικου της.Πολλα λεφτα ,πολλες φιλοδοξιες ,μεγαλη ζωη.Με τις ευλογιες μου της ειπα κ στο καλο.Προσφατα την ειδα με μαυρισμενο ματι .Και την εχουν δει κ αλλοι.Περαν της καταγωγης λοιπον το πολυ χρημα κανει πολλους αντρες να συμπεριφερονται σαν να ειναι ιδιοκτησια τους η γυναικα.Αλαζονεια ειναι τι να πω...προσοχη μονο και πηγαινε για αλλα.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Ιδεοψυχαναγκαστική διαταραχή ή τίποτε άλλο? Βοήθεια παρακαλώ! Βοήθεια!
    By kanela2 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 27-04-2020, 22:33
  2. ΒΟΗΘΕΙΑ!Διακοπη εφεξορ αποτομα ΒΟΗΘΕΙΑ!
    By anxious4ever in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 47
    Last Post: 11-04-2019, 23:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •