Σχιζοφρενεια - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21
  1. #16
    Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    32
    Quote Originally Posted by Winston View Post
    Εγώ περνώ μόνο ρισπεριδονη rispenet 2 mg μόνο αυτό περνώ τα θετικά συμπτώματα έχουν καθαρίσει Όλα αλλά τα αρνητικά είναι τέρμα χαλιά σκέφτομαι να πάρω και ένα αντικαταθλιπτικό τώρα αλλά δεν ξέρω μια φορά πείρα εφεξορ και δεν μπορούσα να αναπνεύσω τα θετικά είχαν πάρει φωτια
    Ρισπεριδονη ειχα παρει και εγω καποια στιγμη και ειχα γινει πολυ χαλια.Αλλαξαμε πολλα φαρμακα μεχρι να βρουμε κατι που να με πιανει.Πιστευω οτι το αντικαταθλιπτικο θα σε βοηθησει συζητα με τον γιατρο σου.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2022
    Posts
    166
    Quote Originally Posted by Winston View Post
    Ti αγωγή περνεις?
    Παίρνω seroxat 60mg wellbutrin 300mg και solian 100mg αλλά δε βλέπω να βοηθούν κάπου.

  3. #18
    xaka10
    Guest
    Quote Originally Posted by crixus95 View Post
    Παίρνω seroxat 60mg wellbutrin 300mg και solian 100mg αλλά δε βλέπω να βοηθούν κάπου.
    πιστευω ο γιατρος σου να μην γνωριζει και τοσο καλα ειναι δυνατον με σχιζοφρενεια που λες οτι εχεις να σου δινει σολιαν μοναχα 100 mg τα οποια δεν καλυπτουν την ψυχωση.η ψυχωση για να καλυπτεται θελει τουλαχιστον 200 mg σολιαν και οχι 100.Επισης σου δινει τοσο πολυ wellbutrin που δεν το εχω παρει αλλα γνωριζω οτι κανει χειροτερη την ψυχωση και επισης αυτο το φαρμακο βοηθαει καπνιστες να κοψουν το καπνισμα και ομως ψυχωτικοι ασθενεις που καπνιζουν και θελουν να κοψουν το καπνισμα δεν τους συνταγογραφουν το wellbutrin για να μην υποτροπιασουν ή γινουν χειροτερα τα ψυχωτικα τους

    αν λες σωστα την αγωγη σου και εχεις οντως ψυχωση σχιζοφρενεια αυτη η αγωγη δεν βοηθαει μηπως να συμβουλευοσουν αλλον γιατρο γιατι τα 100 mg solian τα δινουν για την ενισχυση και βελτιωση της καταθλιψης ειτε των αρνητικων συμπτωματων ψυχωσης αλλα για ψυχωση θελει απο 200mg και πανω και το σεροξατ ειναι επισης αντικαταθλιπτικο.δεν παιρνεις αλλο αντιψυχωτικο μιας και λες οτι εχεις ψυχωση

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    547
    Quote Originally Posted by Winston View Post
    Εγώ μια φορά πείρα εφεξορ και δεν μπορούσα να αναπνεύσω τα θετικά είχαν πάρει φωτια
    Το εφεξορ για να δουλεψει θελει ενα μηνα σταθερα. Μεχρι να σταθεροποιηθει η διαθεση, το επαιρνα μαζι με ζαναξ

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    3
    παιδια καλησπερα, να σας ρωτησω τους αντρες πως την παλευετε με τη στυτικη δεισλειτουργια λογω των φαρμακων; μπορειτε να κανετε σεξ;

  6. #21
    xaka10
    Guest
    Quote Originally Posted by Doe14 View Post
    παιδια καλησπερα, να σας ρωτησω τους αντρες πως την παλευετε με τη στυτικη δεισλειτουργια λογω των φαρμακων; μπορειτε να κανετε σεξ;
    κανονικοτα κανω σεξ και παιρνω 2 αντιψυχωτικα που ανεβαζουν προλακτινη οταν ειναι να κανω σεξ πιο πριν πινω καφε χωρις ζαχαρη για να εχω φουλ αποδοση και ειμαι μια χαρα ντουρος

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Σχιζοφρένεια
    By stellagla89 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 7
    Last Post: 13-08-2021, 07:35
  2. σχιζοφρενεια
    By boo in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 96
    Last Post: 07-12-2016, 15:55
  3. έρευνα για την σχιζοφρένεια
    By yulunga in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 0
    Last Post: 29-01-2016, 15:19
  4. σχιζοφρενεια
    By sball in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 08-09-2012, 13:47
  5. Σχιζοφρένεια
    By latin pig in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 8
    Last Post: 01-05-2008, 16:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •