Βοήθεια με βαρασε ο Άραβας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 48
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270

    Βοήθεια με βαρασε ο Άραβας

    Παιδιά σε προηγούμενο ποστ έγραψα την ιστορία μ με αυτό τον άνθρωπο μην λεω παλι τα ίδια αυτη την φορά βρεθήκαμε παλι σε δωμάτιο ξενοδοχείου ο άνθρωπος με βαρεσε δυνατά με χαστούκια παντού εχω σημάδια αιμορραγία και φυσικά εξαφανίστηκε το κτήνος σηκώθηκε και έφυγε επειδή έχει λεφτά και είναι δικηγόρος νομίζει οτι έχει δύναμη δεν ξερω τι να κάνω εδώ π είμαι και τους νόμους αν τον καταγγειλω θα έχω και εγω πρόβλημα

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by Lenale View Post
    και φυσικά εξαφανίστηκε το κτήνος σηκώθηκε και έφυγε επειδή έχει λεφτά και είναι δικηγόρος νομίζει οτι έχει δύναμη δεν ξερω τι να κάνω εδώ π είμαι και τους νόμους αν τον καταγγειλω θα έχω και εγω πρόβλημα
    αμα του πεις οτι σου αρεσε ισως ξαναερθει αλλιως θα τον χασεις για παντα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    186
    Απορώ γιατί βρισκεσαι μαζί του...σήκω και φύγε...

  4. #4
    xaka10
    Guest
    θα ειμαι σκληρος με εσενα σου ειπαμε τοσα για τον αραβα συγκεγκριμενα εγω σου ειπα τοσα και εσυ εξακολουθεις και βρισκεσαι μαζι του. αυτο που εχω να πω ηθελε τας και παθες τα.αν σε βρουν σε κανα χαντακι θα χεις μεριδιο και συ που τον βλεπεις τοσο καιρο.η φευγεις και ησυχασεις η θα γινεις ερμαιο των ορεξεων καθε απολιτιστου αραβα που τις εχουν τις γυναικες για πεταμα

  5. #5
    Είναι λυπηρό το ότι έδωσες τόσες ευκαιρίες σε αυτή τη "σχέση". Πάρε μέτρα για την ασφάλεια σου σε παρακαλώ και απομακρύνσου από τον άνθρωπο αυτο.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    898
    Απλά μείνε μακρυά του.
    Μπορεί την επόμενη φορά που θα σε δει να συμβούν χειρότερα πράγματα.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    αμα του πεις οτι σου αρεσε ισως ξαναερθει αλλιως θα τον χασεις για παντα
    εχεις χαζεψει τελειως, εσυ...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Lenale View Post
    Παιδιά σε προηγούμενο ποστ έγραψα την ιστορία μ με αυτό τον άνθρωπο μην λεω παλι τα ίδια αυτη την φορά βρεθήκαμε παλι σε δωμάτιο ξενοδοχείου ο άνθρωπος με βαρεσε δυνατά με χαστούκια παντού εχω σημάδια αιμορραγία και φυσικά εξαφανίστηκε το κτήνος σηκώθηκε και έφυγε επειδή έχει λεφτά και είναι δικηγόρος νομίζει οτι έχει δύναμη δεν ξερω τι να κάνω εδώ π είμαι και τους νόμους αν τον καταγγειλω θα έχω και εγω πρόβλημα
    δοκιμασε να συμβουλευτεις την ελληνικη πρεσβεια της χωρας που βρισκεσαι, μηπως μπορεσουν να βοηθησουν.
    θα μπορουσε να σου συμβει και με ελληνα- μαλακα- κακοποιητη, αλλα εκεινος, θα ηξερε οτι σε κακοποιει και θα πηγαινε φυλακη να κανει το γιουσουφακι.
    ο αραβας το θεωρει δικαιωμα του και κανονικοτητα να φερεται ετσι σε μια γυναικα..
    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΑΡΑΒΕΣ ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΟΥΣ. πως αλλιως να στο πω;

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270
    Συμβουλεύτηκα κάποιους γνωστούς αν τον καταγγειλω θα βρω και εγω τον μπελά μ μπορεί και φυλακιση γτ απαγορεύεται συν οτι ο συγκεκριμένος μπορεί να με σκοτώσει κιόλας εξαφανίστηκε κιόλας παλι για εκείνον το θεωρεί φυσιολογικό ο άνθρωπος είναι επικίνδυνος τι να λεμε καλύτερα να εξαφανίστω απο εδω

  10. #10
    φυγε απο τη χωρα κ γυρισε πισω!!! ειναι δυνατον;;;;

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Lenale, δεν είσαι 15 να μην καταλαβαίνεις κάποια πράγματα, είσαι γύρω στα 25. Να βάζεις τη λογική πιο πάνω από συναισθηματικές ανάγκες που προσπαθείς να καλύψεις χωρίς να έχεις κανένα δείγμα ότι θα καληφθούν από τον κάθε ακατάλληλο. Με την εμπειρία ζωής που λες εδώ στο φόρουμ ότι έχεις, θα έπρεπε να επικρατεί η κοινή λογική και να ξέρεις να προφυλάξεις τον εαυτό σου από άσχημες καταστάσεις. Τεσπα, από εδώ και πέρα: Σκέψου ψύχραιμα.

    Σε πρακτικό επίπεδο, Ιατρικά είσαι εντάξει; Γιατί πέρα από μόλωπες λες για αιμοραγίες κτλ. Σε είδε κάποιος γιατρός ή δεν χρειάζεται; Έχεις πρόσβαση σε υπηρεσίες υγείας;
    Εκεί που μένεις και δουλεύεις έχει πρόσβαση αυτός; Υπάρχουν μέρη που μπορεί να σε πλησιάσει; Τι μπορεί να κάνεις για να προστατευτείς; Να ενημερώσεις τον θυρωρό του κτηρίου ή την ασφάλεια του ξενοδοχείου π.χ. ή να κινείσαι π.χ. μαζί με άλλους συναδέλφους όταν πας από το σπίτι στη δουλειά ή με άλλους όταν κυκλοφορείς στην πόλη. Να κινείσαι σε μέρη με κόσμο και φως. Γνωρίζει προσωπικά σου στοιχεία αυτός ο τύπος; Μπορεί να τον βρεις μπροστά σου αργότερα με άλλους τρόπους και τι μπορείς να κάνεις προληπτικά;
    Η σύμβασή σου πότε τελειώνει; Μπορείς να πάρεις μετάθεση νωρίτερα σε άλλο ξενοδοχείο της εταιρείας όπως έλεγες; Δικαιούσε κάποια άδεια είτε αναρρωτική είτε άλλη;

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2021
    Posts
    350
    που πάτε και μπλέκετε

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΑΡΑΒΕΣ ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΟΥΣ. πως αλλιως να στο πω;
    να καταδικαζεις το συνολο αραβων και μουσουλμανων ειναι ρατσιστικο εκτος απο βλακεια

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,456
    κακος τον πλησίασες ξανα αυτον . αυτους τους αποφύγουμε χιλιόμετρα τρέχουμε μακριά μην τον ξαναζυγωσεις ποτε .
    Last edited by asperger39; 08-12-2022 at 23:18.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270
    Πήγα στο γιατρό αρνήθηκαν να με εξετάσουν είπαν πρέπει να πάω νοσοκομείο και θα καλούσαν αστυνομία αλλα εκει θα έβρισκα άλλο μπελά γτ με βαση τι μ είπαν στην δουλειά ειναι ότι επειδή ειναι ντόπιος η αστυνομία μπορεί να τον προστατεύσει εγώ θα βρω τον μπελά μ δηλαδη...ο άνθρωπος εξαφανίστηκε κλασικά...το ξέρω παιδιά δικό μ το φταίξιμο εξαρχής π εμπιστεύτηκα τα παραμύθια του απο εκει και πέρα δεν μπορώ να κατηγορώ συνέχεια τον εαυτό μ επειδή ήθελα να περάσω καλα και ούτε μπορώ να προβλέψω το μέλλον πώς θα βγει ο καθενας...

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ιδεοψυχαναγκαστική διαταραχή ή τίποτε άλλο? Βοήθεια παρακαλώ! Βοήθεια!
    By kanela2 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 27-04-2020, 23:33
  2. ΒΟΗΘΕΙΑ!Διακοπη εφεξορ αποτομα ΒΟΗΘΕΙΑ!
    By anxious4ever in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 47
    Last Post: 12-04-2019, 00:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •