Βοήθεια με βαρασε ο Άραβας - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 48
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270
    Δεν ξερω αν όλοι οι Άραβες είναι ετσι έχουν και λιγο σεβασμό γνωρίζω ετσι στο άκυρο δεν έρχεται ο καθένας να σε βαρεσει αυτη η συμπεριφορά είναι απλα κακία και ανωριμότητα δεν είναι άντρας ειναι παιδάκι

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    218
    Τι δουλειά έχεις με έναν άραβα αγαπητή; Γιατί επιμένεις μαζί του; Τόση απελπισία πια στα 25 σου που θέτεις τον εαυτό σου σε κίνδυνο; ΕΛΕΟΣ!!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2019
    Posts
    135
    Γυρνα εδω. Θα βρεις να σε βαρανε.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,751
    Quote Originally Posted by Geo12 View Post
    Γυρνα εδω. Θα βρεις να σε βαρανε.

    συμφορουμιτη που τρως το καλλιτερο ιμαμ μπαιλντι εδω η στην τουρκια;
    ετσι και η θεματοθετρια το πιο ποιοτικο ξυλο στο κρεββατι το τρωει στην αραβια.
    εδω οι αντρες ειναι μουνοδουλοι και φλουφλιδες.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,592
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    να καταδικαζεις το συνολο αραβων και μουσουλμανων ειναι ρατσιστικο εκτος απο βλακεια
    βλακεια ειναι να μην μπορεις να καταλαβεις οτι υπαρχουν πολιτισμοι που ΔΙΔΑΣΚΟΥΝ και αποδεχονται τον μισογυνισμο σαν νομιμη και φυσιολογικη κατασταση. αλλα δεν μπορουμε να περιμενουμε απο εναν καμμενο μισογυνη σαν και σενα να το καταλαβει...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,592
    Quote Originally Posted by Lenale View Post
    Δεν ξερω αν όλοι οι Άραβες είναι ετσι έχουν και λιγο σεβασμό γνωρίζω ετσι στο άκυρο δεν έρχεται ο καθένας να σε βαρεσει αυτη η συμπεριφορά είναι απλα κακία και ανωριμότητα δεν είναι άντρας ειναι παιδάκι
    το βιολι σου εσυ...
    δοκιμασε κι αλλους αραβες, μπας και βρεις καποιον που δεν θα σε σκοτωσει...
    φυσικα και αλλοι θα ειναι πιο ηπιοι κι αλλοι πιο βιαιοι .
    το θεμα ειναι οτι ΟΛΟΙ θεωρουν την γυναικα που κανει σεξ εκτος γαμου, ΠΟΥΤΑΝΑ, ολοι υποτιμουν τις γυναικες και τις θεωρουν υποδεεστερα πλασματα, που τους αξιζει ο ξυλοδαρμος και ο θανατος οταν κανουν σεξ.
    κατσε εσυ και ψαχνε γωνια στο ταληρο εκει περα με τους περηφανους αραπαδες και μετα ρωτα που να απευθυνθεις οταν σε δερνουν...

    υ.γ. αν νομιζεις οτι ειναι "παιδικη" συμπεριφορα να σε ξυλοκοπει και να σε σκοτωνει ενας ανδρας, εισαι σε χειροτερη κατασταση απο τον κακοκποιητη σου, απο μυαλα... πηγαινε σε ενα πολιτισμενο κρατος να ζησεις, μηπως σε προστατευσουν οι νομοι αφου το μυαλο σου δεν τα καταφερνει να σε προστατευσει..

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    δλδ. αν σε βαραγε καποιος αλλης εθνικοτητας θαταν καλυτερα ?

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,592
    καλυτερα θα ηταν μακ. θα πηγαινε σε ενα νοσοκομειο, θα εκανε μια μηνυση και θα τον εβαζαν φυλακη.
    εκει, θα του δωσουν και παρασημο και θα μπει η ιδιια φυλακη για πορνεια...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    αστειευομαι remedy, τι συμβουλη να δωσεις σε μια κοπελα με τετοιο προβλημα , που τοχει ξαναυποστει αλλα μυαλο δεν βαζει ? η τιμωρια θα τον εμποδιζε ? θα επανερχοταν η ψυχικη ισορροπια του θυματος ?

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,751
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    βλακεια ειναι να μην μπορεις να καταλαβεις οτι υπαρχουν πολιτισμοι που ΔΙΔΑΣΚΟΥΝ και αποδεχονται τον μισογυνισμο σαν νομιμη και φυσιολογικη κατασταση. αλλα δεν μπορουμε να περιμενουμε απο εναν καμμενο μισογυνη σαν και σενα να το καταλαβει...
    σοβαρεψου συμφορουμιτησα υπαρχουν και καλοι Αραβες οπως ο Λορενς της Αραβιας

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270
    Παιδιά πόσες φορές πρέπει να το πω οτι δεν εχω μεγάλη εμπειρία με τους αντρες 6 χρόνια ήμουν μόνη δεν εχω κάνει ποτέ σχεση όλα αυτά τα είπα και στον ίδιο ήξερε πολύ καλα ότι είμαι απο Ευρώπη οπότε τι του φταίει η καταγωγή μ για να σηκώσει χερι επειδή ξέρει οτι μπορώ να κάνω σεξ εκτός γάμου ο άνθρωπος με το πού μπήκε στο δώματιο μου είχε νεύρα βγάζει το παντελόνι με αρπάζει λες και ήμουν ιδιοκτησία του είχε πολλά νεύρα μετα σηκώθηκε και εφυγε δεν ήθελε καν να ακούσει την φωνή μου η να με κοιτάξει στο πρόσωπο πήγα στην διεύθυνση στην δουλειά μ να ρωτήσω τι να κάνω μ είπαν επειδή είναι ντόπιος δύσκολα τα πράγματα το κράτος θα τον προστατεύσει εντάξει τι να αλλο να πω τώρα και μετά μου βγάζουν τα Ηνωμένα αραβικά Εμιράτα την πιο ασφαλή χώρα για μια γυναίκα να ζήσει εδώ...

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    237
    Από ότι διαβάζω, το να κάνεις σεξ εκεί εκτός γάμου είναι παράνομο.
    Δεν ξέρω πως το έχεις σκεφτεί.. αλλά οι νόμοι της κάθε χώρας που διαμένεις ισχύουν και για εσένα.
    Το πρόβλημα στο ότι θα μπλέξεις αν τον καταγγείλεις, δεν οφείλεται στο ότι είναι άραβας, αλλα στους νόμους της χώρας.
    Αν θέλεις να κάνεις σεξ εκτός γάμου, άλλαξε χώρα.
    Από αυτά που διάβασα έχω την εντύπωση πως ακόμα και σε περίπτωση βιασμού θα θεωρηθείς ένοχη.
    Αν ισχύει αυτό, έχεις επιλέξει να ζεις σε μια χώρα που στην ουσία δε θα ασκείς τα αυτονόητα (για ευρωπαϊκές χώρες) δικαιώματα σου λόγω του κινδύνου να τιμωρηθείς ακόμα και στην περίπτωση του βιασμού.
    Μπορεί να μην το ήξερες όταν πήγες.. το έμαθες όμως τώρα.
    Αξίζει να συνεχίσεις να μένεις εκεί? Τι να σου πω…?
    Κατά τα άλλα (στα περισσότερα) συμφωνώ με τη Remedy.

    Λυπάμαι για αυτό που σου συνέβη.. εύχομαι να μη σου ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο..

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    αγαπητη μου lenale , θελον προσοχη αυτοι οι παλιοαραβες , ειχα μια πρωην , πολυ ωραιο κοριτσι , που ηταν αεροσυνοδος στην Emirates , την καλεσαν αυτην και καποιες αλλες σε ενα παρτυ , με το εμπαινες στην αιθουσα ειχα πανακριβα κοσηματα , χρυσα rolex σενα τραπεζι , επαιρνες οτι γουσταρες , αλλα αν επαιρνες ( η φιλη μου δεν πηρε ) ησουν υποχρεωμενη να υποκυψεις στις αρρωστημενες ορεξεις των , η μια που πηρε , επαθε σοκ. απ αυτα που της εκαναν ( δεν ρωτησα τι της εκαναν ) , τα διηγειτο στις αλλες , κι ειχαν ολες φρικαρει ....

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,592
    Quote Originally Posted by Lenale View Post
    Παιδιά πόσες φορές πρέπει να το πω οτι δεν εχω μεγάλη εμπειρία με τους αντρες 6 χρόνια ήμουν μόνη δεν εχω κάνει ποτέ σχεση όλα αυτά τα είπα και στον ίδιο ήξερε πολύ καλα ότι είμαι απο Ευρώπη οπότε τι του φταίει η καταγωγή μ για να σηκώσει χερι επειδή ξέρει οτι μπορώ να κάνω σεξ εκτός γάμου ο άνθρωπος με το πού μπήκε στο δώματιο μου είχε νεύρα βγάζει το παντελόνι με αρπάζει λες και ήμουν ιδιοκτησία του είχε πολλά νεύρα μετα σηκώθηκε και εφυγε δεν ήθελε καν να ακούσει την φωνή μου η να με κοιτάξει στο πρόσωπο πήγα στην διεύθυνση στην δουλειά μ να ρωτήσω τι να κάνω μ είπαν επειδή είναι ντόπιος δύσκολα τα πράγματα το κράτος θα τον προστατεύσει εντάξει τι να αλλο να πω τώρα και μετά μου βγάζουν τα Ηνωμένα αραβικά Εμιράτα την πιο ασφαλή χώρα για μια γυναίκα να ζήσει εδώ...
    καλημερα.
    δεν χρειαζεται να εχεις μεγαλη εμπειρια στους ανδρες για να ξερεις σε τι θεση εχουν τις γυναικες σε αυτες τις χωρες.
    το καταλαβαινεις αμεσως απο την κατασταση των ανθρωπινων δικαιωματων για τις γυναικες... ολοι το ξερουν. δεν εχουν κανει σεξ με αραβες!
    σε χωρες οπου οι γυναικες πρεπει να ντυνονται οπως τους επιβαλλουν, που σε καποιες δεν κυκλοφορουν καν μονες αλλα πρεπει να συνοδευονται, σε μερικες αν πιαστουν να απιστουν λιθοβολουνται δημοσιως μεχρι θανατου, οπου σεξ πρεπει να κανουν μονο με εναν ανδρα, τον συζυγο τους, αλλα εκεινος μπορει να εχει οσες θελει, ειναια υτονοητο οτι τα αρρωστημενα τους βιτσια τα κατευθυνουν σε αυτες και ειναι γνωστο οτι τις θεωρουν πουτανες αν κανουν σεξ εκτος γαμου.
    γιατι τις θεωρουν κατι λιγοτερο απο ανθρωπους..

    στο ειπαμε κι εδω, απ την πρωτη στιγμη ΜΕΙΝΕ ΜΑΚΡΙΑ.
    εσυ πηγες, κοντεψε να σε σκοτωσει και τωρα συζητας μηπως εχει και καλους..

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270
    Το μονο π σκέφτηκα είναι να τον καταγγειλω κατευθείαν στην οικογένεια του γιατί ξέρω θα βρει μεγάλο μπελά με τα λεγόμενα του και οτι βρισκόμασταν στα κρυφά...

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Ιδεοψυχαναγκαστική διαταραχή ή τίποτε άλλο? Βοήθεια παρακαλώ! Βοήθεια!
    By kanela2 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 27-04-2020, 22:33
  2. ΒΟΗΘΕΙΑ!Διακοπη εφεξορ αποτομα ΒΟΗΘΕΙΑ!
    By anxious4ever in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 47
    Last Post: 11-04-2019, 23:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •